KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   7450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 450  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. szeptember 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 450  Ft

Hidratáló, regeneráló pakolás a normál, száraz vagy nagyon száraz bőrre. A növényi olajokban, zsírsavakban, vitaminokban és lipdekben gazdag formula segít regenerálni a száraz, hámló, érzékeny bőrt. Használható maszkként vagy intenzív hidratáló krémként is.

Ár: 7 450  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kalmaniki

2017. október 10.

Néhány kis tasakos mintát szereztem be belőle. Azt olvastam, hogy néhányan éjszakai krémként használják, én is kipróbáltam és nagyon bevált. Szépen hidratálja, feltölti a bőrt, nem hagy maga után zavaró réteget, így nyugodtan fent hagytam éjszakára az arcomon vékony rétegben felkenve.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

missmargarita

2017. május 4.

Télen kezdtem használni, eredetileg maszknak vettem, de sokkal többször használtam egész éjszakára fent hagyva.
A nagy hidegben iszonyatosan ki tud száradni a bőröm, most nem történt ilyen. Hetente max. kétszer használtam, és tökéletesen hidratált.
Egyetlen hátrányát tudom említeni: ha csak maszkként használja az ember, a bőr olyan rövid idő alatt nem szívja be a nagy részét, és borzasztó nehéz lemosni. De ez is csak az egész éjszakás hidratálás mellett szól. :)

missmargarita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

jooildi

2017. április 17.

Eredetileg heti 1x-i használatra vettem. De aztán olvastam itt a vélemények között, hogy sokan éjszakai krémnek használják. Mivel a Skin Recoverys hidratálóm épp fogyóban volt, elkezdtem ezt használni éjszakára. Nekem bevált, nem hámlik az arcom reggelre és szépen feltölt. Viszont ellenérzésem van a 2. összetevőjével szemben, így még gondolkozom, hogy újraveszem-e.

jooildi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Konczt

2017. március 1.

Nagyon jól hidratál, egész éjszaka fennt szoktam hagyni, vétek lenne lemosni.:) Másnapra csodálatosan hidratált pihepuha bőr. Nagyon tetszik, hogy nagyobb kiszerelés mint a többi skin recovery krém így sokáig elég lesz.

Konczt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

PinkPearl

2017. február 8.

Nekem nem vált be teljesen. Érzékeny bőröm nem teljesen szereti, kicsit irritálja. Nem a kis retinol tartalma miatt, mert Paula retinolos szérumát meg imádom, az nem irritál. Maradok a clinical ultra rich- nél, hiába ez az olcsóbb.

PinkPearl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

ilona1980

2017. január 13.

Az én bőrömet ez a varázslatos krém mentette meg a rommá szaradastol! Pedig tényleg, rengeteg fajta hidratálót próbáltam ki, de semmi sem tüntette el a viszkető, piros, hamlo száraz foltokat az arcomrol.Mignem rátaláltam a Nagy Ő-re:-)
Nem maszkkent használom, hanem éjszakai krémkent.Ket használat után eltűntek a foltok.Szinte hihetetlen volt, milyen gyors, és látványos a hatása.
Minden fillért megér.! És természetesen nem okozott pattanasat, sem miteszert, sőt, látványosan egységesebb, szebb a bőröm, amióta ezt használom.Csak ajánlani tudom minden extra szárazbőrű társamnak!!!

ilona1980
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

vkati15

2016. december 12.

Mint hidratáló használom minden este, sőt reggel is. Nekem bevált, nem nehéz így sem. Szerintem ár/kiszerelés arányában meg is éri.

vkati15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

jessy1210

2016. szeptember 16.

Elég nehéz krém, hetente egyszer használom, estére. Reggelre tényleg mintha "feltöltené" az arcomat. Viszont nem szabad hozzányúlni, míg teljesen be nem szívódik, mert "kukacosodik".

jessy1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Cukiduda

2016. szeptember 8.

Állagra kissé nehezebb krém, ennek ellenére reggelre már nyoma sincs az arcomon, csak a fini puhaságnak :) nagyon tetszik a bőrömnek, késő ősztől kora tavaszig alap krémem éjszakára. Nem komedogén, hámlasztó után alkalmazva nagyon szép hidratálttá és egészséges kinézetűvé teszi a bőrt.

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

lichtnori

2016. szeptember 1.

Khm. Jó, jó...., de.... Nekem vegyes - T-vonalban kicsit zsíros, az arcom többi része pedig normál - bőrtípusom van. Éjszakai krémnek használom, nem maszkként. És az én bőrtípusommal kevésnek érzem! Azon gondolkodtam, hogy ha rajtam így viselkedik: gyorsan beszívódik, puhít, nem nehéz, nem zsíros, - mégis pár perc után csak a szilikont érzem a bőrömön, a mélyhidratálást nem igazán, akkor mi van azokkal az emberkékkel, akiknek ajánlják? Meggyőződésem, hogy a száraz-, nagyon száraz bőrre ez a kence nagyon kevés. Jó, hogy nincs benne illatanyag, és a leírás alapján tele van minden jóval, én mégis egy sima, egyszerű, negyed ennyibe kerülő krém hatását érzékelem csak. Szóval jó kis általános hidratáló, de semmi különös és extra érzést sem nyújt. Nem gondolok rá csodaszerként.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.