KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush új
Ár: 4000Ft postával együtt. , Eladó: Montelino
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postázással.

dudocska

2017. május 30.

Kedvenc alapozó ecsetem, nekem a szivacsnál jobban bejött, nyilván nem büdösödik be, egyszerűbb tisztítani. Kb 3 éve megvan, egy db szál se hullott ki. Ár-érték arányban kiváló!

dudocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

kneva

2017. május 25.

Hű, hogy ez milyen jó egy ecset! valóban flawless a végeredmény!
Clinique-ben sminkeltek stiftes alapozóval, kontúrral, pirosítóval, és egy hasonló ecsetet használt a sminket hölgy, csak h az 10 ezer Ft-ba került volna, és annyit nem akartam most ecsetért kiadni. Később a neten kutakodva rátaláltam erre, és mivel 3450 Ft volt az ára, így megrendeltem. Nem bántam meg!
Eldolgozott alapozóra felviszem a kontúrt meg a highlightert, korrektort és körkörös mozdulatokkal természetesre kenem. Krémes pirosítót szntén így dolgozom el.
Tervezek egyéb RT ecseteket is még beszerezni.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Hű, hogy ez milyen jó egy ecset! valóban flawless a végeredmény!
Tervezek egyéb RT ecseteket is még beszerezni.

Babika20

2017. április 30.

Pink Pandáról rendeltem, mert aktuális volt az ecsetváltás. Filóztam a KAP alapozóecsete és e között, de végül ez lett.Nos, nem rossz, de én valahogy többet vártam. Nekem picit pici a feje és túl tömött ha lehet ilyet mondani. Csíkos nem lesz, szerintem ez technika kérdése is. Nem húzó-kenő, hanem inkább ütögető mozdulatokkal dolgozom. A szálak nem hullottak eddig, de még nem tisztítottam. Amúgy nagyon szép a kivitelezése és minőségi. Újra nem venném, de szerintem sokáig társam lesz, ha nincs hozzá kedvem, akkor a KAP blenderéhez nyúlok.:)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Dominika1025

Korcsoport: < 18
2017. április 23.

A kedvenc alapozó ecsetem. Az egyetlen probléma, hogy valamelyik alapozó eldolgozása után, csíkos lesz az összhatás.

Dominika1025
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 23.

Catlover

2017. április 16.

A legeslegjobb ecset minden szempontból. Kezdőknek is csak ezt ajánlanám, hiszen nem lehet hibázni vele.

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

fairyqueen

2017. április 11.

Minden nap használom, pihe-puha ecset, az alapozót szoktam vele eldolgozni (néha a korrektort is), de bronzosításra is tökéletes, egyszóval "face expert" ;)

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Candy21

2017. március 28.

Én bronzosításra használom nagyon szépen el lehet vele oszlatno a terméket gyönyörű vele a vügeredmény. Az ecsetnek nagyon jó a fogása masszív jó puha a szőre nagyon szeretem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

berrythought

2017. március 25.

A Morphe M439 után ő csak második lehet nálam, mert kissé kevésbé tömött és csíkoz is, ha nem dolgozok vele eleget, pláne sűrűbb alapozókkal. Mosástól nekem nem hullik, tartja a formáját és a puhaságát. A szőrök hosszúsága jó, de nekem nagyobb és tömöttebb "fej" kellene ahhoz, hogy feljebb lépjen a ranglétrán.

berrythought
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

szofianna26

2017. március 15.

Pink Pandáról rendeltem mert szerettem volna egy profibb arcecsetet. Nagyon bejött, eddig hasonló de flat tetejű ecseteket használtam folyékony alapozo felviteléhez de ez a fajta sokkal jobb! Nem nagy, ami meglepett de így a neszeszeremben is elfér, könnyű, puha, jól lehet vele dolgozni, sokkal szebb tőle a végeredmény :)

szofianna26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

juditjanka

2017. március 12.

AZ ECSET! Hihetetlen, mennyire szeretem. Kivételes kis kapcsolatunk van, előtte ugyanis sosem használtam ecsetet, nem is értettem, hogyan jó azzal sminkelni, miért szeretik annyira, biztos csíkoz stb..NEM! A legtökéletesebb eszköz, amivel alapozót fel lehet tenni, legalábbis számomra :) Egyetlen szála nem esett ki az évek során, teszi a dolgát, a sminkesemből az egyik legjobb barátnő :DDD

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.