KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj 200 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
300ml The Body Shop Shea Vajas Testvaj
Ár: 5200 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel

cseri88

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem, nem ragacsos, nagyon jól hidratál. Szeretem.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem, nem ragacsos, nagyon jól hidratál. Szeretem.

Lillaaa90

2018. augusztus 8.

A legjobb testápoló termék! Az illata mennyei, eszméletlen jól hidratál, kifejezetten száraz bőrre ajánlom, s 48 órán át tartó hidratálást ígér. Akinek fontos, hogy egy olyan terméket válasszon, amely valóban hidratál, annak mindenképpen ajánlom. Nekem nagyon száraz bőröm volt mindaddig, amíg ezt ki nem próbáltam (előtte semmi sem segített).. Én visszatérő vásárló vagyok, s leszek.

Lillaaa90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Mangaa

2018. augusztus 7.

Nagyon kellemes, szuper az illata, jól hidratál, nem hagy nyomot a ruhán, de őszintén szólva az Alverde testvaja pont fele ennyiért ugyanezt tudja.

Mangaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

rohremma

2018. július 26.

Nagy kedvenc, de a dmben kapható tégelyes testvaj is megteszi ezt féláron.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Nagy kedvenc, de a dmben kapható tégelyes testvaj is megteszi ezt féláron.

Freya

2018. július 5.

Jól hidratál, puha tőle a bőröm. Az illata kicsit férfias, de egyáltalán nem kellemetlen. Télen magában, nyáron vízzel hígítva kenem a bőrömre, így nagyon kellemes, vékony rétegben lehet kenni. Kár hogy nem parabénmentes.

Freya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Aquariusgirl

2018. június 30.

Kedvezményes csomagban jutottam hozzá (eredeti áron biztosan nem vettem volna meg). A márkáról magáról alapban az a véleményem, hogy túl hypolt, túl árazott, semmivel sem tudnak jobbat/többet a termékei, mint olcsóbb társaik. Erről a vajról is ez a véleményem. Nem rossz (bár az összetevőire nem nagyon lehetnek büszkék). de a vajak között nem legütősebb. Inkább egy gazdagabb testápolónak mondanám. Én csak estére tudom használni, mert fullasztja a bőröm, úgy érzem nem kapok levegőt tőle napközben. Az illata számomra nem kellemetlen, ennek ellenére biztosan nem veszem újra. A semmi extra hatása és a borzasztó ára, na meg az összetevők miatt nekem csak 2 csillag.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

lulley93

2018. június 30.

Jó illatú (füstös), jól hidratál.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Jó illatú (füstös), jól hidratál.

Katarzis

2018. június 15.

Szeretem, mert jól táplál és nem túl tolakodó az illata. Az egyik legjobb a TBS testvajak közül.

Katarzis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Gina77

2018. június 7.

Nekem fontos hogy egy testápoló/testvaj finom illatú legyen, főleg ennyi pénzért. Botrányosan büdös,olcsó férfi kölni szaga van, hidratáló hatása elhanyagolható.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

NoemiToth

2018. május 29.

Száraz bőröm van, így alig vártam, hogy kipróbáljam. Nagyon szépen hidratál, finom az illata. Abszolút meg vagyok vele elégedve.

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.