KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Solio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ency, az összetevőket feltöltötte: ingrid0411, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csodálatos bőrápoló tulajdonságainak köszönhetően ideális bőrvédő kozmetikai alapanyag, amely masszázsolajként és az aromaterápiában is kedvelt. Lágy összehúzó tulajdonságának köszönhetően segít a bőr feszességének és természetes nedvességtartalmának megőrzésében, a sebek gyógyulásában. Étolajként kitűnően harmonizál salátákkal szószokkal mártásokkal. Nagy százalékban tartalmaz telítetlen zsírsavakat, emellett tartalmaz E és C-vitamint, valamint Béta-karotint. Kedvezően befolyásolja a vér koleszterin tartalmát, erősen antioxidáns hatású, védi a sejtek genetikai anyagát.

Enci76

2017. január 8.

Már tini korom óta imádom a szőlő olajat.Használom hajpakolásra, mitől nagyon selymes, életteli lesz,szinte újjászületik. Használom sminklemosó helyett, remekül eltünteti a szemspirált, ráadásul ápolja a szem alatti érzékeny bőrt. Éjszakára átmosom vele az arcom, reggelre üde, és friss lesz tőle, nagyon jót tesz a száraz bőrömnek. Állandó lakója polcomnak. :) :) :)

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

sziszus_

2016. január 18.

Nem pont ezt a fajtát használom, hanem egy "Olitalia" nevezetűt, de az annyira bevált, hogy valahova muszáj leírnom a véleményem erről az olajról!
Sokan ajánlották a kókuszolajat a smink eltávolítására, bőrápolásra, de nekem az egyáltalán nem vált be, sokszor próbálkoztam vele, de mindig azt vettem észre, hogy pattanások, mitesszerek alakultak ki a használata után.
Ezzel szemben a szőlőmagolajnál semmi ilyet nem tapasztaltam, sőt!! A sminkem maradéktalanul eltávolítja, utána nem igényli a bőröm a külön hidratálót sem, csak egy kis szemkörnyékápolót szoktam még esetleg használni. A bőrképem határozottan javult az elmúlt egy hónapban és mivel másban nem változott az arcápolási rutinom, így azt hiszem, ennek köszönhetem a változást!

sziszus_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

laracroft

2015. december 20.

Vegyes/zsírosodásra hajlamos, mitesszeres bőröm van, ami képes arra a csodára, hogy miközben zsíros, még száraz is. :D

Krém helyett használom este, megtisztított arcbőrre. Nedves vattakorongra csepegtetve szépen elkenem az arcomon. Pillanatok alatt felszívódik ez a vizes-olajos koktél, a bőröm beissza és finom puha, hidratált lesz tőle. Gyakran használom nyakra és dekoltázsra is, mert a bőröm nem bírja a testápolókat, vagy maximum hetente egyszer és akkor se nagyon szívja be, de ezt az olajat imádja! :)

Kiegyensúlyozott, hidratált, jól táplált bőrt eredményez, igaz, mint az előttem véleményező is leírta, ez nem egy szilikonos cucc, ami hatást KÖLCSÖNÖZ, hanem ez valóban hat, szépen lassan, természetesen. Anti-agingre tényleg jó, és szuper könnyen hidratál.
Irritációt, pattanásosodást vagy zsírosodást egyáltalán nem tapasztaltam. Illata elég egyedi, kicsit mintha boros olívaolajjal kenegetném magam, de ez az illat nagyon gyenge és hamar tovatűnik.
Egyelőre csak külsőleg, bőrre használom, ha lesznek új tapasztalataim, update-elek! :)

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Adél Zsanna

2015. április 21.

Ez egy csodálatos olaj! A benne lévő antioxidáns (resveratrol) miatt "kapták" fel ennyire, de ezt leszámítva is egy annyira sokoldalú, sok mindenre felhasználható olaj, hogy szinte senki háztartásából nem szabadna, hogy hiányozzon. "A vörös szőlőmagolaj ORAC értéke 50 000 körül van, ami abszolút világbajnok, mivel az aszalt szilva rendelkezik 5700 - as ORAC értéket, ami már sokszorosa a C vitamin, E vitamin értékeknek. A hidesajtolással létrehozott szőlőmag-olaj alapvető szerepet játszik a korszerű egészséges táplálkozásban, így az egészség megőrzésében és javításában. Számos előnyös élettani tulajdonsága miatt valamennyi növényi olajfélénél értékesebbnek tartják." Erről ennyit! Hosszasan lehetne sorolni mennyi mindenre jó, de mivel én ELSŐSORBAN most mint külső bőrápolót használom, leírnám, hogy az anti-ageing király EZ az olaj és nem az argán!
Zsíros bőrűeknek éppúgy javallott mint száraz, húzódó bőrűeknek és érzékeny, ekcémás bőrön is sokat segíthet!
Azoknak,akik megveszik és csodát várnak 1 hét alatt azoknak üzenném, hogy ez egy növény, és nem szilikon,ami azonnal összerántja a bőrt és olyannak láttatja,amilyen sosem volt és nem is lesz! Idő kell neki! A drogériás krémeket is minimum 1 hónapig kell használni mire elkezdik kifejteni hatásukat a leírtak szerint! Egy olajnál, természetes alapanyagnál ez fokozottan igaz! Ez valódi segítséget ad és valójában kezeli a problémát, nem csak elfedi! Kitartás és meglesz az a remélt változás!

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

grizus

2014. július 31.

Nekem csalódás volt. Annyi tirádát olvastam róla, hogy óriási várakozásokkal néztem a használata elé. Ehhez képest szerintem semmit nem csinált. Azért nagyon nem pontozom le, mert rossznak nem rossz.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

szzh01

2014. július 12.

Nemcsak bőrápolásra de étkezésre is nagyon jó, mivel nagyon kedvezőek az élettani tulajdonságai.
Salátára öntve is finom, bár elég jellegzetes az íze, van akinek nem jön be, nekem is egy kicsit fura. Én úgy csináltam, hogy fele-fele arányban keverve tettem salátára vagy más ételbe főzés után, más, semleges ízű hidegen sajtolt olajjal. Azt vettem észre, hogy hamar romlik, sajnos a végét nekem ki kellett dobnom, kicsit ráültem amiért nagy kár volt, mert nem olcsó. Szóval érdemes hamar elhasználni, ha külsőleg és belsőleg is alkalmazzuk, akkor kétszer olyan gyorsan fogy. Hallottam, hogy van, aki arclemosóként is használja (ha jól tudom, a zsírosabb bőrre előnyösen hat), még erre a célra nem próbáltam, de ha lesz tapasztalatom, visszajövök.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

ancsika3

2014. február 28.

Nekem ugyanez van. Hajápolásra, testápolásra, arcápolásra használom. A legjobb cickó feszesítő. ;)

ancsika3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Ency

2014. január 28.

Imádom az illatát , és sheával nagyon jó párost alkotnak !:)

Ency
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 28.

Imádom az illatát , és sheával nagyon jó párost alkotnak !:)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil