KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Forever Living Products

Ár:   5000-6000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2013. június 19.

Ár:   5000-6000 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ár: 6500 , Eladó: rzsofa567
Állapot: ÚJ!, Helyszín: Budapest., fizetés: Személyes átvétel lehetséges, Postázás esetén fizetés banki utalással.

AppleMaple

2017. október 12.

Nekem abszolút nem vált be, bármire használtam csak rontott a helyzeten. Szerintem teljes mértékben pénzkidobás, nem is kicsit. Az azért elgondolkodtató, hogy sokan mennyire istenitik ezt a 5Z*RT, hát, úgy néz ki 6000 forintomba került a lecke, hogy az MLM-et messziről el kell kerülni (bár ezt eddig is tudtam), és hogy ne higgyem el bármiről, hogy csodaszer, csupán, mert mások azt mondják.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Boriskajuliska

2017. október 6.

Először horzsolásra, zúzódásra, napégésre használtam (jó sűrűn fújkálva), és tette a dolgát. Sokáig nem volt rá szükség, de 2 hete csúnyán megégetett a forró sütő fájdalmas, barnásvörös, hólyagosodó nyomot hagyva. Rögtön elkezdtem fújkálni, a pici hordozható méretet a táskámba dobva, 1-2 óránként használtam. Szerencsére nem adtam fel, és kb. 10 nap alatt NYOM NÉLKÜL "láthatatlanra" gyógyult a kezem:). Azt nem tudom hogy mindenre jó csodaszer lenne (szerintem olyan nincs), de a bőr mindenfajta sérülését gyógyítja az biztos. Sűrűn, kitartóan kell használni pár napig, ami nem lehetetlen mert 1-2 perc alatt teljesen felszívódik, nem ken össze semmit stb. Minden háztartásba elkel 1 flakonnal, biztos ami biztos.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.

Beus005

2017. szeptember 26.

Nekem műtéti heg gyógyulását gyorsította meg. Igazából tényleg mindenre és mindenhova jó!

Beus005
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

vassagi

2017. szeptember 25.

Nagyon szeretem. Sebre, napozás vagy szoli után, torokfájásra, orr és szemcseppként használjuk. Igaz, azt szokták mondani, hogy ami mindenre jó, az igazából semmire :D de jelen termék esetében ez nem igaz.
Ajánlom!

vassagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Ajánlom!

LengyelB

2017. szeptember 2.

Szuper sebgyógyító, mi már többször újravásároltuk. A testvéremnek harmadfokú égése volt a kezén, szépen meggyógyította, de jótékony hatással van mindenféle sebre, csípésre, égésre, sőt még az aranyérre is. Nekem csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban, nálunk kötelező alaptermék a háztartásunkban.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

whitemagnolia

2017. augusztus 7.

Pattanásokra, napégésre, szőrtelenítés után vagy csak arc- és testpermetként... egyszerűen zseniális.

whitemagnolia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Norszy

2017. augusztus 3.

Az előttem szóló pontosan részletezte a véleményemet, így csak egy rövid állást foglalnék. Az égvilágon semmi hatása nincs a pattanásos, sebes, heges arcomra. Pedig ritkán adhatok ki valamire ennyi pénzt. Tovább használom, ha lesz javulás frissítek.

Norszy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Jucccc

2017. július 31.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, én sem vagyok elájulva tőle. Bár kipróbáltam a legtöbb módszert, amire javasolják, külsőleg és belsőleg is, mert egy ismerősöm nagyon esküszik rá, és szinte hetente nyomja a szövegét, hogy neki épp mire vált be, de nekem szinte semmire.
Próbáltam napégésre - semmi. Torokfájásra - semmi (nincs jó íze). Orrdugulásra - semmi (viszont irtózatosan csípett). Friss sebre, hegre - semmi. Borotválás és epilálás utánra is megvan már a tuti befutóm, ahhoz képest ennek a hatása semmi. Ilyenkor nyáron szeretem az arcpermeteket, és egy másik márka aloe verás termékét nagyon dicsérik ezen a téren, de őneki a flakonja alkalmatlan erre a célra, hiába van két különböző állás az adagolóján, egyik sem jó, túl sokat permetez, vagy inkább köpköd. Szóval elhasználom úgy, hogy este arcmosás után vattakorongra fújkálok belőle, azzal törlöm át az arcomat. Érdekes, hogy szokott még kosz lenni a vattán a használata után, szóval erre a célra jó. Csak ahhoz meg kicsit túl van árazva, olcsóbban veszek márkás micellás vizet. Bár csak pár napja kezdtem el erre a célra használni, eddig csak állt a szekrényben a sorozatos csalódások után, mégis úgy néz ki, így fog elfogyni, mert egyelőre nem ártott a bőrömnek. Nyilván nem is fog, mert jók az összetevői, egyelőre viszont nem győzött meg arról, hogy újra kell vennem.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

edina66286628

2017. július 30.

Szánalmas amit itt írnak (gondolom sokan a cég alkalmazottai), hogy mennyi mindenre jó, ez a már-már istenített spray. Fogfájásra? Akinek fáj a foga az menjen fogorvoshoz, meg egyébként is miköze van egy elszuvasodott fognak egy hidratáló spray-hez?
Talán elkellene olvasni, mi van a tubusra írva, csak egy kevés angol nyelvtudás kell hozzá, de azért lefordítom: “NYUGTATÓ, HIDRATÁLÓ HATÁSÚ BŐRÁPOLÓ KÉSZÍTMÉNY ALOE VERA GÉL TARTALOMMAL”. És hátul még azis ott áll bekeretezve, hogy “KIZÁRÓLAG KÜLSŐLEG ALKALMAZHATÓ”. Akkor miről is beszélünk? Semmi többet nem tud annál, hogy nyugtat és hidratál. Gyantázás után mindig befújom vele a lábam, de másra nem tudom használni, az arcomon nem segített SEMMIT. Egyébként használat után ragacsos érzést ad, de ez érthető is az Aloe Vera tartalma miatt.

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

hmanita1989

2017. július 11.

Egyszerűen kihagyhatatlan a házi patikánkból. Mindenre jó. Orrdugulás, fül-, torok-, fogfájás esetén, pattanásokra, sebekre, leégésre, majdnem mindenhova fújható. Nekünk az egész családnak bevált.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin, Anthemis Nobilis (Chamomile)

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.