KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
csakaaa

2017. február 22.

Gyorsan leszedi a körömlakkot, bár én nem használok csillámosat, csak "normált". Nem szárítja a körmöm, nagyon régóta ezt veszem, és maximálisan elégedett vagyok vele.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

nemesfalvi.adel

2017. február 19.

Nagyon hatékony de nekem lemezesre szárította a.körmöm :(

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Nagyon hatékony de nekem lemezesre szárította a.körmöm :(

manóka20

2017. február 16.

Legjobb lemosó! Mióta rátaláltam nem is veszek más márkától! :D

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Legjobb lemosó! Mióta rátaláltam nem is veszek más márkától! :D

Babika20

2017. február 14.

Nem hittem, hogy van nagy különbség körömlakklemosó és körömlakklemosó között..de tévedtem :D a masszív csillámos Avonos lakkomat szépen és könnyen leoldotta, a körmeimet nem szárítja, sőt..! Illetve a körmeimnek, a körömágybőrömnek lemosás után pár perccel olyan finom illat volt, mintha krémeztem volna. Olcsón korrekt mennyiség, szerintem ezt fogom a későbbiekben is venni :)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

dzseni97

2017. február 11.

Ez a kedvenc körömlakk lemosom, ár érték arányban a legjobb amit eddig használtam. Rengeteg ideig kitart. Egyszerűen imádom!

dzseni97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Redlips

2017. február 4.

Nem véletlen ez a sok jó vélemény róla, én is 5 csillagot adok neki. Fölösleges lenne leírni azt, amit már több. mint ezren leírtak, de jelenleg nálam a legjobb körömlakklemosó, levisz mindent és nem szárít.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

b0rzi

2017. február 3.

Csudi ára van, és még a fényes/csillámos körömlakkot is maximum két vattakoronggal le tudom szedni :) mást nem is használnék!

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Ettike

2017. február 3.

Ár-érték arányban szuper, sokáig elég, hamar eltávolítja a lakkot a körmökről.

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Ár-érték arányban szuper, sokáig elég, hamar eltávolítja a lakkot a körmökről.

Anita9620

2017. február 1.

A körömlakkot nagyon könnyen lemossa,az illatát nagyon szeretem
Előnye,hogy viszonylag nagy a kiszerelése és az ára is nagyon kedvező

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

A körömlakkot nagyon könnyen lemossa,az illatát nagyon szeretem
Előnye,hogy viszonylag nagy a kiszerelése és az ára is nagyon kedvező

lepkeviki

2017. január 24.

Nagyon szeretem, könnyen lehozza bármelyik körömlakkomat, emellett meglepően lassan fogy, nagyon megéri az árát, ezentúl csak ezt fogom venni.

lepkeviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone