KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Paulaschoice.hu-n 10800,00 HUF-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Paulaschoice.hu, 10800,00 HUF

2% szalicil savat (BHA) tartalmazó krém, mely hatásosan hámlasztja a bőrt és így segít a mitesszerek és pattanások elleni harcban. Hidratáló formula, mely a szalicil sav mellett növényi olajokat, antioxidánsokat, gyulladáscsökkető és hidratáló összetevőket is tartalmaz.

Kiszerelés: 118ml

A termék mellett reggel fényvédő használata fokozottan ajánlott!

Ár: 10800,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -ben
kitticat

2016. szeptember 17.

Imádom!!! Már tavaly kezdett besokallni a bőröm a liquid változattól, aminek a szinte teljesen ragyamentes bőrt köszönhetem két éve. Eleinte nagyon kellett az az erős hatás, ám a vége felé egyre többször sikerült kiszárítania a bőrömet, ha ritkán használtam akkor meg kevés volt. Szóval tavasszal eldöntöttem, hogy az idei hámlasztószezont már valami enyhébb termékkel fogom nyitni. Így esett a választásom erre a termékre. Most napi szinten használom, hihetetlenül puha, hidratált a bőröm, és hozza a hámlasztással járó egyéb pozitívumokat is, miközben nem érzem hogy leszáradna a fejem. Azt azért hozzátenném, hogy már nagyon minimális ragyásodás jellemző rám, amióta profi rutinom van. Szóval nincs olyan nehéz dolga, mint annak idején a liquid terméknek volt ;) És persze mellette szereztem egy szuper szérumot is (Tindigo), tehát a jelenlegi majdnem tökéletes bőrömet nem egyedül ennek a terméknek köszönhetem, de sok köze van hozzá, az tuti. Összességében nagyon szeretem, ajánlom! :)

kitticat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

viktoriaczire

2016. szeptember 10.

Már kb 3 hónapja használom és imádom! A bőröm sokkal egyenletesebb, kisebbek a pórusaim. Eleinte vonakodtam az ára miatt, de végül megvettem a sok pozitív vélemény miatt és nem bántam meg.

viktoriaczire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Cukiduda

2016. szeptember 8.

Legeslegjobb hámlasztó evör. Pár nap alaatt helyreteszi a bőrömet és kozmetikussal is sokkal kevesebbet kell találkoznom, az ő legnagyobb bánatára :D kevesebb mitesszer, pattanás egyáltalán nincs és a hámló részek is gyorsan meggyógyulnak. Könnyű krém állaga van, gyorsan beszívódik. Bérelt helye van a polcomon :)

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 8.

KBO

2016. július 8.

Végre valami beváltotta az igéreteit.
Lassan fél éve használom rendszeresen, felváltva az aha-val és még mindig egyre szebb a böröm..

KBO
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Végre valami beváltotta az igéreteit.

Zildinyo

2016. július 7.

Tényleg csodaszer, de az ára nagyon húzós, ezért fogok keresni valami alternatívát.
Addig pedig, amíg el nem fogy, élvezem a hatását :)

Zildinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Addig pedig, amíg el nem fogy, élvezem a hatását :)

lavandula

2016. június 21.

Lassan egy éve használom rendszeresen, előtte volt vele egy próbálkozásom, de rövid távon nem vettem észre jelentős hatást. Szeptember október óta használom rendszeresen minden héten 2-3x. Sokkal kevesebb pattanásom van és régebben zsírosabb volt a bőröm, most kb normál. Tavaly ilyenkor diszkógömb volt az arcom, nem győztem törölgetni mattító lapokkal, vagy púdereztem. Ezen a nyáron biztos nem lesznek ilyen problémáim :) Eddig mintát használtam, a teljes kiszerelést nem biztos hogy bevállalnám, lehet később valami koreai alternatívát keresek. ( A liquidet használtam, csak elnéztem melyikhez írok)

lavandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

vfejes

2016. május 8.

"Perfecting"... Számomra tényleg nem túlzás. Immár a blogon is írtam róla egy hosszabb lélegzetű bekezdést.

Nagyon óvatosan kezdtem használni, tartva a sok szélsőséges reakció miatt. Azonban az én aggodalmam felesleges volt. Nem használom csak heti 1x, általában akkor, mikor másnap számít, hogy szép legyek. Minden pirosságot, minden tokeletlenseget, minden gyulladást levisz. Nem, nem lesz szárazabb a bőröm tőle, alapvetően száraz pedig. Mitesszekre vagyok hajlamos, havonta max egy pici patti, vízhiányos, ultra érzékeny bőrrel, ami bármi kis irritációtól kipirosodik. Szeretem :)

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

PKitty

2016. április 29.

Első használat után meglepődtem olyan szép lett a pattanásos, mitesszeres, gyulladt bőröm. A pattanások azóta sajnos visszajöttek, de mitesszerem nem igen van és a pórusaim is kisebbek. Irritálni nem irritálja az érzékeny bőröm és nem is szárít. Sajnos nekem nem lett csodaszer, nyáron kiderül hogy mit vesztek vele ha nem használom. Addig is az ára miatt én csak 3 csillagot adok neki.

PKitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

mytym1986

2016. április 28.

Karácsonykor kaptam a Norie boxban. Imádom. Lefekvéskor használom. Eredmény: kisebb és tisztább pórusok, egyenletes bőr, puha tapintás...tiszta baba popsi effekt nálam.... bár lenne olcsóbb...sebaj...sokáig tart. A kis termékmintát december óta használom és még mindig van benne kicsi/ majdnem 5 hó/

mytym1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

papzsofia13

2016. április 27.

Száraz és helyenként kiporosodó bőrömet nem irritálja, és nem is szárítja, bár én még kenek fölé hidratálót is.
Úgy veszem észre, tisztább és egyenletesebb a bőrképem a használatával, s mintha a hidratálást is elősegítené.

papzsofia13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Beta-Glucan, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.