KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Merz Spezial

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

Ár: 3500 , Eladó: ZiAn
Állapot: 6 darab hiányzik belőle, összesen: 54 db van , Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénz
tamasirebi

2017. január 10.

Most kezdtem el szedni:) Nagyon várom mit hoz ki a hajamból..
a körmeim már másfél hét után extra gyorsan nőttek..:)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Most kezdtem el szedni:) Nagyon várom mit hoz ki a hajamból..
a körmeim már másfél hét után extra gyorsan nőttek..:)

Petra92

2016. december 29.

En lassan 1honapja szedem. Nagyon sok hajam kihullott,szo szerint kopaszodtam. A kormeim kicsit megerosodtek,illetve talan nem zsirosodik a hajam azota (igaz volt sampon valtas is). Meg nem tudom, h szerkezetileg valtoztat-e valamit,de biztosan nem fogom abbahagyni. En patikaba szereztem be akciosan 3800Ft-ert.

Petra92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

standi

2016. december 28.

Egyenlore csak 2 hete szedem,ugyhogy nagy hatasrol még nem tudok beszamolni,de ami mar most errzheto,az,hogy nagyon durvan csokkentette a hajam zsirosodasat,latvanyos a valtozas.

standi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Lilium

Korcsoport: < 18
2016. december 8.

2016.04.15
Na ez valami csoda!:)
Most intenzív hajnövesztésbe vagyok, és gondoltam nézek valamilyen vitamint. Első utam persze rögtön ide vezetett.:) Próbáltam már más szépség vitamint is, de azok nem váltak be.. Tehát újat kerestem, és valahogy erre keveredtem. Nos, kb másfél hete szedem, de a hajam már fényesebb és fura de nem is zsírosodik.. Régebben kb a 2. nap után nyomtam a száraz sampont, de most még 4 nap után se kell! Tehát szuper.:) A hajam puha, selymes, fényes és nem zsírosodik! Mi kell még?!:)
Ha beszedtem az 1 havi adagot, jövök és írom a további fejleményeket!

2016.05.15
Na, megvan az 1 havi adag.:) Továbbra is megvagyok vele elégedve, már 5-6 naponta mosok hajat. Nem hittem volna, hogy ennyit segít, de rám nagyon jó hatással van. A hajam nem nőtt annyira sokat (persze, egy hónap alatt én se vártam csodát), de a hajszerkezetem mintha kicserélődött volna.:)
Jöhet a második adag! (ha nem felejtem el, arról is írok véleményt)

2016.12.08
Fél év után újra a kezemben tartom, sajnos leálltam a szedésével, de bár ne tettem volna...Talán 30 centivel lenne akkor hosszabb most a hajam. :D Pedig az elején nem is gondoltam, hogy ennyit segít, de ahogy a képeket nézem vissza, brutál tempóban nőtt a hajam... Én ugyanis olyan hajkoronával vagyok megáldva, ami dús, erős, puha, fényes, de ez mind hiába, mert megáll egy ponton, és soha nem nő tovább. Ennek köszönhetően vagy 10 centit nőtt 2 hónap alatt, de miután abbahagytam, 1 hónap múlva már csak 1-2 centivel lett hosszabb. Aztán a vége elvékonyodott, és persze le kellett vágni..Most ott tartok, mint 7-8 hónappal ezelőtt, és ez csak azért bosszant, mert már derékig érő sörényem lehetne.. Najó, nem sajnáltatom magam, most nem leszek olyan buta, hogy abba hagyjam a szedését. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 8.

2016.04.15
Na ez valami csoda!:)
Ha beszedtem az 1 havi adagot, jövök és írom a további fejleményeket!

2016.05.15
Jöhet a második adag! (ha nem felejtem el, arról is írok véleményt)

2016.12.08

rosa.love

2016. december 7.

A borom gyonyoru tole, es en ugy latom, hogy a hajamnak is hasznal. En az A-vitamin szamlajara irom ezt a hatast. Azonban mindenkinek tanacsolom, h ovatosan banjon vele, a nagyobb dozisu A vitamin ugyanis karos a majra. En a javasolt napi 2 tabletta helyett heti 3-4 szemet eszek csak. Nagyon draga volt, de nekem megerte.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

dandelion

2016. október 24.

Másfél hónapja szedem. A hajam fényesebb lett, a körmeim pedig nagyon sokat erősödtek tőle. A hajam mindig is dús volt és gyorsan nőtt, ezért ezen a téren nem tudok a hatásáról mit mondani, mert ez most sem változott. Alapvetően a körmeimre vettem és nagyon elégedett vagyok. Talán egy nappal tovább bírja a hajam mosás nélkül, de ez lehet az új samponom hozadéka is.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

ZiAn

2016. október 13.

Laktózt tartalmaz, ami itt sem került feltüntetésre... sajnos más oldalakon is lemaradt ez az info, ezért csak vásárlás után szembesültem a valós összetétellel. Elég drága mulatság volt (4.400.- Ft), gyakorlatilag mehet a kukába mert használni nem tudom. Számomra nem kérdés az 1 csillag.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Mixi

2016. június 22.

Nagyon jó vitamin, a legjobb amit eddig próbáltam. A hajam is nőtt tőle és a körmeim is megerősödtek. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Mixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

LadySzosszenet

2016. május 2.

Nekem használt, abból a szempontból h nem hullott tőle a hajam. Nem hullott de nem is nőtt ( így azért csalódott vagyok egy kicsit). Azért nagyon jó kis cucc, minden képpen kap 4* ot :)

LadySzosszenet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

SzellGreta

2016. április 24.

Sajnos nekem nem igazán használt. Azért vettem meg, mert hullott a hajam elég erősen és barátom anyukája erre esküdött. Talán egy ici pici változást vettem észre a bőrömön és mintha enyhítette volna a hajhullást, de tényleg minimálisan. Mégis adok rá 4 csillagot, mert nem szeretném lehúzni és másnak biztos használ :)

SzellGreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.