KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush új
Ár: 3590Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
Real Techniques Pointed Foundation Brush
Ár: 1200 Ft +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

korni

2018. január 27.

Alapozáshoz szerintem alkalmatlan, nagyon csíkos lesz a végeredmény.
Pozitívum, hogy egyáltalán nem hullik, könnyű tisztítani, poros termékekhez jobban használható.
Nem a legjobb, de ár-érték arányban megéri, 2éve van meg, még Amerikában Walmart-ban szereztem be több ecsetet is ettől a márkából potom árért.
Viszont itthoni humbuk rendelős oldalakról egyáltalán nem éri meg 4-5-6ezerért.

korni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Alapozáshoz szerintem alkalmatlan, nagyon csíkos lesz a végeredmény.
Viszont itthoni humbuk rendelős oldalakról egyáltalán nem éri meg 4-5-6ezerért.

tara95

2018. január 9.

Nagy szivacsos vagyok, de mielőtt vettem volna egy EL alapozót, lecsaptam itt egyre.

Ahogy vártam, sokkal nagyobb fedést lehet elérni az alapozóval vele. Meglepődtem, hogy mennyire kicsi a feje, meg úgy all in az ecset, de teljesen kézre áll és külön szeretem, hogy kiszélesedik, mert állítva tárolom. Igazából mindenhez beválhat szerintem, valóban kissé nehéz lehet az alapozás ha használom, de pontosan ezért találták fel pl a rózsavizet spriccelős flakonban. Arra számítottam, hogy ütögetve fogom eldolgozni, de adja magát és a körkörös mozdulatokat. A pórusaimon leheh látni a változást, főleg az orromon. Ez még csak első használat, de kap egy négyest, majd jövök ha úgy érzem ez változott.

Megkapja az ötöst, szuper! Ezzel oszlatom el az anyagot, blenderrel pedig átmegyek még a végén az arcomon. Tényleg remek kis ecset :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

petrusspajti

2017. december 29.

Az első alapozó ecsetem. Megvagyok vele elégedve, én úgy vettem észre, hogy nagyobb fedést tudok elérni vele, mint csak sminkszivaccsal. Habár, ha magában használom az én arcomon kicsit "heavy"nek tűnik a végeredmény, így miután felvittem ecsettel a festéket és eldolgoztam, kicsit átmegyek még rajta az átnedvesített szivacs társával, és úgy a legjobb a végeredmény.

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Macskapofa

2017. december 12.

Nagyon tetszik, krém bronzosító felviteléhez szoktam használni, tökéletes erre a célra (is).

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 12.

katuc77

2017. december 4.

Elsősorban alapozáshoz vettem meg, de nekem a folyékony alapozóhoz nagyon nem jó. Őszintén szólva eddig még egyetlen ecsetnél sem voltam megelégedve a végeredménnyel, mindegyikkel foltosan, csíkosan tudtam csak felvinni az alapozót. Azt gondoltam, hogy egy drágább ecset talán jobban működik, de úgy látszik, hogy az én technikámmal lehet a baj, mert vele sem sikerül szépen dolgoznom, a végén rá kell mennem vizes blenderrel, hogy alaposabban, folt és csíkmentesen tudjam eldolgozni az alapozót. Kicsit sajnálom, mert ha tudom, nem vettem volna meg. Azt hiszem, hogy feladom ezt a vonalat, alapozásnál maradok a jól bevált blendernél.
Maga az ecset egyébként nagyon puha, tömött, kellemes érzés a használata. Pár szálat ugyan vesztett az első használat közben, remélem, hogy többet nem fog. Inkább por állagú termékekre fogom használni, és meglátjuk, hogy arra hogyan válik be. Addig 4 *-ot adok neki.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

fuloptundi

2017. november 6.

Imádom! Sok fajtát próbáltam, nekem ez lett a befutó alapozáshoz. :)

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Imádom! Sok fajtát próbáltam, nekem ez lett a befutó alapozáshoz. :)

horgi

2017. november 3.

Alapozáshoz ezt használom felváltva. Szeretem, biztos van tőle sokkal jobb ecset is, de egyenlőre megfelel.

horgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Megeri. A legjobb ecset, es barmire lehet hasznalni. Vagyis en mindenre hasznalom. Puder, alapozo, korrektor utan meg egyszer biztositom, hogy jol el legyen blendelve minden. Bronzosito elsatirozasara is kivalo. A legjobb. Nagyon puha, es eddig egy szal se hullott ki. Mindenkepp megeri.

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

ursuska

2017. október 27.

Angliában szereztem be egy drogériában (Boots), ugyanis volt egy akció, miszerint ha két RT ecsetet veszek, akkor a másodikat féláron kapom meg. Erre esett az egyik választásom, mert végül is igen népszerű termék és egy ilyen típusú ecsetre vágytam. Nagyon csalódott vagyok, mert nekem a kibontástól kezdve hullik. Eleinte nagyon ijesztő mértékben. Még mindig ezt használom és azt kell mondanom, hogy így fél év után már csak ritkán veszít egy-két szálat. Viszont emiatt nem vagyok meggyőzve, hogy több RT ecsetet kéne vásároljak.
(Btw a másik ecset teljesen jó, nem hullott ki egyetlen szála sem :) ) Valószínűleg pont ez hibás és volt szerencsém kifogni. :/
De, hogy írjak a használatáról, krémes alapozóhoz kifejezetten szerettem használni. Nyár óta poralapozóval használom és kezdem azt gondolni, hogy ehhez egy másik típusú ecset megfelelőbb lenne számomra.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

danyadi77

2017. október 23.

Szokásos RT minőség, ezen a téren nem lehet rá panasz. Igazából kedvem és alapozója válogatja, hogy mikor nyúlok ehhez. Elvileg kompakt, krémalapozóhoz való ez a forma, de én szoktam máshoz is használni, ha olyan kedvem van épp. Kicsit csíkoz, de úgyis finomítok az eredményen egy RT szivaccsal. Finom, puha, jó érzés használni. Az egyetlen problémám, hogy picit nehéz tisztítani ezt a típusú ecsetet a tömöttsége miatt, és lassaban is szárad.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.