KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 8 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 8 800  Ft

Ár: 8 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Agnyecko

2017. július 6.

A PC kencék - általam próbált - többségéről lesújtó véleményem van, de ez a tonik olyan selymet varázsol az arcra már egyetlen használattal, mindennemű ragacsosság nélkül, hogy azt állandóan tapogatni kell. Még el is hiszem, hogy tényleg táplálja, balzsamozza a bőrt. Kíváncsi vagyok, meddig lesz elég, mert hát az ára még akciósan és hűségesen is horror, ezért le is vonok 1 *-ot.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Donna

2017. június 12.

Fehér színű, hidratálása rendben van, de sajnos nekem nem ad tonizáló érzetet. Nyáron főleg ennél többre vágyom.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

boczagica

2017. június 6.

Talán 3 éve is van hogy használtam ezt a terméket.- Azt hittem véleményeztem már.-Zseniális.Új értelmet kapott a tonik kifejezés.Szinte már onmagában is kellően hidratálta a bőrom. Emlékszem megfogadtam ha tehetem újra veszem, de kozben egy csomó minden mást kipróbáltam, ahogy egy krémmániáshoz illik, és ez elmaradt. Sajnálom hogy ennyire drága, mert igazából, ez az egyetlen negatívum amit eltudok mondani róla. Sajnos ez sem a magyar pénztárcához van szabva.Tényleg felér egy szérummal. Aki teheti vegye. Nem fog csalódást okozni. Ez egészen biztos.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

pancsolos84

2017. március 12.

Egyike annak a két PC-s terméknek, amit szeretek. Kellemes érzet, kézzel szépen felvihető, nyugtat, azonnal hidratál, semmi ragacsos, vagy egyéb réteget nem hagy maga után.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

kitticat

2017. március 8.

Nekem a tonik tette teljessé a bőrápolásomat, vízhiányra nagyon jó, ugyanakkor semmilyen zavaró réteget nem hagy maga után, kellemesen hidratál. Sose pazarolnám vattára, ezt csak az ujjammal kenegettem magamra. Emiatt kifejezetten hasznos ez a kicsit sűrűbb állag, nem mászik le a kezemről. Most "megcsaltam", ma jött meg a világoskék niacinamidos Pc tonikom, túl kíváncsi természet vagyok :) Az új kence sokkal hígabb, nehéz kézzel felkenni, szóval ennek az állagát máris hiányolom :( Természetesen 5 csillag.

kitticat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

zsu044

2017. március 6.

Azonnal megnyugtatja, sőt, érezhetően ápolja a bőrömet. A pattanásokról segít lehúzni a gyulladást, selymessé varázsolja az arcbőrt, már a rutin első lépéseként (a tisztítást követően) érzem, hogy valamit tettem a bőrömért. Eddig csak kis kiszerelésekben használtam, de azt hiszem ebből is muszáj lesz egy nagy(obb, mert nem olyan nagy) terméket beszereznem.

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

Jadviga

2017. február 21.

Jaj, de szeretem! A szomjas bőrömnek instant felüdülés! Nyáron magában is elég egy jó fényvédő alá, télen kiválóan illeszkedik egy rétegzős rutinba. És meglepően kiadós! Jó fél éve használom és még mindig lötyög benne. Hangja után bőven, mert bele ugye nem látok. De biztosan újraveszem, ha elfogy.

Jadviga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Hanna83

2017. február 19.

Óriási kedvenc, nagyon szeretem. Kiválóan hidratál, puhít, simít. Egyedül arra kell figyelnem, hogy ne kenjek túl sokat egyszerre magamra, mert akkor nem győzöm újra venni..:)

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Penge

2016. október 19.

Nagyon szuper tonik és valóban ,ahogyan többen is írják ,szerintem is megfelel akár egy könnyed szérumnak is. Nem használok vatta pamacsot hozzá ,mert túl sok menne kárba.Simán az ujjbegyre nyomok ki egy kicsit és azt kenem fel az arcomra, azonnal felüdít, hidratál, ha esetleg a lemosás után van egy kis bőr húzódás, azt is azonnal orvosolja. Eddig ez a legmeggyőzőbb tonik,amit eddig használtam.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 19.

Lorna

2016. szeptember 4.

Még nem fogyott el, de már tudom, hogy újra fogom venni. Szépen nyugtatja a szomjas bőrömet, és az egyik legjobb Paula's Choice termék, amit próbáltam. Tejes állagú, tele van jó kis antioxidánsokkal. A PC Livechaten is hangoztatják a csak csöpögtesd bele a kezedbe, és úgy rakd fel magadra, és hagyd ki a vattát, mert az túl sok terméket nyel el, úgyhogy én is ezt csinálom. Még azt mondták ott, hogy a kombinált bőrre akár magában elég lehet "hidratálókrémnek", száraz bőrre pedig lehet, hogy épp ez a rétegzés amire szüksége van az embernek, a szérum, hidratálókrém alá.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: Carnosine, Epigallocatechin Gallate, Ferulic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Quercetin, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Epigallocatechin Gallate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine, Hydrolyzed Corn Starch, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Népszerűbb néven omega-6 zsírsav, melyet emollient, anitoxidáns és sejtszabályozó anyagként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti az egészséges sejtnövekedést, segít a bőr természetes védőrétegének fenntartásában, és nyugatató hatása is van. Az omega-6 zsírsav természetes forrása a feketeribizli-olaj és -mag vagy a borágóolaj. További infó itt.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.