KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ladel

2018. május 26.

Nagymamám használja, mert szerinte csak az acetonos körömlakklemosó ér valamit. Nekem szétszárítja a bőrömet és a körmömet is. Ráadásul a tipikus büdös aceton szag mellé még illatosítva is van jó sok parfümmel. Amiért mégis 3 csillag, egész gyorsan lehozza a lakkot.

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

2018. május 25.

Mindig ezt veszem. Legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Mindig ezt veszem. Legjobb.

anee888

2018. május 24.

Egyetértek az előttem szólókkal.
Ár/érték arányban tökéletes. Hamar leszedi a.lakkot.
Gazdaságos a kiszerelése, és sokáig kitart.

anee888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Egyetértek az előttem szólókkal.
Ár/érték arányban tökéletes. Hamar leszedi a.lakkot.
Gazdaságos a kiszerelése, és sokáig kitart.

unicornlady

2018. május 9.

Szerintem ár-érték arányban verhetetlen! Gazdaságos a kiszerelése,nem büdös(amennyire ugye ezt várhatjuk egy lemosótól),nem irritál. Gazdaságos és hatékony. Nekem a felületén megreszelt géllakkot is maradék nélkül eltávolította 10 perc vattás-fóliabugyros áztatás után.
Szuper termék! Reméljük sokáig kapható lesz! :)

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Szuper termék! Reméljük sokáig kapható lesz! :)

CsillagReka

2018. április 27.

Évek óta ezt használom. Nagyon bevált.

CsillagReka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Évek óta ezt használom. Nagyon bevált.

Mnemosyne

2018. április 23.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, szuper termék! :)

Mnemosyne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, szuper termék! :)

Timea22

2018. április 23.

Evek ota a kedvenc koromlakk lemosom. Mindig ezt veszem, jo arban van es pillanatok alatt leszedi a koromlakkot. Az illata sem olyan emelyito mint altalaban mas lemosoke.. :)

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

balazskrisztii

2018. április 18.

Itthon ezzel oldom le a géllakkot (picit megreszelem a felszínét és jó 10-15 percre beáztatom). Utána használok valami hidratáló/tápláló dolgot a körmömre és a bőrömre is, mert eléggé szárít, de tökéletesen leold mindent

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

hdori23

2018. április 3.

Nekem már évek óta alaptermék. Olcsó és jó :)

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Nekem már évek óta alaptermék. Olcsó és jó :)

gerbera12

2018. április 2.

ár/érték arányban tökéletes

gerbera12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

ár/érték arányban tökéletes

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride