KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   330 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az igazán fénylő, dús és lágy hajért. Mosd meg a hajad egyszer a Biggel, és a hajad fénylőbb és selymesebb lesz, mint valaha. Mosd meg vele kétszer, és a tengeri sótól igazán dús hatást érsz el, ezért is hívják Bignek. 50% tengeri só egy hajpuhító hatású hínár gélben fura dolog hajra. Végy belőle egy ujjnyit, masszírozd be a fejbőrödbe, hogy legyen habja, aztán hagyd, hogy átölelje a hajad, fényessé téve azt a lime lé, és illatossá a neroli, a mandarin és az iris. Simogasd utána a hajad egész nap.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bubucim

2018. március 4.

Nálam megvolt a HÚÚÚ hatás a használatát követően. :) Mintát próbáltam belőle, de amint kifogy a samponkészletem, beszerzem belőle a teljes kiszerelést. Elöljáróban annyit a hajamról, hogy zsíros hormonprobléma miatt, előtte kifejezetten száraz volt, a hajvégem most is az. Nagyon könnyű, de puha volt a hajam, mikor ezzel mostam. Tényleg csak úgy szállt, de közben nem szárította ki, ahogyan sok dúsító sampon szokta. Az illata pedig mennyei. :) Nagyon száraz hajúaknak nem biztos, hogy ajánlanám.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

ducitrening

2018. február 8.

Erdekes formula! Nekem nagyon tetszett, hogy igazi so van benne. Am a dusito hatast nem vettem eszre, de ez nem elsosorban a termek hibaja, nagyon vekonyszalu a hajam. Illata is mennyei, hajmosas utan is erzodott, mondanam hogy napokig, de mivel mindennap moson hajat igy errol nem tudok nyilatkozni. Egyetlen hatranya az ara, ezert -1 csillag

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Lorna

2018. január 31.

Ha olyan tipikus, sztereotíp samponreklámot készítenék ennek, akkor azt tudom elképzelni rá, hogy úgy kezdődne a dolog, hogy kétfajta ember létezik (persze több is, a való életben, de a gyagya reklámomban most csak kettő van).
Van az olyan ember, akinek az a kikapcsolódás, ha a hotel medencébe lógathatja a lábát miközben koktélokat hörpintget fel; és van, akinek az a kikapcsolódás, ha egy mozgó repülőből kiugorhat a dzsungel középébe. A Big az inkább az mozgó repülős-kiugrós-féle sampon. Szerintem.
Ahhoz, hogy valaki élvezze azt, hogy a lába alatt ropognak a potyogó sószemcsék, miközben a sósampon másik részével a fejbőrét karcolja össze ahhoz azért kell egy attitűd. Mégha nem is bungee jumpingos, de azért egy kis kalandvágyó attitűd. Egy kis élvezem az innovatív termékket annyira, hogy mégha hülye ötlet, akkoris tetszik, talán éppen azért mert olyan kis eszement ötlet.
Úgy értem sósampon lime-mal hínár gélben? Oké, Lush, te őrült zseni, oké.
Az érdekes persze az, hogy működik. Simán felhabzik, és hajmosásra alkalmas a katyvasz, Utána puha, bár nem dúsabb hajt kaptam. A samponnak egyébként azt reméltem, hogy pont olyan illata lesz, mint a nagy kedvenc (az eredeti! az egyetlen! dobpergés!) Lush Ocean Salt arc - és testradírnak, de sajnos csalódnom kellett, más az illatuk.
A gondom a samponnal a következő: néztem anno egy fodrászlányt youtube-on, aki azt mondta, hogy akinek lelapuló haja van, az is inkább hagyja ki a volumennövelő samponokat, mert azok roncsolják legjobban a hajat. A több hatású hajat ugye úgy erik el, hogy kiszárítják a hajat, így többnek tűnik. Mint mikor az ember nyaral, úszik egyet a sós vízben, és tudja hogy ez most nem tett jót a hajának, de amikor kijön a vízből akkor mégis olyan csudijó beachy wave van a hajába. De azért az hosszútávon nem olyan jó a hajnak, ezért valószínűleg nem veszem újra.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Úgy értem sósampon lime-mal hínár gélben? Oké, Lush, te őrült zseni, oké.

SimonHajni

2018. január 20.

Nem szabad minden hajmosásnál használni, mert a só nagyon kiszáríthatja a fejbőrt is, meg a hajszálakat is, amin még a balzsam sem tud egy idő után segíteni, viszont 3-4 mosásonként csodát tud tenni a fejbőrrel. Nagyon szépen radíroz, és csodásan felfrissíti a bőrt, és a hajnak is ad egy nagy löketet, a következő mosásokkor hatékonyabb lesz a másik sampon/balzsam is. Szóval ha mindennapi sampont keres az ember, ez nem az, de érdemes kipróbálni így, ahogy leírtam.
Az ára húzós- de sokáig elég, ha valakinek túl agresszív lenne, icipici langyos vízzel hígitsa, hogy a nagyobb szemcsék elolvadhassanak, így még tovább tart.

SimonHajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Hoogie

2017. december 31.

Imádom a Big-et!Az illata remek, meg tetszik hogy ilyen az állaga és nem folyékony!Isteni az illata,de komolyan!A hajam is sokáig illatos marad tőle és +1 napig bírja!Meg vagyok vele elégedve!Friss szép, selymes hajat kölcsönöz a hajnak!Tetszik!Veszek is majd nagy kiszereléssel, mostanában mindenből a legnagyobb kiszerelést veszem, parfűmből is inkább azt.

Hoogie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Alapjába véve nagyon király termék. Az illata sokáig benne marad a hajamban és nagyon sokáig elég, a hajmosást is simán kitudom vele tolni 3-4 napra. Azért 4csillag mivel nagyon szárítja a hajvéget ezért én úgy használom hogy egyszer egy sima samponnal mosok hajat egyszer meg a Biggel szóval így felváltva tényleg hatásos! Ajánlom mindenkinek akinek zsírosodásra nagyon hajlamos a haja!

Lushlife
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon elfogult vagyok a BIG samponnal. Évekig csak ezt használtam. Az ára eléggé kemény de sokáig elég. Nekem a derékig érő hajamra fél évig is elég volt. Fantasztikus citrusos az ilalta, frissítő. És tényleg megemelte a hajam. Sajnos abba kellett hagynom mert teljesen kiszárította hiába használtam hajápolót rá.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

nikigalantay

2017. június 5.

Az elején oda voltam érte, de ma már nem használom egyáltalán, Mivel károsodott volt a hajam, nagyon kiszárította és még sprődebbnek hatott. A fejbőr zsírossága a sampon használata alatt közeli volt a 0-hoz, úgyhogy emiatt ritkán kellett mosnom a hajam, de a kiszárított hajam megszenvedte ezt a sampont sajnos:(

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

miichan987

2017. június 4.

ÁÁLOOMM!!! :)
Minden szempontból tökéletes,kis mennyiség is elég,isteni illat, tökéletesen tisztít. :)

miichan987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

ÁÁLOOMM!!! :)

szilardz

2017. május 26.

Azért esett erre a samponra a választásom mivel könnyen zsírosodó hajam van, de ez a sampon nagyon jól tisztítja.
Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.
2-3 naponta szoktam hajat mosni vele, a dúsító hatását sem lehet elhanyagolni, két napig nagyon jó tartást ad a hajamnak.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.