KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Real Techniques

Ár:   $9   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 26.

Ár:   $9
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Real Techniques Your Base Expert Face Brush-Új!
Ár: 3400 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
Real Techniques Your Base/Flawless Expert Face Brush új
Ár: 3590Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DianaS

2017. szeptember 8.

Nem nőtt nagyon a szívemhez, talán túl sokat vártam. Egyszerre vettem a Notino-n egy Econtour ovális ecsettel amit csak dícsérni tudok, ha legközelebb ecseten gondolkodom biztos hogy oválisat vásárolok! Egyébként nem rossz ecset de nem érzem profinak, úgy vettem észre hogy a por állagúakkal jobban bánik. Szóval szerintem jobban megéri külön külön venni púderhez és alapozóhoz valót. Illetve ha ütögetve visszük fel a folyékony alapozót akkor nem fog csíkozni. Nem mindig használok ecseteket mivel az ujjaim is teljesen jók ha nem jobbak. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

im

2017. szeptember 8.

Évekig használtam egy eBay-es másolatot, aztán néhány hónapja megvettem az eredetit, így a véleményem a két ecset összehasonlításáról szól.

- Mivel az eredeti expert face felülnézetben nem kerek, hanem lapított, ovális, sokkal jobban ráfekszik az arcomra, szebben teríti az alapozót. Főleg az orromnál van ennek jelentősége, lényegében itt láttam az egyetlen különbséget az alapozás minőségében – ha öt centiről néztem magam a tükörben, és kifejezetten kerestem valamit, amibe beleköthetek.
- Tudom, hogy eladója válogatja, de az én dupe példányom elég tömött, és a szálaknak nem sok mozgástere van. Körkörös mozdulatokkal, aprólékosan lehet vele dolgozni, ezt elismerem, de az eredeti ecset szálainak elrendezése gyorsabbá teszi az alapozást.
- Az eredeti ecset kevesebb alapozót nyel el, könnyebben tisztítható és gyorsabban is szárad, mint a dupe. (Gondolom, ez szintén a tömöttséggel függ össze.)
- A dupe szálai is puhák, de az expert face ebben is felülmúlja.

Az az igazság, hogy amióta megvan a Real Techniques expert face ecsetem, a régi dupe-ot csak akkor használom alapozásra, ha az eredeti épp szárad. A rózsaszín For Your Beauty szivacs pedig, amelyet lelkesen kezdtem használni, szinte teljesen kikerült a sminkrutinomból: a Real Techniques ecsettel is tudok olyan szépen alapozni, mint ezzel, az ecset tisztán tartása pedig sokkal egyszerűbb. A sminkelésben kevésbé jártasként még jó ötletnek tűnt a pár száz forintos ecset megvétele, sokat is tanultam vele, de a kíváncsiságom, a hype és a megfizethető verziók miatt kétszer is elcsábultam ezekre a Beauty Blender-utánzat sminkszivacsokra, lényegében fölöslegesen. Egy eBay-es ecset és két szivacs árából már évekkel ezelőtt megvehettem volna az eredeti Real Techniques-et.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

- A dupe szálai is puhák, de az expert face ebben is felülmúlja.

csorsi17

2017. augusztus 8.

Nálam a Sigma F80-at és a KAP blendert nem taszítja le a trónról, de azért ott van a top3-ban.:) Puha szőrű, és meglepően gyorsan lehet vele alapozni, teljesen más, mint a Sigma-val. Szeretem ezt az ecsetet, igazából kedvfüggő, hogy melyik reggel nyúlok utána.

csorsi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

dudocska

2017. május 30.

Kedvenc alapozó ecsetem, nekem a szivacsnál jobban bejött, nyilván nem büdösödik be, egyszerűbb tisztítani. Kb 3 éve megvan, egy db szál se hullott ki. Ár-érték arányban kiváló!

dudocska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

kneva

2017. május 25.

Hű, hogy ez milyen jó egy ecset! valóban flawless a végeredmény!
Clinique-ben sminkeltek stiftes alapozóval, kontúrral, pirosítóval, és egy hasonló ecsetet használt a sminket hölgy, csak h az 10 ezer Ft-ba került volna, és annyit nem akartam most ecsetért kiadni. Később a neten kutakodva rátaláltam erre, és mivel 3450 Ft volt az ára, így megrendeltem. Nem bántam meg!
Eldolgozott alapozóra felviszem a kontúrt meg a highlightert, korrektort és körkörös mozdulatokkal természetesre kenem. Krémes pirosítót szntén így dolgozom el.
Tervezek egyéb RT ecseteket is még beszerezni.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Hű, hogy ez milyen jó egy ecset! valóban flawless a végeredmény!
Tervezek egyéb RT ecseteket is még beszerezni.

Babika20

2017. április 30.

Pink Pandáról rendeltem, mert aktuális volt az ecsetváltás. Filóztam a KAP alapozóecsete és e között, de végül ez lett.Nos, nem rossz, de én valahogy többet vártam. Nekem picit pici a feje és túl tömött ha lehet ilyet mondani. Csíkos nem lesz, szerintem ez technika kérdése is. Nem húzó-kenő, hanem inkább ütögető mozdulatokkal dolgozom. A szálak nem hullottak eddig, de még nem tisztítottam. Amúgy nagyon szép a kivitelezése és minőségi. Újra nem venném, de szerintem sokáig társam lesz, ha nincs hozzá kedvem, akkor a KAP blenderéhez nyúlok.:)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Dominika1025

Korcsoport: < 18
2017. április 23.

A kedvenc alapozó ecsetem. Az egyetlen probléma, hogy valamelyik alapozó eldolgozása után, csíkos lesz az összhatás.

Dominika1025
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 23.

Catlover

2017. április 16.

A legeslegjobb ecset minden szempontból. Kezdőknek is csak ezt ajánlanám, hiszen nem lehet hibázni vele.

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

fairyqueen

2017. április 11.

Minden nap használom, pihe-puha ecset, az alapozót szoktam vele eldolgozni (néha a korrektort is), de bronzosításra is tökéletes, egyszóval "face expert" ;)

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Candy21

2017. március 28.

Én bronzosításra használom nagyon szépen el lehet vele oszlatno a terméket gyönyörű vele a vügeredmény. Az ecsetnek nagyon jó a fogása masszív jó puha a szőre nagyon szeretem.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.