Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsbsz

2018. szeptember 11.

Az abszolút kedvencem! Olcsó, teszi a dolgát, kellemes az illata és nagyon sokáig kitart.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

bernadettmajdan

2018. szeptember 11.

Nagyon szeretem, csodás illata van és szuper hatékonyan távolítja el mindenféle lakkomat.
Egy problémám van, hogy nekem át kell öntenem mindig másik tartóba, mert nem túl jó a kiöntő fejrésze.
De ez a legkisebb gond :)

bernadettmajdan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

De ez a legkisebb gond :)

kocosfox

2018. augusztus 16.

Hatékony, viszont a csomagolása miatt pontozom le, mert minden áldott alkalommal kifolyt a táskába/szatyorba míg hazavittem..

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

evetish

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, olcsó, jól működik és az illata is kellemes. Évek óta ezt használom.

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Csutak

2018. augusztus 15.

Olcsó, az illata néhány perccel a tisztítás után finom mandulaillatú. :) Vigyázni persze itt sem árt, mert eléggé szárítja a körömágybőrt, de egyébként teljesen megéri az árát.

Csutak

Stephanieee

2018. augusztus 14.

olcsó,hatásos, gazdaságos. 5*

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

olcsó,hatásos, gazdaságos. 5*

Petyuska

2018. augusztus 13.

Évek óta ezt veszem újra, tökéletes!

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Évek óta ezt veszem újra, tökéletes!

beatab

2018. augusztus 10.

Csak ilyet veszek!! Olcsó és a legjobb..!

beatab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Csak ilyet veszek!! Olcsó és a legjobb..!

googles

2018. augusztus 5.

A legjobb lakklemosó. Csak ezt veszem, persze nálam sokáig is tart egy flakon (4-5 evig).

Maradék nélkül leszedi a lakkot, nem csak szétkeni. Az Isana engem nem győzött meg minőségben (általában véve), de ez a lakklemoso valóban a legjobb, amit eddig használtam, ár-értéket tekintetbe véve különösen.

Egy méregdrága, márkás lakklemosóm volt még nagyon régen, na az volt még ilyen jó.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

Legjobb!!!! Ilyen olcsón ilyen jó körömlakk lemosót még nem találtam, jó illata van és szinte bármilyen erős körömlakkot leszed pikk pakk. Újraveszem mindig!:)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone