KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Szálkásodásra hajlamos hajra

8 értékes szépségolajjal és keratinnal.

Ár: 900 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest (Kispest/Kálvin tér/Zugló vá.), fizetés: személyesen, vagy előreutalássa
Krémmánia Kedvencek a -től
Luiselotte

2017. március 23.

Nagyon zsírosít ha telibe fújom vele a vizes hajamat. Félretettem egy időre , majd kipróbáltam, hogy esténként 2-3 pumpálásnyit a hajvégekre fújok ,így teljesen jó a szőkített hajvégeimre. Reggel könnyebb kifésülni, finom az illata és kevésbé törik és nem nehezül el. Annyira nem vizesít , hogy göndörödjön tőle.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

dijus

2017. március 17.

Hajvégápoló olajjal együtt szoktam használni hajmosások után, vizes hajra. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de borzasztóan zsírosítja is azt. Puha lesz tőle, de ez másnapra elmúlik.

dijus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

AlexaRed

2017. március 7.

Sokan írták, hogy nekik nem vált be, én meg voltam vele elégedve :) elég száraz a hajam, és amikor befújom ezzel, azonnal ki tudom fésülni a hajamat. nekem puhította is, nem csak kifésülhetővé tette:) Heti 1-2 alkalommal használom max, főleg konkrétan a gubancokra fújva. Az illatával meg vagyok elégedve, bár már egy kicsit unalmas, mert régóta használom, úgyhogy lehet, hogy kipróbálok egy másik illatút. Az egyetlen dolog, amiért 4 csillagot adok rá, hogy nekem néha okoz egy kis korpásodást, úgyhogy emiatt nem használom gyakrabban, csak ha tényleg gond van.

AlexaRed
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

futotuz

2017. január 11.

ugyanolyan sprőd és száraz lesz tőle a haj mint a samponjától. kicsit sem táplál, inkább kiszívja a hajamból a maradék életet...

futotuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Anitaa44

2017. január 11.

Jó illata van és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de más eredményt sajnos nem ért el nálam. :(

Anitaa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

ganett

(!)
2017. január 11.

Nagyon bevált a vékonyszálú, töredezésre- és kiszáradásra hajlamos hajamra. Hajmosás után használom a törölközôszáraz hajamra, illetve párás idôben a hajvégeimre. Az eredmény puha, csillogó, selymes haj. Köszi, Gliss Kur! 😊

ganett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

hemese

2017. január 9.

Én nagyon szerettem , az illata nagyon tetszett én igazából fésülés után is szoktam használni amikor már úgy éreztem hogy a hajam nagyon száraz és pár fújás és új színt, fényt adott a hajamnak (bár abban nem vagyok benne biztos hogy regenerálta-e a sérült hajvégeimet) Mindenesetre nekem pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, de tény hogy vigyázni kell vele mert könnyen előfordult ,hogy túlzásba estem a használatával és zsíros hatást keltett a hajamon. A kevesebb néha több :)

hemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

Alex0920

2017. január 7.

Az az igazság, hogy nem nagyon hagyott maradandó nyomot bennem. Az illata jó, könnyen kifésülhető a hajam, de ezt bármely más balzsam tudja. Sosem volt nagyon töredezett a hajam, talán ettől a terméktől még kevésbé lett az, de ezeken kívül semmi változást nem vettem észre. A kiszerelés praktikus és nagyon sokáig elég, ezért 4 pont :)

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Napraforgo

2016. december 6.

Mintha hideg víz lenne... Nem vártam csodát, de legalább valami icipici hatást. Alapból jó az illata, hajon valamiért büdos ez egy szep nagy 1*

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

zsanibaba5

Korcsoport: < 18
2016. december 6.

Imádta a hajam hajmosás utan száraz hajra használtam es nagyon puha fenyes lett tole a hajam

zsanibaba5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cyclomethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.