KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Merz Spezial

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2016. október 3.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A Merz Spezial Drazsé fontos építőanyagokat és tápanyagokat tartalmaz, amelyek az egész szervezet számára értékesek.  Speciálisan úgy állították össze, hogy ellássa a szervezetet és a bőrt értékes erősítő és tápláló összetevőkkel, mint amilyenek a vitaminok és a vas.

A fáradt bőr, a töredezett körmök és a fénytelen haj értékes tápanyagok hiányának a tünete lehet. A Merz Spezial Drazséban kiemelten a B-vitamin-komplex és a cink segíti a bőr tápanyagokkal való ellátottságát, simaságát és üde megjelenését.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított A-vitamin, kalcium-pantotenát és a biotin azok az anyagok, amelyek segítik a haj egészséges struktúráját fenntartó biologiai folyamatokat.
A Merz Spezial Drazsé által biztosított szójafehérjében található vas, kalcium-pantotenát és kéntartalmú aminosavak azok az anyagok, amelyek segítik a körmök belső szerkezetének fenntartását.

Egy napi adag (2 db drazsé) tartalma a napi szükséglet %-ában kifejezve*

• Cink 5 mg 33%
  • Szójafehérjepor amely tartalmaz: 50 mg **
  • Cisztein 0,55 mg*** **
  • Metionin 0,55*** **

* A táplálék összetételére vonatkozó cimkézési rendelet szerint
** nincs javaslat
*** átlagos analízisérték

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

NikolettaV

2018. április 23.

Legutóbb kicsit sokat sikerült vágni a hajamból, fel szerettem volna frissíteni, de pár nap múlva megbántam, hogy ennyit vágattam. Egyik ismerősöm ajánlásával megvettem a merz spezialt, gondoltam hátha kicsit rásegítek vele a növekedésre. Alapvetően nagyon lassan nő a vékonyszálú hajam, de már az első hónap után láttam, hogy kb. háromszor annyit nőtt a hajam, mint szokott (biztosan közrejátszott a frissen vágott haj is). Második hónapban kb. annyit nőtt, mint szokott, de a harmadik hónapban ismét sokat nőtt, sőt babahajaim is lettek. Most tartok egy két hónapos szünetet, majd újra végigcsinálom a három hónapos kúrát, kíváncsi leszek. :)

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Kittens

2018. március 19.

Nagyon szeretem napi 2ot kell bevenni érezhető a hatása hamar

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon szeretem napi 2ot kell bevenni érezhető a hatása hamar

KatrineBratt

2018. március 18.

Ha meg lehetne jelölni egy terméket ezen az oldalon abszolút csodaszerként, számomra ez lenne az.
Alapból gyorsan növő, átlagos tömegű hajzuhatagom volt, majd jött a fogamzásgátló, aminek szedése alatt mintha semmit nem nőtt volna, miután abbahagytam pedig iszonyatosan elkezdett hullani és el is vékonyodott. Teljesen kétségbe estem, hogy megkopaszodom, amikor eszembe jutott, hogy anno, mikor csak siettetni akartam a hajnövekedést, mennyit segített ez a kapszula. Újravettem.
Azóta eltelt másfél év, havonta 2-3 cm-rel hosszabb a hajam, kétszer olyan vastag a copfom, nem töredezik, nem szálkásodik, fényes is nagyon. Soha életemben nem volt ennyire hosszú hajam mint most, folyamatosan dúsul, néha a babahajaktól viccesen nézek ki, de pár hét és megnőnek azok is :). Szabályosan nehéz, amikor megmosom.
Plusz a körmöm annyira megerősödött, hogy azóta áttértem a lakkra a zselé helyett.
5/5*

KatrineBratt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

5/5*

Riccah

2018. február 26.

Annak idején, amikor nagyon elkezdett hullani a hajam, akkor sok mindent kipróbáltam, hogy lassítsa a folyamatot, köztük ezt is, bár nagyon drágálltam, említhető, hogy sikerült lassítani valamelyest, ám, ha mást nem is, vitaminokkal feltöltöttem magam... Az mindenképpen tetszett benne, hogy nagyon elegáns kis üvegcsében volt a csodapirula, de ez abszolút részletkérdés. :-)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

edinaa225

2018. február 3.

Még csak bizakodom, ma van a második hete hogy használom. Eddig szuper, hajam fényes csillog-villog, és szerintem a Merz drazsénak köszönhető. Úgy viszik mint a cukrot, de hála sikerült beszereznem.
Nemsoká jövök updatel-ni :)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

Nemsoká jövök updatel-ni :)

Annus87

2018. január 29.

Seborreám alakult ki fél éve.....börgyogyász ajánlotta hogy szedjek haj vitamint a szteroidos készitményt alkalmazva.
Gyógyszertárban a patikus hölgy ajánlotta ezt.....úgy gondolom sok köze van ahoz hogy mára egészséges lett a hajam.

Hajam jobban kezelhetö (igaz levágattam félhosszúra),
fényes, selymes. Elkezdett visszadúsulni. Kevésbé törik, szálkásodik mint azelőtt.

Abszolút nem okozott pattanásokat sőt.....
Arcböröm simább, egyenletesebb régebben pirosságra nagyon hajlamos volt,persze még most is de,azért közelse annyira.

