KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

KERESEM!!! Guerlain Insolence EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Lyl
Állapot: Csak üveges maradék, Helyszín: --, fizetés: --

pomme

2017. június 18.

Ősbölcsész-szag level 2. Pedig olyan szép az üvege :( Talán kicsit gyümölcsösebb mint az EDT de 98%-ban ugyanaz.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Masnuci

2017. május 24.

Eljutottam végre hozzá is. Meglepően kellemes ibolya illat, édes, kicsit krémes és nekem egyértelműen virágos. Nem érzek benne málnát sem más gyümölcsöt. Annyira el tud varázsolni! Mintha egy tündérkertben sétálnék lágy napsütésben bódító virágillattal körbevéve. Csodaszép illat.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Kremcica

2017. május 21.

Erőteljes ibolya illat. Ez az első ami az eszembe jut mikor magamra fújom. Kicsit később mintha érezném benne a málnát is... Rajtam erőteljes és tartós illat bár nem az én ízlésvilágom. Kicsit különc mint a legtöbb Guerlain, nem mindennapi. Többször próbáltam már és eddig mindig annyi maradt meg bennem hogy nem-nem-nem. Most harmadjára mintha már jobban éreznénk egymást. A kiabálóan fojtó ibolya erőteljes púderes ibolyává alakult rajtam. Továbbra se leszünk puszipajtások de mostanra határozottan tetszik. Ha ezt valaki tudja viselni nagyon ütős lehet. A tartóssága nem lehet probléma. :)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

elvanui

2017. május 13.

Amikor a színre lépett, megmondom őszintén, szívből utáltam. Ő és a Chopard Wish volt az a két illat, amitől ténylegesen rosszul lettem kifújáskor, szó szerint. Soha mástól:). Lehet, hogy revizitálni kéne azt is?!:)
Most a múlt héten rámjött, hogy ibolyát akarok. Nálam ez olyan pusztító vágy szokott lenni, hogy akkor azonnal kell. Fújtam mindent, ami volt itthon, Monától Malle-on át Serge-ig és Paris és Feérie és mindenvoltott, de nem volt elég. Rájöttem, hogy én olyan ibolyás cukorkapasztilla-szerű ibolyát akarok most. Lipstick Rose is túl viaszos volt most ide... mit lehet tenni... Notis mintacsomag, ôt kis ibolyás szépséget összeválogattam, őt csak poénból lőttem melléjük, hátha sikerült már egymáshoz öregednünk.
Jelentem: sikerült!!! Akkor voltam utoljára ennyire szerelmes, mikor rámzokogott két éve a Frapin Nevermore. Nem adok két hetet, és itt lesz az edp, ahogy ismerem magam. Egyszerűen tökéletes. Málnacukros, icipicit púderes-guerlainsminkillatú ibolya, püspöklila bársonypárna, finomra porított keményítővel bevont ibolyacukorkák. Ó, anyám, tökéletes.
Hozzá elképesztő izgalmas, hogy tíz évig ki nem állhattuk egymást...:) Ha csak rágondolok, megborzongat.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Blackbird

2017. május 11.

Teljes döbbenetemre az első illat,ami pillanatok alatt eltűnik rólam. Pedig de tudnám szeretni.!Az ibolya az egyik kedvencem,ez pedig igazi elbolondítós illat.De így...Az üvege bűbájos,az illat is az,de így meddő próbálkozások sora. A négy csillag kizárólag a vágynak szól,hogy egyszer majd rajtammaradós illat lez:)
Minden nőnek kell egy Guerlain. Van egy sikkessége ,bája,ami kell.Akár parfüm,akár smink,maga az életérzés. Az ibolya a szívem -egyik - csücske,meg amúgy is szeretnék (akarok ) egy ibolyás illatot- ,hát gondoltam,talán. Guerlain alapokon nyugvó ibolya,csak valami,ami szép...Rajtam sem a málna,sem az édesség nem jön elő,szimplán ledobja a bőröm az ibolyát.Minden ibolyát bojkottál,ami ibolyavirág, a levél csodaszépen kibontakozik.Az ibolya rajtam percek-illat :( , a rózsa szépen előkerül, érezni a tonkát-szerencsére nem édesíti el-, a pézsma megtartja ezt a kompozíciót.A mai mainsteam kollekció egyik gyöngyszeme. Sikkes,nagyon sikkes illat.Bár működne rajtam..

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Luna1024

2017. április 15.

