KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 800  Ft

2% szalicil savat (BHA) tartalmazó krém, mely hatásosan hámlasztja a bőrt és így segít a mitesszerek és pattanások elleni harcban. Hidratáló formula, mely a szalicil sav mellett növényi olajokat, antioxidánsokat, gyulladáscsökkető és hidratáló összetevőket is tartalmaz.

Kiszerelés: 118ml

A termék mellett reggel fényvédő használata fokozottan ajánlott!

Ár: 10 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 Ft , Eladó: Lauu
Állapot: Picit több, mint a fele van meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető, vagy utalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

chilipepper

2017. december 9.

A 8%-os AHA után kipróbáltam ezt, sajnos nem volt olyan hatásos, kicsit gyengének érzem. Valamennyit ez is ér, főleg, ha nem olyan durván aknés valakinek a bőre, de én inkább csak a szárító hatást tapasztaltam. Biztos, hogy nem fogom újra venni, mert ehhez a produkcióhoz nagyon drága.

chilipepper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

gendyke

2017. december 1.

Nekem nem nagyon bírta az arc bőröm valamiért, így télen akartam kipróbálni a hidratáló formula miatt,de lehet,hogy túlhámlasztottam,illetve elég érzékeny a bőröm. Előtte a liquid állagút használtam,az nagyon bevált,visszatérek arra. Az ára elég borsos,de kedvezményesen találtam teljes kiszerelésben Jófogáson.
Valószínűleg csak az én arcom nem tolerálja,másnak bevállhat.

gendyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Valószínűleg csak az én arcom nem tolerálja,másnak bevállhat.

kristinakroes

2017. november 26.

Teljesen megváltozttta a bőröm és a bőrápolási rutinom. Csodát tett. Áttértem Geek and Gorgeousre, mert az olcsóbb, viszont ezt mintha jobban szerette volna a bőröm. Nem számít, ennyi pénzt nem tudok, de ha tudnék, se lennék hajlandó kiadni. Vannak jó hámlasztók fele ennyiért is.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

laracroft

2017. november 26.

Nem vártam tőle csodát, mindössze annyit, hogy amennyire lehet, tisztítsa a pórusaimat, mitesszereim méretét pedig legalább egy kicsit csökkentse.
Sajnos nem csinál semmit. Az ég egy adta világon semmit. Épp csak a felkenés után válik a bőr egy kicsit "összeszedettebbé".
Pedig már több mint egy hónapja használom, minden nap (!) és mégse látok változást. Mondjuk legalább nem szárít, nem csíp, nem irritál.
Most már elhasználom a tubust, de újravenni nem fogom.
Számomra csalódás.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Most már elhasználom a tubust, de újravenni nem fogom.
Számomra csalódás.

balazskrisztii

2017. október 24.

Látványosan kisebbek lettek a mitesszereim és a pórusaim, nem irritál, de nagyon drága. Nem fogom újra venni (a The ordinary 2%-os szalicil savas lesz az utódja)

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Kittiss

2017. szeptember 24.

Seborrheás bőrömnek igazi csodaszer. Bár még csak egy rakat mintát használtam belőle, most bár biztos vagyok, hogy beruházok rá. Nem túl erős, megfelelően teszi a dolgát, pedig nekem érzékeny a bőröm. Az összes Paulás hámlasztót végigpróbáltam, de nekem ő lett a befutó. Gyorsan beszívja a bőröm, de ettől függetlnül csak az esti rutinban használom. Én kifejezettem szeretem az illatát :)
A mintákat is jól beosztottam, egy flakon biztosan elég lesz minimum fél évig. Szóval ár-érték arányban is szuper.

Kittiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Darancsa

2017. március 31.

Még nem használtam el egy teljes dobozzal, de már látható és érezhető a jótékony hatása.
Teljesen jól hidratálja a bőrömet, és a pórusaim is tisztábbak kisebbek tőle.
Szerintem hamar beszívódik, nem hagy fényes állagot a bőrömön.
Nekem nagyon sokat javított a bőröm állapotán.
Paula's Choice resist intensiv repair krémmel együtt használom, nagyon hatékony páros a száraz, mitesszeres bőrömre.

Darancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Teljesen jól hidratálja a bőrömet, és a pórusaim is tisztábbak kisebbek tőle.
Szerintem hamar beszívódik, nem hagy fényes állagot a bőrömön.
Nekem nagyon sokat javított a bőröm állapotán.

juditto

2017. március 27.

BHA függő vagyok, hatékony összetevő. A bőrt szépen rendbe rakja, egyenletesebb lesz. Több idő kell a beszívódásához, mint hasonló hámlasztóknak, amit próbáltam, de lehet, hogy kombinált bőröm miatt. Egyetlen mínusz pont, hogy nagyon drága.

juditto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Ayani

2017. március 23.

Kb. fél éve használom, a ragacsos állaga miatt minden este - reggel nem lenne időm megvárni a beszívódását. Egyedül kozmetikus után nem kenem, mert akkor nagyon hámlaszt, de a köztes időben szépen teljesít. Másnapra egészséges a bőrképem, a pattanásaim lenyugodnak, és a pórusaim állapota is folyamatosan javul. Most átváltottam a koreai vonalra, szépen illeszkedik az esti arcápolási rutinomba, reggelente én magam lepődök meg, hogy ez nem lehet igaz...
Bár az ára borsosnak tűnik, nekem még a fele biztos megvan, pedig tényleg szinte minden nap használom.

Ayani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

GyPanni

2017. március 6.

Szerintem ez egy szuper termek!
Seborrheas lett a borom, amitol neha borzaszto gyulladt pattanasaim voltak a nyakamon, fulem tovenel, mindenhol. Semmilyen kremet nem tudtam hasznalni, mert mindenre allergias lettem.
A vesztesek nyugalmaval megrendeltem ezt a hamlasztot + a Resist Intensive Repair kremet, miutan mar kiprobaltam nehany dragabb darabot es nagyon jo dontes volt.
Az elso par napban nem volt kulonosebb valtozas, de egy het utan eltuntek a pattanasaim, a borom sokkal egyenletesebb es ami a legfontosabb nem pirosodik, nem eg a borom es nem szarit. Ennek mar 3 honapja es nagyon sokat valtozott a borom minoseg jo iranyba! Mindenkinek csak ajanlani tudom!

GyPanni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Szerintem ez egy szuper termek!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Beta-Glucan, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.