KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Real Techniques Your Base Expert Face Brush-Új!
Ár: 3400 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush új
Ár: 3590Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fuloptundi

2017. november 6.

Imádom! Sok fajtát próbáltam, nekem ez lett a befutó alapozáshoz. :)

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Imádom! Sok fajtát próbáltam, nekem ez lett a befutó alapozáshoz. :)

horgi

2017. november 3.

Alapozáshoz ezt használom felváltva. Szeretem, biztos van tőle sokkal jobb ecset is, de egyenlőre megfelel.

horgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Megeri. A legjobb ecset, es barmire lehet hasznalni. Vagyis en mindenre hasznalom. Puder, alapozo, korrektor utan meg egyszer biztositom, hogy jol el legyen blendelve minden. Bronzosito elsatirozasara is kivalo. A legjobb. Nagyon puha, es eddig egy szal se hullott ki. Mindenkepp megeri.

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

ursuska

2017. október 27.

Angliában szereztem be egy drogériában (Boots), ugyanis volt egy akció, miszerint ha két RT ecsetet veszek, akkor a másodikat féláron kapom meg. Erre esett az egyik választásom, mert végül is igen népszerű termék és egy ilyen típusú ecsetre vágytam. Nagyon csalódott vagyok, mert nekem a kibontástól kezdve hullik. Eleinte nagyon ijesztő mértékben. Még mindig ezt használom és azt kell mondanom, hogy így fél év után már csak ritkán veszít egy-két szálat. Viszont emiatt nem vagyok meggyőzve, hogy több RT ecsetet kéne vásároljak.
(Btw a másik ecset teljesen jó, nem hullott ki egyetlen szála sem :) ) Valószínűleg pont ez hibás és volt szerencsém kifogni. :/
De, hogy írjak a használatáról, krémes alapozóhoz kifejezetten szerettem használni. Nyár óta poralapozóval használom és kezdem azt gondolni, hogy ehhez egy másik típusú ecset megfelelőbb lenne számomra.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

danyadi77

2017. október 23.

Szokásos RT minőség, ezen a téren nem lehet rá panasz. Igazából kedvem és alapozója válogatja, hogy mikor nyúlok ehhez. Elvileg kompakt, krémalapozóhoz való ez a forma, de én szoktam máshoz is használni, ha olyan kedvem van épp. Kicsit csíkoz, de úgyis finomítok az eredményen egy RT szivaccsal. Finom, puha, jó érzés használni. Az egyetlen problémám, hogy picit nehéz tisztítani ezt a típusú ecsetet a tömöttsége miatt, és lassaban is szárad.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

DianaS

2017. szeptember 8.

Nem nőtt nagyon a szívemhez, talán túl sokat vártam. Egyszerre vettem a Notino-n egy Econtour ovális ecsettel amit csak dícsérni tudok, ha legközelebb ecseten gondolkodom biztos hogy oválisat vásárolok! Egyébként nem rossz ecset de nem érzem profinak, úgy vettem észre hogy a por állagúakkal jobban bánik. Szóval szerintem jobban megéri külön külön venni púderhez és alapozóhoz valót. Illetve ha ütögetve visszük fel a folyékony alapozót akkor nem fog csíkozni. Nem mindig használok ecseteket mivel az ujjaim is teljesen jók ha nem jobbak. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

im

2017. szeptember 8.

Évekig használtam egy eBay-es másolatot, aztán néhány hónapja megvettem az eredetit, így a véleményem a két ecset összehasonlításáról szól.

- Mivel az eredeti expert face felülnézetben nem kerek, hanem lapított, ovális, sokkal jobban ráfekszik az arcomra, szebben teríti az alapozót. Főleg az orromnál van ennek jelentősége, lényegében itt láttam az egyetlen különbséget az alapozás minőségében – ha öt centiről néztem magam a tükörben, és kifejezetten kerestem valamit, amibe beleköthetek.
- Tudom, hogy eladója válogatja, de az én dupe példányom elég tömött, és a szálaknak nem sok mozgástere van. Körkörös mozdulatokkal, aprólékosan lehet vele dolgozni, ezt elismerem, de az eredeti ecset szálainak elrendezése gyorsabbá teszi az alapozást.
- Az eredeti ecset kevesebb alapozót nyel el, könnyebben tisztítható és gyorsabban is szárad, mint a dupe. (Gondolom, ez szintén a tömöttséggel függ össze.)
- A dupe szálai is puhák, de az expert face ebben is felülmúlja.

Az az igazság, hogy amióta megvan a Real Techniques expert face ecsetem, a régi dupe-ot csak akkor használom alapozásra, ha az eredeti épp szárad. A rózsaszín For Your Beauty szivacs pedig, amelyet lelkesen kezdtem használni, szinte teljesen kikerült a sminkrutinomból: a Real Techniques ecsettel is tudok olyan szépen alapozni, mint ezzel, az ecset tisztán tartása pedig sokkal egyszerűbb. A sminkelésben kevésbé jártasként még jó ötletnek tűnt a pár száz forintos ecset megvétele, sokat is tanultam vele, de a kíváncsiságom, a hype és a megfizethető verziók miatt kétszer is elcsábultam ezekre a Beauty Blender-utánzat sminkszivacsokra, lényegében fölöslegesen. Egy eBay-es ecset és két szivacs árából már évekkel ezelőtt megvehettem volna az eredeti Real Techniques-et.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

- A dupe szálai is puhák, de az expert face ebben is felülmúlja.

csorsi17

2017. augusztus 8.

Nálam a Sigma F80-at és a KAP blendert nem taszítja le a trónról, de azért ott van a top3-ban.:) Puha szőrű, és meglepően gyorsan lehet vele alapozni, teljesen más, mint a Sigma-val. Szeretem ezt az ecsetet, igazából kedvfüggő, hogy melyik reggel nyúlok utána.

csorsi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

dudocska

2017. május 30.

Kedvenc alapozó ecsetem, nekem a szivacsnál jobban bejött, nyilván nem büdösödik be, egyszerűbb tisztítani. Kb 3 éve megvan, egy db szál se hullott ki. Ár-érték arányban kiváló!

dudocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

kneva

2017. május 25.

Hű, hogy ez milyen jó egy ecset! valóban flawless a végeredmény!
Clinique-ben sminkeltek stiftes alapozóval, kontúrral, pirosítóval, és egy hasonló ecsetet használt a sminket hölgy, csak h az 10 ezer Ft-ba került volna, és annyit nem akartam most ecsetért kiadni. Később a neten kutakodva rátaláltam erre, és mivel 3450 Ft volt az ára, így megrendeltem. Nem bántam meg!
Eldolgozott alapozóra felviszem a kontúrt meg a highlightert, korrektort és körkörös mozdulatokkal természetesre kenem. Krémes pirosítót szntén így dolgozom el.
Tervezek egyéb RT ecseteket is még beszerezni.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Hű, hogy ez milyen jó egy ecset! valóban flawless a végeredmény!
Tervezek egyéb RT ecseteket is még beszerezni.