Bevallom őszintén, nem igazán érdekeltek eddig a Guerlain illatok, mivel az általam eddig próbáltakban mindig ott volt az a jellegzetes, poros utózönge, ami csak rájuk jellemző, és ez eddig nem igazán nyerte el a tetszésemet... Most mégis tettem az Insolence-szel egy próbát, és ennek három oka volt: egyrészt, az utóbbi hónapokban jelentősen változott az ízlésem a parfümök terén; másrészt, kb. egy hete vacsorázni mentem egy étterembe, ahova a sajnos már forgalomból kivont Shalimar Parfum Initial-t viseltem, ami ugye szintén Guerlain alkotás, és az említett illatba röpke két óra alatt sikerült teljesen beleszeretnem - gondoltam: miért ne adjak még egy esélyt a többi Guerlain-nek is?; és harmadrészt, tavaszi illatot kerestem, és mi lehetne ezen évszakhoz illőbb, mint a törékeny, ártatlan kis ibolya illata? :)

Na, az Insolence EDP teljesen eltörölte az ibolyával kapcsolatos prekoncepcióimat. Aki arra számít, hogy ez a púderes-poros, íriszes-ibolyás illat az ártatlanság illatbéli megtestesülése lesz, az szerintem csalódni fog - ó, de még mekkorát! :) Az Insolence ibolyája nem babásan ártatlan, hanem sötét, sejtelmes ibolya: titokzatos, kicsit hűvös, távolságtartó, szexi, vonzó és nőies. Mint írtam, az írisz poros púderessége benne a legdominánsabb - karöltve persze az ibolya illatával -, de valóban van benne egy kis PEZ-cukorka vonal is. Kissé édes, de sokkal inkább a virág illata érződik, így azok se féljenek tőle, akik nem kedvelik az édességeket! Amolyan "ködös", lila illatnak érzem az Insolence-t, már maga a szín is telitalálat: titokzatos, megfejthetetlen, sose tudod, mit tartogat a számodra, és ettől egyszerre kicsit ijesztő és nagyon izgalmas is. Valóban mágia van ebben az illatban, ahogy azt már lentebb írta valaki - talán rá jobban illene a "Hypnose" név, mint a Lancome illatára. Nagyon nőies, elegáns, Guerlain-hez méltó illat, egy meseszép üvegben, utóbbival egyszerűen nem tudok betelni!
Tartóssága, hatósugara elképesztő, 12 órán át simán érződött a bőrömön (sokáig szinte változatlan intenzitással!), rajtam ez nagyon ritka. Szerintem inkább tavaszi-őszi, átmeneti évszakok illata, és nekem hétköznapi, de a megfelelő személyiségen akalmakra is megállja a helyét.

Összességében az Insolence egy nagyon igényes, gondosan megtervezett alkotás, ami végre egy olyan virágillatot rejt magában, amit nem tartok szuperunalmasnak és erőtlennek, hanem épp ellenkezőleg: izgalmas, nőies, szolid, ugyanakkor figyelemfelkeltő. Szerintem egyike a "könnyebben emészthető", sokakhoz passzoló Guerlain alkotásoknak, miközben üvölt róla a minőség. :) Ráadásul niche márkához képest az ára is nagyon korrekt. Szép munka, Guerlain! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

zuzmano

2017. március 8.

Pár napja barátkozunk. Egy szuperjó csere kapcsán kaptam őt. Ildikó tol.
Ezúton is köszönöm!
Levettem a kupakot és már éreztem ezt a furcsa nagyon virágos, illatot.
Bevallom megijedtem nagyon nem evilàgi virágok ezek.
Aztán csak Kifújtam és láss csodát a szúrós édes műviràgok rajtam átalakulnak kb 10 perc után egy nagyon kedves rég nem használt illatommá Lancome Poem lesz belőle.Talán a rózsa írisz ibolya kombó adja ezt rajtam mert a Poem kék mákja,vaníliaja nincs itt sehol az összetevők között. Aztán 6 óra múlva már megszokva kissé halvanyodva elfelejtem őt. Kinyitom a kocsi ajtót és isteni finom vegytiszta ibolya illata szál felém Körűlnezek sehol ibolya se más virág. Ez a nagyon finom illat én vagyok :) Mosolygom.
Ui : Szerintem csakúgy mint a Poem hez szükségeltetik hozzá egy kis különc-ség bohémság. :)....

zuzmano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Pár napja barátkozunk. Egy szuperjó csere kapcsán kaptam őt. Ildikó tol.
Ezúton is köszönöm!
Levettem a kupakot és már éreztem ezt a furcsa nagyon virágos, illatot.
Bevallom megijedtem nagyon nem evilàgi virágok ezek.

Juditka84

2016. december 26.

A kedvenc parfümöm imádom, 2 éve használom! Szuper tartós. Imádom magamon télen,nyáron nem tudom megunni. Nagyon sokan megdicsérik az illatomat mikor ezzel vagyok be fújva.

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

széva

2016. október 30.

Ezt nem..... biztos nem bírnám magamon. Lolita Lempicka Lolitájára hasonlít nekem. Azt viseltem egy darabig,de ezt nem szeretném.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

nyarigabi

2016. szeptember 29.

Brutálisan erős, torokkaparó tisztítószer-szaga van. Karakteres, az biztos.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Brutálisan erős, torokkaparó tisztítószer-szaga van. Karakteres, az biztos.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)