KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4790 Ft

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 4790 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: VirgiKiss
Állapot: Eladó egyben 3 darab összesen 3900 forintért, Helyszín: Debrecen , fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel
1500 Ft Real Techniques tusecset
Ár: 1500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

széva

2018. szeptember 2.

Jó kis ecset ez. Én a reptéren vettem jóval olcsóbban. Azóta naponta használom amit észrevettem a másik alapozó ecsetemmel szemben ebben nem marad annyi cucc.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Albertina

2018. augusztus 25.

Elfárad a kezem, mire ezzel végzek az alapozással, olyan aprócska a feje. Pedig nincs nagy arcom. :) A 400 ft-os ebay-es kabuki ecsetemet jobban szeretem, azzal is lehet olyan szépen alapozni, mint az RT-vel, ráadásul azzal fele idő alatt lehet elérni ugyanazt az eredményt és kevésbé is húzza a bőröm. Eléggé rá kell nyomni az arcra, hogy szép eredményt lehessen vele elérni, de így nem "siklik" úgy a bőrön, ahogy szeretném. Húz, nyúz.. Most már csak azt kell eldöntenem, hogy az RT túlárazott, vagy az ebay-es kabuki kerül méltánytalanul kevés pénzbe. :)

Albertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Über ultra giga szerelem! A rabjává váltam és mindenhez Őt használom, és pesze a blender tesóját.

Ó RT de jó is, hogy vagy nekünk.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ó RT de jó is, hogy vagy nekünk.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Van olyan alapozóm, amit szépen eldolgoz és van olyan, amit nem. Utóbbi szerintem nem feltétlenül az ő hibája, ezért nem vonok le csillagot. Nagyon jó minőségű ecset, megéri megvenni.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

annaghr

2018. július 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mivel szuperül felveszi a púdert, alapozót de még a highlightert is! Már vagy 4x rendeltem

annaghr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Mancsoska

2018. május 27.

Nagyon jó alapozóecset, nem csíkoz, nem szív be magába nagyon sok terméket, könnyen mosható és gyorsan szárad, az alapozóból pedig kihozza a legjobban, a drogériás és a luxus kategóriás alapozóval is csodásan működik!

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Boriskajuliska

2018. május 26.

Tapintásra viszonylag puha, de használat közben picit szúr:( , viszont szépen lehet vele dolgozni és tovább lesz "tökéletes" a sminkem, de az is lehet hogy csak ügyesebb voltam. Pozitívum még hogy könnyű a tisztítása, és remélem nem kezd el majd hullani a szőre (minden használat után mosom).

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Regi84

2018. május 25.

Évekig 500 forintos ebay dupeot használtam. Most, hogy lehet kapni a Mullerben kipróbáltam. Sajnos nekem semmi extrát nem nyújtott, a dupe még a mosást is jobban bírja és kevésbé áll össze rajta az alapozó.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

Megeri. A legjobb ecset, es barmire lehet hasznalni. Vagyis en mindenre hasznalom. Puder, alapozo, korrektor utan meg egyszer biztositom, hogy jol el legyen blendelve minden. Bronzosito elsatirozasara is kivalo. A legjobb. Nagyon puha, es eddig egy szal se hullott ki.
Update
2017 nyara óta megvan és mindennap használom, egy szál se hullott ki

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

Update
2017 nyara óta megvan és mindennap használom, egy szál se hullott ki

korni

2018. január 27.

Alapozáshoz szerintem alkalmatlan, nagyon csíkos lesz a végeredmény.
Pozitívum, hogy egyáltalán nem hullik, könnyű tisztítani, poros termékekhez jobban használható.
Nem a legjobb, de ár-érték arányban megéri, 2éve van meg, még Amerikában Walmart-ban szereztem be több ecsetet is ettől a márkából potom árért.
Viszont itthoni humbuk rendelős oldalakról egyáltalán nem éri meg 4-5-6ezerért.

korni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Alapozáshoz szerintem alkalmatlan, nagyon csíkos lesz a végeredmény.
Viszont itthoni humbuk rendelős oldalakról egyáltalán nem éri meg 4-5-6ezerért.