KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dermatológiailag tesztelt nappali arckrém, mely gyengéden hidratálja a legérzékenyebb bőrt is.

Alkohol-, színezék-, illat- és tartósítószer-mentes.

telelle

2016. február 19.

Nem tetszett az érzete az arcomon és nem is csinált kb. semmit, inkább az éjszakait kentem fel nappalra, ebből a kis tégelyes verziót se bírtam elhasználni.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Emme

2015. szeptember 19.

Nekem kiválóan működik. érzékeny bőrre kerestem hidratálót, és sok csalódás után kötöttem ki ennél a krémnél. először csak a travel size verziót vettem meg próbaképp, de egy hét után tudtam,hogy ő lesz nálam a befutó :) kellőképp hidratál és a textúrája is jól passzol a bőrömhöz,nem zsírosít,jól tudok rá sminkelni, és ami a legfontosabb, nem okoz semmiféle irritációt *-*

Emme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

stefani

2015. március 17.

Fél éve használom. Azért vettem meg, mert érzékeny a bőröm és szeretnék minél kevesebb irritáló anyagot felvinni a bőrömre. Nem érzem, hogy túlzottan hidratált lenne tőle a bőröm, de megteszi. Ami pozitívum, hogy nincs utána az a "kencefice" érzésem, és ha melegben nem olvad le az arcomról. Az illata számomra semleges, állaga jó.

stefani
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 17.

gretam17

2014. május 22.

büdös volt, alig vártam hogy elfogyjon pedig a legkisebb kiszerelést vettem és dekoltázsra is kentem hogy fogyjon már.. az állaga sem tetszett túl nehéznek zsírosnak találtam.. soha többet!

gretam17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

barbiii_sz

2014. május 15.

Bár csak mintát próbáltam, nekem nem vált be. Túl nehéz textúrájú krém, picit ragacsos érzést hagy maga után, hidratálni sem nagyon hidratál.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 15.

citromhab

2014. január 31.

Csalódtam benne, az arcomról leolvadt, nem szívódott be rendesen és bár kellően hidratált, érezhető réteget hagyott az arcomon, amit nagyon nem szeretek.   Olvass tovább a blogon >>

citromhab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

darkbeforestorm

2013. március 20.

kellemes, könnyű kis krém. különösebb hatását nem éreztem (bár már az is jó ha nem rontja az arcbőröm állapotát, szóval nálam már ez is pozitívum). szárazabb bőrűeknek nem ajánlanám mert szerintem nem hidratál eléggé, tekintve hogy tényleg egy nagyon könnyű textúrájú krémről van szó, de az én bőrömnek megfelelő volt. nem tartom pénzkidobásnak, de nem hiszem hogy újra veszem

darkbeforestorm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Malachite

2013. február 3.

Annak ellenére, hogy "minden" bőrtípusra való zsíros-vegyes bőrre nem ajánlom, nem szívódik fel, hanem olajos rétegben a bőrömön marad, a pórusok meg kitágulnak tőle... Az illatát sem szerettem, szerencse, hogy ajándékba kaptam.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

vapidu

2013. január 15.

Imádom! Kb. 6-8 éve használom. Néha kapok vagy beszerzek más krémet is, de mindig ehhez térek vissza. Nyáron a legjobb a bőrömnek, mert nem izzad az arcom a felkenése után. Télen az éjszakai változatát használom, ha szabadlevegőre megyek.

vapidu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

gilmorelany

2012. augusztus 11.

Bár még nem fogyott a korábbi arckrémem, megvettem ezt és rögtön másnap ki is próbáltam.... hát, mit mondjak, eléggé durván zsíros lett a bőröm tőle, még púdert is fel kellett raknom, pedig nyáron nem szoktam/szeretem... télre elrakom, hátha akkor jó lesz...

gilmorelany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol