KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 3200 Ft + 430 Ft postaköltség , Eladó: edeseper
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Előre utalással, postai úton ajánlott küldeményként levegőbuborékos borítékban. Személyes átvétel Törökbálinton.
Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush új
Ár: 4000Ft postával együtt. , Eladó: Montelino
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postázással.
Dominika1025

Korcsoport: < 18
2017. április 23.

A kedvenc alapozó ecsetem. Az egyetlen probléma, hogy valamelyik alapozó eldolgozása után, csíkos lesz az összhatás.

Dominika1025
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 23.

Catlover

2017. április 16.

A legeslegjobb ecset minden szempontból. Kezdőknek is csak ezt ajánlanám, hiszen nem lehet hibázni vele.

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

fairyqueen

2017. április 11.

Minden nap használom, pihe-puha ecset, az alapozót szoktam vele eldolgozni (néha a korrektort is), de bronzosításra is tökéletes, egyszóval "face expert" ;)

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Candy21

2017. március 28.

Én bronzosításra használom nagyon szépen el lehet vele oszlatno a terméket gyönyörű vele a vügeredmény. Az ecsetnek nagyon jó a fogása masszív jó puha a szőre nagyon szeretem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

berrythought

2017. március 25.

A Morphe M439 után ő csak második lehet nálam, mert kissé kevésbé tömött és csíkoz is, ha nem dolgozok vele eleget, pláne sűrűbb alapozókkal. Mosástól nekem nem hullik, tartja a formáját és a puhaságát. A szőrök hosszúsága jó, de nekem nagyobb és tömöttebb "fej" kellene ahhoz, hogy feljebb lépjen a ranglétrán.

berrythought
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

szofianna26

2017. március 15.

Pink Pandáról rendeltem mert szerettem volna egy profibb arcecsetet. Nagyon bejött, eddig hasonló de flat tetejű ecseteket használtam folyékony alapozo felviteléhez de ez a fajta sokkal jobb! Nem nagy, ami meglepett de így a neszeszeremben is elfér, könnyű, puha, jól lehet vele dolgozni, sokkal szebb tőle a végeredmény :)

szofianna26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

juditjanka

2017. március 12.

AZ ECSET! Hihetetlen, mennyire szeretem. Kivételes kis kapcsolatunk van, előtte ugyanis sosem használtam ecsetet, nem is értettem, hogyan jó azzal sminkelni, miért szeretik annyira, biztos csíkoz stb..NEM! A legtökéletesebb eszköz, amivel alapozót fel lehet tenni, legalábbis számomra :) Egyetlen szála nem esett ki az évek során, teszi a dolgát, a sminkesemből az egyik legjobb barátnő :DDD

juditjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

dustyrose

2017. március 9.

Kicsi, csíkoz, nehéz használni és nekem az érintése sem kellemes az arcomon.Hullik a szőre.Körülbelül háromszor használtam mióta októberben megvettem egy Berlini douglas-ban.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

dodessz

2017. február 28.

Nagyon hamar tönkrement nekem, pedig sose mostam ki alkohollal vagy sebbenzinnel...A szőre is hullott és a "szőrös része" is leesett :(

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Lanemes

2017. február 23.

Imádom!!! Ár/érték arányban verhetetlen. Több mint egy éve használom naponta és még egyáltalán nem hullik a szőre.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.