KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. február 14.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4 990  Ft

Illatanyag és szinezék mentes.

Ár: 4 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

patszi

2017. június 6.

Lassan egy éve vettem, hamarosan elfogy, de újra fogom venni! Az egész család ezt használja. Amikor a gyerekeim szája hideg időben berepedt és körben vörösen begyulladt-borzalmasan néztek ki, és ehhez elég volt egy edzés a hidegben -három! bekenés után, ami kb másfél nap! gyönyörű volt a szájuk. Tiszta méhviasz, jól odatapad, még reggel is érezni. Tavasszal nappalra még egy kis csillogást is kölcsönöz. A tégelyes megoldást én sem kedveltem az elején, de mára megszoktam, valószínűleg az állaga miatt ilyen. Megkapja az öt csillagot, mert Csodaszer. Drága, de legalább működik.

patszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

rayeri

2017. március 12.

Mindig hozzá térek vissza! Napközben (főleg télen) Carmex stift, éjszakára ez! Drága, de bazi nagy kiszerelés, hónapokig jó (mondjuk tényleg csak éjszakára hasznàlom a tégelyes kiszerelés miatt, napközben nem nyúlkálnék bele kézmosás nélkül). Mélyen hidratál, nem csak a száj felületén, de reggel is érezni a védőréteget, amit maga után hagy. Kacérkodok ugyan a Nuxe Reve de miel ajakbalzsamával, próbára akarom tenni, tud-e amnyit mint ez, de eddig bármi mást próbáltam ez magasan vert mindent. Ami külön tök jó, hogy az illat- és ízmentesség miatt a gyerekem is elviseli száján és nem nyalogatja le!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 12.

Lorna

2017. február 19.

Hányszor olvastam egy ajakápoló kritikánál, hogy valaki végre megtalálta a csodaszert, és hányszor próbáltam ki azt én is remélve, hogy majd ő lesz majd a nagy Ő ajakápoló. Carmex, Labellő, Hiamalaya Herbals, Eos stb, az összes népszerűekkel kísérleteztem. Hát most megvan nekem is. XD Működik. Pauláéknál (a livechaten - mi történt egyébként azokkal? :( le is vették az internetről a régieket, nem vagyok ám creepy fangirl, na mindegy, Szóval:) anno azt mesélték, hogy sokan kérték higiéniás okokból, hogy rakják át a tégelyből sima kupakos rúzstartós verzió izéba, de ők azt mondták, hogy megpróbálták, de ezt a tápláló zsíros dolgot egyszerűen nem bírták átrakni, mert ebben olyan sok az emollient összetevő, hogy csak szétolvadt volna. Tényleg egy tápláló, nagyon nehéz, zsíros vazelinszerű dologról van szó, amit kb. körömmel kell kikaparni a tégelyből. Egy nehezebb réteget hagy az ajkakon, ha este kenem fel akkor még reggel is érzem, hogy van valami rajta. Sima rúzs alá is lehet, bár akkor mintha kevésbé színezné a rúzs el a számat. Folyékony ajakrúzs alá is szoktam kenni, ott is szépen teszi a dolgát. Amikor először felkentem kissé megijedtem, hogy csak befedi az ajkakat, és nem táplálja, de kifene tudja, valahogy mégis működik, az is lehet, hogy elég csak rendesen réteggel befedni, (ricinusolaj, vazelin, méhviasz, lanolin )az ember ajkait és így megkíméli a kinti kegyetlen téltől, az is lehet, hogy az E, C vitaminok is tesznek valamit, nem tom, hogy varázsolnak, de a lényeg, hogy varázsolnak. Újravevős.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

PinkPearl

2017. február 8.

Már készültem nem túl jó véleményt írni róla. Nagyon jó, de nem annyira, mint amennyire drága. Kisfiam influenzás lett, az orra és körülötte a bőr nagyon rossz állapotban volt, még a szokásos sudocream sem segített. Kiprobáltuk ezt a krémet, és hát csodaszer. Azonnal segített a bajban. Ezért megadom az 5 csillagot. Amúgy nagyon nem szeretem a kiszerelését. De tényleg segített.

PinkPearl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Dana1983

2016. december 28.

Sokat vártam ettől a terméktől, de csalódtam. Drága; ugyan kiadós, de annyira kemény, hogy percekig húzgálom rajta az ujjamat és így se tudok egy használatra való cuccot kiszedni. Szóval tapicskolás/kaparászás - szájra kenés - tapicskolás/kaparászás - szájra kenés és így tovább. A tégelyes kiszerelés amúgy se tetszik, de a hatása se valami eget verő.
Az viszont jó pont, hogy nincs illata és jók az összetevői.
(Évek óta nézegetem a PC termékeket, de eddig amiket rendeltem azok nem valami fényesen szuperálnak rajtam. Ellenben jó drágák, úgyhogy itt abba is hagyom a PC cuccok próbálgatását.)

Lepontozom teljesen, mert még jobban kiszárítja a számat. Ezt a Labello-ra szokták mondani, hogy folyton kenni kell, különben szárít. Hát ez nekem teljesen ilyen. Este használok csak ajakápolót és ez nem hogy használna, másnap estére még rosszabb lesz a helyzet.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

Az viszont jó pont, hogy nincs illata és jók az összetevői.

lyemese

2016. október 26.

Nagyon-nagyon pozitív tapasztalataim vannak!
Nagyon gyorsan hidratálja, regenerálja a számat és gyors segítség kézszárazság esetén is! Picike kell csak belőle, így kiadós és jó az ár/érték arány!
Több mint egy éve használom, és még mindig tart!

lyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

Nagyon-nagyon pozitív tapasztalataim vannak!
Több mint egy éve használom, és még mindig tart!

zsufri

2016. október 18.

Nagyon jól hidratál, téli időszakban az egyik legjobb.

zsufri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Nagyon jól hidratál, téli időszakban az egyik legjobb.

Makk Zsuzsó

2016. február 10.

Csodaszernek én sem nevezném, mert kb. az Alverde körömvirágosa ugyanott van, töredékáron. De valóban jó termék, a náthától kisebesedett orromat is rendberakta, viszont a cserepes ajkaimnak nem hozott megváltást.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

juditviktoria

2016. január 30.

Lassan egy hónapja használom úgy hogy megérett a vélemény írásom :)
Kicsit sokallom az árát mert nem egy csodaszer,viszont azért nem rossz termék.Szépen hidratál és tényleg sokáig kitart hiszen jókora kiszerelés.Csak azért kap minuszt mert az ár nem arányos azzal amit nyújt cserébe.

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Lassan egy hónapja használom úgy hogy megérett a vélemény írásom :)

kjucus

2015. december 17.

A legjobb ajakápolóm! Igaz hogy elég húzós az ára, viszont egy év alatt még a negyede sem fogyott el, pedig rendszeresen használom! Szuperül hidratál, imádom!!!

kjucus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging