KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   330 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buba, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az igazán fénylő, dús és lágy hajért. Mosd meg a hajad egyszer a Biggel, és a hajad fénylőbb és selymesebb lesz, mint valaha. Mosd meg vele kétszer, és a tengeri sótól igazán dús hatást érsz el, ezért is hívják Bignek. 50% tengeri só egy hajpuhító hatású hínár gélben fura dolog hajra. Végy belőle egy ujjnyit, masszírozd be a fejbőrödbe, hogy legyen habja, aztán hagyd, hogy átölelje a hajad, fényessé téve azt a lime lé, és illatossá a neroli, a mandarin és az iris. Simogasd utána a hajad egész nap.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Alapjába véve nagyon király termék. Az illata sokáig benne marad a hajamban és nagyon sokáig elég, a hajmosást is simán kitudom vele tolni 3-4 napra. Azért 4csillag mivel nagyon szárítja a hajvéget ezért én úgy használom hogy egyszer egy sima samponnal mosok hajat egyszer meg a Biggel szóval így felváltva tényleg hatásos! Ajánlom mindenkinek akinek zsírosodásra nagyon hajlamos a haja!

Lushlife
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Nagyon elfogult vagyok a BIG samponnal. Évekig csak ezt használtam. Az ára eléggé kemény de sokáig elég. Nekem a derékig érő hajamra fél évig is elég volt. Fantasztikus citrusos az ilalta, frissítő. És tényleg megemelte a hajam. Sajnos abba kellett hagynom mert teljesen kiszárította hiába használtam hajápolót rá.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

nikigalantay

2017. június 5.

Az elején oda voltam érte, de ma már nem használom egyáltalán, Mivel károsodott volt a hajam, nagyon kiszárította és még sprődebbnek hatott. A fejbőr zsírossága a sampon használata alatt közeli volt a 0-hoz, úgyhogy emiatt ritkán kellett mosnom a hajam, de a kiszárított hajam megszenvedte ezt a sampont sajnos:(

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

miichan987

Korcsoport: < 18
2017. június 4.

ÁÁLOOMM!!! :)
Minden szempontból tökéletes,kis mennyiség is elég,isteni illat, tökéletesen tisztít. :)

miichan987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 4.

ÁÁLOOMM!!! :)

szilardz

2017. május 26.

Azért esett erre a samponra a választásom mivel könnyen zsírosodó hajam van, de ez a sampon nagyon jól tisztítja.
Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.
2-3 naponta szoktam hajat mosni vele, a dúsító hatását sem lehet elhanyagolni, két napig nagyon jó tartást ad a hajamnak.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Külön tetszenek benne a nagyobb só darabok.

reakovats

(!)
2017. május 13.

A második, kifejezetten zsíros hajra készített Lush sampon, amit kipróbáltam - és sajnos az utolsó is. Ugyanaz, mint a Seanik esetében: az SLS csípte a fejbőröm, három nap múlva "csöpögött" a zsír a hajamból. Pedig ezzel a szokatlan fürdősó állagával és az illatával simán felhívja magra a figyelmet. Még jó, hogy termékmintát kaptam belőle, legalább anyagilag nem fürödtem be vele annyira.

reakovats
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Tunderrozsa

2017. április 18.

Úgy tapasztaltam, hogy akkor a legjobb, ha minden 3-4. hajmosás alkalmával használom. Tényleg megemeli a hajat és jó tartást ad neki, reggel jó a tükörbe nézni. Kevés kell belőle, és elég egyszer átmosni vele a hajat, nagyon alaposan tisztít, annyira hogy még a hajszínezőt is gyorsan kikoptatja - hát ennek nem örülök. Az illatában kellemes édes virágillatot érzek. Aranyára van, de megéri.

Tunderrozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Eszterke9

2017. március 20.

Nekem sajnos borzalmasan szárította a hajamat :( nagy reményeket fűztem hozzá a sok pozitív vélemény miatt de sajnos nálam ez nem lesz újravevős.

Eszterke9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

22Nik22

2017. március 2.

Teljesen feldobja a hajam, ha ezt használom. De azt vettem észre, hogy úgy a legjobb, ha nem mindig ezzel mosom a hajamat. Inkabb minden második alkalommal. Így nagyon hatásos. Az illata szuper és sokáig érezni a hajamon.

22Nik22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

motiviana92

2017. február 14.

Nagyon szeretem az illatát,kitolja egy nappal a hajmosást,dúsabb és tisztább tőle a hajam,mint más samponoktól. Jól habzik...sokáig elég,mert egy pici kell csak belőle :) egy darabig tuti,hogy nem fogom lecserélni

motiviana92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Iris Florentina Flower Water, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Coumarin, Parfum / Fragrance

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.