KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Arcápolók

Többcélú termék, a bőr tisztítására, frissítésére, összehúzására lehet használni, vagy a szépségfokozó kezelés részeként.

buzavirag

2017. január 3.

Arcomra toniknak használtam még tini koromban. Akkor volt pár pattanás a homlokom, meg miteszer, amivel havonta jártam kozmetikushoz. Ezeket a problémákat szerencsére azóta kinőttem, de nekem akkor nem ez hozta helyre az arcom. Kimondottan csípte időnként, és volt, hogy ki is pirosodtam tőle.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Hajni1980

2016. augusztus 28.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nekem is a kisbabám hasfájására ajánlották. Egyszer adtam neki, de előtte megkóstoltam. Ilyen szörnyű íztől még jó hogy fintorog. Nem adtam neki többet. Nem igazán értem a belsőleges alkalmazást, hiszen nem annak készült "hivatalosan" a termék.
Tonikként használom (ha már megvettem, akkor el kell használnom). Remek, csodaszer. Nagyon szépen lehúzza a piros pattanás kezdeményeket. Az összetevőiről: nincs benne alkohol, nincs benne illatanyag, nincs benne parabén, nem vizet veszek arany áron. Magas aloe vera arány benne.
Ez egy jó termék, az ára magas. De kozmetikumként kimagaslik a sorból.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Ez egy jó termék, az ára magas. De kozmetikumként kimagaslik a sorból.

Janka1982

2016. július 22.

Nekünk baba hasfájásra ajánlották... Sajnos meg is vásároltuk, mielőtt alaposabban utána nem néztünk volna. Két öszsetevő is van benne, ami allergiát, bőrirritációt stb... okoz: Phenoxyethalon, Methylisothiazolinone. Rajta van egy bizonyos "fekete listán" : http://www.organikus.hu/mergezo.php
Kipróbáltam arctonikként, ha már megvettem használjuk valamire. Tiszta piros lett a bőröm tőle, nagyon allergizál :-( Én senkinek sem ajánlom, nemhogy belsőleg, kisbabáknak, szembe cseppentve meg ilyenek, egy baromság!!!!

Janka1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Csucsi08

2016. március 2.

Sokáig arc tonikként használtam. A frissen megmosott arcomat ezzel töröltem át és jött a krémezés. Egy ideig csepegtettem az innivalómba is, de ezt inkább hanyagoltam, végtére is nem oda van kitalálva szerintem. Nekem semmi gondot nem okozott, de a szemembe nem csepegtetném. Frissítő hatással van a bőrre.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Fviki

2015. november 5.

Ezer éve volt az ismerősi körömben több FLP ügynök is. Nem tudom, tragikus, vagy komikus volt-e, hogy annyira ajánlgatták nekem ezt az activator-t, mondván: jó arcra, szemre, fülre, stb.. Ha minden nap cseppentek a szemembe, elmúlik!!! a rövidlátásom. A flkaonra meg az volt ráírva: szembe ne kerüljön, ha szembe kerül öblítse ki. Hát mindenki oda fújja keni, ahová akarja, én a csapba.

Fviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Shuu

2015. augusztus 26.

Én eddig csak szembe használtam, allergia nátha irritáció esetén, és azt kell mondjam szuperül szuperál. Oh és miután elmúlik a fájdalom, hirtelen sokkal jobban fogod értékelni az életet :D Magyarán készülj fel, csíp.

Shuu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Csicseri

2015. július 16.

Én az FLP-s porral használom arcpakolásként, annyira erős összehúzó hatása van, hogyha egy kicsit vastagabb rétegbe visszük fel a bőrre, akkor érzed, ahogy deformálódik az arcod az összehúzódástól. Még a porral elkeverve csak-csak elmegy, egyébként én úgy érzem, hogy a por csak egy egyszerű száraz élesztő felturbózva valamivel, de magában arctonikként használva teljesen kivörösödött tőle az arcom. A párom szemcseppként is használja, a vörös égető érzést szépen lehúzza neki.

Csicseri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

guffaw

2015. február 28.

Na ennek jár az öt csillag. Ha megjön, csak iszom belőle pár kortyot - jó borzalmas íze van, na és - , és 2-3 perc, indulhat a nap :) vissza sem tér a görcsölés. Az flp-s porral elkeverve, arcra kenve, igazi vasalás, imádom. Ja és migrénre, fejfájásra is iszom, ha éppen van nálam.

guffaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Szedus

2015. január 14.

Először lázcsillapításra vettem, de aztán kiokosítottak, és most már használom arctisztításra, szemcseppentésre, fülfájásra, bekajálás után emésztés javításra (1/2 óra múlva már semmi bajom), hasmenés ellen, mindenféle hasi görcsre, hányingerre, a páromnál másnaposságra :). E nélkül már nem megyek sehova. Nem túl olcsó, de ha gyógyszerek nélkül tudok vele lázat csillapítani, akkor már bőven megérte az árát. Már egyetlen adag megállítja a hasmenést, de ha érzem a tüneteket és időben beveszem, akkor el sem kezdődik.

Szedus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

Ewee

2014. május 12.

A csodaszer:) De tényleg. Használom bőrradírozás után is (persze flp bőrradír), használom ha lázas vagyok. Nagyon gyorsan leviszi a lázat, használom orrba és szembe is ha nagyon előjön a pollen allergiám. Imádom:)
Ui: Első alkalommal amikor az arcomra használtam nekem is csípte, de ezen nem kell csodálkozni, azért kell idő mire a bőr megszokja. Az ára húzósnak tűnik így egyszerre kifizetve, de egy flakon nekem minimum egy évig elég, pedig használom rendesen. Vettem hozzá a gyógyszertárban vagány műanyag szemcsepp adagolót így bárhol elfér:) és kényelmesebb használni

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin