KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   12 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 15.

Ár:   12 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák

SPF 15 fényvédő faktorral.

Ár: 10 000 Ft , Eladó: Vestara
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Moringa

2017. április 5.

Nem tudok kibékülni az erős parfüm illattal és a piros összetevőkkel :(

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Nem tudok kibékülni az erős parfüm illattal és a piros összetevőkkel :(

BlairWaldorf7

2017. március 23.

kedvenc alapozóm.!! <3 Nem szárít. szépen fed, mégsem mű hatású!

BlairWaldorf7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

kedvenc alapozóm.!! <3 Nem szárít. szépen fed, mégsem mű hatású!

pancsolos84

2017. március 13.

Nekem vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval. Egyrészt nagyon-nagyon szeretem a bőrképet, amit ad. Könnyen, szépen dolgozható, közepesen fed.. Eddig 5-ös. De. Van benne alkohol, ami már-már bántó szagként van jelen. Illetve nekem nem volt teljesen szerencsés a 2-es árnyalat, bizony rózsás, De ez inkább az én hibám, mint a terméké. Összességében nálam 3,5 csillag. De csak az alkohol miatt.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

medeam9

2017. február 28.

Körülbelül két hónapja használom. Nekem bevált. Vásárlás előtt szemezgettem az Estée Lauder Double Wear alapozóval is, de az annyira tömény és "nehéz" volt, hogy végül emellett döntöttem. Elég nehezen választok alapozót, de ennél sikerült végre olyan árnyalatot találni, ami tökéletesen passzol az eredeti bőrszínemhez. Az eddigi tapasztalataim: könnyű felvinni és könnyű viselni is, olyan mintha arckrémet kennék fel. Egyáltalán nincs maszkhatás. Elég tartós, ha reggel felkenem ( plusz korrektor, púder) nekem estig a helyénmarad. Igen, van benne illatanyag (amit én kimondottan szeretek), de ha valaki érzékeny rá vagy nem szereti, ne ezt válassza.

medeam9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Eleutheria

2016. szeptember 9.

Nekem pont elegge fed, a pattanasokat szepen elfedi es egysegesiti a bort, nincs maszk hatas, kenyelmes viselni. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, az az illata. Nem tudom miert kellett egyaltalan parfumot beletenni :(

Eleutheria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

xxEDITxx

2016. augusztus 30.

Nem rossz alapozò, de nekem nem tudja az Artdeco szintjét nyújtani, pedig jòval drágább.
Maszk hatása nincs, enyhén pùderes nyomot hagy, főleg az orr környékén..
Szìnből nem is tudtam megtalálni a tökeletes árnyalatot. Nyáron amikor barnulok jò, de a téli bőrszínemhez mind sárgás...
Összességében nem veszem ùjra.

xxEDITxx
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Maszk hatása nincs, enyhén pùderes nyomot hagy, főleg az orr környékén..
Összességében nem veszem ùjra.

sufnudli

2016. július 28.

Ez tényleg belesimul a bőrbe, szuperek a színei is - leszámítva, hogy országonként más néven és más kóddal lehet rátalálni ugyanarra a két árnyalatra és nem létezik olyan táblázat ahol kikereshetnéd, hogy melyik az egyező szín külföldön.

sufnudli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Kodi

2016. május 1.

Nagyon szépen egységesít ez az alapozó, felkenés után nagyon szép, minőségi hatást kelt, a fedése is nagyon könnyed. A 010-es színárnyalata hozzám ráadásul nagyon passzol, talán a legjobb szín az eddig próbált alapozók között. Sajnos nem túl tartós az emberen, 1-2 óra után felszívódik. Mivel frissen viszont nagyon gyönyörű, szerintem simán újravenném, mert annyira elegáns, finom megjelenést kölcsönöz. Mondjuk egy ilyen sminkkel egybekötve: https://www.youtube.com/watch?v=0JRLvKXfBck&index=19&list=PLTM3BDfPM5TqCY4eTeb60FHtrr3zhX1QC

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

szava

2016. január 21.

Nagyon szép a fedése, és könnyű eldolgozni, viszont én lehet, hogy nem az arcomhoz passzoló színt kaptam, kicsit sápaszt... Bár nem feltétlenül a terméket okolom, egyszerűen kisminkelve minőségi termékekkel sem érzem szépnek magam.

szava
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Bubimaya

2015. december 7.

Legies konnyu alapozo.Nem problrmas bornek tokeletes. Pattanasokat nem fedi. Frissebb udebb lesz tole az arc
.nincs maszk hatas.szep egyenletes borkepet ad. Suetintem meg taplal is :) ha megviselt az arcom vagy kijon valami pattanas konnyebben helyre jon az arcom :) orok szerelem

Bubimaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.