KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Ár: 20000+posta , Eladó: Sehen
Állapot: 1fu-fu hiányzik , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postazom

Sziszilady

2018. június 29.

Nagyon finom, édes, elegáns illat. Elsőre sajnos nagyáruházi wc-ben használt illatosító szagára emlékeztetett. Viszont magamra fújva nagyon jól működik és tartós. Nagyon kevés is elég belőle, különben tömeget oszlat az erősségével. Szóval, nekem nagyon bejött. Fejfájósoknak én sem ajánlom.

Sziszilady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Terka25

2018. május 14.

A párom szerint illatostoll szaga van , amit gyermekkorunkban lehetett kapni . 😊 Egyébként tényleg . 😅 Feltűnő , nagyon tartós , extra csíkhúzós illat , a fiam szerint mindenhol érződik a lakásban , ha ezt fújom . Úgy édes , hogy frissnek is érzem közben , nekem egy kicsit talán túl nőcis . Sajnálom , hogy egyenruhába öltöztetik , különösen szép az üvege .

Terka25
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Verona5

2018. május 13.

A drogériában fellelt méhecskés üvegből /az alsó polcról / könnyelműen srpiccentettem magamra egy nagyot és nem néztem meg előtte miből is áll. Ez mégiscsak egy Guerlain, most kezdtünk barátkozni és a kezdetek ígéretesek voltak. Ezidáig! Elsőre: - hej de szép lila illat, mi is ez, olyan orgonás. /itthon látom, hogy ez az ibolya - hát egyáltalán nem olyan, mint ami a kertben terem... / Ha már drogéria, fújtam még két másikat is máshova. Ez drága Guerlain negyed óra múlva beédesedett és felülmúlt rajtam mindent, zavart, kellemetlenkedett, hozta a "le kell mosni" érzetet. Jujj, ővele nagyon nem illünk össze! Feltűnősködő, dámáskodó átlagos háziasszony agyon-puff-púderezve, többet mutat kifelé, mint ami ténylegesen a beltartartalom. ... Szerencsére végül aztán sikerült itthon nagy nehezen lesikálnom.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 1.

Szépséges üveg ártatlan, mint az ibolya illattal... Nekem tetszik, nem érzem műnek benne az ibolyát, hanem inkább olyannak, mint amikor egy csokor ibolyát egészen közelről illatolok. Jó, hogy még elérhető és kár, hogy már nem sokáig.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 1.

GNóri

2018. január 30.

Végtelenül unalmas ibolya. Persze megértem a népszerűségét, hiszen nőcis és elegáns, puhán virágos, kicsit púderes, édeskés, de nem tömény, abszolút biztonsági játékos. Nekem sajnos vérszegény, túl tökéleteske, olyan igazi anyuka, vagy makulátlan háziasszony illat. Ha már ibolya, akkor inkább Balenciaga.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Timmy

2018. január 26.

Eletem elso es utolso nagy szerelem illata:-)
Sosem felejtem el kb 4 evvel ezelott ereztem meg valakin es azt mondtam:na ez az en illatom:-)
A szerelem azota is tart egyszeruen ennel jobbat még nem talatam pedig probaltam mar jo par parfumot:-)
Sajnos elvileg mar nem gyartjak, de neten még tudtam rendelni:-(

Timmy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Eletem elso es utolso nagy szerelem illata:-)
Sajnos elvileg mar nem gyartjak, de neten még tudtam rendelni:-(

juditka70

2018. január 9.

A parfümöt egy olyan nő számára hozták létre aki excentrikus és a tökélességre törekszik. A kompozició hasonló kiemelkedő írisz és a végtelenül csábító ibolya amely a parfüm szívében áll.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

kvin

2018. január 7.

Hajjaj! Nagy bajban vagyok, épp az előbb dicsértem fel egy testvérét, eddig a Guerlain illatok rajtam mindig működtek, lehet, hogy ő lesz a kivétel? Vagy csak nagyon-nagyon-nagyon nem illik hozzám. Kezdjük ott, hogy iszonyat erős, viszonylag messze van a kezem (gépelek), mégis folyamatosan tolul az orromba. Mondjuk mit is vártam, ibolya és rózsa? Már csak a gyöngyvirág hiányzik...
Valahol timeska-val értek egyet, semmi gyümölcs (méghogy málna?!) ódonság, ború, özvegy viszi a kis kertecskéjéből leszedett ibolyacsokrot a temetőbe.
Meglepődve olvastam a Lolita Lempicka hasonlatot! Hogy jön ez ide?! Ráadásul úgy, hogy már második üveggel fogyasztom, az valami tündér csoda, ennek semmi köze nincsen hozzá, még az említése is sértő! Most a felhevült csalódottságomtól eltekintve, pusztán tárgyilagosan, az égvilágon semmi közös nincs bennük! Talán, hogy mindkettőben van lila szín.. kb. ennyi.
Hiába vártam, rajtam tömény ibolya az egész, amit sajnos nagyon nem szeretek. Nem tudok mélyen beleszippantani, annyira irritál. Intenzívnek intenzív, tartósnak tartós. Bár ne lenne egyik sem...
Csak azért 2 csillag, mert elfogult vagyok a márkával szemben.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Csak azért 2 csillag, mert elfogult vagyok a márkával szemben.

Asianlover

2017. december 5.

Update: hónapok óta kerülgetem, több kis tesztert is elfogyasztottam. El is határoztam, hogy meg szeretném venni. Erre legutóbb a férjem reakciója: "Mi ez az illat? Nyanyaszag!" Hát, egy világ dőlt össze bennem, hogy az én csodás kis ibolyás befutóm egy férfiból ezt bírta kiváltani :D át kell gondolnom, vajon neki kellene-e megpróbálni összebarátkozni vele, vagy inkább nekem elengedni ezt az illatot...

Ma a kezembe került, málnás illatjegy kutató túrám során :) hát, málnát azt mutatóba se találtam magamon, viszont egy csodás púderes-Guerlain feeling ibolya élménnyel lettem gazdagabb. Hatósugárban és tartósságban leveri pl a Splendida Iris d'Or-t (én őket a púderes virágos fronton konkurenseknek találom), de emiatt sokaknak sok(k) is lehet ő. Finom hölgyek finom illata lehet. Csak csínyján vele!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

LathatatlanOzike

2017. november 1.

Nem indultunk zökkenőmentesen. Nem szerettem, végül mégis az enyém lett. Az első tesztelgetés alatt ibolyába fojtott, el is ment a kedvem tőle. Kis idő elteltével használtam egy krémet, aminek az illata erre a parfümre emlékeztetett, és elkezdtem vágyni rá egyre jobban, még jobban…
Meg is vettem üvegesben ezt a kis ártatlannak tűnő ibolyát, azóta nagyon érezzük egymást.
Gyönyörű, tiszta, egyedi, titokzatos… Tényleg romantikus – melankolikus, mint ahogy lejjebb írta valaki. :) Nagyon jó lesz ebbe burkolózni a mínuszban, felmelegít.
Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)