KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Merz Spezial

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Marcsika0720

2017. szeptember 21.

Szülés után nagyon elkezdett hullani a hajam. De konkrétan marokszámra, már néhol mintha kopaszodtam volna úgy kihullott. Aztán a férjem elment a patikába, ahol a patikus kimondottan ezt ajánlotta merthogy ô is ezt szedte ugyanerre a problémára és neki bevált. Hűségesen elkezdtem szedni, az első dobozt kettesével, majd vettem még egy dobozzal azt már csak napi egyesével szedtem. És megszűnt a hajhullás. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem hullik mert persze hogy valamennyi haj mindenképpen kihullik, de szinte alig hullik. Nem beszélve arról , hogy pár hónap alatt annyit nőtt a hajam, hogy az valami csoda😍 Talán ilyen szép hosszú még kislánykoroban sem volt a hajam.Nekem tényleg bevált ez a vitamin. Az ára ami kicsit sok (4500ft körül van) de ha azt nézzük 60 szem van benne ami két hónapra elég, akkor már jobban megéri. Ajánlom mindenképp 😊Lehet most az ősszel is csinálok egy kúrát. Megy az 5*

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Horsenic

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Vegyesek az érzelmeim, nem okozott pattanásokat, úgy, mint más termékek, nem szédültem tőle... Viszont a hajamon nem sok változást láttam, pedig elsősorban arra vettem, hogy egészségesebb legyen. Na de nem baj, ettől független nem rossz, de nem is csodaszer szerintem. Ha lehetne 3,5-öt kapna.

Horsenic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Leonitre

2017. augusztus 31.

Na nekem ez a csodaszer kategória! Tini korom óta küszködöm a pattanásokkal a vállamon és az arcomon is. Már kiprobáltam rá mindent. Tonikokat, organikus szappanokat, Vichyt, az orvos által felírt kencéket, sziliciumos italt, természetes nem temészetes dolgokat, változtattam az étkezésemen szóval az egész paletát.
Semmi nem használt. Fel is adtam idővel inkább elfogadtam magam, gondoltam a kozmetika tudomány még gyerekcipőben jár. Egészen addig, amíg két hete édesanyám mondta, hogy kapott egy ilyen gyógyszert és hogy neki nem kell egyem meg jó hajra meg körömre. Alig telt el másfél hét a pattanásaim megtizedelődtek. Lehet, hogy drága, de nekem sokkal többet ér mint a többi kence - fice, amikre az évek során költöttem. Tudom, hogy mindenkinek más a bőrtípusa és a szervezete, ezért mindenkinek más hat, nekem ez vált be.

Leonitre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

genius

Korcsoport: < 18
2017. július 31.

1 hónapja szedem , napi 2db-ot , most úgy tűnik beválik. A körmeim erősebbek , a hajam szebbnek tűnik, de eddig nem nőtt olyan nagyon sokat.
Babahajam eddig is voltak , most pedig mégtöbb , viszont a bőrömön nem tapasztaltam változást , bár eddig sem volt nagyon bőrhibás.

genius
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 31.

toszapo

2017. július 22.

Már lassan 2 hónapja szedem napi 2-3 darabot mikor hogy. Rekordos növekedés nem lett, viszont szép tőle a hajam, kevesebb hullik ki, babahajak is vannak bőven. Nem rossz, de nekem a Revalid jobban bejött, azt amikor rendesen szedtem havi 2 cm-t nőtt a hajam. Ennek ellenére csak ajánlani tudom, kinek mi jön be.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

deezsina

2017. július 4.

Egy hónapnyi adag után írok véleményt, sajnos nálam a világon semmilyen változás nem volt. A hajam hullása ugyanolyan intenzív mint korábban, a bőröm kicsit sem lett szebb(pedig lett volna min javítani, pattanásos, fakó, fáradt a kinézete általában), a körmöm, ami pedig általában nagyon szép és erős, most olyan rossz, széttöredezett állapotban van mint még soha, pedig alapvetően nagyon figyelek a változatos étrendre.
Az adatlapon megjelölt ár sem ennyi amúgy, már közelebb van az 5ezerhez, szóval én azt hiszem nem erőltetem tovább. A nagyon jó vélemények alapján, meg hogy német termék ami régóta a piacon van már, nagyon reméltem hogy nálam is használni fog, de inkább csalódást okozott. Látva a többiek problémáit azért hozzáteszem, hogy nálam semmilyen kellemetlen mellékhatása nem volt.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

btinus

2017. június 17.

Sziasztok :)
Én néhány napja szedem csak, nagy reményeket fűzök hozzá és nem szeretnék abba a hibába esni, hogy nem szedem elég ideig ahhoz hogy eredmény szülessen és elkönyvelem magamba hogy akkor ez a drazsé hibája. Ti mennyi ideig szedtétek? Mert a használai útmutató a napi 2x1 tablettába kimerül sajnos...

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Sziasztok :)

moenia

2017. május 27.

Kúra szerűen 1 hónapig szedtem, és ez idő alatt rengeteg babahajam lett, a sörényem is gyorsan nőtt és szép fényes lett a töredezett múltat sutba vetve. A körmömön látszott a legjobban, hogy 2 nap alatt annyit nőtt, mint korábban 1 hét alatt. A bőrömön nem tapasztaltam változást, de nem is volt vele gondom. Nekem nagyon bevált, és fél év múlva újra beruházok rá.

moenia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

vanillashake

2017. április 8.

Tényleg használ :) Rengeteg babahaj, a hajamnak végre van tartása, selymes, fényes, pihe puha és iszonyatosan gyorsan nő! Pedig csak pár napja kezdtem szedni. Igazi kincs! Negatívum: Iszonyatos gyomorfájásom, gyomorgörcsöm van tőle pár perc után ahogy beveszem :/ Nehezen elviselhető a fájdalom, így nem tudom mihez kezdjek, mert végre egy termék ami TÉNYLEG használ.

vanillashake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

bara89

2017. április 2.

Próbáltam már több hasonló terméket, és ez az első, ami hatott. Mindenki (beleértve a fodrászomat is) megjegyzte, hogy mennyit nőtt a hajam. Semmiféle mellékhatást nem tapasztaltam. Két hónapig szedtem, és kb. másfélszer gyorsabban nő. Maximálisan elégedett vagyok vele. Most kihagyok egy hónapot, és újrakezdem. Ajánlom azoknak is,akiknek más termékektől kiütéseik lettek.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.