KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Ár: 1500 , Eladó: maycily
Állapot: Bontatlan, Helyszín: budapest, corvin negyed, fizetés: készpénz
L'Oreal Excellence Creme Hajfesték 03-as árnyalat
Ár: 2.400 Ft/doboz , Eladó: Wacskamati
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta

cheyenne

2017. október 17.

Nem tudom igazából, hogy mit mondjak erre a termékre. Eddig egyszer festettem be a hajam, kb. egy hónapja életemben először, és ezt választottam hosszas gondolkodás után. A színével teljesen elégedett voltam, picit sötétebb lett, mint a dobozon, de telt, szép szín lett a végeredmény, nagyon bejött! És a balzsam is csodajó, amit adnak hozzá. Viszont a szagával képtelen voltam megbarátkozni, kellemetlen, szúrós, és jó pár hajmosásba beletelt, amíg végre elmúlt-szárazon, mert még hetekkel utána is ha vizes volt a hajam hajmosáskor, éreztem egy kicsit. Nem tudom, lehet, hogy ez minden festéknél normális, de engem kimondottan zavart, hogy a hosszú hajamon egyfolytában érzem magam körül ezt a szagot. És így egy hónappal később átment vörösesbe a szín, nem vészesen rossz, de annyira nem is jó.

cheyenne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

bardybea

2017. szeptember 28.

Sosem jártam még így hajfestékkel! Barnára festett hajam, ami előtte omres volt, elkezdte dobni a festéket a szőkített részeken, de nem akartam megint egy vagyont hagyni a fodrasznal, gondoltam befestem én! A sötétbarna árnyalattól konkrétan fekete lett a hajam! 😡😡 Csak abban bízom, hogy hamar kikopik, ha mindennap hajat mosok 😑

bardybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

bree07

2017. szeptember 22.

Sokkal sötétebb színt fest, mint ami a dobozon van. A hajam hidratált volt festés után, annyi pozitívuma van, jó benne a balzsam. Remélem hamar kikopik. A közép-sötét barna frankón majdnem fekete lett.

bree07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Orsi0401

2017. szeptember 14.

Olyan szinten tönkrevágta a régóta szőkített, de gondosan karbantartott hajamat, hogy majdnem sírtam, a hajvégeim bolyhosak, teljesen elvékonyodtak, fénytelen, matt az egész. A színe a dobozon szereplő hamvas szőke helyett teljes egérszürke lett. Tudom, hogy ez néhány hajmosás után kopik, de nem ezt vártam ettől a márkától. Soha többet nem veszem ezt a hajfestéket.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Axyka04

2017. szeptember 6.

Általában a Prodigy-t veszem, de most sokalltam érte az árát, főleg hogy mellette az Excellence Creme akciós volt, így azt választottam (10 legvilágosabb szőke). Nagyon jó a hajvédő szérum amit hozzá adnak; a hajfesték is jó illatú, nem az a nagyon szúrós szagú, mint más márkák. A hajam színe olyan lett, mint vártam (tulajdonképpen félsiker, a saját hajszínemet nem fogta úgy be, de erről nem a festék tehet, hanem én, hogy nem ugyanazzal a színnel festettem, mint korábban). Egyáltalán nem szárította ki hajamat, sőt a a festékkel kapott balzsamtól igazán fényes lett - nagyon pozitív, hogy jó nagy adag a balzsam, így 2 festés közt minden hajmosás után tudom használni.

Axyka04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

ZsZs2323

2017. augusztus 25.

Nem rossz ebben a hajfestékben az,hogy van hozzá védőkrém és nagyon szeretem a balzsamot is,viszont a dobozon lévő képnél 3 árnyalattal lett kb.sötétebb a hajam😂 tudom,hogy a drogériás festékeknél mindig sötétebbre kell számítani de ez már túlzás!!4 es barnától nagyon szép fényes mély fekete lett a hajam😂remélem kikopik majd legalább sötétbarnára,most megyek is hajat mosni!

ZsZs2323
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Makk Zsuzsó

2017. június 26.

Nem rossz ez a hajfesték, úgy-ahogy befogja az ősz szálakat, nem szárítja ki a hajat, fényes, puha, rugalmas lesz, stb. Külön jó ez a festés előtti védőkrém, ilyennel eddig még máshol nem találkoztam.
De. Én a sötétszőke (600), és a szőke (700) keverékét kentem föl, a végeredmény pedig gyakorlatilag sötét gesztenyebarna lett. Mit mondjak, nem épp erre számítottam. Nagyon remélem, nem igaz a reklámszöveg és kopni fog. Legközelebb majd megjátszom a platinaszőkét, hátha kijön egy kellemes mogyoróbarna...

Update: Vaklárma volt a félelmem, mert gyakorlatilag 2 hajmosás után már világosodik, aztán szépen tovább. 10-12 hajmosás után már 2 árnyalatnyit. Csakhogy nem ám olyan szép mogyorós-világosbarnára, hanem vörösesre. Amit utálok. Mivel gyakorlatilag nincs színválasztéka ennek a hajfestéknek, más márka után nézek.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nem régen vettem 1 dobozzal itt a Krémmánián, nagyon jól takarja az ősz szálakat, olyan színű lett a hajam amit vártam. Jó az állaga, hatásos.

szabozsoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.

timeanagy0507

2017. május 21.

5 évig voltam szőke, míg egyszer el nem rontottuk a festést (és vele együtt a derékig érő hajamat is), így le kellett szép, hosszú, de már megunt szőke hajamat vágatnom. Szerettem volna újra barna lenni, mivel a természetes hajszínem barna, így vettem először egy Garnier hajfestéket (Toffee színben), amitől szürkés-zöld lett a hajam, majd hamar ki is kopott, befestettem vele újra és ismét hamar lekopott (ez nem feltétlenül a festék hibája, mivel szőkére kentem, viszont a szín a toffeetól igencsak messze állt).
Mindezek után megvettem ezt a festéket 5-ös világosbarna árnyalatát. Most a hajam természetes hatású barna (talán nem világosbarna, picikét sötétebb, de ez engem egyáltalán nem zavar), a festék (talán a szérumnak vagy a pakolásának köszönhetően) sokkal puhábbá varázsolta a hajamat, a felvitel nem volt túl nehéz, meg tudtam egyedül oldani, a szaga nekem elviselhető. Remélhetőleg tartós lesz, a hab hajmosáskor nem nagyon színeződik el. Én 5*-ot adok, biztosan újraveszem! :)

Update: 2 hete festettem be és már megint csaknem szőke vagyok. :( 4* Ettől függetlenül újra fogom venni, lehet az egyel sötétebb, csokibarnát.

timeanagy0507
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

rebellische

2017. május 19.

Abszolút kedvenc, újra használom! A 6-os árnyalat most a favorit, kissé sötétebb, természetes barnára festi az amúgy vörösesbarna hajamat. Ahogy majdnem minden festéknél, itt is sötétebb eredményt kapunk, mint a színminta mutatja a csomagoláson, de néhány hajmosás után gyönyörű színt ad a hajnak! Kicsit drága, de megéri. :) Nem töredezik tőle a hajam, 4-6 hétig simán bírja a színe! Ajánlom!

rebellische
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.