KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

vattacukorfalat

2017. július 20.

Elég sok körömlakklemosót kipróbáltam, ez volt az első, ami nem szárít és nem törik tőle a körmöm. Évek óta csak ezt használom, az ára is nagyon kedvező.

vattacukorfalat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

ivettdesztiics

Korcsoport: < 18
2017. július 19.

Az első körömlakklemosó amit használtam és szerintem az utolsó is mert nagyon bevált :) Az illata is jó körömlakklemosóhoz képest. ezen az áron szinte ajándék.

ivettdesztiics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 19.

Lumy

2017. július 17.

A legjobb körömlakklemosó, amit valaha használtam és jó ideje már csak ezt veszem. :) Több réteg körömlakkal is könnyen elbánik és bár van benne aceton, kevésbé szárít, az illata is egész jó (nem az a tipikus erős aceton szag).

Lumy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

meowlya

2017. július 13.

A célnak megfelel. Leviszi rendesen a lakkot, jó áron van és nem szárít.

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

A célnak megfelel. Leviszi rendesen a lakkot, jó áron van és nem szárít.

Bettu

2017. július 12.

Csak lefutottam a rossmannba,mert nem volt már itthon körömlakklemosó. Ár-érték arányban ez volt a legmegfelelőbb. Hamar lehozza a körömlakkot, az illata sem olyan rossz.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Piribarii

2017. július 7.

Előttem már mindent elmondtak róla. Én is I M Á D O M

Piribarii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Előttem már mindent elmondtak róla. Én is I M Á D O M

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Nekem bevalt es az ara is nagyon jo!

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

Nekem bevalt es az ara is nagyon jo!

Zsina01

2017. július 5.

Tényleg jó kis lemosó, a legtöbb lakkot egy törléssel lehozza, nem kell dörzsölni és szenvedni vele. Az ára fantasztikus és nekem sokáig elég volt. Nem szárítja a körmeim és kellemes az illata.

Zsina01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Ditta623

2017. július 5.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Jó illatú és nem szárítja a kezet, körömágybőrt. Árban is jó.

Ditta623
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Firenzisz

2017. július 4.

Az eddigi legjobb körömlakklemosóm. Évek óta használom.

Firenzisz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Az eddigi legjobb körömlakklemosóm. Évek óta használom.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone