KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Szálkásodásra hajlamos hajra

8 értékes szépségolajjal és keratinnal.

Ár: 600 Ft , Eladó: LillaH
Állapot: Párszor használt, nagyon kevés hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom (+postaköltségért) előreutalás után, vagy személyes átvétel Budapesten lehetséges
Ár: 800 Ft , Eladó: avignon
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

verus086

2018. február 11.

Én nagyon szeretem:) szép puha, fényes lesz tőle a hajam, és nagyon kellemes illata van, amit sokáig érezni. Sokat használom, nedves hajra hajmosás után, meg reggelente mielőtt elmegyek otthonról. Könnyű kifesulni a hajat vele, és nem nehezíti el. A szárazsággal csodát nem tesz, de azért enyhíti.

verus086
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

bokri28

2018. február 9.

Igazán kedvelem, kellemesen puha lesz tőle a hajam és könnyű a használata után kifésülni. Finom az illata is. Csak arra kell vigyázni, hogy hol használja az ember, mert a járólapot igen csúszóssá teszi a lehulló permet.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Karolin0220

Korcsoport: < 18
2018. január 30.

Csodát művel a hajammal. Az illata isteni, nem fullasztó. Mindennap használom, puha és illatos lesz tőle a hajam. Biztosan újraveszem!

Karolin0220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 30.

patvir

2017. december 29.

Hajvasalás után használom, az olajával együtt. Ezt a hajam főtömegére szoktam fújni, de csak 2-3-at, mert a több elnehezíti a hajam. Szép fényt ad, sokáig elég.

patvir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

viraglilla

2017. december 15.

Imádom! Nyáron naponta többször használom. Strandtáskába kötelező elem, hiába szívja ki a nap és a sósvíz a hajam, amint befújom újra puha lesz és ki tudom fésülni. Kellemes illata van sokáig érezni.

viraglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Mona29

2017. december 1.

Nagyon sokat használtam belőle (és a régebbi kiadásból is). Nekem nagyon sokáig elég, csak néhány fújás és szépen kibontható a hajam. Az illatát szeretem, sokáig érzeni a hajban (nem tolakodóan, csak kis finoman néha-néha).

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Niki0111

2017. november 7.

Puha, selymes és illatos (imádom) lesz tőle a hajam. Nem zsírosít, nem nehezít. Kicsit segít a fésülésben. Rendszeresen újravásárolom.

Niki0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

sziabarbi

2017. október 18.

Szeretem, nagyon puha lesz tőle a hajam és könnyű befújás után kifésülni. Sokkal kevésbé törik a hajam mióta használom.

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Az évek során sok gliss kur expressz hajregeneráló balzsamot kipróbáltam már. Nekem valahogy mindegyik hatása egyforma, de legjobban ez az arany, fekete és a lila csomagolású jött be, ezért többnyire ezt a hármat váltogatom. Minden nap használom, befújom vele a hajam és úgy érzem sokkal könnyebb a fésülködés. Jó hatással van a hajamra.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Piciandi

2017. szeptember 12.

Nemrég vettem, kb 5 ször használtam eddig de egyenlöre imádom. Nekem nagyon száll a hajam, mindig össze kell fognom a munkahelyen mert idegesit, hogy az arcomba száll. Ettöl nemcsak könnyebben kifésülhetö, de a hajam végre a helyén marad hajlakk nélkül és puha lesz töle. A tövére nem fújok, kb a hajam felétöl lefele használom.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cyclomethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.