KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

300ml The Body Shop Shea Vajas Testvaj
Ár: 5200 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
Ár: 1800 , Eladó: LauraHerczeg
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: --
eszta

2019. január 12.

Egyszerűen imádom. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, az illata kellemes, nem követi zsíros , ragacsos érzés, gyorsan beszívódik.

eszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Marsela

2019. január 9.

Az egyik legjobb testvaja a TBS-nak, az illata szuper, az állaga is nagyon jó szerintem.Jól hidratálta a kiszáradt bőrömet, este kentem be vele magam, reggel már nem éreztem, azt gondoltam annyira nem is tartós az illata, aztán másnap este amikor megint ágyba kerültem, megéreztem az ágyneműn.
Nálam újra vevős!

Marsela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nálam újra vevős!

Banszky

2019. január 4.

Számomra is picit férfi illatra hajaz,pedig a parfümje is megvan belőle az tetszik,nem tartom férfiasnak. A kezemet kentem be vele és órákkal késöbb a számhoz értem és éreztem,h valami.keserű. Megnyaltam a kezem és ez volt az! 😄 Persze nem kell nyaldosni a krémezett területet de elborzadtam egy kicsit. Egyébként hozza a tipikus TBS testvajak színvonalát. Kiválóan hidratál de talán ebben az illatban többet nem venném újra.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

asztromélia

2018. december 31.

Szerintem ennek borzalmas szaga van, marmint noi orral borzalmas. (Nem ferfi illat ez?) Ajandekba kaptam a sogornomtol karacsonyra, nem adtam ra okot hogy utaljon pedig. 😪

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

zsibritagnes

2018. december 26.

Az illata valami csodálatos, ez a kedvenc TBS illatom azt hiszem. Jobban kedvelem magamon, mint a gyümölcsös illatokat, olyan púderes, finom, kicsit maszkulin, és rengeteg ideig megmarad a bőrömön. Remekül hidratál, nem kell belőle sok egyáltalán. Bátran ajánlom száraz bőrre!

zsibritagnes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

juditfoldesi

2018. december 20.

Az illatát púderesnek érzem, máskor meg inkább valami szappanra emlékeztet. Nagyon érzékeny vagyok az illatokra, de a TBS kínálatából talán ez a kedvencem és hosszú ideje az egyetlen testápoló, amit el tudok magamon viselni. Gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

narancsdzsem

2018. december 19.

Csak én borultam ki az öregasszonyok-múltszázadi-parmfümje illatán? Csajok, ez iszonyú!

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

kittikasznar

2018. december 14.

Nagyon szeretem,kellemes illata van,inkább télen használom! Szuper sarokpuhító is :)

kittikasznar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Zanli

2018. november 25.

A kedvenc beburkolózós testvajam, főleg a hidegebb időkben nyúlok érte. Nagyon tápláló, csodás illata van. Reggelre nem ajánlanám, mert nem szívódik be rögtön teljesen.

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Szandi02002

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Mindig újraveszem ősszel,fantasztikus az illata és a kiszáradt bőrömet is bámulatosan hidratálja.A hidegebb/szelesebb időszakokban számomra nélkülözhetetlen

Szandi02002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.