KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush új
Ár: 3590Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
Ár: 1000/2300 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: keveset használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra

Mancsoska

2018. május 27.

Nagyon jó alapozóecset, nem csíkoz, nem szív be magába nagyon sok terméket, könnyen mosható és gyorsan szárad, az alapozóból pedig kihozza a legjobban, a drogériás és a luxus kategóriás alapozóval is csodásan működik!

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

2018. május 26.

Kedvenc alapozó ecsetem! A legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Kedvenc alapozó ecsetem! A legjobb!

Boriskajuliska

2018. május 26.

Tapintásra viszonylag puha, de használat közben picit szúr:( , viszont szépen lehet vele dolgozni és tovább lesz "tökéletes" a sminkem, de az is lehet hogy csak ügyesebb voltam. Pozitívum még hogy könnyű a tisztítása, és remélem nem kezd el majd hullani a szőre (minden használat után mosom).

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Regi84

2018. május 25.

Évekig 500 forintos ebay dupeot használtam. Most, hogy lehet kapni a Mullerben kipróbáltam. Sajnos nekem semmi extrát nem nyújtott, a dupe még a mosást is jobban bírja és kevésbé áll össze rajta az alapozó.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

Megeri. A legjobb ecset, es barmire lehet hasznalni. Vagyis en mindenre hasznalom. Puder, alapozo, korrektor utan meg egyszer biztositom, hogy jol el legyen blendelve minden. Bronzosito elsatirozasara is kivalo. A legjobb. Nagyon puha, es eddig egy szal se hullott ki.
Update
2017 nyara óta megvan és mindennap használom, egy szál se hullott ki

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

Update
2017 nyara óta megvan és mindennap használom, egy szál se hullott ki

korni

2018. január 27.

Alapozáshoz szerintem alkalmatlan, nagyon csíkos lesz a végeredmény.
Pozitívum, hogy egyáltalán nem hullik, könnyű tisztítani, poros termékekhez jobban használható.
Nem a legjobb, de ár-érték arányban megéri, 2éve van meg, még Amerikában Walmart-ban szereztem be több ecsetet is ettől a márkából potom árért.
Viszont itthoni humbuk rendelős oldalakról egyáltalán nem éri meg 4-5-6ezerért.

korni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Alapozáshoz szerintem alkalmatlan, nagyon csíkos lesz a végeredmény.
Viszont itthoni humbuk rendelős oldalakról egyáltalán nem éri meg 4-5-6ezerért.

tara95

2018. január 9.

Nagy szivacsos vagyok, de mielőtt vettem volna egy EL alapozót, lecsaptam itt egyre.

Ahogy vártam, sokkal nagyobb fedést lehet elérni az alapozóval vele. Meglepődtem, hogy mennyire kicsi a feje, meg úgy all in az ecset, de teljesen kézre áll és külön szeretem, hogy kiszélesedik, mert állítva tárolom. Igazából mindenhez beválhat szerintem, valóban kissé nehéz lehet az alapozás ha használom, de pontosan ezért találták fel pl a rózsavizet spriccelős flakonban. Arra számítottam, hogy ütögetve fogom eldolgozni, de adja magát és a körkörös mozdulatokat. A pórusaimon leheh látni a változást, főleg az orromon. Ez még csak első használat, de kap egy négyest, majd jövök ha úgy érzem ez változott.

Megkapja az ötöst, szuper! Ezzel oszlatom el az anyagot, blenderrel pedig átmegyek még a végén az arcomon. Tényleg remek kis ecset :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

petrusspajti

2017. december 29.

Az első alapozó ecsetem. Megvagyok vele elégedve, én úgy vettem észre, hogy nagyobb fedést tudok elérni vele, mint csak sminkszivaccsal. Habár, ha magában használom az én arcomon kicsit "heavy"nek tűnik a végeredmény, így miután felvittem ecsettel a festéket és eldolgoztam, kicsit átmegyek még rajta az átnedvesített szivacs társával, és úgy a legjobb a végeredmény.

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Macskapofa

2017. december 12.

Nagyon tetszik, krém bronzosító felviteléhez szoktam használni, tökéletes erre a célra (is).

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 12.

katuc77

2017. december 4.

Elsősorban alapozáshoz vettem meg, de nekem a folyékony alapozóhoz nagyon nem jó. Őszintén szólva eddig még egyetlen ecsetnél sem voltam megelégedve a végeredménnyel, mindegyikkel foltosan, csíkosan tudtam csak felvinni az alapozót. Azt gondoltam, hogy egy drágább ecset talán jobban működik, de úgy látszik, hogy az én technikámmal lehet a baj, mert vele sem sikerül szépen dolgoznom, a végén rá kell mennem vizes blenderrel, hogy alaposabban, folt és csíkmentesen tudjam eldolgozni az alapozót. Kicsit sajnálom, mert ha tudom, nem vettem volna meg. Azt hiszem, hogy feladom ezt a vonalat, alapozásnál maradok a jól bevált blendernél.
Maga az ecset egyébként nagyon puha, tömött, kellemes érzés a használata. Pár szálat ugyan vesztett az első használat közben, remélem, hogy többet nem fog. Inkább por állagú termékekre fogom használni, és meglátjuk, hogy arra hogyan válik be. Addig 4 *-ot adok neki.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.