KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Ár: 11.000 Ft/postával , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan fóliás, Helyszín: Vas megye, fizetés: Személyes,utalás után postán maradó,vagy Foxpost
Ár: 20000+posta , Eladó: Sehen
Állapot: 1fu-fu hiányzik , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postazom

GNóri

2018. január 30.

Végtelenül unalmas ibolya. Persze megértem a népszerűségét, hiszen nőcis és elegáns, puhán virágos, kicsit púderes, édeskés, de nem tömény, abszolút biztonsági játékos. Nekem sajnos vérszegény, túl tökéleteske, olyan igazi anyuka, vagy makulátlan háziasszony illat. Ha már ibolya, akkor inkább Balenciaga.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Timmy

2018. január 26.

Eletem elso es utolso nagy szerelem illata:-)
Sosem felejtem el kb 4 evvel ezelott ereztem meg valakin es azt mondtam:na ez az en illatom:-)
A szerelem azota is tart egyszeruen ennel jobbat még nem talatam pedig probaltam mar jo par parfumot:-)
Sajnos elvileg mar nem gyartjak, de neten még tudtam rendelni:-(

Timmy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Eletem elso es utolso nagy szerelem illata:-)
Sajnos elvileg mar nem gyartjak, de neten még tudtam rendelni:-(

juditka70

2018. január 9.

A parfümöt egy olyan nő számára hozták létre aki excentrikus és a tökélességre törekszik. A kompozició hasonló kiemelkedő írisz és a végtelenül csábító ibolya amely a parfüm szívében áll.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

kvin

2018. január 7.

Hajjaj! Nagy bajban vagyok, épp az előbb dicsértem fel egy testvérét, eddig a Guerlain illatok rajtam mindig működtek, lehet, hogy ő lesz a kivétel? Vagy csak nagyon-nagyon-nagyon nem illik hozzám. Kezdjük ott, hogy iszonyat erős, viszonylag messze van a kezem (gépelek), mégis folyamatosan tolul az orromba. Mondjuk mit is vártam, ibolya és rózsa? Már csak a gyöngyvirág hiányzik...
Valahol timeska-val értek egyet, semmi gyümölcs (méghogy málna?!) ódonság, ború, özvegy viszi a kis kertecskéjéből leszedett ibolyacsokrot a temetőbe.
Meglepődve olvastam a Lolita Lempicka hasonlatot! Hogy jön ez ide?! Ráadásul úgy, hogy már második üveggel fogyasztom, az valami tündér csoda, ennek semmi köze nincsen hozzá, még az említése is sértő! Most a felhevült csalódottságomtól eltekintve, pusztán tárgyilagosan, az égvilágon semmi közös nincs bennük! Talán, hogy mindkettőben van lila szín.. kb. ennyi.
Hiába vártam, rajtam tömény ibolya az egész, amit sajnos nagyon nem szeretek. Nem tudok mélyen beleszippantani, annyira irritál. Intenzívnek intenzív, tartósnak tartós. Bár ne lenne egyik sem...
Csak azért 2 csillag, mert elfogult vagyok a márkával szemben.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Csak azért 2 csillag, mert elfogult vagyok a márkával szemben.

Asianlover

2017. december 5.

Update: hónapok óta kerülgetem, több kis tesztert is elfogyasztottam. El is határoztam, hogy meg szeretném venni. Erre legutóbb a férjem reakciója: "Mi ez az illat? Nyanyaszag!" Hát, egy világ dőlt össze bennem, hogy az én csodás kis ibolyás befutóm egy férfiból ezt bírta kiváltani :D át kell gondolnom, vajon neki kellene-e megpróbálni összebarátkozni vele, vagy inkább nekem elengedni ezt az illatot...

Ma a kezembe került, málnás illatjegy kutató túrám során :) hát, málnát azt mutatóba se találtam magamon, viszont egy csodás púderes-Guerlain feeling ibolya élménnyel lettem gazdagabb. Hatósugárban és tartósságban leveri pl a Splendida Iris d'Or-t (én őket a púderes virágos fronton konkurenseknek találom), de emiatt sokaknak sok(k) is lehet ő. Finom hölgyek finom illata lehet. Csak csínyján vele!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

LathatatlanOzike

2017. november 1.

