KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Szálkásodásra hajlamos hajra

8 értékes szépségolajjal és keratinnal.

Ár: 900 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest (Kispest/Kálvin tér/Zugló vá.), fizetés: személyesen, vagy előreutalássa

KlaudiaZs

2017. május 29.

Nagyon szeretem, már a második flakonnal használom. Először azt hittem nem csinál semmit, de mikor pl utazásra nem vittem magammal, vagy csak elfeledkeztem róla, na akkor tűnt fel, hogy valami nem oké. Vékonyszálú a hajam, most ráadásul platinaszőke, de azt kell mondjam, a hajam állaga semmit nem változott, fodrász is dicsérte, milyen egészséges, és biztos vagyok benne, hogy ez a spray is sokat segít (használok balzsamot, hajvégápolót és olajat is ezen kívül amúgy). Nem nehezíti el a hajam, pedig szeret lelapulni, tövére nem fújom, de máshova jut bőven, majd kifésülöm, ami így sokkal egyszerűbb, nincs tépkedés. Biztos van ennél jobb spray, meg örülnék ha szilikonmentes lenne, így, hogy van benne, nem igazán lehet tudni, a hatása mennyire valódi, és mennyire felületi. Ennek ellenére elvagyok vele, imádom az illatát is, és mivel negatív hatását nem tapasztaltam, egy darabig biztos ezt fogom még használgatni.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

anettina

2017. május 16.

Különösebb hatást nem észlelek, hogy kevésbé töredezne a hajam, de ez a hajam állagából is fakad. Könnyebben kifésülhető a hajam a használatával és az illata is finom. A hajam nem nehezíti el és nem vettem észre, hogy az átlagosnál jobban zsírosodna.

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Zood

2017. május 15.

Elég drága ahoz képest h nem látok változást és ha 3 nál többet fújok zsíros lesz a hajam és lelapul egyből. De legalább kitudom fésűlni hajmosás után...hú!

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Saria

2017. május 13.

Mivel göndör hajam van, kifésülő spray nélkül egyszerűen nem tudok élni. Bár én kifésülöm időnként hajmosás előtt is a hajam, akkor is elengedhetetlen. Vannak kócok, amiket egyszerűen nem lehet simán kifésülni.
Régóta használom a Gliss Kur spray-ket és eddig maximálisan meg voltam elégedve velük. Az összes közül (amit próbáltam), talán ez volt az, amelyik a "leggyengébben" teljesített, muszáj volt sokat fújnom belőle, alig érződött a hatása.
A célnak megfelelt, csak elég hamar elhasználtam így.

Saria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

A célnak megfelelt, csak elég hamar elhasználtam így.

missmomsen

2017. május 4.

Nekem bevált. ertelemszeruen nem a hajtovekre fujom, es nem 5 centi kozelsegbol, igy nincs zsiros haj hatás es nem lesz eros illata. igazabol csak egy olyan cuccot kerestem, amitol a hajam nem száll, nem tunik kiszáradtnak , erre pedig tokeletes.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

quika

2017. április 16.

Budos, a hajvegekkel semmi jonak meg csak a latszatat sem teszi, viszont konnyen megtapad benne minden apro kosz, ettol 1-2 nap hasznalat utan elneheziti a hajat.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Luiselotte

2017. március 23.

Nagyon zsírosít ha telibe fújom vele a vizes hajamat. Félretettem egy időre , majd kipróbáltam, hogy esténként 2-3 pumpálásnyit a hajvégekre fújok ,így teljesen jó a szőkített hajvégeimre. Reggel könnyebb kifésülni, finom az illata és kevésbé törik és nem nehezül el. Annyira nem vizesít , hogy göndörödjön tőle.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

dijus

2017. március 17.

Hajvégápoló olajjal együtt szoktam használni hajmosások után, vizes hajra. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de borzasztóan zsírosítja is azt. Puha lesz tőle, de ez másnapra elmúlik.

dijus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

AlexaRed

2017. március 7.

Sokan írták, hogy nekik nem vált be, én meg voltam vele elégedve :) elég száraz a hajam, és amikor befújom ezzel, azonnal ki tudom fésülni a hajamat. nekem puhította is, nem csak kifésülhetővé tette:) Heti 1-2 alkalommal használom max, főleg konkrétan a gubancokra fújva. Az illatával meg vagyok elégedve, bár már egy kicsit unalmas, mert régóta használom, úgyhogy lehet, hogy kipróbálok egy másik illatút. Az egyetlen dolog, amiért 4 csillagot adok rá, hogy nekem néha okoz egy kis korpásodást, úgyhogy emiatt nem használom gyakrabban, csak ha tényleg gond van.

AlexaRed
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

futotuz

2017. január 11.

ugyanolyan sprőd és száraz lesz tőle a haj mint a samponjától. kicsit sem táplál, inkább kiszívja a hajamból a maradék életet...

futotuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cyclomethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.