KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Ár: 1500 , Eladó: maycily

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Makk Zsuzsó

2017. június 26.

Nem rossz ez a hajfesték, úgy-ahogy befogja az ősz szálakat, nem szárítja ki a hajat, fényes, puha, rugalmas lesz, stb. Külön jó ez a festés előtti védőkrém, ilyennel eddig még máshol nem találkoztam.
De. Én a sötétszőke (600), és a szőke (700) keverékét kentem föl, a végeredmény pedig gyakorlatilag sötét gesztenyebarna lett. Mit mondjak, nem épp erre számítottam. Nagyon remélem, nem igaz a reklámszöveg és kopni fog. Legközelebb majd megjátszom a platinaszőkét, hátha kijön egy kellemes mogyoróbarna...

Update: Vaklárma volt a félelmem, mert gyakorlatilag 2 hajmosás után már világosodik, aztán szépen tovább. 10-12 hajmosás után már 2 árnyalatnyit. Csakhogy nem ám olyan szép mogyorós-világosbarnára, hanem vörösesre. Amit utálok. Mivel gyakorlatilag nincs színválasztéka ennek a hajfestéknek, más márka után nézek.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nem régen vettem 1 dobozzal itt a Krémmánián, nagyon jól takarja az ősz szálakat, olyan színű lett a hajam amit vártam. Jó az állaga, hatásos.

szabozsoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.

timeanagy0507

2017. május 21.

5 évig voltam szőke, míg egyszer el nem rontottuk a festést (és vele együtt a derékig érő hajamat is), így le kellett szép, hosszú, de már megunt szőke hajamat vágatnom. Szerettem volna újra barna lenni, mivel a természetes hajszínem barna, így vettem először egy Garnier hajfestéket (Toffee színben), amitől szürkés-zöld lett a hajam, majd hamar ki is kopott, befestettem vele újra és ismét hamar lekopott (ez nem feltétlenül a festék hibája, mivel szőkére kentem, viszont a szín a toffeetól igencsak messze állt).
Mindezek után megvettem ezt a festéket 5-ös világosbarna árnyalatát. Most a hajam természetes hatású barna (talán nem világosbarna, picikét sötétebb, de ez engem egyáltalán nem zavar), a festék (talán a szérumnak vagy a pakolásának köszönhetően) sokkal puhábbá varázsolta a hajamat, a felvitel nem volt túl nehéz, meg tudtam egyedül oldani, a szaga nekem elviselhető. Remélhetőleg tartós lesz, a hab hajmosáskor nem nagyon színeződik el. Én 5*-ot adok, biztosan újraveszem! :)

Update: 2 hete festettem be és már megint csaknem szőke vagyok. :( 4* Ettől függetlenül újra fogom venni, lehet az egyel sötétebb, csokibarnát.

timeanagy0507
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

rebellische

2017. május 19.

Abszolút kedvenc, újra használom! A 6-os árnyalat most a favorit, kissé sötétebb, természetes barnára festi az amúgy vörösesbarna hajamat. Ahogy majdnem minden festéknél, itt is sötétebb eredményt kapunk, mint a színminta mutatja a csomagoláson, de néhány hajmosás után gyönyörű színt ad a hajnak! Kicsit drága, de megéri. :) Nem töredezik tőle a hajam, 4-6 hétig simán bírja a színe! Ajánlom!

rebellische
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 6.

Jó, csakúgy, mint a többi L'oreal hajfesték. Nálam is mindig sötétebb lesz az eredmény, mint amit a doboz alapján remélek, de ebbe már beletörődtem..

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 6.

peach

2017. április 28.

