KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

fannib1

2018. július 15.

Kellemes illatú, olcsó, teszi a dolgát.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Kellemes illatú, olcsó, teszi a dolgát.

Picieri

2018. július 12.

Jó illata van, valóban szárít, de hatékonyan teszi a dolgát. A csillámos és homok lakokkal kicsit nehezen bír el, de ettől függetlenül szuper.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Kittyki

2018. július 12.

Eddig ez a kedvencem! Az illata csodás, szépen leoldja a körömlakkokat.

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Eddig ez a kedvencem! Az illata csodás, szépen leoldja a körömlakkokat.

Vivó

2018. július 11.

Egy normál lemosó, semmi extra.

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Egy normál lemosó, semmi extra.

Scent

2018. július 8.

Évek ota ezt a lemosót használom, a környezetem is rászokott. Elégedett vagyok vele.

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

LianaLia

2018. július 7.

Nagyon szeretem,szėpen leszedi a körömlakkokat. Az illata is elviselhető. Nagyon megéri az árát.

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Monitaaa83

2018. július 6.

A legjobb körömlakklemosó a sok közül! Az "illata" is elviselhető. A csillámos lakkokkal is megbírkózik!

Monitaaa83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

cattitude

2018. július 6.

szuper lemosó :) a kedvencemhez, az Essence lila lemosójához nem mindig jutok hozzá, de nem is akkora baj, mert ez minden Rossmannban olcsón elérhető. nem büdös és gyorsan leszedi a legcsillámosabb, legsötétebb lakkot is. sajna szárít, de az aceton már csak ilyen :( emiatt egyébként én jobban szeretem az Essence lemosóját, mert az aceton nélkül is nagyon hatékony.
hajszínezőt is szuperül leviszi egyébként a zuhanytálcáról, csempéről, mosdókagylóról.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

fanni191

2018. július 4.

Nagyon szárít, de ezen kívül szépen teszi a dolgát. Ár-érték arányban jó

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Nagyon szárít, de ezen kívül szépen teszi a dolgát. Ár-érték arányban jó

Elllla

2018. július 4.

Csatlakozva a legtöbb előttem szólóhoz, teszi a dolgát, gazdaságos, és nem is vészes az ára. Örök darab.

Elllla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone