KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

marysidehouse95

2018. november 12.

Hatékony, és előnye, hogy nem büdös.
5/5

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Hatékony, és előnye, hogy nem büdös.
5/5

Bodzs

2018. november 10.

Egy egyszerű lemosó. Az illata kicsit erős, de évek óta csak ezt használom.

Bodzs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Egy egyszerű lemosó. Az illata kicsit erős, de évek óta csak ezt használom.

d.anett89

2018. november 9.

Kellemes az illata, nagyon sokáig elég!Árban is megfelelő

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

Kellemes az illata, nagyon sokáig elég!Árban is megfelelő

movedtoaustria

2018. november 9.

Sokaig tart, jo az adagoloja, kellmes az illata.

movedtoaustria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Sokaig tart, jo az adagoloja, kellmes az illata.

Csokirita

2018. november 8.

A kedvencem, barátnőm ajánlotta pár éve és csak ezt használom, árban is nagyon jó és az illata is kellemes.

Csokirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Lilla1994

2018. november 7.

Évek óta ezt használom, olcsó sokáig kitart. Nekem tetszik az illat, nem szárítja a bőröm.

Lilla1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Katisza89

2018. november 6.

Jo illatu, olcso, valamiert miota ezt használom, nem érzem hogy méreggel kenegetem a körmöm :D még ha igy is van :D a regi korommlaklemosoimnak higito szaguk volt, utáltam oket. Evek ota csak ezt használom.

Katisza89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

A kedvencem, ennél jobbat még nem találtam. Olcsó, szépen és gyorsan leszedi a lakkot, és nekem büdös, de minimálisan, el lehet tekinteni tőle.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

kzsofi91

2018. október 31.

A legjobb koromlakk lemoso amit valaha hasznaltam. Egyszeruen leszedi a lakkot, nem szarit es nincs kellemetlen szaga.

kzsofi91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Atiyeh

2018. október 23.

Olcsó, szépen leviszi a lakkott, nem fojt a szaga, tökéletesen megfelel a célra.

Atiyeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone