KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   4990,00 HUF   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Paulaschoice.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka

Utolsó módosítás dátuma: 2016. február 14.

Ár:   4990,00 HUF
Lelőhely:   Paulaschoice.hu
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Illatanyag és szinezék mentes.

Ár: 4990,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: rlili25
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel, posta
Krémmánia Kedvencek a -ben
Makk Zsuzsó

2016. február 10.

Csodaszernek én sem nevezném, mert kb. az Alverde körömvirágosa ugyanott van, töredékáron. De valóban jó termék, a náthától kisebesedett orromat is rendberakta, viszont a cserepes ajkaimnak nem hozott megváltást.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

juditviktoria

2016. január 30.

Lassan egy hónapja használom úgy hogy megérett a vélemény írásom :)
Kicsit sokallom az árát mert nem egy csodaszer,viszont azért nem rossz termék.Szépen hidratál és tényleg sokáig kitart hiszen jókora kiszerelés.Csak azért kap minuszt mert az ár nem arányos azzal amit nyújt cserébe.

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Lassan egy hónapja használom úgy hogy megérett a vélemény írásom :)

kjucus

2015. december 17.

A legjobb ajakápolóm! Igaz hogy elég húzós az ára, viszont egy év alatt még a negyede sem fogyott el, pedig rendszeresen használom! Szuperül hidratál, imádom!!!

kjucus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

rata.sum

2015. november 12.

Sajnos én is azok közé tartozom, akik számára nem csodaszer. Valóban puhít valamennyire, de nekem a rendszeres használata mellett is cserepesek az ajkaim.
Nyilván vastagon hibás vagyok ebben, több vizet kellene inni, a kilógó bőrdarabkákat nem leharapdálni... de nekem nem nyújt igazán többet, mint bármelyik jobb minőségű ajakápoló (Eucerin pl.).
Viszont kicsit kellemetlenebb használni, nem "siklik" olyan simán, mint a többi ajakbalzsam - feltételezem, hogy azért, mert töményebb, táplálóbb (bárcsak ezt érezném is, de a tudat is jól esik :) ).
Mellette szól, hogy kiadós, két hónap rendszeres használat mellett is bőven megvan még legalább a 85-90%-a.
Röviden a véleményem az, hogy ez egy nagyon jó ajakápoló, de számomra nem hozta azt az extrát, amit -talán a sok dicséret miatt túlzóan- vártam. Nem bántam meg a vételt, lehet, hogy majd újra is veszem, de érzek egy pici csalódottságot is.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
rata.sum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
csizi

2015. október 22.

Sajnos nekem ezzel az ajakápolóval sem volt szerencsém. Azt megállapíthatom, hogy jól hidratál, viszont kiütéses lettem ettől is. Bizonyára valamelyik összetevőre vagyok allergiás, eddig még nem találtam olyan ajakápolót amelyiktől ne lett volna gond. Szóval akinek hasonló problémája van ne próbálkozzon vele.

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Dragomir

2015. szeptember 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, kellően hidratál és a hatása is hosszanttartó. Nem is tudok dönteni, hogy Ő vagy a Carmex-e a jobb. Mindeketten a must have ajakápolóim közé tartoznak.

Dragomir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Ajakápoló függő vagyok, így sokat próbáltam már. Szeretem ezt a terméket! Este lefekvés előtt bekenem és reggelre finom, puhák lesznek az ajkaim. Valóban nem olcsó, de szerencsére lassan fogy.

csokirhnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

sztinke

2015. március 3.

Imádom! :) A számra már csak ezt használom, akár önmagában, akár rúzs/szájfény alá. Tökéletesen hidratál, ápol, nincs íze, sem illata, ami nekem külön öröm, és nem is ragad. Használtam már körömágybőrre is, arra is tökéletes, bár kézen picit lassan szívódik be, vagy legalábbis jobban zavar pár percig, mint a számon. :) A hatása viszont mindenhol hosszan tart.
A tégelyes verzió nem a kedvencem higiéniás szempontból, de mivel nem kell naponta százszor használni, így azt az egy-két alkalmat tiszta kézzel könnyen meg lehet oldani. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

KrémesenSzépAzÉlet

2015. március 2.

Nekem ez egy csodakrém, de egészen biztosan benne van a top3-ban. Legyen szó körömágyról vagy az orr kipirosodásáról, esetleg cserepes ajkakról, ha nem is azonnal, de mindent orvosol. Éjszakára használom mert nem egy könnyed krém, rendszeres használat mellett is alig fogy.

KrémesenSzépAzÉlet
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

varga.stella

2015. február 19.

Hát ezt nem gondoltam! Tényleg mesés! Pillanatok alatt csodát tesz a repedezett ajkakkal. Eddig még csak 1 termék volt ennyire jó nekem, egy Figs & Rouge termék, de ez annál sokkal lágyabb és kevésbé észrevehető.
Sajnos túl drága. Lehetne kisebb kiszerelés olcsóbban, mert egyébként ez a mennyiség talán soha nem fog elfogyni.
Imádom!

varga.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Imádom!

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Jojoba Esters
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Jojobaolaj észtereink komplex keveréke, wax szerű anyag. Kiváló bőrpuhító (emollient) és elzáró (occlusive) anyag, különösen ha glicerinnel van kombinálva.

A jojoba észterekből jojoba "gyöngyöcskéket" (jojoba beads) is készítenek, melyet bőrradírokban használnak fizikai dörzsölő anyagként.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging