KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

giny96

2017. május 21.

Évek óta csak ezt használom. Olcsó, sokáig elég, jó az illata és maradéktalanul, küzdelem nélkül szedi le a lakkot.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Mandy133

2017. május 20.

Ez az eddigi legjobb körömlakk lemosóm, örülök, hogy rátaláltam, mert előtte nagy szenvedés volt a lakk lemosása. Egyébként ez is ugyanolyan büdös, mint a többi, nincs mandula illata.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

LajkoTimi

Korcsoport: < 18
2017. május 10.

Szerintem ugyanolyan büdös mint a többi körömlakklemosó, egyáltalán nincs mandula illata. De a legjobb körömlakklemosó drogériás szinten, mindent viszonylag gyorsan leszed, nem kell belőle sok és az ára is remek! Sokszor újravevős:D

LajkoTimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 10.

Vigike

2017. május 10.

Mamimnál tett látogatás során szedtem le ezzel a körömlakkom, ami annyira gyorsan és egyszerűen ment, hogy utána rohantam is a Rossmannba venni magamnak egyet belőle. Kisebb kiszerelést vettem, de ha ez elfogy, tuti a nagyobbat fogom beszerezni, mert eszméletlen hatékony. S ami nagyon tetszik benne, (és ezt soha nem gondoltam volna) azaz illata! :)

Vigike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Charlena08

2017. április 30.

Csak csatlakozni tudok előttem szólókhoz. Nagy kiszerelés, potom pénzért, nagyon gyorsan, könnyen leszedi a lakkot, az illata meg kifejezetten kellemes (eddig még az illatosított verzióktól is fejfájást kaptam, na tőle nem) :)

Charlena08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

szabozsani94

2017. április 28.

Évek óta használom, ennél jobbat még nem találtam , bár nem is keresek. :) Szuper!! ;)

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

xxxx911118

2017. április 23.

Pillanatok alatt leszedi a lakkot, kevés is elég belőle. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

whiterose

2017. április 20.

Csodás, pillanatok alatt leszedi a lakkot.

whiterose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

Csodás, pillanatok alatt leszedi a lakkot.

lavander0920

2017. április 13.

Nagyon jó! Az ára nagyon megfelelő minősége kiváló!

lavander0920
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Nagyon jó! Az ára nagyon megfelelő minősége kiváló!

dorottya96

2017. április 9.

Tökéletes és nem büdös

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Tökéletes és nem büdös

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride