KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj 200 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
The Body Shop Shea Vajas Testvaj - 50 ml
Ár: 1800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tymty

2018. április 13.

Idén télen használtam először, nagyon jól hidratált, tetőtől talpig (arc kivételével) használtam. Az illata, állaga szuper, nekem elég sokáig tartott, de lehtne olcsóbb is.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

Peppertree

2018. április 10.

Szinte csak jót tudok róla mondani. Az illata nagyon kellemes, remekül hidratál. Rögtön beissza a bőr a krémet. Emiatt viszont (nagyon) gyorsan fogy.
A tégelyes csomagolás miatt egy sűrű, tömör testvajra számítottam, de meglepően krémes az állaga. Praktikusabb lenne tubusban vagy pumpás plakonban. Így legalább nem menne vele tele a körmöm alja.

Peppertree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Edina23

2018. március 15.

Ez volt az első TBS termék amit kipróbáltam és egyszerűen imádom.
Az illata is fantasztikus, nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet.
Egyedüli problémám vele, hogy túl gyorsan, de attól még 5 :)

Edina23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Ez volt az első TBS termék amit kipróbáltam és egyszerűen imádom.
Egyedüli problémám vele, hogy túl gyorsan, de attól még 5 :)

lbetti

2018. március 2.

Nagyon tetszik az illata, jol hidratal. Biztos ujra fogom vasarolni, bar elotte szeretnek meg tobb testvajat, mas illatokat is kiprobalni a tbstol.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

szilvike94

2018. február 21.

Ez most egy 50 ml-es kiszerelésben jutott el hozzám, de úgy érzem fogok vásárolni belőle egy nagy kiszerelést is. Nagyon rákattatam, így sajnos hamar elfogyott, szuperül hidratált, és puhította a bőröm talán az eddigi legjobban hidratáló TBS testvajam, de ennek ellenére egész hamar beszívta a bőröm. Az illatát is imádtam, nem túl hívalkodó demásnap is éreztem magamon.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Bakka

2018. február 20.

Egyszerűen imádom. Az illata nagyon finom, kellemes és a száraz bőrömet kitűnően hidratálja.

Bakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

wildrose

2018. február 18.

Csodálatosan gazdag, telt illatú, testesebb állagú testvaj. Nagyon könnyen kenhető, gyors és maradéktalan felszívódású, és nagyon jól ápolja a bőrt. Nagy előnye, hogy a család férfi tagja is szívesen használja, mert az illata uniszexnek is mondható, nem túl tolakodó.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

dandelion

2018. február 8.

Hozza a megszokott TBS testvaj minőséget, megfelelően ápol és hidratál, fél óra alatt teljesen felszívódik, és nem ragad. Az illata számomra kicsit férfias és erős, de érdekes, hogy a tusfürdőnél sokkal enyhébben, viselhetőbben.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Banana

2018. február 7.

A testemet még eddig egyszer sem mertem bekenni vele, mert amúgy is utálom a testápolókat (mert ragadnak és amelyik nem ragad, nekem az is ragad :D), így ez a testvaj őrületbe kergetne a zsírossága miatt, DE annál nagyobb lelkesedéssel kenegetem vele a kézfejemet, mert az meg annyira száraz, hogy gyakorta vérzik, annyira ki van repedve. Sok fajtáját kipróbáltam már a The Body Shop-os testvajaknak, de talán eddig ez jött be a legjobban. Az illata fura, nekem talán egy kicsit férfias, de ez nem érdekel, mert ezzel nagyjából szinten tudom tartani a kezem hidratáltságát egy ideig. Viszonylag hamar beszívódik, de ragacsos érzetet hagy maga után. Azért kap csak 4 csillagot, mert az árához képest azért nem csodaszer.

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Bridddzs

2018. február 4.

Nagyon jó. Hihetetlenül hidratált lesz utána a bőröm. Télre kötelező darab. Nyáron pedig a kiszáradt sarkakra lehet gyógyír :)

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.