KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Pro-Keratinnal gazdagítva megerősíti és revitalizálja a hajat. A haj rugalmas és selymes, a hajszín gazdag és élénk lesz, tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálak számára.

Ár: 1500 , Eladó: maycily
Állapot: Bontatlan, Helyszín: budapest, corvin negyed, fizetés: készpénz
Ár: 500 Ft + posta , Eladó: dandy
Állapot: bontatlan, Helyszín: Leányvár, fizetés: utalás után postázom

peach

2018. május 4.

Nem tudom hogy van ez még forgalomban, borzalmas festék. A hamvas szőkéi zöldesek, az 5-ös "barna" fekete lett. Ami elég gáz ugyanis még a fele ennyibe kerülő garnier festék 4-es barnája is szép barna lett, nem fekete...

peach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Nuvola

2018. április 18.

Egy örökkévalóság óta az 5.3-ast használom. Szerintem ez a gesztenyebarna sok piros-barna honleány színe.
Ha valaki váltásra kényszerült, szólok, hogy a Müller-ben most is kapható.

Nuvola
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Ha valaki váltásra kényszerült, szólok, hogy a Müller-ben most is kapható.

CsordasEvi

2018. április 10.

7.1 hamvas szőkét vettem egyszer. Még egy ilyen szart. Sötétbarna lett tőle a hajam és zöldes. Így még nem jártam.

CsordasEvi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

kocosfox

2018. január 29.

700-as árnyalat: Szörnyű, seszínű. A hajhosszon ahol már előtte festve volt hamvas 7-es árnyalattal, fényben sárga, a hajtöveken, ahol az eredeti sötétbarna hajam volt fényben rezes (!). Valakinek valami ötlet? Hogy lett a sötétbarna hajam a 700-as árnyalattól fényben rezes..?

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

szegfumonika

2018. január 26.

Drágább drogériás hajfestéket kerestem, erre esett a választás. A festéken kívül hajbalzsam és szérum is van a kiszerelésben. Sötétbarnát választottam, közel fekete lett barnás beütéssel. Az ősz hajszálakat nagyon jól elfedi, gyorsan befogta a hajam. A festéket egy tubussal kell felvinni, kicsit ezért folyósabb állagú a festék, de jól lehet vele dolgozni. Se a balzsamtól se a szérumtól nem dobtam hátast, használtam már jobb termékeket. A festékkel megvagyok elégedve, először festettem így a tartósságára még kíváncsi vagyok.

szegfumonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Bartfaiv

2018. január 6.

A Loreal Excellence krémhajfesték 4-es színmélységű változatát vettem meg azzal a céllal, hogy visszanyerjem az eredeti hajszínem, amelyet a festés előtt 1 hónappal 3 árnyalattal világosítottam. Azért kimondottan 4-es színmélységet vettem, mert az egy számjeggyel való jelölés mindig a természetes alapszínt adja, míg a tizedesjeggyel jelöltek, (pl. 4.32 stb.) már tartalmaznak színárnyalatot, barnáknál többek között vöröset. Nem véletlenül tüntetik fel a termékek dobozain, hogy amennyiben nem tudsz dönteni két szín közül, mindig a világosabbat válaszd. Én így tettem. A festést követően sötétebb volt a hajam, mint valaha, viszont ez szépen kikopott a mosások alkalmával. Nem festettem újra a hajam, mert a lenövéssel azonos árnyalatú a festett rész, fényben csak -ha nagyon megfigyelem- fénylik vörösesebben. A hosszú hajamra egyébként elegendő volt a festék, a samponja remek, sok van benne, ezért többször használható színvédelem céljával. A balzsamról ugyancsak jó a véleményem, plusz pont jár a hajvégápoló szérumért, aminek finom az illata és többször tudtam használni. Lényegében a doboz tartalma megéri az árát, igényes csomagolás, jó termékekkel. Aki viszont hajszínválasztáskor a végeredménytől sokat vár, (színárnyalat, hamvasság, vörösesség, tartósság) semmi képp ne lakossági hajfestékkínálatból válasszon, magas színvonalú végeredményért egy jó fodrászhoz kell mennünk.

Bartfaiv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

leili

2017. december 1.

4.0 + 4.15 = 1.0, azaz ébenfekete. Nagyon vigyázzatok vele, tényleg sötétebb lett jóval, mondjuk valószínűleg fog kopni, főleg, ahol szőkítve voltam, de azért durva... pedig azért választottam ezt a színt, mert amikor a sötétszőkéjével festettem, hogy majd biztos világosbarna leszek egyáltlán nem lett sötétebb, úgyhogy gondoltam ez a festék biztos olyan jó minőségű, hogy olyan színt kapsz, mint a dobozon lévő szín.. amúgy ettől eltekintve tényleg az egyik legjobb minőségű festék, csak okosan kell színt választani.

Update: túl vagyok az első hajmosáson, (tipp: a Dr Chen sampon nagyon erős és jól leszedi a színt, ha túl sötét lett a hajad), szép lett a színe végül 😊

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

flaghunter

2017. november 19.

4.15-t használtam sötétbarna hajamra. Elégedett vagyok az eredménnyel: szép színt kaptam, ami nekem pont megfelelő, mivel hasonló az eredeti hajszínem is. Puha lett a hajam, tökéletesen befedte az ősz szálakat, ami a legfontosabb számomra. Nem erős az illata, használat közben sem csöpög, könnyű a felvitel. Máskor is venni fogom.

flaghunter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Kacuprof

2017. október 27.

Valoban tokeletesen befedte az osz hajszalakat, ugyanis a 4.15-os jeges barnatol majdnem fekete lettem, de olvasva a velemenyeket masok is igy jartak. Termeszetes fenynel viszon nagyon szep a szine, nade ez a ketarnyalatnyi pluszt azert megiscsak soknak talalom, de biztosan kopni fog a hajmosasokkal. Szerencse, hogy amugy is sotetiteni szerettem volna, maskulonben biztosan rangast kapok az idegtol, amikor meglatom magam a tukorben.
A balzsam jo, finom textiloblito illatu😊 de tenyleg jo.
Igaza volt itt valakinek, aki azt tanacsolta, hogy legalabb egy, de inkabb ket arnyalattal vilagosabbat valasszunk a festekbol es akkor talan az ahitott arnyalatot kapjuk.

Kacuprof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

A balzsam jo, finom textiloblito illatu😊 de tenyleg jo.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 22.

2017.10.22. Csak az válassza ezt a terméket, aki szereti a meglepetéseket! Makk Zsuzsóval megegyezően jártam én is, gondoltam bevetem a 600-as sötétszőke árnyalatot, hátha kapok egy középbarnát. Hát nem így lett. Totál sötétbarna lettem.:(
Nem tudom, hogy van-e olyan márka, ami végre színhű eredményt ad... Lehet, hogy egyik sem???? Nekem eddig tartott a türelmem, hátat fordítok ennek a pirosoktól is bőven hemzsegő terméknek, többet nem kísérletezem vele én sem.

2017.05.06. Jó, csakúgy, mint a többi L'oreal hajfesték. Nálam is mindig sötétebb lesz az eredmény, mint amit a doboz alapján remélek, de ebbe már beletörődtem..

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.