Nagyon meg vagyok elégedve.

Annus87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Hajam jobban kezelhetö (igaz levágattam félhosszúra),

Abszolút nem okozott pattanásokat sőt.....

Nagyon meg vagyok elégedve.

Chrissy

2017. december 30.

Erős hajhullásra kerestem "csodaszert". A csupa jó értékelésnek köszönhetően erre esett a választásom. Muszáj pár szót szólnom a csomagolásáról, annyira igényes a porcelán tégely, luxus-érzetet kelt, nagyon kézreálló, könnyű lecsavarni a tetejét és kivenni a tablettákat, amik szintén praktikusak, édeskés filmbevonattal vannak bevonva, könnyű őket lenyelni és addig sincs rossz ízük, ameddig a szájban vannak.
Napi 2 szemet kell bevenni, nekem ez nem nagyon jött össze, sokszor elfelejtettem, meg csak egyet vettem be. Összesen 1 dobozzal szedtem be. A hajhullásomon sajnos nem segített, semmi változást nem tapasztaltam, kis mértékben sem csökkent. A körmeim gyorsabban nőttek, a bőrömön nem észleltem változást, viszont lettek babahajaim. Párhuzamosan használtam egy gyógynövényes hajhullás elleni tonikot is, így nem tudom pontosan a babahajakért melyikük felelős.Valószínűleg a kettő együtt.
Mivel a hajhullásomon nem segített nem vettem újra, hanem elkezdtem szedni a dm saját márkás hajvitaminját és úgy érzem hatásában nem tér el, szaporodnak a babahajak...Viszont az jóval olcsóbb, kb. negyedannyiba kerül.
Nem csodaszer tehát, de nem rossz, ezért 4 csillag.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Nem csodaszer tehát, de nem rossz, ezért 4 csillag.

verus086

2017. december 25.

Egyszerűen csodaszer.
15 éves korom óta küszködök a hajhullással, és azóta nincs dús hajam. Na, ez a kis bogyó mindent megváltoztatott, nem túlzok. Rátaláltam, és amióta szedem (kb. fél éve, kis kihagyásokkal), körülbelül háromszor annyi hajam lett. Folyamatosan utána kell vágni, mert annyi nő felül. Nem tudom copfban hordani, mert annyi babahajam van, hogy őrültnek tűnök :DDD De ez nekem csak jó!!! Nem is hittem, hogy valami ennyire hatásos lehet.
Kombóban használom az Alpecin samponnal és hajszesszel, és a csomókban jövő hajhullásom TELJESEN megállt. Pár szál jön ki hajmosásnál. Imádom!!!!!!

verus086
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Egyszerűen csodaszer.

vrgdo1991

2017. december 24.

Napi 2 szemet szedek 1 hónapja. Rengeteg babahajam nőtt, a fodrászom is megdícsért milyen sokat nőtt és dúsult a hajam. Nekem nagyon bevált! 5***

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

mókincs

2017. október 7.

Tavasszal elég erős hajhullásom volt, amit a fodrászom is észrevett, a választékomnál is eléggé kiritkult a hajam. Fodrászom ezt ajánlotta és orvosi kivizsgálást. Voltam teljes vérkép, vizelet vizsgálaton, néztek pajzsmirigyet is, minden rendben volt. Nőgyógyászhoz és fogdokihoz is mentem, nem találtak semmi gócot szerencsére.
Közben elkezdtem szedni a Merz-et, egy 3 hónapos kúrát végigcsináltam, mellette Alpecin koffeines sampont ill. Varga Hajcseppet is bevetettem. Nyár elejére megállt a hullás, dúsult a hajam, láttam a sok kis hajakat, úgyhogy megnyugodtam. Hogy mi használt, nem tudom biztosan. Aztán eszembe jutott, hogy lehet csak simán "tavaszi hajhullásom" volt (ahogy a macskák is hullatják tavasszal a téli bundájukat... :) ) és nem áll mögötte belső vitamin/nyomelem hiány, vagy gyulladás.
Még egy észrevétel és gondolatindító: mielőtt bárki ész nélkül kapkodná be ezeket, vagy hosszútávon ráállna erre, érdemes minimum egy vérvételre elmenni előtte és kúrát követően is. Fodrászom úgy javasolta a szedését, hogy 3 hónap kúra után 1 hónap pihenő, aztán újabb 3 hónap kúra. Az 1 hónap szünet után kezdtem a 2. menetet, mikor a háziorvosom újabb vérvételre küldött, ahol is a vas értékem jócskán magasabb volt a felső határértéknél. Kérdezte, hogy szedek-e külön vaskészítményt vagy multivitamint. Mondtam, hogy ezt szedem, ami valóban tartalmaz vasat (a hajhullások mögött állhat vashiány is, mint tudjuk); majd az orvos mondta, hogy fejezzem be a szedését, mert a vasterhelés is probléma, csakúgy mint a vashiány.
Elővettem a kúra előtti leletemet, azon a vas értékem picit volt magasabb az alsó határértéknél, szóval 3 hó szedéssel jól feltornáztam. Most várhatok hónapokat, mire kiürül a vas a szervezetemből...
Ettől függetlenül jó készítménynek tartom, és most úgy gondolom, máskor is fogom szedni, csak napi 1 drazsét.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.