KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Szálkásodásra hajlamos hajra

8 értékes szépségolajjal és keratinnal.

Ár: 600 Ft , Eladó: LillaH
Állapot: Párszor használt, nagyon kevés hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom (+postaköltségért) előreutalás után, vagy személyes átvétel Budapesten lehetséges

Niki0111

2017. november 7.

Puha, selymes és illatos (imádom) lesz tőle a hajam. Nem zsírosít, nem nehezít. Kicsit segít a fésülésben. Rendszeresen újravásárolom.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

sziabarbi

2017. október 18.

Szeretem, nagyon puha lesz tőle a hajam és könnyű befújás után kifésülni. Sokkal kevésbé törik a hajam mióta használom.

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Az évek során sok gliss kur expressz hajregeneráló balzsamot kipróbáltam már. Nekem valahogy mindegyik hatása egyforma, de legjobban ez az arany, fekete és a lila csomagolású jött be, ezért többnyire ezt a hármat váltogatom. Minden nap használom, befújom vele a hajam és úgy érzem sokkal könnyebb a fésülködés. Jó hatással van a hajamra.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Piciandi

2017. szeptember 12.

Nemrég vettem, kb 5 ször használtam eddig de egyenlöre imádom. Nekem nagyon száll a hajam, mindig össze kell fognom a munkahelyen mert idegesit, hogy az arcomba száll. Ettöl nemcsak könnyebben kifésülhetö, de a hajam végre a helyén marad hajlakk nélkül és puha lesz töle. A tövére nem fújok, kb a hajam felétöl lefele használom.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Lilla08

2017. szeptember 5.

Nekem nem vált be, akárhogy is próbáltam. Nagyon ritkán még használom, de ha vizes, ha száraz hajra fújom, csak azt érzem, hogy elnehezíti, zsírossá teszi a hajam. Sajnos nem érzem úgy, hogy könnyebben ki lehetne fésülni a használata után a hajam.

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Asianlover

2017. augusztus 29.

Szuper! Vékony szálú a hajam, eddig mindig el volt törve a vége. Mióta ezt használom, semmi töredezés, pedig még szőkítve is volt! Mivel más nem változott, egyértelműen ennek a terméknek a számlájára írom a változást. Nem is nehezíti el a hajat. Próbáltam a sampont és a pakolást is, de azok nagyon elnehezítették a hajam.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Ancsulitisz

2017. augusztus 28.

Nagyon gyorsan szárazzá válik a hajam és az állandó hajmosás helyett kerestem valamit, ami megoldja a problémát. Csak félig vagyok megelégedve. Használat után közvetlenül száraznsk érzem a hajam, megdzáradás után érzem puhábbnak simábbnak, de csak rövid ideig hat. Akár minden nap fujhatom és hosszú távon csak még szárazabb tőle a hajam. Az illata kellemes, de nem venném újra.

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Emeseberes

2017. augusztus 28.

Nekem nagyon bevált. Fényessé és konnyen kifésülhetővé tette a hajamat. Az illata nem tetszett. Idáig ezt használtam, most a lush R&B termékét használom.

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Lisana

2017. július 30.

Ha Gliss Kur express balzsamokon gondolkozol, akkor ezt válaszd! A többiben sok a műanyag, ebben tényleg vannak ápoló olajok. Elhasználtam egy teljes flakonnal (ami nála nem gyakori), és tényleg segített abban, hogy ápolt és fényes legyen hajam, és a töredezés ellen is szuper volt! Az illata is sokkal természetesebb, mint a többi műillatú mosás nélküli balzsamnak.
Külön szerettem, hogy vizesebb állaga van, így nem nehezíti el a vékonyszálú hajam. Egyetlen bánatom az volt télen a hajszárításnál, hogy nem tartalmaz hővédőt, a vékony hajam pedig csak 1 hajápolót bír el. Le kellett cserélnem :(

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

KlaudiaZs

2017. május 29.

Nagyon szeretem, már a második flakonnal használom. Először azt hittem nem csinál semmit, de mikor pl utazásra nem vittem magammal, vagy csak elfeledkeztem róla, na akkor tűnt fel, hogy valami nem oké. Vékonyszálú a hajam, most ráadásul platinaszőke, de azt kell mondjam, a hajam állaga semmit nem változott, fodrász is dicsérte, milyen egészséges, és biztos vagyok benne, hogy ez a spray is sokat segít (használok balzsamot, hajvégápolót és olajat is ezen kívül amúgy). Nem nehezíti el a hajam, pedig szeret lelapulni, tövére nem fújom, de máshova jut bőven, majd kifésülöm, ami így sokkal egyszerűbb, nincs tépkedés. Biztos van ennél jobb spray, meg örülnék ha szilikonmentes lenne, így, hogy van benne, nem igazán lehet tudni, a hatása mennyire valódi, és mennyire felületi. Ennek ellenére elvagyok vele, imádom az illatát is, és mivel negatív hatását nem tapasztaltam, egy darabig biztos ezt fogom még használgatni.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cyclomethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.