Nem indultunk zökkenőmentesen. Nem szerettem, végül mégis az enyém lett. Az első tesztelgetés alatt ibolyába fojtott, el is ment a kedvem tőle. Kis idő elteltével használtam egy krémet, aminek az illata erre a parfümre emlékeztetett, és elkezdtem vágyni rá egyre jobban, még jobban…
Meg is vettem üvegesben ezt a kis ártatlannak tűnő ibolyát, azóta nagyon érezzük egymást.
Gyönyörű, tiszta, egyedi, titokzatos… Tényleg romantikus – melankolikus, mint ahogy lejjebb írta valaki. :) Nagyon jó lesz ebbe burkolózni a mínuszban, felmelegít.
Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

angelina69

2017. október 27.

Sajnálatos módon én leszek az a csúnya nőci, aki "beleköp a levesbe". Magyarul: nem tudom dicsérni. Rajtam ez egy rémálom. Pici mintából kentem magamra. Tudtam, hogy ez egy nagyobb kaliberű illat, ezért csínján bántam vele. De még így is... Torokkaparó, édesen kesernyés, savanyú valami. Púderillat??? Hol??? Nem rajtam, az biztos. Nem mostam le, vártam, hátha. Eltelt úgy 2 óra, amikor először tudtam azt mondani, virágillatot érzek. Ám az is inkább hervadt virág illata volt. Nekem csúnya arcát mutatta a kis "drága". A tartóssága nagyon rendben van. Tartom magam ahhoz, hogy nem fogok semmilyen illatos vizet minta nélkül, próba nélkül vakon megvenni.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

szamira

2017. október 9.

Szintiszta, termeszetes illatu (vegre nem mu!!!) ibolya pez cukorkas utoerzessel. Nagyon tetszik, fiatal, tizeneves koromban pont ilyen illatot keresgeltem (akkoriban sajnos sikertelenul). Klasszikus szepsegu, visszafogott, almodozo fiatal nokon tudom elkepzelni leginkabb.

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

skin

2017. október 9.

Gyönyörű végre igazi ibolyás illat nulla szintetikus beütéssel. Hatósugár csillagos 8-as. Karakteresség,egyediség kiváló.
Mégis az az érzésem,hogy ettől az illattól vigyázba vágja magát minden férfi . Itt jön hogy dominancia tekintetében az eget veri. Legjobban egy latin tanárnő jut róla eszembe aki a hatvanas éveiben jár . Tűpettyes nyakig gombolt blúzban fekete pliszírozott szoknyában ami mellesleg újra divat hegyes orrú tűsarkúban besiklik az osztályterembe. Szigorú tekintetével végig mér mindenkit. Aztán egész órán át árad belőle ez az illat. Nagyon tetszik ,de valami miatt rámtelepszik úgy érzem. Csak órákkal a felfújás után szelídült annyira,hogy magamon elviselhetőnek érezzem,de rajongok érte mégis talán az ibolya miatt.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 9.

timeska

2017. szeptember 28.

Először is: a véleményekben valahol a Lolita Lempicka Edp-hez hasonlították - ezt határozottan cáfolnám! Mint elvetemült Lolita-fan nulla hasonlóságot tudok felfedezni, hacsak azt nem, hogy mindkét illat tündér-illat..féleség. De ha valaki azért akarná megvenni, mert hasonlít- ne tegye! Ugyanezen okból ne is kerülje el senki- aki mondjuk nem csípi a LL-t.
Az illat: rajtam nulla málna. Úgy egyáltalán semmilyen gyümölcs nincs benne. Nagyon határozott virág- de nem egyértelműen ibolya szerintem, rajtam az írisz erősen bekavar. Egy hangyányi tonka , de inkább csak az alapját adja. Kicsit vajas.
Van egy ódon beütése számomra- nem is tudom, az ugrik be, hogy kinyitom nagyanyám ruhás szekrényét, ahol elképesztő gondossággal és precizitással voltak tárolva az évek alatt megszerzett kincsek, és mindenféle jó illatú szárított virágcsokor volt felaggatva, meg drága szappanok bedugdosva ide-oda, meg a 100 éves szekrénynek volt egy kis fás-ódon szaga, és mindez keveredett a ruhák illatával. És egyébként húsvét van és ilyenkor tele a szoba kis üveg kávéspoharakba rakott ibolya meg hóvirág csokrokkal.... valahogy ez a hangulat száll meg ettől az illattól.
Vagy magam előtt látok egy talpig feketébe öltözött, fátyol-kiskalapos özvegyet, aki amúgy gyönyörű és túl korán veszítette el a férjét...
Szép illat.
Számomra se nem szexi, se nem vidám, se nem melengető - olyan melankolikus-romantikus.
Nem az én illatom.

timeska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szép illat.
Nem az én illatom.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)