KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 3200 Ft + 430 Ft postaköltség , Eladó: edeseper
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Előre utalással, postai úton ajánlott küldeményként levegőbuborékos borítékban. Személyes átvétel Törökbálinton.
Ár: 2500 postával , Eladó: bereni4
Állapot: használt , Helyszín: Salgótarján , fizetés: fizetés banki átutalással, postán küldöm, személyes átvétel lehetséges
Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Imádom gyönyörűen dolgozza el az alapozót könnyű tusztítani nem hullik.
😊

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

Imádom gyönyörűen dolgozza el az alapozót könnyű tusztítani nem hullik.
😊

greta333

2017. január 4.

Nem igazán szeretem ecsettel felvinni az alapozómat (inkább a szivacsokat preferálom), de ezt az ecsetet kimondottan szeretem. Nagyon jól lehet vele eldolgozni a krémes termékeket. Puhák a szálak és nagyon tömöttek, nem csíkoz. Én alapozóhoz, krémpirosítóhoz és bronzosítóhoz is használom. Remek minőség, reális ár.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

bluehairdontcare

2017. január 4.

Több hónapon keresztül szemeztem vele, annyi jó véleményt hallottam róla beauty bloggerektől, ráadásul itt is elég magas a pontszáma, szóval fejet ugrottam bele. Nekem nagyon bevált, szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, a legjobb ecsetem erre a célra, amit valaha magaménak mondhattam. Egy pont mínusz, mert két hónap használat után beraktam az utazós sminktáskámba és az egész feje levált. Lehet, hogy én tehetek róla, de még sose fordult velem elő ilyesmi, pedig e-bayen vásárolt ecseteket is szoktam magammal vinni és azok még sosem estek szét.

bluehairdontcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Quebeck

Hol is kezdjem?
Történt hogy váratlanul el kellett utaznom, reggel derült ki hogy délután már indulnom is kell.
Gyors alapozó ecset mosás (nehogy már koszosan utazzon velem), majd még gyorsabb ecset szárítás követhezett, még pedig a forró radiátoron :)
Mit mondjak, nem volt jó ötlet, secperc alatt "kinyírtam" a kedvenc Shiseido ecsetemet.
Miután kisírtam magam a "tetem" felett, gyorsba elkezdtem alapozó ecsetet keresgélni itt KM-en. A sok jó vélemény alapján emellett döntöttem.
Köszönöm Lányok :)
Ez az ecset egyszerűen szuper :)
Tökéletesen fel lehet vinni vele a folyékony alapozót, szinte az összes anyagot le is adja, nem csíkoz, jó kézben tartani, baráti az ára és olyan kis csinos is.
Már-már hihetetlen....
Nálam simán lekörözte a Shiseido-t :)

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

Hol is kezdjem?
Köszönöm Lányok :)
Ez az ecset egyszerűen szuper :)
Már-már hihetetlen....
Nálam simán lekörözte a Shiseido-t :)

Bajbus

2016. november 7.

Többféle alapozó ecsetet kipróbáltam màr, szerintem jó ez az ecset, ha csak "húzogatod" persze csíkoz... de lehet vele szépen dolgozni ha egy kis időt szán rá az ember, és szépen eldolgozza az alapozót. Na persze ez az alapozó minőségétől is függ, illetve a primertől is. Szerintem ez az ecset egyàltalán nem rossz, én szeretem használni! A mostani termékeimmel nagyon szépen dolgozik. Szerintem megéri az árát!

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

carrye

2016. november 2.

Alapozóhoz, BB krémhez használom. Szépen, egyenletesen, csíkmentesen "dolgozik", könnyen tisztítható. Nekem jobban bevált, mint a dupla áron kapható Shiseido ecset :)

carrye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

julcs

2016. szeptember 12.

Nem tökéletes, de elég jó, kezdő alapozóecsetnek megfelelő. Szem alatti korrektor eldolgozásához is jól használható.

julcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Nittuska

2016. szeptember 4.

Szerintem nem kicsi a mérete, pont jó.
Nagyon szépen lehet vele az alapozót felvinni. Gyorsabban tudok vele dolgozni is mint ujjal. :D tökéletes

UPDATE :
Kb 1 évig ezt használtam, de ki próbáltam a Zoeva (104) ecsetet... Hát ehhez képest egy álom! Sokkal puhább és könnyebb vele dolgozni mint ezzel az RT-vel.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Szerintem nem kicsi a mérete, pont jó.

UPDATE :

_-Mia-_

2016. szeptember 2.

Ez már igen, szép egyenletesen el lehet tüntetni vele a pórusokat, nagyon jó. (alapozóhoz)

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Kkrisssz

2016. augusztus 25.

Ha valaki azt mondaná, hogy egyetlen ecsetet használhatok az arcom sminkeléséhez, biztosan erre esne a választásom. Az RT oldalán található videón nagyon jól bemutatják, hogy milyen sokrétű a felhasználása. Én személy szerint BB krém és alapozó felvitelére alkalmazom. Kis körkörös mozdulatokkal az eredmény teljesen egységes. De próbáltam már kontúrozáshoz, pirosításhoz, korrektor applikálásához, és highlighterhez is, és még így is megállta a helyét. A korrektorhoz különösen jó volt.
Azoknak, akik hozzám hasonlóan csak otthon sminkelnek, szerintem tökéletes ecset, mert mind minőségben, mind ár-érték arányban megfelelő.

Kkrisssz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.