KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ibolya, rózsa, irisz, málna, musc, tonka

Guerlain Insolence EDP 5/10ml
Ár: 1490/2990ft , Eladó: Kicsivero
Állapot: 5 vagy 10ml frissen fujva, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost
Ár: 8990ft , Eladó: Kicsivero
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás utàn ajanlott levél vagy foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ascyra

2017. augusztus 30.

Közben beszereztem egy mintát, mert nagyon kíváncsi voltam rá. De jól tettem! :) - Lesz ebből nagy kiszerelés is, egyszercsak... Bár annyira nem kapott el a gépszíj, mint a Santal Royalnál.
Felkenés után rögtön megcsap a málna, és hála az égnek nem a rózsa dominál, mert azt nem bírom amúgy sem. (fejfájós, ezért tartottam tőle picit). A nyitány nem túl biztató, de mint minden parfümnél, illik várni vele, s bár én telhetetlen vagyok, azonnal "szanaszét szívom" magamba az illatot, azért az alapján nem lehet a sorsáról dönteni.
Az ibolyának sosem tudok ellenállni, nagyon szeretem a virágot is magát, a színét, a küllemét, de főként az illatát. Ebben ez az apró virág nem dominál nagyon erősen, hanem finom, kedves-ibolyásan integet és széles mosollyal néha meglendíti a ruha szélét, hogy némi illat azért mégis távozzék tőle/felőle. Egyébként, egyik másik összetevő sem dominál - ezt szeretem igazán a Guerlainban, bár nem régóta szagolgatom őket - nem törekszik kitűnni, sem feltűnni, egyszerűen ellentmondást nem tűrőn tudja, hogy ő nem átlag. Nyomot hagy, érdekes önmagában, nem kell megjátszania magát. Egyenes és magabiztos. Ez az illat inkább amolyan önszeretgetős, önölelgetős parfüm. A gyümölcsössége miatt játékosnak mondanám, de mégis, felnőtt játékot játszik, mert egyáltalán nem kislányos. Fiatalos, de nem fruskás.
Leszáradás után én konkrétan nem érzem magamon. Ez nagy szívfájdalom. Muszáj állandóan "kóstolgatnom" a bőrömön, és belenyomnom az orrom a csuklómba, hogy egyáltalán érezzek valamit. És a legmegdöbbentőbb ezek után az, hogy ma reggel a kolléganőm azt kérdezte: húúúúú, ez új parfüm? Ez igazán Te vagy! - Én csak mosolyogtam nagyon nyugodtan, mert tudtam, hogy a Guerlain nagy része én vagyok, mintha nekem tervezték volna, sosem fogok mellé, ha ezt választom. Rám szabták - és még mennyi, de mennyi nőre! Minden nőre, aki egyszerűen csak csodás, és szeret illatozni! Van benne egy olyfajta mélység, és kegyes egyszerűség, ami tényleg letisztulttá teszi ezt a varázst. Füstölőt is érzünk rajta, többen is, bár ezt nem írják az összetételei között.
Kitűnőnek és egyedinek találom ezt az illatot, hiába van nagyon sok hasonló a piacon, mégis kenterbe veri őket és nem tűr maga mellett vetélytársat. Illat: ötös. Hatótáv, ötös. Tartósság: nem tudom, de nem is érdekel :D kell és kész :))))))

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Judit870227

2017. augusztus 25.

Évek óta nagy kedvencem, méterekről lehet érezni, és egész napon át. Egy fújást!! Nagyon sokan kérdezték már, hogy mi ez az isteni illat. Azt szeretem benne legjobban, hogy nem sokan használják, és roppant figyelemfelkeltő parfüm. Tökéletes minden évszakban. Az EDT szerintem kicsit lágyabb, kellemesebb, de egyik fajtából sem érdemes sokat fújni, mert elveszti a varázsát.

Judit870227
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Asianlover

2017. augusztus 21.

Ma a kezembe került, málnás illatjegy kutató túrám során :) hát, málnát azt mutatóba se találtam magamon, viszont egy csodás púderes-Guerlain feeling ibolya élménnyel lettem gazdagabb. Hatósugárban és tartósságban leveri pl a Splendida Iris d'Or-t (én őket a púderes virágos fronton konkurenseknek találom), de emiatt sokaknak sok(k) is lehet ő. Finom hölgyek finom illata lehet. Csak csínyján vele!

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Szedres22

2017. augusztus 9.

Szögezzük le, ez egy jó illat.
DE: tipikus LPRN beütése van (hát persze, hisz' Guerlain)
Nem nekem alkották ez biztos. Ettől függetlenül maga az illat 4*.

Szedres22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Szögezzük le, ez egy jó illat.
DE: tipikus LPRN beütése van (hát persze, hisz' Guerlain)
Nem nekem alkották ez biztos. Ettől függetlenül maga az illat 4*.

LPE

2017. augusztus 4.

