KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Ár: 300 , Eladó: lilagomba
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (Westend preferrált), de szívesen postázok is

brbara

2017. november 22.

Elég sokáig elég, szépen teszi a dolgát, nem zavaró az illata és nem szárítja annyira a körmeimet, mint más lemosók, kedvelem.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

bettiii

2017. november 13.

Abszolút újra vevős termék nálam, csak ezt használom, amióta ráleltem. Kellemes illatú, megfelelő kiszerelésű, könnyedén eltávolítható vele a legmakacsabb körömlakk is. Ráadásul nem teszi tönkre a körmeimet sok más lemosóval ellentétben!

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

banoka

2017. október 28.

Akkor jövök rá mindig, hogy milyen jó körömlakklemosó ez, amikor véletlenül másikat veszek. Az illatát is kedvelem, nem zavaró. Nagy kiszerelésben jó áron kapható. Nehezen leszedhető körömlakkokat is kiválóan old és ez az áráért plusz egy ajándék. 10 esetből 9 alkalommal ezt veszem és nem csalódtam még benne. Nagyon jó termék.

banoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

zsinike

2017. október 25.

Álom. A többrétegű körömlakkat - melynek a tetején csillámos, nehezen lemosható fedőlakk van - simán leviszi. Éljen, éljen!

zsinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

szfrances19

2017. október 22.

Egy ideje csak ezt veszem, mert olcsó, és nagy mennyiség. Szépen leoldja a lakkot, a homoklakkal is könnyebben birkózik meg, mint más lemosók.Egy flakon sokáig kitart, rendszeres használat mellett is.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

cskittix

2017. október 13.

Régebben szerettem használni, könnyen leoldja a lakkot, az illata kellemes. Nagy kiszerelés és az ára sem rossz. Már csak gél lakkot használok a lábamra, néha ezzel fixálom, ahhoz is teljesen jó.
Tudja amit ígér.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Tudja amit ígér.

szelesviki

2017. október 11.

Ügyesen teszi a dolgát, olcsó és én az illatát is szeretem :)

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Ügyesen teszi a dolgát, olcsó és én az illatát is szeretem :)

aimee82

2017. október 9.

Könnyen leszedi a makacsabb lakkokat is, és az illata sem borzasztó, abszolút újravevős.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Tothxheni

2017. október 6.

Szeretem ezt a körömlakklemosót, mert fillérekért hatalmas mennyiséget kapunk, bármelyik sötét lakkot is pillanatok alatt leszedi, ráadásul az illata sem vészes. Csaj ajánlani tudom, én már évek óta csak ezt használom.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. október 6.

Mivel örök kísérletező vagyok, ezért nem szokam újra venni termékeket, de ebben az esetben ez nem lesz igaz rám:D Hihetetlen jó, egyszerűen nem tudok (sőt nem is lehet) mást mondani rá. Az illata sem marja le az ember orrát. Az áráért pedig plusz pont jár! 5/99999999999999 csillagot érdemel:D

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 6.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone