KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4790 Ft

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 4790 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: VirgiKiss
Állapot: Eladó egyben 3 darab összesen 3900 forintért, Helyszín: Debrecen , fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel

zfruzsi

2018. december 18.

Egészen a múlt hétig csak és kizárólag alapozásra használtam és imádtam arra a célra, mert szépen tudtam vele eldolgozni az alapozóimat, nem csíkozott és nagyon puha. Éppen ezért mivel ennyire bevált alapozásra, eszem ágában sem volt másra kipróbálni (hajlamos vagyok erre sajnos...) mindaddig míg az egyik ismerősöm faggattam, hogy mi válhatna be az új, karácsonyi, limitált kiadású MAC arcra való hármas palettám bronzosítójához. Úgy éreztem ugyanis, hogy egyik ecset sem vette fel elég jól azok közül amikkel próbálkoztam vele és más bronzosítóknál be szokott válni. Az ő ajánlására kipróbáltam ezzel és valami csoda - új értelmet nyert ez is és a bronzosítóból is végre kihoztam, amit szerettem volna. Így most erre a célra fogom szerintem használni, mert alapozni más ecsetekkel is szeretek. De ajánlom mind alapozásra, mind bronzosításra, mert egy élmény vele dolgozni! :)

zfruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

széva

2018. december 5.

Jó kis ecset ez. Én a reptéren vettem jóval olcsóbban. Azóta naponta használom amit észrevettem a másik alapozó ecsetemmel szemben ebben nem marad annyi cucc. Sokoldalú kis ecset,pirosítóhoz kontúrhoz,alapozóhoz. Nagyon szeretem.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Juccer

2018. november 28.

Sokáig keresgéltem, és most már egy éve ezt az ecsetet használom alapozáshoz. Nagyon jól fel lehet vinni az alapozót, nem csíkoz, nagyon szép egyenletes lesz a végeredmény. Több alapozóval is próbáltam, mert télen- nyáron nem ugyanazt használom, és a folyékonyabb és sűrűbb alapozóval is jól elbánik. Abszolút kedvenc.

Juccer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Kiki23

2018. november 19.

Nagyon szeretem! Alapozót szoktam felvinni vele, szépen eldolgozza, könnyű vele, nem hagy csíkokat. :)

Kiki23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Lolychan

2018. november 11.

Barátosné ajcsija volt. :) Mivel nekem ott a nagy kabuki púderezésre, így bronzosításhoz használom. Nagyon puha és mosáskor sem hullik a feje. Jól eldolgozza a púdert. Sose cserélem le. :D

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

demoiselle

2018. november 11.

Évek óra használom, egyáltalán nem látszik rajta, még mindig tökéletes formában van. Megéri beruházni rá, szépen eldolgozza az alapozót és egyáltalán nem szúr vagy csíkoz.

demoiselle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

bigee

2018. október 29.

Már több éve csak ezt használom alapozásra és még mindig szuperül teljesít, megérte az árát!

bigee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Helga28

2018. október 25.

Mióta egy müncheni Douglesben rátaláltam, csak ezt használom, vettem is belőle már vagy 3-at. A szőre nem hullik, szép tömött, jó a fogása, és nem eszi az alapozót. Csak szuperlativuszokban tudok beszélni róla.

Helga28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Albertina

2018. augusztus 25.

Elfárad a kezem, mire ezzel végzek az alapozással, olyan aprócska a feje. Pedig nincs nagy arcom. :) A 400 ft-os ebay-es kabuki ecsetemet jobban szeretem, azzal is lehet olyan szépen alapozni, mint az RT-vel, ráadásul azzal fele idő alatt lehet elérni ugyanazt az eredményt és kevésbé is húzza a bőröm. Eléggé rá kell nyomni az arcra, hogy szép eredményt lehessen vele elérni, de így nem "siklik" úgy a bőrön, ahogy szeretném. Húz, nyúz.. Most már csak azt kell eldöntenem, hogy az RT túlárazott, vagy az ebay-es kabuki kerül méltánytalanul kevés pénzbe. :)

Albertina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Über ultra giga szerelem! A rabjává váltam és mindenhez Őt használom, és pesze a blender tesóját.

Ó RT de jó is, hogy vagy nekünk.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Ó RT de jó is, hogy vagy nekünk.