KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2013. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Arcápolók

Többcélú termék, a bőr tisztítására, frissítésére, összehúzására lehet használni, vagy a szépségfokozó kezelés részeként.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maresi

2017. november 13.

Mindenképpen jár az 5 csillag.Nálam a legfontosabb felhasználási területe a szemem.Glaukómás vagyok,valamint mindkét szemem szürkehályogos is volt,szemlencsecseréken is túl vagyok. :) A glaukómára használom,lassan 6 hónapja az orvosi szemcsepp/Trusopt/ helyett.Nem erőltette senki,saját magam kerestem alternatív megoldást.Cseppentés után valóban csíp,de nem jobban,mint a szemészeti készítmény.Cseppentés,szem becsuk pár másodpercre,óvatos szemhéjmasszírozás,és máris elmúlt a csípő érzés.Nem higítom,töményen csepegtetek,naponta többször.A szemnyomásom látványosan és tartósan csökkent,ezt szemész szakorvos igazolta.A folyadékot ezen kívül arcmosás után,krémezés előtt használom arctonikként.Ez a termék mindenhova velem jön.

Maresi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

bobherceg80

2017. október 12.

Szemcseppnek és orrcseppnek használom,a kötőhártya gyulladást is rendbe hozza,meg az árpát.Csíp,éget,mint a vesztés egy ideig,de utána megszokja az ember.Nagyon hatékony,sosem hagyom kifogyni...Nemrég jött netről az infó,hogy kis desztillált vízzel elkeverve nem csíp. :)

bobherceg80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

buzavirag

2017. január 3.

Arcomra toniknak használtam még tini koromban. Akkor volt pár pattanás a homlokom, meg miteszer, amivel havonta jártam kozmetikushoz. Ezeket a problémákat szerencsére azóta kinőttem, de nekem akkor nem ez hozta helyre az arcom. Kimondottan csípte időnként, és volt, hogy ki is pirosodtam tőle.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Hajni1980

2016. augusztus 28.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nekem is a kisbabám hasfájására ajánlották. Egyszer adtam neki, de előtte megkóstoltam. Ilyen szörnyű íztől még jó hogy fintorog. Nem adtam neki többet. Nem igazán értem a belsőleges alkalmazást, hiszen nem annak készült "hivatalosan" a termék.
Tonikként használom (ha már megvettem, akkor el kell használnom). Remek, csodaszer. Nagyon szépen lehúzza a piros pattanás kezdeményeket. Az összetevőiről: nincs benne alkohol, nincs benne illatanyag, nincs benne parabén, nem vizet veszek arany áron. Magas aloe vera arány benne.
Ez egy jó termék, az ára magas. De kozmetikumként kimagaslik a sorból.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Ez egy jó termék, az ára magas. De kozmetikumként kimagaslik a sorból.

Janka1982

2016. július 22.

Nekünk baba hasfájásra ajánlották... Sajnos meg is vásároltuk, mielőtt alaposabban utána nem néztünk volna. Két öszsetevő is van benne, ami allergiát, bőrirritációt stb... okoz: Phenoxyethalon, Methylisothiazolinone. Rajta van egy bizonyos "fekete listán" : http://www.organikus.hu/mergezo.php
Kipróbáltam arctonikként, ha már megvettem használjuk valamire. Tiszta piros lett a bőröm tőle, nagyon allergizál :-( Én senkinek sem ajánlom, nemhogy belsőleg, kisbabáknak, szembe cseppentve meg ilyenek, egy baromság!!!!

Janka1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Csucsi08

2016. március 2.

Sokáig arc tonikként használtam. A frissen megmosott arcomat ezzel töröltem át és jött a krémezés. Egy ideig csepegtettem az innivalómba is, de ezt inkább hanyagoltam, végtére is nem oda van kitalálva szerintem. Nekem semmi gondot nem okozott, de a szemembe nem csepegtetném. Frissítő hatással van a bőrre.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Fviki

2015. november 5.

Ezer éve volt az ismerősi körömben több FLP ügynök is. Nem tudom, tragikus, vagy komikus volt-e, hogy annyira ajánlgatták nekem ezt az activator-t, mondván: jó arcra, szemre, fülre, stb.. Ha minden nap cseppentek a szemembe, elmúlik!!! a rövidlátásom. A flkaonra meg az volt ráírva: szembe ne kerüljön, ha szembe kerül öblítse ki. Hát mindenki oda fújja keni, ahová akarja, én a csapba.

Fviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

Shuu

2015. augusztus 26.

Én eddig csak szembe használtam, allergia nátha irritáció esetén, és azt kell mondjam szuperül szuperál. Oh és miután elmúlik a fájdalom, hirtelen sokkal jobban fogod értékelni az életet :D Magyarán készülj fel, csíp.

Shuu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Csicseri

2015. július 16.

Én az FLP-s porral használom arcpakolásként, annyira erős összehúzó hatása van, hogyha egy kicsit vastagabb rétegbe visszük fel a bőrre, akkor érzed, ahogy deformálódik az arcod az összehúzódástól. Még a porral elkeverve csak-csak elmegy, egyébként én úgy érzem, hogy a por csak egy egyszerű száraz élesztő felturbózva valamivel, de magában arctonikként használva teljesen kivörösödött tőle az arcom. A párom szemcseppként is használja, a vörös égető érzést szépen lehúzza neki.

Csicseri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

guffaw

2015. február 28.

Na ennek jár az öt csillag. Ha megjön, csak iszom belőle pár kortyot - jó borzalmas íze van, na és - , és 2-3 perc, indulhat a nap :) vissza sem tér a görcsölés. Az flp-s porral elkeverve, arcra kenve, igazi vasalás, imádom. Ja és migrénre, fejfájásra is iszom, ha éppen van nálam.

guffaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin