KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beder810, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Ár:   26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: körte, bergamot, mandarin

Szívjegyek: vaníliavirág, fekete rózsa, passiógyümölcs, eper

Alapjegyek: pacsuli, papiruszsás, tömjén, licsi, praliné, vanília, karamell, kávé, coumarin, édesgyökér

Ár: 2600+posta , Eladó: calendula88
Állapot: 10ml,frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Akcio!! Lancôme La Nuit Tresor
Ár: 15500 ft ajanlott postaval egyutt , Eladó: h.ancsi89
Állapot: 75 ml/a kep, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Szemelyesen vagy postan

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mandyy

2017. december 7.

3 éve vettem. Drága, de imádtam, nagyon nagyon. Nyáron nem használható, mert fullaszt, de ősztől- tavaszig mindenki a parfümöm nevét kérdezte, mert isteni. Az elmúlt évben változott az illata, vagy nekem lett kellemetlen nem tudom, már nem szeretem. Megnéztem a boltinak is olyan, tehát nem az enyém romlott meg. Megérte, mert imádtam, de már nem használom. 30 ml-es volt, napi 1 fújás estig érezhető, 2 már halálos, alapos fürdéssel jön csak le. a 30ml napi 1 fújással még mindig majdnem harmada megvan.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Cintia04

2017. december 1.

Nem is tudom hányadán állok ezzel az illattal! Néha napján előkerül pár minta, fújós belőle használom, pötyintek magamra és van, hogy nekifutnék a falnak rajtam annyira fojtogatóan édes de nem vattacukrosan hanem mintha valami karamellizált, gyógyszeres szirup lenne és én ebben sem rózsát sem füstösséget nem érzek! Néha meg tapasztja az orrot, hogy hmmm milyen fincsi de azzal a lendülettel jól meg is telik az orrom vele! Nincs bajom az édes illatokkal ( bár egyre jobban kezden unni őket) és a nehéz illatokat szeretem jobban de ez számomra beazonosíthatatlan! Imádom a rózsát, vaníliát, pralinét, karamell, kávé stb amik állítólag ebben az illatban vannak de én nem érzek ezekből semmit! Egyszerűen a célközönséget sem értem, hogy akkor ezt most kinek is szánják? 27 éves vagyok de én egyszerűen nem tudom elképzelni magamon ezt az illatot hosszútávon! Pedig aztán én befogadó vagyok “ régimódi” ( direkt nem írok nyanyást) klasszikusokra és a nagyon édes csajos illatokra is még! De nekem ez valahogy mégsem! Bár én inkább előbbi vagyok és a klasszikusokra bukom! Tényleg próbáltam ezt az illatot szeretni de valahogy mindig a rosszullét győzött! Ez nekem már sajnos olyan édes, hogy nem tudok vele mit kezdeni és igen egysíkú is! Felfújástól, leszáradásig ugyanolyan! Látom itt nagy népszerűsége van de kérlek ne kövezzetek meg mert ez csak egy saját vélemény nyugodtan használja aki szereti! Bár én nem tudom mennyire tucat mert baràtnőmön ( akinek igen jól áll) kívül én senkin nem éreztem még! Szóval van ez akin jó csak mi nem kerültünk összhangba!😋

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

mglilla

2017. november 26.

Kedvenc Tresor-om, édes, tartós, sok dícséretet kap!

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Kedvenc Tresor-om, édes, tartós, sok dícséretet kap!

Hoaithu

2017. november 19.

Imadom az illatat! Karakteres edes illat, nagyon tartos. Megeri az arat.

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Imadom az illatat! Karakteres edes illat, nagyon tartos. Megeri az arat.

nina22

2017. november 16.

Imádom :) Egyszerűen fantasztikus ez az illat, szerintem teljesen megéri :) Nagyon nőies, édes illat, kedvenc parfümjeim között szerepel!

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

gragi

2017. november 9.

Abszolút kedvenc! Hihetetlenül jó illata van, úgy érzem, mintha vattacukor felhőben úszkálnék egész nap, ami pozitívan hat a kedvemre. :D A Douglasban kezdtem el körbeszaglászni az illatokat, olyat kerestem, ami édes, sőt minél édesebb, és ennél kötöttem ki. Tömény, édes, de mégis egy elegáns illat, mindemellett tartós! Imádom!

gragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

iloveyoued

2017. október 24.

Valóban tucat illat lett, de szerintem nagyon finom, picit mintha füstös lenne, édeskés - kellemes illat. rajtam nagyon tartós :)

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Gizus999

2017. október 19.

Imádom a vaniliás illatokat, de ez hatalmas csalódás volt. Szúrós, közönséges, tucat illat. Olyan mint egy lecsúszott öregedő prosti, aki megpróbál fiatalnak, és szépnek tűnni. (Bocs!) Nagyon jellegtelen, rengeteg hasonló illatot éreztem már. Bár én nem illatnak, hanem egy tömény fojtogató szagnak érzem. És szörnyen drága! Ha megajándékoznának vele, (ez a veszély nem fenyeget szerencsére) egyből tovább adnám. :( :( :(
Remélem nem fognak letiltani a negatív véleményemért, de nagyon gyengének tartom.

Gizus999
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Krivikuli

2017. október 13.

IMÁDOM. Régebben nagyon szerettem az Armani Si illatát, de már minden második embernek olyan volt, mindenképp szerettem volna egy hasonló édes illatot a Lancome parfümök között több is volt,ami tetszett természetesen a La vie est belle is, amit már szintén sok emberen éreztem, tipikusan azok az illatok,amiket azonnal felismer az ember az utcán. Aztán rá találtam a polcon erre, éppen új illat volt és beleszerettem. Pontosan én vagyok, magamra fújom és egész nap érzem, az sem utolsó, hogy mindenki megdicséri, ha ezt fújom magamra mindig jól érzem magam. 2 éve használom, akartam próbálkozni más illatokkal, de mindig visszatértem ehhez, édes illatok közül nekem ez abszolút kedvenc.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Timeajam

2017. szeptember 27.

Remélem, hogy nem csak én vagyok ilyen, de mivel szállodában dolgozok nagyon sok parfümmel találkozok a szobákban és ha valamilyen illatot megérzek, ami tetszik, hát meg kell venni.😀 Ezzel is így voltam. Először amikor találkoztam VELE, egy olyan magabiztos nő jutott eszembe róla, aki mindig is lenni szerettem volna. Egy kicsit beképzelt 😊, de ámulatba ejtő, sikeres nő. Először piciben vettem meg egy szempillaspirállal, de már az első használat után tudtam, hogy jöhet a nagyobb kiszerelés. A párom kollégái is megjegyezték, hogy mennyire finom és édeskés illatom van. 2x kell csak fújni belőle és egész nap érezhető az illata. Kezdetben nagyon édes de később nekem a füstös jellege jön elő. Nyáron nem próbáltam még, lehet a 30 C-ban kicsit túlzás lenne. Az Angel és a Black Opium előtt nekem ez a No. 1. Biztosan újra fogom venni, mégha picit drága is. ♡♡♡

Update: Még mindig a No.1. Napokig érezni az illatát a ruhákon. Idén ez lesz a szülinapi kívánságom, ha lehet 100ml-es kiszerelésben, heogy vagy 2 évre elegendő legyen. 😁Borsos ára van, de legalább nem kell a fél üveget magamra locsolni, csak 2 fújás egész napra. ☺

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Eugenol, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.