KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 3200 Ft + 430 Ft postaköltség , Eladó: edeseper
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Előre utalással, postai úton ajánlott küldeményként levegőbuborékos borítékban. Személyes átvétel Törökbálinton.
Ár: 1990 , Eladó: ayse
Állapot: felirat kopott, Helyszín: bp belvaros, fizetés: kp posta
Krémmánia Kedvencek a -től
szofianna26

2017. március 15.

Pink Pandáról rendeltem mert szerettem volna egy profibb arcecsetet. Nagyon bejött, eddig hasonló de flat tetejű ecseteket használtam folyékony alapozo felviteléhez de ez a fajta sokkal jobb! Nem nagy, ami meglepett de így a neszeszeremben is elfér, könnyű, puha, jól lehet vele dolgozni, sokkal szebb tőle a végeredmény :)

szofianna26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

juditjanka

2017. március 12.

AZ ECSET! Hihetetlen, mennyire szeretem. Kivételes kis kapcsolatunk van, előtte ugyanis sosem használtam ecsetet, nem is értettem, hogyan jó azzal sminkelni, miért szeretik annyira, biztos csíkoz stb..NEM! A legtökéletesebb eszköz, amivel alapozót fel lehet tenni, legalábbis számomra :) Egyetlen szála nem esett ki az évek során, teszi a dolgát, a sminkesemből az egyik legjobb barátnő :DDD

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

dustyrose

2017. március 9.

Kicsi, csíkoz, nehéz használni és nekem az érintése sem kellemes az arcomon.Hullik a szőre.Körülbelül háromszor használtam mióta októberben megvettem egy Berlini douglas-ban.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

dodessz

2017. február 28.

Nagyon hamar tönkrement nekem, pedig sose mostam ki alkohollal vagy sebbenzinnel...A szőre is hullott és a "szőrös része" is leesett :(

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Lanemes

2017. február 23.

Imádom!!! Ár/érték arányban verhetetlen. Több mint egy éve használom naponta és még egyáltalán nem hullik a szőre.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

_zsulu_

2017. február 14.

Első RT vásárlásom, ez és a Sculpting Brush landolt a kosaramban, bár elég sokat tipródtam, hogy melyik kettőt vegyem (millió ecsetem van, valahol meg kell húzni a határt :D). Mielőtt megvettem volna, rendeltem egy 500 ft-os koppintást ebayről, hogy kipróbáljam tudok e egyáltalán ecsettel alapozni. Azt kell mondjam, hogy az olcsó kínait jobban szeretem, egy picit tömöttebb és merevebb annak a szőre. Ezért ennek nem tudok maximum pontot adni sajnos... :(
De hogy az ecsetről is szóljak: Puha, masszív kialakítású, nem hullik. Egy-két szőr kiállt, azt meg kellett fodrászkodnom. Alapvetően jó vele alapozni, bár nekem egy picit csíkoz, és nem elég merev a feje. Ha taperolás után dönthettem volna, egyértelműen alapozáshoz is inkább a Sculpting Brush-t vettem volna meg, annak rövidebb és masszívabb a szőre, és a vágott feje miatt könnyebb az alapozót eldolgozni a halántéknál, orrnál.. stb.
Összességében a célnak megfelel, jó minőségű ecset (bár még csak pár hete van meg... Nem tudom meddig fogja bírni), de nem tökéletes, és a körülötte lévő felhajtásból arra számítottam, hogy azért egy gagyi kínai nem tudja lekörözni :)

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Imádom gyönyörűen dolgozza el az alapozót könnyű tusztítani nem hullik.
😊

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

Imádom gyönyörűen dolgozza el az alapozót könnyű tusztítani nem hullik.
😊

greta333

2017. január 4.

Nem igazán szeretem ecsettel felvinni az alapozómat (inkább a szivacsokat preferálom), de ezt az ecsetet kimondottan szeretem. Nagyon jól lehet vele eldolgozni a krémes termékeket. Puhák a szálak és nagyon tömöttek, nem csíkoz. Én alapozóhoz, krémpirosítóhoz és bronzosítóhoz is használom. Remek minőség, reális ár.

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

bluehairdontcare

2017. január 4.

Több hónapon keresztül szemeztem vele, annyi jó véleményt hallottam róla beauty bloggerektől, ráadásul itt is elég magas a pontszáma, szóval fejet ugrottam bele. Nekem nagyon bevált, szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, a legjobb ecsetem erre a célra, amit valaha magaménak mondhattam. Egy pont mínusz, mert két hónap használat után beraktam az utazós sminktáskámba és az egész feje levált. Lehet, hogy én tehetek róla, de még sose fordult velem elő ilyesmi, pedig e-bayen vásárolt ecseteket is szoktam magammal vinni és azok még sosem estek szét.

bluehairdontcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Quebeck

Hol is kezdjem?
Történt hogy váratlanul el kellett utaznom, reggel derült ki hogy délután már indulnom is kell.
Gyors alapozó ecset mosás (nehogy már koszosan utazzon velem), majd még gyorsabb ecset szárítás követhezett, még pedig a forró radiátoron :)
Mit mondjak, nem volt jó ötlet, secperc alatt "kinyírtam" a kedvenc Shiseido ecsetemet.
Miután kisírtam magam a "tetem" felett, gyorsba elkezdtem alapozó ecsetet keresgélni itt KM-en. A sok jó vélemény alapján emellett döntöttem.
Köszönöm Lányok :)
Ez az ecset egyszerűen szuper :)
Tökéletesen fel lehet vinni vele a folyékony alapozót, szinte az összes anyagot le is adja, nem csíkoz, jó kézben tartani, baráti az ára és olyan kis csinos is.
Már-már hihetetlen....
Nálam simán lekörözte a Shiseido-t :)

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

Hol is kezdjem?
Köszönöm Lányok :)
Ez az ecset egyszerűen szuper :)
Már-már hihetetlen....
Nálam simán lekörözte a Shiseido-t :)