KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   380 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre alkalmazható mosdókenőcs. A készítmény hajas fejbőrre is alkalmazható.

Bellaaa1999

2019. január 13.

Nekem az arcomat nagyon szárítja, húzódik is tőle miután ezzel mosom (hozzá kell tenni, hogy most alapból rossz a bőröm, ekcémás is az arcom, amiatt is száraz, de ez nem tett neki túl jót hidratálás szempontjából). Viszont nem viszketek, és talán kezd szebb is lenni a bőröm. Nem tudom, ez a mosdókenőcsnek (is) köszönhető-e, vagy a ligetszépe meg egyéb kencéknek, de rosszat igazából nem tesz a bőrömnek. Testem más részén eddig úgy látom rendben van, de az ekcémás területet ott is szárítja kicsit. Azért használom, mert nem illatosított, valószínűleg még mindig jobban járok vele, mint más, illatos tusfürdőkkel.

Bellaaa1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Szandi880609

2019. január 9.

Nagyon szeretem, sokrétű termék. Nekem segített a seborreas bőrön. Jól tisztít, sokszor sminklemosóként is alkalmazom.

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Beya93

2019. január 4.

Nagyon szeretem, egyáltalán nem bántja az érzékeny bőröm. Friss, tiszta érzésem lesz tőle. Én arcra és intim helyekre használom, így nem is kell hogy illata legyen, a testem többi részére úgyis "rendes" tusfürdőt használok. Nekem tetszik az állaga, jó krémes, legalább nem szárít. Plusz pont, hogy arcmosásnál nem csípi a szememet! Olcsó is, mi kell még? Akik azt írták hogy "borzasztó összetevői vannak" azok árulják már el hogy mire gondolnak?

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

gmaresz

2018. december 29.

Ez a mosakodó nem okozott irritációt a babám bőrén, de amint találtam más megoldást lecseréltem, mert borzasztó összetevői vannak. Nem is értem, hogy javasolhatják gyerekorvosok újszülött csecsemők mosdatására. Az állagával sem voltam kibékülve. Nagyon körülményes a használata.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

dora.banszki

2018. december 19.

Borzasztó összetevők, borzasztó hatás. Az újszülöttem bőre vastagon hámlott és egyre szárazabb lett tőle. Kipróbáltam magamon, úgy éreztem, hogy még a bőröm alatt is viszketek. Kidobtam.

dora.banszki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Stanczi

2018. december 17.

Babóca fürdetéséhez használjuk, nem okozott irritációt, egy minimál fürdetőkenőcs ami a picinek pontosan elég is. Egy negatívuma, hogy ha nem kenem szét a kezemen mosdatás előtt darabokban leválik, amint vízhez ér.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Vikinca

2018. december 9.

Update:
A bőrgyógyász "eltiltott" minden illatosított dologtól irritatív ekcéma miatt, így ezt használom fürdéshez és a lábaim borotválásához. A felsőtestemről eltűntek a kis apró pattanások, zuhanyzás után nem jelennek meg az 5 centis piros és viszkető foltok a mellkasomon, amiket eddig mindig a melegvíznek tudtam be. A lábam szebb, kevesebb az irritáció és a szőrbenövés a borotválások után. A konkrét hámlós foltra, amire a diagnózist kaptam nem tudom önmagában mennyire lenne hatással ez a váltás (tusfürdőről a mosdókenőcsre), mert a szteroidos kenőccsel csak most fogok leállni. Mindesetre eddig beválni látszik most már nem csak arcon, de testen használva is.

Kellemes érzetet hagy maga után, végre nem feszül a bőröm és lesz tele itt-ott kisebb hámlásokkal, mint a különböző arctisztítóknál. Nyugodtan tudok sminkelni, nem emeli ki az alapozó a száraz foltokat és nem mellesleg az ekcémám se durran be tőle az arcomon. Sminklemosáshoz is ezt használom és elégedett vagyok vele. Nem irritál, ugyan egy kicsit nehezebben szedi le a festéket mint egy sminklemosó, de így is sokkal szívesebben nyúlok ehhez, mint akármi máshoz. Szembe kerülve nem csíp csak egy kicsit homályosabban lát tőle az ember, de kimosva semmi gond nincs utána, még csak be sem pirosodik.

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Update:

bereszsuzsa

2018. december 6.

A téli időszakban száradásra és hámlásra hajlamos arcbőrömet nagyon szeretem ezzel tisztítani, mert nem húzódik utána a bőröm, és olyan érzést nyújt a tisztítás végén, mintha hidratáló krémet is kentem volna már az arcomra, ami szuperül jön akkor, amikor szeretném kicsit pihentetni a bőrömet a krémektől, de puhaságra vágyom. :)

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Fairy0124

2018. december 4.

Második próbálkozásom vele, és eddig, mint kézmosó negatív véleményem volt, de megváltozott. Szóval kb.1 hónapja csúnyán elfertőzött az ekcéma a kezemen, bőrgyógyásznál voltam, jó krémeket írt fel, és gondoltam ezzel fogok kezet mosni, ne szárítsa ki semmi a kezem. Most ügyelek arra, hogy úgy oszlassam el, mintha bekenném a kezem, és így jó, szép tiszta tőle, semmi szárazság! Nagyon jó, nem jön ki tőle az ekcémám! Van nem Naturlandos változata is, az is ugyanolyan szuper! Három tubus volt annyi, mint egy darab folyékony szappan bármelyik drogériában. Nagyon örülök, hogy visszatértem hozzá.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

pandoca

2018. november 19.

Lehet csak én vagyok így, de nekem a nőgyógyász ajánlotta intim mosakodók helyett...

pandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Alcohol
Emolliensek: Vaselinum Album, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Polysorbate-60
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.

Lásd denaturált alkohol.