KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   5000-6000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2013. június 19.

Ár:   5000-6000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ár: 6500 , Eladó: rzsofa567
Állapot: ÚJ!, Helyszín: Budapest., fizetés: Személyes átvétel lehetséges, Postázás esetén fizetés banki utalással.

nikiiabel

2017. december 13.

Nagyon rég óta használjuk otthon. Eddig a legjobb. Égési sérüléseknél használjuk, sőt még gyulladt torokra is tökéletes volt befújni vele. Igaz borsos az ára de megéri.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

esztii08

2017. december 12.

Nagyon régóta használom és csak ajánlani tudom.. Legfőképp égési sérülésekre jó, illetve én még az arcomat szoktam vele kezelni, főleg egy-egy pattanásosabb időszakban. A hozzászólásokban többen írták, hogy csak külsőleg lehet csak használni, de ez annyit tesz hogy nem szabad belőle inni. Pár csepptől még nem lesz semmi baj, én ha aftám van, rendszeresen kenem vele a nyelvem. Torokfájásra viszont nem biztos, hogy ezt kéne használni.. Mindenesetre én teljes mértékben oda vagyok ezért a termékért, tényleg nagyon jól regenerálja a bőröm.

esztii08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Hildy8888

2017. december 10.

Nagyszerű termék szép összetevőkkel. Egyetlen negatívum számomra, hogy nincs belőle mini kiszerelés, ugyanis szívem szerint a neszeszerem állandó kelléke lenne. Én többségében csak sebkezelésre használom, alkalmankét arctisztításra. Mind a kettőre kiváló. Nem lehet nem 5 csillagot adni rá.

Hildy8888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

zsuzsa84

2017. december 7.

Nagyon jó sebkezelő. Használtam már égési sérülésre, csípésekre, sőt torokfájásra és aftára, valamint arc tisztításra. Tisztább, szebb lett tőle a bőröm. Én nagyon meg vagyok elégedve, és gyermekeim is szívesen használják.

zsuzsa84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

zsuzsi092

2017. december 3.

Még csak pár hete használom, de egyenlőre nem látok semmilyen változást. A kezembe szoktam spriccelni, szerintem ez máshogy alkalmatlan lenne. Az illata kellemetlen.

zsuzsi092
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

postareb

2017. november 28.

Azért pár ember értékelését és véleményét kissé durvának tartom. :-) Én nem vagyok a cég alkalmazottja és mégis pozitív véleménnyel vagyok a sprayről (hangsúlyoznám, hogy én sem szeretem az MLM cégeket, mert általában becsapás az egész, de mint mindenhol itt is vannak kivételek). Konkrétan kiskorom óta használom, legalább 15 éve és tökéletesen bevált mindenre, amire előállították! Nálunk az egész család használta és használja a mai napig. Égési sérülésre, szúnyogcsípésre, horzsolásra kíváló! Nem testápoló spray, szóval nem lesz pihe-puha bőre senkinek sem tőle, hiszen nem ez a célja. Valóban kizárólag külsőleg írja a használatot, de amikor aftám volt vagy megégettem a nyelvemet, akkor én arra is alkalmaztam saját felelősségemre és használt rá. Egyáltalán nem gondolom, hogy csodaszer és az árát sokallom is azért, amit nyújt, viszont összességében jó termék és van haszna. Én négy csillagot adok, mert drágának találom, de a hatásával megvagyok vele elégedve.

Ui.: Az más dolog, hogy valakinek nem bírja a bőre valamelyik összetevőt, hiszen ez szerintem bármely más kozmetikai terméknél előfordul. Minden embernek máshogy reagál a szervezete különböző kémiai anyagokra, így nem kell egy ember véleménye alapján döntenünk. Pontosan azért van ez az oldal, hogy segítsen minket a választásban több ember tapasztalata alapján, de nem biztos, hogy nem te leszel az az 1%, akinek bőrirritációt okoz vagy egyáltalán nem válik be a termék. :-)

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Balbasaur

2017. november 15.

Égésre, fülfájásra és torokgyulladásra évek óta használom, nem mellesleg bármilyen sebre jó!

Balbasaur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

edina66286628

2017. november 5.

2017. július 11.
Szánalmas amit itt írnak (gondolom sokan a cég alkalmazottai), hogy mennyi mindenre jó ez a már-már istenített spray. Fogfájásra? Akinek fáj a foga az menjen fogorvoshoz, meg egyébként is miköze van egy elszuvasodott fognak egy hidratáló spray-hez?
Talán elkellene olvasni mi van a tubusra írva, csak egy kevés angol nyelvtudás kell hozzá, de azért lefordítom: „NYUGTATÓ, HIDRATÁLÓ HATÁSÚ BŐRÁPOLÓ KÉSZÍTMÉNY ALOE VERA GÉL TARTALOMMAL”. És hátul még az is ott áll bekeretezve, hogy „KIZÁRÓLAG KÜLSŐLEG ALKALMAZHATÓ”. Akkor miről is beszélünk? Semmi többet nem tud annál, hogy nyugtat és hidratál. Gyantázás után mindig befújom vele a lábam, de másra nem tudom használni, az arcomon nem segített SEMMIT. Egyébként használat után ragacsos érzést ad, de ez érthető is az Aloe Vera tartalma miatt.

UPDATE: Az a baj, hogy ez a lötty se nem nyugtat, se nem hidratál. SEMMIRE SEM JÓ! Hiába befújom vele a lábam gyantázás után, vagy nem ér semmit, vagy csak jobban kivörösödik. Amikor befújom vele az arcom és véletlenül a szemembe megy, olyan érzés mintha sampon menne bele, szörnyen csíp és szúr. Nyáron pedig amikor leégett az arcom és befújtam vele, sokkal vörösebb lettem tőle és nagyon csípett is. SZÖRNYŰ! SENKINEK NEM AJÁNLOM. Tudtam hogy csak külsőleg alkalmazható, de azért egyszer torokfájásra is kipróbáltam és szintén nagyon csípett és undorító ízt hagyott maga után. Ezt a sok kamu véleményt pedig nemkell elhinni, mert 90%-ukat a cég alkalmazottai írják és semmi sem igaz belőlük!!! Én sajnos bedőltem neki, de legalább tanultam belőle, hogy egy külsős cég termékeiről írt véleményeket soha nemkell elhinni. Az pedig szörnyű, hogy még haj dúsítására is ajánlják, amikor kéken-fehéren ott áll hogy ez egy bőrápoló készítmény (lenne). PÉNZKIDOBÁS VOLT!

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

2017. július 11.

alexandra_domotor

2017. október 28.

Nem ért sokat. Igazából csak elhitettem magammal, hogy jó, pedig olyan, mint a csapvíz. Amit én még mindig nem értek, hogy a fenébe használhatják ezt emberek(nem csak maguknak, hanem a gyerekeiknek is) szájon át, mikor fel van tűntetve a dobozon, hogy "CSAK KÜLSŐLEGES HASZNÁLATRA". Igen, csupa nagy betüvel. Felfogni nem tudom ezt.

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Bradshaw

2017. október 26.

Kb én is mindenre használtam. Akartam is hinni benne hogy jó. De nem láttam a hatásokat. Torokfájás..... Nem segített, csípett, amit meg véletlenül sikerült lenyelni.... hát őőőő gyakran jártam WC-re. Biztosan nem vagyunk egyformák. Nem állítom hogy ez rossz. Lehet nem voltam elég kitartó a végeredményig. Tegnap dobtam ki egy fél üveggel, mert már nem volt jó. Tehát nekem ez valódi pénzkidobás.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Anthemis Nobilis (Chamomile)

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.