KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

FÚJÓSOK Lancome, Guerlain, Acqua di Parma
Ár: lásd a leírást , Eladó: Kata791
Állapot: lásd a leírást/képet, Helyszín: Taksony, fizetés: utalás, posta
Lancôme La Nuit Tresor másolat
Ár: 1000 , Eladó: Nikoca1988
Állapot: uj, Helyszín: Sajószentpéter, fizetés: személyes

Gizus999

2017. október 19.

Imádom a vaniliás illatokat, de ez hatalmas csalódás volt. Szúrós, közönséges, tucat illat. Olyan mint egy lecsúszott öregedő prosti, aki megpróbál fiatalnak, és szépnek tűnni. (Bocs!) Nagyon jellegtelen, rengeteg hasonló illatot éreztem már. Bár én nem illatnak, hanem egy tömény fojtogató szagnak érzem. És szörnyen drága! Ha megajándékoznának vele, (ez a veszély nem fenyeget szerencsére) egyből tovább adnám. :( :( :(
Remélem nem fognak letiltani a negatív véleményemért, de nagyon gyengének tartom.

Gizus999
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Krivikuli

2017. október 13.

IMÁDOM. Régebben nagyon szerettem az Armani Si illatát, de már minden második embernek olyan volt, mindenképp szerettem volna egy hasonló édes illatot a Lancome parfümök között több is volt,ami tetszett természetesen a La vie est belle is, amit már szintén sok emberen éreztem, tipikusan azok az illatok,amiket azonnal felismer az ember az utcán. Aztán rá találtam a polcon erre, éppen új illat volt és beleszerettem. Pontosan én vagyok, magamra fújom és egész nap érzem, az sem utolsó, hogy mindenki megdicséri, ha ezt fújom magamra mindig jól érzem magam. 2 éve használom, akartam próbálkozni más illatokkal, de mindig visszatértem ehhez, édes illatok közül nekem ez abszolút kedvenc.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Timeajam

2017. szeptember 27.

Remélem, hogy nem csak én vagyok ilyen, de mivel szállodában dolgozok nagyon sok parfümmel találkozok a szobákban és ha valamilyen illatot megérzek, ami tetszik, hát meg kell venni.😀 Ezzel is így voltam. Először amikor találkoztam VELE, egy olyan magabiztos nő jutott eszembe róla, aki mindig is lenni szerettem volna. Egy kicsit beképzelt 😊, de ámulatba ejtő, sikeres nő. Először piciben vettem meg egy szempillaspirállal, de már az első használat után tudtam, hogy jöhet a nagyobb kiszerelés. A párom kollégái is megjegyezték, hogy mennyire finom és édeskés illatom van. 2x kell csak fújni belőle és egész nap érezhető az illata. Kezdetben nagyon édes de később nekem a füstös jellege jön elő. Nyáron nem próbáltam még, lehet a 30 C-ban kicsit túlzás lenne. Az Angel és a Black Opium előtt nekem ez a No. 1. Biztosan újra fogom venni, mégha picit drága is. ♡♡♡

Update: Még mindig a No.1. Napokig érezni az illatát a ruhákon. Idén ez lesz a szülinapi kívánságom, ha lehet 100ml-es kiszerelésben, heogy vagy 2 évre elegendő legyen. 😁Borsos ára van, de legalább nem kell a fél üveget magamra locsolni, csak 2 fújás egész napra. ☺

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Orsika0520

2017. szeptember 9.

Az első fél órában majd megvesztem érte, teljesen belebolondultam, és azt mondtam, hogy na, ez KELL nekem. Annyira különleges, finom, kifinomult és MÁS volt, mint a mostanában általam kipróbált parfümök (szerintem vagy 30 illatot megszaglásztam, és jó párat a bőrömön is teszteltem). Aztán leszáradt, kicsit ellillant, és főleg vattacukor maradt utána. Amúgy nagyon erős, minden más, vele egy időben felfújt parfümöt elnyomott, és csak halványabban éreztem rajta azt a különlegességet, amit az első fél órában, emiatt nem fog a polcomra kerülni. Különleges alkalmakra, amikor valami különlegessel tarolna az ember, abszolút illik, így megy a 4 csillag.

Orsika0520
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

angelina69

2017. szeptember 7.

