KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gabica28

2017. december 3.

Szupi kis kenőcs, én csak arcmosásra használom ritkán amikor ugy van kedvem, vagy véletlen beleakadok. Hidratáltabb a bőröm tőle.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Fruzsi

2017. december 3.

Atópiás dermatitiszre hajlamos bőröm csak ezzel fürdetem. Nem szárít, testápolót sem nagyon igényel. Nagyon bevált.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Judy1

2017. november 30.

Egy időben nagyon érzékeny volt a bőröm és volt egy csúnya bőrbetegségem, ekkor javasolta orvos. Nagyon bevált, puha, selymes lett tőle a bőröm és pár hónap után sikerült visszaállítani a bőröm régi egyensúlyát, eltűnt minden pötty, viszketés róla. Az illatával nem tudtam megbarátkozni, ezért 1-2 év után már nem használtam, de ha bármilyen bőrproblémám lenne újra, biztosan újra venném.

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

LiterallyWhite

2017. november 30.

Anno még a pattanásos bőrömre írta fel a bőrgyógyász, azóta is használom. Szépen tisztítja a bőrt és nem hagy maga után száraz érzetet. Arcon és testen is kipróbáltam, mindkét esetben bevált. Különösen téli időszakban ajánlott a használata, hiszen olyankor a bőr szárazabb a megszokottnál.

LiterallyWhite
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

delfi

2017. november 11.

Egyből vettem 2 dobozzal, nagyon jó árvan van. Igaz nem száraz a bőröm, de ezek a szappanok meg mindenféle tusfürdőktől egyáltalán nem szép a bőröm. Nekem annyira megkönnyítette az életem, de komolyan. Használom tusoláshoz azóta semmi pötty semmi viszketés hidratált és tiszta a bőröm! Kevés is elég belőle. Az arcomat is ezzel mosom, semmi problémám nem volt vele, pedig zsíros a bőrtípusom. Ha sminket akarok lemosni, akkor csak simán úgy használom mint a Take the day off balzsamot. Szárazon szétmasszírozom az arcomon, a szememem, leszedi a vízálló szempillaspirált is! Amikor teljesen szétmázgáltam bele masszíroztam akkor vízzel lemosom, aztán micellással át törlöm az arcom és teljesen tiszta szemfesték szempillaspirál mentes a képem :D Nagyon gyors ápoló és hatékony. Én nagyon nagyon szeretem, igazi nagyágyú! Pedig nem sok reményt fűztem hozzá, de nagyon megszerettem, mert olyan minden az egyben kis krém ez. Először azt hittem hogy na ez nem lesz elég 2-3 alkalomra se de meglepő mód nagyon sokáig elég egy tubussal!

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

eszement

2017. november 2.

Kedvencem hosszú-hosszú évek óta. A mosakodáshoz, fürdéshez pici babának és felnőttnek egyaránt bevált, de kéz- és testápolónak is tökéletes, vízzel hígítva.
El sem tudnám képzelni az életemet nélküle.

eszement
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

El sem tudnám képzelni az életemet nélküle.

balazskrisztii

2017. október 24.

Évek óta használom, az utóbbi pár hónapban egy bőrgyógyász által felírt verzióját. Elvileg annyiban tér el a Naturlandostól, hogy nincs benne tartósító. Mind a kettő jó, ha kapok receptet, akkor a tartósító menteset fogom venni.

Pro tipp: az asszisztens mondta, hogy a mosdókenőcsöket SZÁRAZ BŐRRE kell felvinni, eldolgozni, majd lemosni. Lehet csak placebo, de szebbnek látom az arcomat, mióta így csinálom :)

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

DikieGirl

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

Hát, vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatba.
Őszintén szólva elég érzékeny a bőröm, de ezen mi sem változott a használat közben. Lemosni elég nehéz, viszont utána kicsit hidratáltabb a bőröm. Sajnos a hámlás ugyanúgy fennáll, szóval valószínűleg nem külső tényező miatt áll fent ez a probléma, de mivel nem ígéri, hogy a hámlást megakadályozza, így nem "hibáztatom".
Hajas fejbőrön borzasztó volt, hamarabb zsírosodott a hajam és még csak nem is tisztította meg rendesen, szóval semmiképp se használom oda többet.
Egyszer jó volt kipróbálni, de nem igazán vált be. :/

DikieGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

Hát, vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatba.
Egyszer jó volt kipróbálni, de nem igazán vált be. :/

Anett1993

2017. október 14.

Pár évvel ezelőtt mikor kijött egy autoimmun bőrbetegségem gyógyszerész írta fel ezt a mosdókenőcsöt és a sima gyógyszertári alapkrémet, hogy csak ezeket használhatom az arcomra, mert csak ezek nem fogják irritálni, merthogy nincs bennük hatóanyag, se semmi más kemikália, ami reakciót válthatna ki a bőrömből. Azóta is használom és szeretem, nem irritálja a bőrömet, puha lesz tőle, viszonylag jól tisztít is. Én ezzel szoktam a sminkem leszedni, utánna tonizálok és jöhetnek a krémek. Tökéletes!

Anett1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

farkasszaszi

2017. október 10.

Ha kijon rajtam valami gyogyszerallergia, ami mostanaban sajnos jellemzo ram es termeszetesen az arcom lesz tole csalankiuteses, majd szaraz, mindig ezt hasznalom. Illatmentes,nem irrital, jol taplal, szeretem :) mindig csak veszhelyzetben veszem elo, mert egyebkent szerintem az alapozoval onmagaban nem birkozik meg, vagy csak en vagyok bena es turelmetlen :)

farkasszaszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60
Tisztítószerek: Polysorbate 60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd denaturált alkohol.