KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990-5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emőke, Módosítva: 2014. április 8.

Ár:   1990-5490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Nagyon gazdag és krémes testvaj nagyon száraz bőrre.

24 órán át hidratál. Teljes értékű tápanyag a bőrnek. Testhőmérsékleten olvad, puhává és selymessé teszi a bőrt. Méltányos kereskedelemből származó shea vajat tartalmaz, finom diós illata van.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj 300ml
Ár: 4600 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
The Body Shop Indian Night Jasmine parfüm testvaj 200 ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: vivcsusz
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető

Ercsus

2017. október 18.

Véleményem szerint ez a legjobb testvaj a The Body Shopnál. Nagyon imádom az illatát és ha valaki hidratálást szeretne, akkor ebben 100%, hogy nem fog csalódni. Aki viszont csak kiszeretné próbálni, akkor érdemes elsőnek egy 50 ml kiszerelést venni, főleg akkor, ha nagyon hamar megunod az illatát, mert azért egy 200 ml testvaj elég sokáig kitart.

Ercsus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

idaobi

2017. október 4.

Számomra a legjobb TBS testvaj, mint állagában mint illatában. Szerelem.

idaobi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Számomra a legjobb TBS testvaj, mint állagában mint illatában. Szerelem.

fuzerifruzsi

2017. szeptember 23.

Alapdarab a táskámban már hosszú idő óta. Az illata kellemes,édeskés mégsem sok. Nálam hidratálásban is jelesre vizsgázott.
Biztos,hogy újra veszem!🙂

fuzerifruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Biztos,hogy újra veszem!🙂

orsssi

2017. szeptember 3.

Az illata függőséget okoz! Hidratálás szempontjából nem rossz, de talán a nagyon száraz bőrűeknek kevés vagy gyakrabban újra kell kenni. Sajnos az ára miatt nem éri meg.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kingácska0807

2017. május 30.

Az INCI lehetne szebb, természetesebb. Szépen hidratál,de rajtam marad egy ragacsosság még pár óráig,Finom az illata,viszonylag sokáig elég. Az ára viszont húzós a tudásához és az összetevőkhöz képest. Nem csodaszer, de jó termék.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

melissared

2017. május 16.

Nagyon szeretem! Az illata és az állaga is tökéletes a bőrömnek. Kicsit hamar beszívódik, de ezen kívül negatívumot nem tudok felhozni.

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Bubucim

2017. május 14.

Ő a nagy Ő. :) Idén télen szereztem be a legismertebb TBS testvajakat mini kiszerelésben próbaként. Belőle a nagyobb kiszerelést is megvettem. Az ára elég húzós, szóval mindig lesem az akciókat. :) Az illata mennyei, nekem nagyon hasonlít valamilyen krémre gyermekkoromból, de nem tudom megmondani, melyikre. Olyan megnyugtató az illata számomra. Kemény az állaga, de nálam nagyon puhává válik a meleg fürdőszobában. Azt vettem észre, hogy ha ezután más testápolót vagy testvajat használok, akkor a többit mű illatúnak érzem. Ha lehetne, 100 *-ot adnék neki. :) TBS testvajat kérek születésnapomra, nőnapra, karácsonyra, húsvétra és az évben előforduló összes ünnepre. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tdobos

2017. május 11.

Karácsonyra kaptam meg szettben. A testradírral és tusfürdővel együtt használom alkalmanként, amolyan kúraként. Én az enyhén édeskés illatát nagyon szeretem.
Az állaga kemény, ahogyan a leírás is említi. Én először a kezembe teszek egy keveset, kicsit összedörzsölöm a tenyerem között és úgy viszem fel. Így könnyen el tudom dolgozni és jól beszívodik. Sűrű krém lévén hagy némi ragacsos érzést, cserébe puha bőrt eredményez, aminek a hatását én napokig érzem.
Nálam nem okozott semmiféle irritációt, de egyetértek a nem túl szép összetevőkkel.

tdobos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

coffelove

2017. május 4.

Ha lehetne 6 csillagot adni akkor is hetet adnék! All time favourite!!! Ajánlom kismamáknak terhességi csíkok ellen!

coffelove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

mafalda

2017. április 17.

Mintát kaptam belőle, gyorsan beszívódott, de nekem maga az elkenése okozott problémát, túl kemény volt, és a bőr hőmérsékletétől is lassan olvadt csak, jah és az összetevők....hát nem a legszebb.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Hidratálók: Cyclomethicone

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.