Ez az illat is már egy ideje birizgálja a fantáziámat. Valamikor sok-sok hónappal ezelőtt mintha próbáltam volna már, de nem emlékeztem rá. Sikerült beszereznem belőle egy kis fújós mintát. Azt hiszem sokáig ki fog tartani, ugyanis kezdetnek csak egyet fújtam fel, de az is rendesen oda tette magát az orrom alá. Hú, hol is kezdjem. Talán ott, hogy ez kimondottan édesség kedvelők illata. Az első fél órában szinte csak édes-karamelles-vaníliás illat tört elő. Szó szerint tört, nem lopódzott, nem oldalgott, hanem szinte már fojtósan ült meg rajtam. Az ilyen fajta erőszakot nem szeretem. Gondoltam, na nehogy már egyből lemossam, adok neki esélyt, hogy megmutathassa magát teljes valójában.Telt-múlt az idő, és az illat végre változni kezdett. Előbújt a rózsa, majd követte a pacsuli, és valahol halványan, kevés füstösséggel a tömjén is megérkezett, de alapvetően a karamell uralta rajtam az illatot. Elhasználgatom azt a kicsi fújóst, de nem leszünk hosszútávon barátok. Nekem ez egyszerűen sok, ez nem én vagyok, nem vagyok ilyen rámenős, mint ez az illat. Nem rossz, mert nem lettem tőle rosszul. Én azonban jobban szeretem, ha édes illatról is van szó, hogy az az illat inkább simuljon, és ne tolakodjon. Így hát, ha édes illatra vágyom, továbbra is Valentina vagy One Desire-nél maradok. Egyébként a Nuit melegben biztosan nem fújnám fel, vegyi fegyver lenne. A tartósságára nincs panasz.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

aranybarack

2017. augusztus 17.

A négyéves kisfiam szerint "finom vattacukor szagú vagy, anya", a férjem szerint mindig ezt kellene viselnem, vagy _ilyet_ . :-) H. Szilvi blogja úgy írja, hogy a gourmet illatoknak van a legnagyobb népszerűsége a férfiak körében, nos ezt én is megerősítem. Lehet az én kedvencem a füstösen fülledt rózsa, de úgy tűnik, hogy ennek a vaníliás fincsiségnek mégis nagyobb sikere van. :-) Pozitívum, hogy semmi bántó nincs benne rajtam, és ha nem figyelem direktben, hogy mennyire édes, nekem is egyértelműen tetszik. Nem egysíkú illat, különböző körülmények között más-más jegyeket fedezek fel benne. És nagyon örülök a tartósságának, végre egy hatékony parfüm. Kategóriájában egyértelmű 5 csillag, sokkal jobban szeretem, mint a Lancôme LVEB-t. Talán pont azért, mert ebben a vattacukor mögött/mellett megbújik egy füstösen fülledt rózsa is.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

narcissus

2017. augusztus 2.

Máris leszögezem: IMÁDOM! Ez az illat nagyon dobogós nálam! Mondhatnám, alap. Éppen annyira édes, amit simán elviselek, sőt...Ezzel az illattal is úgy vagyok, mint a másik két Nagy Szerelmemmel, a DKNY-kal és az Angellel: bármikor, bármennyit, bárhová... Na jó, ez túlzás, nem teljesen igaz, de olyan nekem, mint egy másik bőr: örökké magamon szeretném érezni... Óriási szerelem. Persze én az édes illatokkal nagy haverságban vagyok, így nem nehéz, ugye...?! :) Summa summarum: nem is 5 csillag, hanem legalább 6, vagy még inkább egy fektetett nyolcas :)

narcissus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

stimea

2017. július 29.

Jaj de imàdom! Gyönyörű az üvege de ami benne van az a kinèzetet is felülmùlja. Fantasztikus èdes illat, rendkìvül komplex ès sokàig èrződik nagy hatòkörben. Termèszetesen tudni kell a mèrtèket mert fullasztò lehet. Èn max 2 fùjàst engedek meg magamnak, annyi elèg egy napra.

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Kremcica

2017. július 29.

Szeretem az édes illatokat, bár nálam is van egy határ ahol már kapar a torkom, így az édességével nincs problémám épp határeset. Ikonikus illat, vagy legalábbis sokszor érzem az utcán. De rajtam mégis olyan szúróssá válik és annyira tömény hogy szó szerint fejfájást kapok tőle. Én 30 alatt nem ajánlanám, felette is csak akinek illik a karakteréhez és kizárólag csak ősszel-télen.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Tella

2017. 04.17.
Olyannyira népszerű ez a parfüm látva a sok pozitív véleményt, hogy szinte kínosan vallom be én sajnos nem találom ennyire nagyszerűnek. Sőt, véleményem szerint ez megint csak egy cukorkás parfüm, viszont szofisztikáltabb, mint társai. Egyértelműen karamellizált cukorillat. Rózsa, orchidea...? Hát nem nagyon jutnak szóhoz, inkább csak mellékszereplők. Csak azért nem 1 csillag, mert vannak ennél hátborzongatóbb cukros parfümök is.
2017.07.29.
Módosítanom kell a véleményem. Addig-addig ismerkedtem vele, hogy teljesen összebarátkoztunk, pedig hogy átkozom a töményen édes illatokat, nagyon lesújtó véleménnyel vagyok róluk, és mégis....ez tetszik! Bevallom, néha alig merem magamra fújni, mert szerintem inkább fiatalabbaknak való, mintsem ilyen nyanyának, nekem már lassan Opium-ot kellene használnom, (bár az az idő szerintem sosem jön el) Annyira nem az én ízlésem és stílusom, mégis szeretem ezt az égetett cukros fekete rózsát. Jóval több fantáziát látok benne, mint bármely más cukorkás, édes parfümben. Ez valahogy kitűnik a többi közül. Más.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

2017. 04.17.
2017.07.29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.