KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Eladva
Ár: 9999 , Eladó: Lilith78
Állapot: 75/50ml van meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Gls-el.
1 ml-s és 2 ml-s üveg fiola mintának
Ár: 5*1 ml + 5*2 ml össz: 10 db - 1.100 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen

langrmerc

2018. július 20.

Hmmm... hihetetlenül jó az illata! Édesanyám kapta az apámtól a 49. születésnapjára, de én is használok belőle néhanapján.

langrmerc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

tinyblackpaw

2018. május 16.

(Kicsit elnéztem a véleményíráskor a parfümöt, a vélemény a Lancôme La Nuit Trésor á La Folie illathoz fűződik)

Alapvetően szeretem az édeskés, pralinés egyesek szerint "közönségesnek" tartott illatokat de sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem vártam a teszteléssel több időt és rögtön a kosaramba is tettem. Miután kiérződött a parfüm -egyrészt nem volt intenzív- az illat (vagy csak az én orrom romlott el) másrészt nem volt igazán karaktere sem. Egy édes, nem túl megkapó illat, olyan átlag "nem rossz" parfümnek el megy csak nem 26 000 Ft-ért. Az illata magában még oké de a tartósságot nehezen hittem el, hogy nem bír többet 2-3 óránál. Holott ennél jóval alacsonyabb árkategóriában is tovább bírták kevésbé márkás parfümök.

A csomagolás pedig nagyon szép és azt reméltem ennél azért többet tud, de sajnos nem.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

karaibrahimgil

2018. május 9.

Úgy szeretném szeretni a Lancome illatait, de valahogy nem megy! Habár tartósak, elegánsak, gyönyörű üvegbe zártak, egyszerűen érzem, hogy nem nekem találták ki őket. A Tresor - és a La Nuit Tresor - számomra nehéz, a Magnifique zavaróan tömény (azt hiszem, a minijét azóta kidobtam - mentségemre: akkortájt nem nagyon krémmániáztam - így utólag szívesen elcseréltem volna), a La Vie Est Belle L'Éclat-nak pedig olyan illata van, mint a főnökasszonyomnak.
Valahogy nálam idősebbeken tudom elképzelni, de rajtuk sem nyáron, nagy melegben, hanem inkább hűvösebb időben, és inkább este.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Peony444

2018. május 8.

Általában ezt viselem alkalmakra, nem egy átlagos parfüm a mindennapokra. Igazi vad, hódító illat, sokan megdicsérik a környezetemben.

Peony444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Jelena

2018. május 4.

Nálam ő a téli befutó már 2 éve. Egy fújás bőven elegendő és egész nap érezni. Tavasszal nyáron pihen egyet....melegben nekem túl sok, aztán újra indul az imádat.

Jelena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

polynaranna

2018. április 22.

Karácsonyra kaptam. Nem gyozott meg az illata viszont a csomagolaert oda vagyok :))

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

kkinga07

2018. április 8.

Jááájjj...véletlenül fújtam magamra, azt hittem valami jó sötét illat. Nem pontozhatom le azért, mert nem tetszenek az illatjegyek, de azért ez mégis sok....úúú, annyira édes. Ettől pedig nekem kissé közönséges. Tartósnak valóban tartós, de nem kifinomultan megkomponált illat, nem változik, szárad valami kellemesebb, kevésbé tüntetően tolakodóvá. Fiatal bulizó lánykákon tudom elképzelni. A három csillag a tartósságért jár. (bár valahogy az édes illatok mindig olyan makacsul levakarhatatlanok...)

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Reni3

2018. április 5.

Egyszerűen imádom ezt a parfümöt!:)Nagyon boldog voltam,mikor rátaláltam!Akkor tudtam,hogy ez egy örök szerelem lesz.Ez az édes illat teljesen megbabonázott!Tartóssága eszméletlen,egy fújás és egész nap tart!Korábban az Armani Sí-ért rajongtam,de elkeserített,hogy ennyi pénzért és ilyen gyorsan elillan...A La Nuit viszont minden pénzt megér!!!Csak ajánlani tudom;)

Reni3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Ginatural

2018. március 23.

Nekem ez a parfüm fenomenális!!!!!

Annyira beleszerettem, hogy azt már nem is tudom kifejezni. Szerintem nem túl édes, igazi pralinés gyümölcsös illat és a tartóssága az valami hihetetlen 3 nap múlva is érzem a ruhámon. Amint kicsit olcsóbban megtudom szerezni rögtön lecsapok rá mert azért valljuk be az ára eléggé borsos.., de ezt sem negatívumként fogom fel, hanem annak, hogy bizony a Lancome-nak ára van:) Szerintem isteni illat ezer hála az alkotóknak:)(L)

Csodálatos illat, már egy üveggel elhasználtam és a testápolója és tusfürdője is mesés. A testápolóból még van nagyon szeretem. Amint lehetőségeim engedik újra a polcomon akarom tudni.

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nekem ez a parfüm fenomenális!!!!!

Timi01

2018. március 20.

2017.05.15.
Hű a mindenit, ez aztán tartós a javából :). Én kifújáskor nem szeretem, mert bántóan tömény egy puff is. Pár perc múlva csillapodik, de rajtam se gyümi, se rózsa, csak az alapillat, amit különben szeretek. Olvastam hozzászólásokat más illatoknál is, pl. az LVEB-nél írták sokan, hogy milyen tartós. Na, azt egyszer próbáltam, rajtam az sem az, de a La Nuit, az valami brutális. Ezzel aztán tényleg lehet tömeget oszlatni ha nem vagyunk óvatosak vele. Fürdés? Meg sem kottyan neki, még 24 óra múlva is érzem magamon. Sajnos az én bőrömön hidegben sem mutatja meg, hogy milyen tudna lenni, a toilette viszont igen. Ezért most gondban vagyok, hogy hány csillag legyen.... á, legyen négy mert jó kis illat ez :)).

.....aztán csak 5 csillag lett :) ....

Ud.: nem tudom mostanában mi van velem. Régebben ki lehetett kergetni a világból az édes illatokkal, különben most is egy bizonyos fajtájukkal, de azon kapom magam, hogy egyre több ilyen típusú illat tetszik, közülük pedig oda meg vissza vagyok a Tresor-okért. Ha most választanom kellene, hogy melyik az a parfüm, amit kizárólagosan használhatok akkor őket választanám. Tudom, hogy csalás mert négyen vannak de mindegyiket szeretem. A legnagyobb kedvenc továbbra is a Toilette, ha fegyverrel kényszerítenének, akkor őt választanám közülük. De néha el kell csábulni másra is, mégha nem is nagy a kitérő.
Így került hozzám ő is. Nagyon óvatosan kell vele bánni mert hatalmas hatósugarú és nagyon-nagyon tartós. Isteni füstös-pralinés-rózsa kombó, gyümölcsöket továbbra sem érzek de olyan szuper illata van, hogy elnézem neki. Nem tudom mit tettek bele de én teljesen függő lettem. Ha nem Tresor-ral fújom be magam rájárok szagolgatni. Tavaly azt hittem, hogy majd elmúlik mint a legtöbb rajongásom, de ez még valószínűleg így marad egy ideig.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

2017.05.15.

.....aztán csak 5 csillag lett :) ....

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.