KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Merz Spezial

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

toszapo

2017. július 22.

Már lassan 2 hónapja szedem napi 2-3 darabot mikor hogy. Rekordos növekedés nem lett, viszont szép tőle a hajam, kevesebb hullik ki, babahajak is vannak bőven. Nem rossz, de nekem a Revalid jobban bejött, azt amikor rendesen szedtem havi 2 cm-t nőtt a hajam. Ennek ellenére csak ajánlani tudom, kinek mi jön be.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

deezsina

2017. július 4.

Egy hónapnyi adag után írok véleményt, sajnos nálam a világon semmilyen változás nem volt. A hajam hullása ugyanolyan intenzív mint korábban, a bőröm kicsit sem lett szebb(pedig lett volna min javítani, pattanásos, fakó, fáradt a kinézete általában), a körmöm, ami pedig általában nagyon szép és erős, most olyan rossz, széttöredezett állapotban van mint még soha, pedig alapvetően nagyon figyelek a változatos étrendre.
Az adatlapon megjelölt ár sem ennyi amúgy, már közelebb van az 5ezerhez, szóval én azt hiszem nem erőltetem tovább. A nagyon jó vélemények alapján, meg hogy német termék ami régóta a piacon van már, nagyon reméltem hogy nálam is használni fog, de inkább csalódást okozott. Látva a többiek problémáit azért hozzáteszem, hogy nálam semmilyen kellemetlen mellékhatása nem volt.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

btinus

2017. június 17.

Sziasztok :)
Én néhány napja szedem csak, nagy reményeket fűzök hozzá és nem szeretnék abba a hibába esni, hogy nem szedem elég ideig ahhoz hogy eredmény szülessen és elkönyvelem magamba hogy akkor ez a drazsé hibája. Ti mennyi ideig szedtétek? Mert a használai útmutató a napi 2x1 tablettába kimerül sajnos...

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Sziasztok :)

moenia

2017. május 27.

Kúra szerűen 1 hónapig szedtem, és ez idő alatt rengeteg babahajam lett, a sörényem is gyorsan nőtt és szép fényes lett a töredezett múltat sutba vetve. A körmömön látszott a legjobban, hogy 2 nap alatt annyit nőtt, mint korábban 1 hét alatt. A bőrömön nem tapasztaltam változást, de nem is volt vele gondom. Nekem nagyon bevált, és fél év múlva újra beruházok rá.

moenia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

vanillashake

2017. április 8.

Tényleg használ :) Rengeteg babahaj, a hajamnak végre van tartása, selymes, fényes, pihe puha és iszonyatosan gyorsan nő! Pedig csak pár napja kezdtem szedni. Igazi kincs! Negatívum: Iszonyatos gyomorfájásom, gyomorgörcsöm van tőle pár perc után ahogy beveszem :/ Nehezen elviselhető a fájdalom, így nem tudom mihez kezdjek, mert végre egy termék ami TÉNYLEG használ.

vanillashake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

bara89

2017. április 2.

Próbáltam már több hasonló terméket, és ez az első, ami hatott. Mindenki (beleértve a fodrászomat is) megjegyzte, hogy mennyit nőtt a hajam. Semmiféle mellékhatást nem tapasztaltam. Két hónapig szedtem, és kb. másfélszer gyorsabban nő. Maximálisan elégedett vagyok vele. Most kihagyok egy hónapot, és újrakezdem. Ajánlom azoknak is,akiknek más termékektől kiütéseik lettek.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Stephanieee

2017. március 22.

Eddig nagyon meg vagyok elegedve! 3 hete szedem kb. A boromon mar most jelentos a valtozas,ez az elso szepsegvitamin amitol nem pattogok ki,a hajamon ennyi ido utan meg nem vettem eszre nagy atalakulast,de a baba hajak azert mar jelentkeznek rendesen:) bizom a legjobbakban,ugy erzem 2 honap mulva meg elegedettebb leszek :)

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Luiselotte

2017. február 22.

A hajnövesztő tabik Ferrarija :)
Többfélét is szedtem volt amit kidobtam mert rosszul voltam tőle, és eddig egyik sem hozott ilyen eredményt.
Régóta szemeztem vele de az ára visszatartott, én mindenhol 4500-5000Ft között láttam a 60 szemet.
Egy nap mégis hazajött velem a patikából.
A hatása elképesztő , rengeteg babahaj,teljesen besűrűsödött a fejem teteje :)
Hajmosáskor és fésülködéskor alig hullik ki valami.
A harmadik adagot fogyasztom belőle csak ajánlani tudom.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

A hajnövesztő tabik Ferrarija :)
Egy nap mégis hazajött velem a patikából.
A hatása elképesztő , rengeteg babahaj,teljesen besűrűsödött a fejem teteje :)
Hajmosáskor és fésülködéskor alig hullik ki valami.
A harmadik adagot fogyasztom belőle csak ajánlani tudom.

anitram

2017. február 3.

Nekem a felmerülő problémámra (hajhullás) a háziorvosom ajánlotta ezt a drazsét és kifejezetten örültem, hogy nem a reklámokból ismert termékek valamelyikét mondta, hogy kezdjem el szedni. (Legalábbis én nem ismertem.) Az ára sajnos mindig húzós volt, de a hatása kárpótolt mindenért! 3 hónapig szedtem és a hajhullásom teljesen elmúlt. A következő évben is végigszedtem a kúrát, aztán abbahagytam évekre. Ha ritkán előfordult hajhullás nekem csak egy-egy hónapra volt szükség - tulajdonképpen emlékeztetésre - és rendbe jött a hajam. Most jutottam el odáig, hogy ismét nekiugrom a 3 hónapnak, és nem váltanék másra!

anitram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

tamasirebi

2017. január 10.

Most kezdtem el szedni:) Nagyon várom mit hoz ki a hajamból..
a körmeim már másfél hét után extra gyorsan nőttek..:)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Most kezdtem el szedni:) Nagyon várom mit hoz ki a hajamból..
a körmeim már másfél hét után extra gyorsan nőttek..:)