KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Szálkásodásra hajlamos hajra

8 értékes szépségolajjal és keratinnal.

futotuz

2017. január 11.

ugyanolyan sprőd és száraz lesz tőle a haj mint a samponjától. kicsit sem táplál, inkább kiszívja a hajamból a maradék életet...

futotuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Anitaa44

2017. január 11.

Jó illata van és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de más eredményt sajnos nem ért el nálam. :(

Anitaa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

ganett

(!)
2017. január 11.

Nagyon bevált a vékonyszálú, töredezésre- és kiszáradásra hajlamos hajamra. Hajmosás után használom a törölközôszáraz hajamra, illetve párás idôben a hajvégeimre. Az eredmény puha, csillogó, selymes haj. Köszi, Gliss Kur! 😊

ganett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

hemese

2017. január 9.

Én nagyon szerettem , az illata nagyon tetszett én igazából fésülés után is szoktam használni amikor már úgy éreztem hogy a hajam nagyon száraz és pár fújás és új színt, fényt adott a hajamnak (bár abban nem vagyok benne biztos hogy regenerálta-e a sérült hajvégeimet) Mindenesetre nekem pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, de tény hogy vigyázni kell vele mert könnyen előfordult ,hogy túlzásba estem a használatával és zsíros hatást keltett a hajamon. A kevesebb néha több :)

hemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 9.

Alex0920

2017. január 7.

Az az igazság, hogy nem nagyon hagyott maradandó nyomot bennem. Az illata jó, könnyen kifésülhető a hajam, de ezt bármely más balzsam tudja. Sosem volt nagyon töredezett a hajam, talán ettől a terméktől még kevésbé lett az, de ezeken kívül semmi változást nem vettem észre. A kiszerelés praktikus és nagyon sokáig elég, ezért 4 pont :)

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Napraforgo

2016. december 6.

Mintha hideg víz lenne... Nem vártam csodát, de legalább valami icipici hatást. Alapból jó az illata, hajon valamiért büdos ez egy szep nagy 1*

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

zsanibaba5

Korcsoport: < 18
2016. december 6.

Imádta a hajam hajmosás utan száraz hajra használtam es nagyon puha fenyes lett tole a hajam

zsanibaba5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 6.

Nymphea

2016. november 24.

Joy-napok alkalmával sikerült megszerezni, azóta hű társam. A törölközőszáraz hajamat fújom be vele, majd keveset hajszárítás közben is juttatok a fürtjeimre, hogy ez a finom illat később is elkísérjen. A hajam pihepuha, finom illatú lesz a használatával. Nekem nem fogy gyorsan, sokáig elég lesz, hasonló termékre teljes áron is beruháznék.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Babooca

2016. november 17.

2015.máj.9.
Eddig 3 ilyen fújós balzsamom volt életemben. A kék, a rózsaszín és ez. A kéket 3 használat után odaajándékoztam a húgomnak, a rózsaszínt tervezem ezzel felváltva használni. Pénteken használtam először ezt az olajost. Az illata hasonlít a hővédő illatához, amit nagyon szeretek. Kétségkívül jobb, mint a rózsaszíné. Ez a spray sem fog megmenteni a rendszeres hajvágástól, de remélem a szárazságot kicsit kordában tudom tartani vele. Minden nap nem használnám, hátha zsírosít, de hajszárítás előtt a még vizes hajra pont jó. Segít a kifésülésben és szép fényes a hajam tőle. később upd.

2015.10.22.

Update ideje. :) Majd fél éves használat után azt kell, hogy mondjam, hogy ez az eddigi legjobb kifésülőspraym. Az illatát még mindig nem untam meg, a hatása vizes hajon nem a legjobb, de száraz hajon tökéletes. Puhává, selymessé és könnyen kezelhetővé teszi a hajam. Amióta ezt használom a hajam kevésbé töredezik, és kibírta a nyarat hajvágás nélkül. Nekem tökéletes. Kár, hogy azt hittem, hogy a festett hajra valónak jobb az illata és azt választottam Glamouron, mert mikor itthon kipróbáltam, megint visszaköszönt a rózsaszín illata... -.- Amint elfogy a rózsaszín és a piros, újraveszem ezt. :) Ez a legjobb.

2016.nov.17.

Ma fogyott el az utolsó pár csepp is az alján. Felváltva használtam a rózsaszínnel, hogy végre elfogyjon az. Míg a rózsaszínt nem, ezt igenis sajnálom, hogy elfogyott. Ezzel nem volt bajom, szerettem végig. Heti 1 használatnál, alkalmanként 5-10 fújással eddig volt elegendő. Nagyon gazdaságos. Most a lila társát vettem meg, kiváncsi leszek, hogy jobb lesz-e ennél.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

2015.máj.9.

2015.10.22.

2016.nov.17.

bebuska94

2016. november 16.

Három testvérével használom felváltva minden hajmosás után másikat. Mióta levágattam nagy mennyiséget a töredezett hajamból szeptemberben, azóta nem veszem észre, hogy töredezne. A fésülhetőséghez nem tudom mennyit ad hozzá, mivel speciális fésűm van, hogy ne tépje a hajam. Sokáig elég és úgy tűnik az ULTIMATE OIL ELIXIR, TOTAL REPAIR EXPRESS és az OIL NUTRITIVE jól működik együtt.

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cyclomethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.