KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. október 31.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

Airina

2018. február 20.

Ár-érték arányban megfelelő. Erős, hamar leviszi a körömlakkot, de nem tűnik kíméletesnek a körömfelülethez sajnos.

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

bellino

2018. február 13.

Mindent tud,amit tudnia kell.És még az illata is kellemes.

bellino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Mindent tud,amit tudnia kell.És még az illata is kellemes.

AnnaR

2018. február 10.

Kellemes az illata mégis leszedi a körömlakkom! Nagy kiszerelés, tehát sokáig elég. Ráadásul a nem is szárítja ki a bőröm. Felesleges ennél több pénzt kiadni egy körömlakklemosóért, ár-érték arányban szinte verhetetlen! :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Banana

2018. február 7.

A legjobb körömlakk lemosó!
Nagyon könnyen le lehet szedni vele a körömlakkot, nekem nagyon sokáig elég. Az illata is egész jó. Ennél többet nem is kell tudnia egy lemosónak.

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

A legjobb körömlakk lemosó!

Katuska1993

2018. január 30.

Könnyen leszedem vele még a sötétebb vagy csillámos lakkokat is és nagyon jó áron van.

Katuska1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

grey

2018. január 23.

A legjobb körömlakklemosó. Nem büdös, nagyon kevés kell belőle, tökéletesen eltávolít bármilyen lakkot, maradványok nélkül.

grey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

noriri

2018. január 23.

Egyértelműen a legjobb körömlakklemosó, amit próbáltam. Múltkor kiöntöttem a fa asztalra egy keveset és leoldotta egy nagy foltban a lakkot arról is. Mondjuk ennek annyira nem örültem, de azért elismerésem.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

riaraven

2018. január 19.

Szerintem kifejezetten büdi, de a lakkot tényleg szépen leszedi.

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Szerintem kifejezetten büdi, de a lakkot tényleg szépen leszedi.

dunaimano

2018. január 11.

Szuper lemosó, nagyon hatékony, viszont tönkretette az aceton a körmeimet. Azóta már ennek az acetonmentes változatát használom.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

bkriszti1997

2018. január 8.

A legdurvább csillámos lakkokat is leszedi egy húzásra. Egyetlen hátránya hogy nekem fejfájdítóan büdös,de a hatása miatt biztos újraveszem.

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone