KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
rocksteadycat

2017. március 11.

Nagyon szeretem! Nagyon szép, ápolt körmöket csinál és mindent hihetetlenül tisztára leszed.
Az illata is nagyon kellemes, amikor vele dolgozom, akkor végre nem esek transzba, és kántálok mindenfélét a macskaistenségeknek. :D

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

barbidu

2017. március 10.

Az egyik legjobb lemosó, hogy miért? Mert a csillámos lakkokat is pikk-pakk leszedni, nem kell vakargatnom percekig. Az illata is elviselhető, s a 250 ml hónapokig elég.

barbidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

vivienlovesit

2017. március 8.

Rengeteg kísérletezés után megtaláltam a tökéletes körömlakklemosót! VÉGRE! Nem irritálja annyira a bőrt, mint a többi készítmény és sokkal gyorsabban, hatékonyabban távolítja el a körömlakkot. #újravevős

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

barthan

2017. március 3.

Hát ez nagyon megéri:D jól leszedi, és nem baromi büdös..szinte jó illatú:D:D:D

barthan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Hát ez nagyon megéri:D jól leszedi, és nem baromi büdös..szinte jó illatú:D:D:D

KittyLady

2017. február 25.

Érték-ár arányban a legjobb és még a börömet se szárítja. A körömlakkot könnyen eltávolítja.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Mona29

2017. február 24.

Hosszú évek óta csak ezt használom, szerintem mindent elmondtak róla előttem. Csak imádni lehet: nagyon olcsó, nagyon jól leszed bármilyen lakkot, nem szárít és könnyen elérhető.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Summer39

2017. február 24.

Hatalmas kedvenc. Bár sokáig zselés körmöm volt, nyáron szerettem, ha a lábujjaim is olyan színben pompáztak, mint az ujjaim. Most (egyelőre) nincs zselé, de ha bulizni megyek, csillámosat is fel szoktam kenni, és olyankor csak ehhez nyúlok.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

csakaaa

2017. február 22.

Gyorsan leszedi a körömlakkot, bár én nem használok csillámosat, csak "normált". Nem szárítja a körmöm, nagyon régóta ezt veszem, és maximálisan elégedett vagyok vele.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

nemesfalvi.adel

2017. február 19.

Nagyon hatékony de nekem lemezesre szárította a.körmöm :(

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Nagyon hatékony de nekem lemezesre szárította a.körmöm :(

manóka20

2017. február 16.

Legjobb lemosó! Mióta rátaláltam nem is veszek más márkától! :D

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Legjobb lemosó! Mióta rátaláltam nem is veszek más márkától! :D

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride