KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10800,00 HUF   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Paulaschoice.hu   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka

Utolsó módosítás dátuma: 2014. október 31.

Ár:   10800,00 HUF
Lelőhely:   Paulaschoice.hu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2% szalicil savat (BHA) tartalmazó krém, mely hatásosan hámlasztja a bőrt és így segít a mitesszerek és pattanások elleni harcban. Hidratáló formula, mely a szalicil sav mellett növényi olajokat, antioxidánsokat, gyulladáscsökkető és hidratáló összetevőket is tartalmaz.

Kiszerelés: 118ml

A termék mellett reggel fényvédő használata fokozottan ajánlott!

Ár: 10800,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -ben
vfejes

2016. május 8.

"Perfecting"... Számomra tényleg nem túlzás. Immár a blogon is írtam róla egy hosszabb lélegzetű bekezdést.

Nagyon óvatosan kezdtem használni, tartva a sok szélsőséges reakció miatt. Azonban az én aggodalmam felesleges volt. Nem használom csak heti 1x, általában akkor, mikor másnap számít, hogy szép legyek. Minden pirosságot, minden tokeletlenseget, minden gyulladást levisz. Nem, nem lesz szárazabb a bőröm tőle, alapvetően száraz pedig. Mitesszekre vagyok hajlamos, havonta max egy pici patti, vízhiányos, ultra érzékeny bőrrel, ami bármi kis irritációtól kipirosodik. Szeretem :)

vfejes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

PKitty

2016. április 29.

Első használat után meglepődtem olyan szép lett a pattanásos, mitesszeres, gyulladt bőröm. A pattanások azóta sajnos visszajöttek, de mitesszerem nem igen van és a pórusaim is kisebbek. Irritálni nem irritálja az érzékeny bőröm és nem is szárít. Sajnos nekem nem lett csodaszer, nyáron kiderül hogy mit vesztek vele ha nem használom. Addig is az ára miatt én csak 3 csillagot adok neki.

PKitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

mytym1986

2016. április 28.

Karácsonykor kaptam a Norie boxban. Imádom. Lefekvéskor használom. Eredmény: kisebb és tisztább pórusok, egyenletes bőr, puha tapintás...tiszta baba popsi effekt nálam.... bár lenne olcsóbb...sebaj...sokáig tart. A kis termékmintát december óta használom és még mindig van benne kicsi/ majdnem 5 hó/

mytym1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

papzsofia13

2016. április 27.

Száraz és helyenként kiporosodó bőrömet nem irritálja, és nem is szárítja, bár én még kenek fölé hidratálót is.
Úgy veszem észre, tisztább és egyenletesebb a bőrképem a használatával, s mintha a hidratálást is elősegítené.

papzsofia13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Aleysa

2016. április 26.

Update:
Kikísèrleteztem ès mar jobb a dolog :-) szèpen tisztítja a bőrt, a pórusaim nem kisebbek de sokkal tisztább az arcom. Tapintasra sem èrezhetőek annyira a mitesszerek, főleg az orromon.
Mèg legalább egy csillagot megèrdemel, bár erősen kell krèmezni után, mèg mindig ultrabrutál módon szárít.

Gondoltam rendbe teszem az egyenetlen bőröm, csökkentem a pórusaim mèretèt. Elkezdtem használni ezt, utána fènyvèdőkènt a színezett hidratálót. Alapból csípte a bőröm, a 2%-os, de mondom okè, biztos hat. Majd a második használat után olyan durva ráncos sivataggá változtatta az arcom a kettő együtt, hogy sztem elrettentő pèldakènt lehetne mutogatni. Húzódik, viszket, fehèren hámlik. Ilyen mèrtèkű szárazságot sosem tapasztaltam mèg. Kipróbáltam, kihagytam pár napot, de tegnapról mára mèg durvább sivatagot teremtett. Gondoltam hátha beválik ha ritkábban használom. A fènyvèdőtől meg olyan pattanások nőttek az arcomra mint èvek óta nem. Göbös a fejem. Azèrt ha valami jót is kell mondani az az, hogy a használat után a mitesszerek sokkal kevèsbè látványosak, nem virítanak feketèn, de ez egyelőre nem elèg vigasz a pattanasokèrt cserèbe...

Aleysa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Update:

Ballazizz

2016. április 25.

Jajj de imádom őt. Onnan jutott eszembe, hogy írnom kell róla véleményt, hogy egy kicsi kifolyt belőle utazáskor a táskámba és gyászba borultam .. Kész dráma. :( :D
Alapvetően pozitívan álltam ehhez a termékhez. A bőröm kombinált, és mióta Pesten élek nagyon sok mitesszer van az orromon és egy kicsi az orrom körüli részeken is. Sokat voltam kozmetikusnál is, de valahogy mégsem tűntek el.. Aztán megrendeltem Őt, körülbelül 3 hete használom, de az orromon már hatalmas a változás,a mitesszereim kb fele eltűnt. Egy része magátol, egy másik részét én varázsoltam ki, szuper könnyen! Nem kellett erősen nyomni meg semmi. Az arcomon is látok változást, szebb a bőröm mióta ezt használom, de ez a változás nem akkora mértékű, mint az orromon. Minden másnap használom, csak este. Úgy érzem ez így pont jó egyelőre. Összeségében, eddig túlszárnyalta a várakozásaim, remélem a jövőben nem fog csalódást okozni. :)

Ballazizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

torppicur3

2016. március 8.

Már lassan egy hónapja használom és egyszerűen imádom! Először csak pár mintát rendeltem, de aztán annyira bejött, hogy megvettem a teljes kiszerelést. Én minden este használom, nem hámlasztja túl és nem irritálja a bőröm, pedig érzékeny bőrű vagyok. Mióta használom sokkal puhább, egészségesebb a bőröm, nincsenek rajta száraz, hámló részek, semmi pattanás, gyulladás. Sőt, kevesebb comedóm van azóta. Fantasztikus termék, kár, hogy nem rendeltem meg már előbb!

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

cincőke88

2016. január 26.

Deluxe mintát használok lassan 2 hónapja. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Elsősorban a kémiai hámlasztásról olvasott pozitív vélemények miatt ruháztam be rá. Végül is be is vált meg nem is. Összességében szép bőrképet eredményez a szó jó értelmében látom ragyogóbbnak, fiatalosabbnak a bőröm, bár szerencsére 1-2 pattanást leszámítva nincs gond a bőrömmel. Nem okozott irritációt és napi használat mellett sem tudtam túlhámlasztani vele, pedig először féltem ettől. Este alapos arctisztítás után az ujjaimmal szoktam -bőségesen- felvinni az arcomra és reggelre szépnek látom magam a tükörben :D nem tudom eldönteni, hogy bevált-e a termék vagy csak szeretném, hogy beváljon és beképzelem, mindenesetre szorgalmasan használom tovább :)

cincőke88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

timilla

2016. január 26.

Vízhiányos, kombinált bőröm van, átok makacs mitesszerekkel, ez utóbbiak megfékezését vártam a szalicilsavtól. Két hónapja használom, hetente átlag 2x, más napokon AHA és retinol a program. Mivel az AHA-t már évek óta használom, és nem nagyon hat a mitesszerekre (mondjuk nem is azért használom), gondoltam, adok egy esélyt a BHA-nak, hiszen az elvileg jobb rájuk. No, hát az biztos, hogy a pórusaimon finomított, összébb húzta őket, és ezt viszonylag tartósnak is látom. A pórusokban lévő faggyút is jobban a felszínre hozza, könnyebben kinyomhatók (bocs az undi részletekért :D), de igazából a problémát magát nem szünteti meg. Nem tudom, hogy ez egyáltalán reális elvárás lenne-e, vagy mondjuk gyakrabban kéne hozzá használnom, ami viszont nem fog megtörténni, mert az AHA-t és a retinolt fontosabbnak tartom a bőröm jó állapota érdekében, ráadásul a BHA engem szárít is eléggé. Szóval nem vagyok maradéktalanul elégedett, de azért szebb tőle a bőrképem.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

vador

2016. január 16.

Egyszerre bizonyult soknak és kevésnek.
Le akartam váltani az Akneroxidot, mert öregíti a bőrt, ami számomra nem beleférő mellékhatása a pattanástalanságnak. Elég egyértelmű volt, hogy valami szaliciles lesz a befutó, hisz ez az a hatóanyag, ami bizonyított nálam régebben is, és mivel nagyon baráti áron kifogtam egy fél küblit ebből, el is dőlt, merre kezdek kísérletezni.
Röviden összefoglalva a problémát, az volt a gond, hogy vagy túlhámlasztottam, vagy csak olyan ritkán (ez 3 napot jelent) tudtam használni, hogy nem volt hatása. Jó, a felkenést követő napon puhább volt bőröm, de hát ezt azért olcsóbb termékkel is el lehet érni.
Végül váltottam a Cosrx BHA-jára, ami bebizonyította, hogy makacs, ámde viszonylag enyhe aknémnak egy alacsonyabb koncentrációjú hámlasztó, amit tudok naponta is használni, sokkal jobban megfelel.
Mindezek fényében bajban vagyok a pontozással, mert attól, hogy nekem konkrétan nem vált be, nem tartom kifejezetten rossz terméknek, de nem is mindent varázsütésre megoldó csodaszer, szóval mindenképp érdemes mintaként kipróbálni első körben.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Egyszerre bizonyult soknak és kevésnek.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Beta-Glucan, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.