Érdekes hogy milyen nagy minőségi különbség van két szín között a márkán belül. A 7.1-essel kétszer is festettem, mindkétszer 100%-osan elégedett voltam. Szép volt, lassan kopott és sokáig megmaradt a hamvassága. Ehhez képest a 8.1 egy mosás után kikopott belőle. Nem túlzok, teljesen kikopott az egész. Mintha be se festettem vona. Ráadásul két doboz kell úgyhogy kidobtam kb 4ezret az ablakon és feleslegesen roncsoltam a hajamat is. Mondjuk csodálkoztam is hogy ennyire bevált a másik szín, a loreal festékekkel soha nem volt még jó tapasztalatom.
---
7.1 hamvasszőkével tökéletes világosbarna árnyalatot kaptam. Semmi vörös fénye nem lett pedig nagyon féltem tőle hogy pár mosás után előjön, de nem (előtte szőkítve volt). Nagyon szép és természetes szín

peach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

---

villo1

2017. április 22.

Az biztos hogy színválasztásnál nagyon óvatosnak kell lenni..én először doboz alapján megvettem a 6-ost..aztán rákerestem találok e róla videót. Találtam is ott nagyon sötét lett. Dobozra rá is van írva egyébként hogy aki "bizonytalan" inkább a világosabb árnyalatot vegye..na mondom az Úr szólt hozzám. Vettem 7-es árnyalatot. A platinaszőke hajamból pont olyan lett mint a képen. Az biztos hogy sötétebb volt mikor készlett de hétről hétre kopott és úgy lett olyan mint a képen. Szép fényes a hajam, nem érzem hogy roncsolts volna, megfelelő samponnal nagyon szép a hajam! Én összességében meg vagyok elégedve de nem biztos hogy ajánlanám annak aki valamilyen más árnyalatról szeretne váltani, mert kicsit megbízhatatlan..

villo1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

snori

2017. április 21.

9.3-as szőke árnyalatát vettem meg és imádom!
A felvitel könnyű volt, az állaga megfelelő. Én a szagát nem találtam olyan bántónak, fél órával a lemosás után se a lakásban, se a hajamon nem éreztem. A színe pont mint a dobozon, szép világos aranyszőke. Nem a saját balzsamját használtam, hanem gliss kurt, amit máskor is. A végeredmény nagyon puha, gyönyörű színű haj :)

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

9.3-as szőke árnyalatát vettem meg és imádom!

Hajni33

2017. március 27.

Ha valaki a 9.1 festésre adná a fejét az készűljön hogy esetleg hamuszürke lesz.Régebben a Palette rózsaszőkéjét használtam a platinaszőke hajamra egyszer kipróbáltam a 2cm lenövést szépen eltüntette sárga hatás nélkűl de az utóbbi időbe már semmit nem csinált a hajammal azon kivűl hogy úgy tönkretette hogy 20cm darabok letőrtek ezért 2hónapig nem festettem be de már szégyeltem a lenövésem hiaba mondta anyukám jól áll olyan Shakirás.Aztán gondoltam kipróbállom a syoss oleo szőkéjét attól csibesárga lettem aztán kipróbáltam a hamvas szőkéjét hátha eltünteti a csibesárga fejtetőm de még sárgább lettem.Gondoltam elmegyek a Sparos fodrászatba hat nem tudtak fogadni gondoltam megpróbállom a Tescos fodrászatba ott se fogadtak.Így dühömbe vettem egy Loréal extra világos hamvas szőkét ami köszönő viszonyba nincs a dobozon és a festett hajam közt gondoltam ha már nem leszek csibesárga az már jó csak platinaszőkéből épp nem szürkére vágytam a férjem ragaszkodik a szőkéhez de most meglepetés éri majd biztos.pedig még hamvasító sampont is használtam hátha világosít valamit de nem úgy tűnik😠.Tényleg elég büdös ahhoz képest hogy nem is szőkét csinál.

Hajni33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

CintiaTekla

2017. március 23.

Eddig elégedett vagyok a festékkel (6.41 mogyoróbokor), mert a hajam alja erősen sérült, szőkített rész, a teteje festett rézvörös, és eddig nem kezdte el ledobni (ez a legnagyobb félelmem). Azért vettem meg, hogy ne kelljen festegetnem a hajam, és ne legyen gáz a hónapos-kéthónapos lenövésem. Ha ez így marad, akkor összeteszem a két kezem, és nagyon boldog leszek.

CintiaTekla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.