KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Merz Spezial

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

vanillashake

2017. április 8.

Tényleg használ :) Rengeteg babahaj, a hajamnak végre van tartása, selymes, fényes, pihe puha és iszonyatosan gyorsan nő! Pedig csak pár napja kezdtem szedni. Igazi kincs! Negatívum: Iszonyatos gyomorfájásom, gyomorgörcsöm van tőle pár perc után ahogy beveszem :/ Nehezen elviselhető a fájdalom, így nem tudom mihez kezdjek, mert végre egy termék ami TÉNYLEG használ.

vanillashake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

bara89

2017. április 2.

Próbáltam már több hasonló terméket, és ez az első, ami hatott. Mindenki (beleértve a fodrászomat is) megjegyzte, hogy mennyit nőtt a hajam. Semmiféle mellékhatást nem tapasztaltam. Két hónapig szedtem, és kb. másfélszer gyorsabban nő. Maximálisan elégedett vagyok vele. Most kihagyok egy hónapot, és újrakezdem. Ajánlom azoknak is,akiknek más termékektől kiütéseik lettek.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Stephanieee

2017. március 22.

Eddig nagyon meg vagyok elegedve! 3 hete szedem kb. A boromon mar most jelentos a valtozas,ez az elso szepsegvitamin amitol nem pattogok ki,a hajamon ennyi ido utan meg nem vettem eszre nagy atalakulast,de a baba hajak azert mar jelentkeznek rendesen:) bizom a legjobbakban,ugy erzem 2 honap mulva meg elegedettebb leszek :)

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Luiselotte

2017. február 22.

A hajnövesztő tabik Ferrarija :)
Többfélét is szedtem volt amit kidobtam mert rosszul voltam tőle, és eddig egyik sem hozott ilyen eredményt.
Régóta szemeztem vele de az ára visszatartott, én mindenhol 4500-5000Ft között láttam a 60 szemet.
Egy nap mégis hazajött velem a patikából.
A hatása elképesztő , rengeteg babahaj,teljesen besűrűsödött a fejem teteje :)
Hajmosáskor és fésülködéskor alig hullik ki valami.
A harmadik adagot fogyasztom belőle csak ajánlani tudom.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

A hajnövesztő tabik Ferrarija :)
Egy nap mégis hazajött velem a patikából.
A hatása elképesztő , rengeteg babahaj,teljesen besűrűsödött a fejem teteje :)
Hajmosáskor és fésülködéskor alig hullik ki valami.
A harmadik adagot fogyasztom belőle csak ajánlani tudom.

anitram

2017. február 3.

Nekem a felmerülő problémámra (hajhullás) a háziorvosom ajánlotta ezt a drazsét és kifejezetten örültem, hogy nem a reklámokból ismert termékek valamelyikét mondta, hogy kezdjem el szedni. (Legalábbis én nem ismertem.) Az ára sajnos mindig húzós volt, de a hatása kárpótolt mindenért! 3 hónapig szedtem és a hajhullásom teljesen elmúlt. A következő évben is végigszedtem a kúrát, aztán abbahagytam évekre. Ha ritkán előfordult hajhullás nekem csak egy-egy hónapra volt szükség - tulajdonképpen emlékeztetésre - és rendbe jött a hajam. Most jutottam el odáig, hogy ismét nekiugrom a 3 hónapnak, és nem váltanék másra!

anitram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

tamasirebi

2017. január 10.

Most kezdtem el szedni:) Nagyon várom mit hoz ki a hajamból..
a körmeim már másfél hét után extra gyorsan nőttek..:)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Most kezdtem el szedni:) Nagyon várom mit hoz ki a hajamból..
a körmeim már másfél hét után extra gyorsan nőttek..:)

Petra92

2016. december 29.

En lassan 1honapja szedem. Nagyon sok hajam kihullott,szo szerint kopaszodtam. A kormeim kicsit megerosodtek,illetve talan nem zsirosodik a hajam azota (igaz volt sampon valtas is). Meg nem tudom, h szerkezetileg valtoztat-e valamit,de biztosan nem fogom abbahagyni. En patikaba szereztem be akciosan 3800Ft-ert.

Petra92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

standi

2016. december 28.

Egyenlore csak 2 hete szedem,ugyhogy nagy hatasrol még nem tudok beszamolni,de ami mar most errzheto,az,hogy nagyon durvan csokkentette a hajam zsirosodasat,latvanyos a valtozas.

standi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Lilium

Korcsoport: < 18
2016. december 8.

2016.04.15
Na ez valami csoda!:)
Most intenzív hajnövesztésbe vagyok, és gondoltam nézek valamilyen vitamint. Első utam persze rögtön ide vezetett.:) Próbáltam már más szépség vitamint is, de azok nem váltak be.. Tehát újat kerestem, és valahogy erre keveredtem. Nos, kb másfél hete szedem, de a hajam már fényesebb és fura de nem is zsírosodik.. Régebben kb a 2. nap után nyomtam a száraz sampont, de most még 4 nap után se kell! Tehát szuper.:) A hajam puha, selymes, fényes és nem zsírosodik! Mi kell még?!:)
Ha beszedtem az 1 havi adagot, jövök és írom a további fejleményeket!

2016.05.15
Na, megvan az 1 havi adag.:) Továbbra is megvagyok vele elégedve, már 5-6 naponta mosok hajat. Nem hittem volna, hogy ennyit segít, de rám nagyon jó hatással van. A hajam nem nőtt annyira sokat (persze, egy hónap alatt én se vártam csodát), de a hajszerkezetem mintha kicserélődött volna.:)
Jöhet a második adag! (ha nem felejtem el, arról is írok véleményt)

2016.12.08
Fél év után újra a kezemben tartom, sajnos leálltam a szedésével, de bár ne tettem volna...Talán 30 centivel lenne akkor hosszabb most a hajam. :D Pedig az elején nem is gondoltam, hogy ennyit segít, de ahogy a képeket nézem vissza, brutál tempóban nőtt a hajam... Én ugyanis olyan hajkoronával vagyok megáldva, ami dús, erős, puha, fényes, de ez mind hiába, mert megáll egy ponton, és soha nem nő tovább. Ennek köszönhetően vagy 10 centit nőtt 2 hónap alatt, de miután abbahagytam, 1 hónap múlva már csak 1-2 centivel lett hosszabb. Aztán a vége elvékonyodott, és persze le kellett vágni..Most ott tartok, mint 7-8 hónappal ezelőtt, és ez csak azért bosszant, mert már derékig érő sörényem lehetne.. Najó, nem sajnáltatom magam, most nem leszek olyan buta, hogy abba hagyjam a szedését. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 8.

2016.04.15
Na ez valami csoda!:)
Ha beszedtem az 1 havi adagot, jövök és írom a további fejleményeket!

2016.05.15
Jöhet a második adag! (ha nem felejtem el, arról is írok véleményt)

2016.12.08

rosa.love

2016. december 7.

A borom gyonyoru tole, es en ugy latom, hogy a hajamnak is hasznal. En az A-vitamin szamlajara irom ezt a hatast. Azonban mindenkinek tanacsolom, h ovatosan banjon vele, a nagyobb dozisu A vitamin ugyanis karos a majra. En a javasolt napi 2 tabletta helyett heti 3-4 szemet eszek csak. Nagyon draga volt, de nekem megerte.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.