Végre beszereztem egy 10 mlnyi fújóst. Már ismertem az illatot, úgyhogy tudatos beszerzés volt. Rajtam erőteljes virágos, gyümölcsös illat, és nagyon tartós még ebben a kánikulában is. Annyit gondolkodtam, hogy mire hasonlít, vagy hogy mi hasonlít az Insolence-re. Bolondnak néztek, de rájöttem...az Avon egyik illatára az Attraction-re... legalábbis rajtam. Azt is szeretem, de az Insolence azért Guerlain... nem mindegy. Mindenesetre én nagyon szeretem, és be akarok szerezni egy nagy kiszerelésű illatot is. Csak mert kell...😉❤❤❤

LPE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

pomme

2017. június 18.

Ősbölcsész-szag level 2. Pedig olyan szép az üvege :( Talán kicsit gyümölcsösebb mint az EDT de 98%-ban ugyanaz.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Masnuci

2017. május 24.

Eljutottam végre hozzá is. Meglepően kellemes ibolya illat, édes, kicsit krémes és nekem egyértelműen virágos. Nem érzek benne málnát sem más gyümölcsöt. Annyira el tud varázsolni! Mintha egy tündérkertben sétálnék lágy napsütésben bódító virágillattal körbevéve. Csodaszép illat.

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Kremcica

2017. május 21.

Erőteljes ibolya illat. Ez az első ami az eszembe jut mikor magamra fújom. Kicsit később mintha érezném benne a málnát is... Rajtam erőteljes és tartós illat bár nem az én ízlésvilágom. Kicsit különc mint a legtöbb Guerlain, nem mindennapi. Többször próbáltam már és eddig mindig annyi maradt meg bennem hogy nem-nem-nem. Most harmadjára mintha már jobban éreznénk egymást. A kiabálóan fojtó ibolya erőteljes púderes ibolyává alakult rajtam. Továbbra se leszünk puszipajtások de mostanra határozottan tetszik. Ha ezt valaki tudja viselni nagyon ütős lehet. A tartóssága nem lehet probléma. :)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

elvanui

2017. május 13.

Amikor a színre lépett, megmondom őszintén, szívből utáltam. Ő és a Chopard Wish volt az a két illat, amitől ténylegesen rosszul lettem kifújáskor, szó szerint. Soha mástól:). Lehet, hogy revizitálni kéne azt is?!:)
Most a múlt héten rámjött, hogy ibolyát akarok. Nálam ez olyan pusztító vágy szokott lenni, hogy akkor azonnal kell. Fújtam mindent, ami volt itthon, Monától Malle-on át Serge-ig és Paris és Feérie és mindenvoltott, de nem volt elég. Rájöttem, hogy én olyan ibolyás cukorkapasztilla-szerű ibolyát akarok most. Lipstick Rose is túl viaszos volt most ide... mit lehet tenni... Notis mintacsomag, ôt kis ibolyás szépséget összeválogattam, őt csak poénból lőttem melléjük, hátha sikerült már egymáshoz öregednünk.
Jelentem: sikerült!!! Akkor voltam utoljára ennyire szerelmes, mikor rámzokogott két éve a Frapin Nevermore. Nem adok két hetet, és itt lesz az edp, ahogy ismerem magam. Egyszerűen tökéletes. Málnacukros, icipicit púderes-guerlainsminkillatú ibolya, püspöklila bársonypárna, finomra porított keményítővel bevont ibolyacukorkák. Ó, anyám, tökéletes.
Hozzá elképesztő izgalmas, hogy tíz évig ki nem állhattuk egymást...:) Ha csak rágondolok, megborzongat.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Blackbird

2017. május 11.

Teljes döbbenetemre az első illat,ami pillanatok alatt eltűnik rólam. Pedig de tudnám szeretni.!Az ibolya az egyik kedvencem,ez pedig igazi elbolondítós illat.De így...Az üvege bűbájos,az illat is az,de így meddő próbálkozások sora. A négy csillag kizárólag a vágynak szól,hogy egyszer majd rajtammaradós illat lez:)
Minden nőnek kell egy Guerlain. Van egy sikkessége ,bája,ami kell.Akár parfüm,akár smink,maga az életérzés. Az ibolya a szívem -egyik - csücske,meg amúgy is szeretnék (akarok ) egy ibolyás illatot- ,hát gondoltam,talán. Guerlain alapokon nyugvó ibolya,csak valami,ami szép...Rajtam sem a málna,sem az édesség nem jön elő,szimplán ledobja a bőröm az ibolyát.Minden ibolyát bojkottál,ami ibolyavirág, a levél csodaszépen kibontakozik.Az ibolya rajtam percek-illat :( , a rózsa szépen előkerül, érezni a tonkát-szerencsére nem édesíti el-, a pézsma megtartja ezt a kompozíciót.A mai mainsteam kollekció egyik gyöngyszeme. Sikkes,nagyon sikkes illat.Bár működne rajtam..

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)