KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zsu044, az összetevőket feltöltötte: zsófi84, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3290 Ft

Ez a készítmény egyesíti a következő generációs retinoid hatóanyagok két formáját 2%-os koncentrációban. Jobb hatás az öregedés jelei ellen, mint a retinol, retinil-palmitát és majdnem minden egyéb, nem vényköteles retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 3290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3700 , Eladó: mimicike
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen vagy utalás után Foxpost
Ár: 3000 Ft+postaköltség , Eladó: angelcare
Állapot: Kb.3/4-ig van,lásd a képen, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel,posta

wdorika

2017. július 18.

Hiperszuper, igazi csodakence, egy hét után is látványosan halványította a ráncocskáimat. Csak este használom, a hűtőben tartom, és olvasva az előttem szólókat, egyenesen a megtisztított arcomra csepegtetem. Nagyon jól esik a bőrömnek, nem irritál, csak jót tudok róla írni. És hát az ára is egészen kellemes, szerintem veri a pc retinolos szérumát, ami amúgy nekem túl szilikonos volt. Skinsmartról másnap itt volt. Én elköteleződtem neki :)

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

incifinc

2017. július 2.

A Deciem-től rendeltem (25euró felett ingyen házhoz szállítással) 1 hét alatt itt volt. Este, sötétben kell használni, mert napfényre tönkremegy a retinol. Tisztítás, tonic és az Argireline után fél órával teszem fel száraz bőrre (zsírban oldódó a retinol), utána már semmit, hogy hasson egész éjjel. Hűtőben tartom sötét neszesszerben, az érzékeny összetevők a melegre bomlásnak indulhatnak. A fiatalítás a sejt DNS visszaprogramozásában rejlik, ezt teszi a retinol, ez a retinoid egy új formula. Reggel a bőröm tömörebb, a pórusok picik lettek.
up: Nagyon elégedett vagyok vele, hetente kb 4x ezt használom éjszakára.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 2.

up: Nagyon elégedett vagyok vele, hetente kb 4x ezt használom éjszakára.

kamili07

2017. július 1.

Elsősorban a szemem körüli pici ráncocskák és a kissé megereszkedett szemhéjam miatt vettem meg, de az egész arcomra kenem. Most járok az elő üveg végén és látszik, hogy valóban van hatása. Naponta használom éjszakára, egyáltalán nem irritál, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Eredmény: a szemhéjam szinte kisimult, sokkal szebben mutat rajta a smink (bár a szemhéjam nem emelkedett meg, de ezen már csak a plasztikai sebész segíthetne), a ráncaim pedig valóban simultak és csak nevetéskor bújnak elő! Azt is észrevettem, hogy a pórusaim is finomodtak és a foltjaimat is szépen halványította. Gyorsan felszívódik, nem ragad, utána már csak Cosrx Galactomyces fermentált esszenciáját használom. Jelenleg nincs raktáron, de remélem hamarosan kapható lesz, mert nálam ez nélkülözhetetlen darab lesz, úgy tűnik!

kamili07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

BettyBabu

2017. június 30.

Nos en egy kicsit ketelkedve alltam neki a dolognak, jo sok helyen utana olvastam es belevagtam es milyen jol tettem.
Esti rutinom szerves resze lett, alapos arctisztitas utan hamlasztot teszek fel, adok neki egy kis reszidöt hogy megfelelöen tudjon hatni majd jön Ö es en meg a Matrixyl 10% + HA hasznalom utana. es ez az en vizhianyos börömnek igy nyaronböven eleg,. Az nagyon fontos ennel a termeknel kötelezö masnap a fenyvedö hasznalata illetve ha hamlasot hasznaltok akkor is, de ezt biztos tudjatok mar a csapbol is ez folyik :) Tenyleg nagyon hatasos kis cucc es hat ezert aron meg plane :)

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

dobolank

2017. június 28.

Róla még nem írtam? Meg vagyok lepve...
Teljesen beépült a napi rutinomba, naponta, kétnaponta használom a következőképpen. Leszedem a sminket patikai mosdókrémmel, utána Benton AHA-BHA tonik, ez a szérum, vagy a hylamidos (a retinol a látványosabb nálam), és utána Sulwhasoo essential firming cream, ami szintén bárminél jobb, amit boltban lehet kapni, és 10 db 5 milis minta 3000 körül van belőle az ebayen.
Az eredmény: ki vagyok simulva - olyannyira hogy tegnap egy igazán udvarias és figyelmes nő terhesnek nézett a liftben (elmúltam 50, egy lenge bő cucc volt a ludas, nincs rajtam fölös súly középen)
Szeretnétek, ha titeket is terhesnek néznének majd 50-70 körül? Most már tudjátok, mi a tanácsom:)

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

Róla még nem írtam? Meg vagyok lepve...

sophie986

2017. június 28.

Sárgás színű, semleges illatú, folyékony szérum. Tetszik a pipettás kiszerelése, és a használata utáni reggelre kisimult arcom (se puffadt szemek, se szarkalábak, egyenletes bőrkép, jobb tónus) :) Imádom, biztos hogy újra fogom venni, ha elfogy. Rendkívül olcsó a hasonló minőségű termékekhez képest, a márka többi kencéjét is ki fogom próbálni. <3

sophie986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

LondonBee

2017. június 28.

Ez a szérum volt a második termék, amit megvettem a boltjukban, ahol "mint gyerek az édességboltban" nézelődtem hosszú ideig... Elsődleges szempont volt, hogy találjak egy szériumot, ami segít kordában tartani a szemem alatt megszaporodott apró ráncokat. Mivel ezek a vonalak (még) nem mélyek, és nem szeretem a sűrű krémeket, inkább a The Ordinary termékei között keresgéltem, semmint a jól ismert kozmetikai cégek között, akinek nem kedvelek.
Sok jó dolgok olvastam róla, és nálam ezek be is jöttek. 1 hónapja, hetente kétszer használom, 3 cseppet az egész arcomra/nyakamra. A mimikai ráncaim halványodtak, a vonalak mélysége csökkent és ami plusz pozitívum, hogy a bőrképem is sokkal szebb lett (Niacinamide 10% + Zinc 1% használatával együtt).
Este célszerű használni a fényérzékenysége miatt, vagy mindenképpen kell utána fényvédő készítményt alkalmazni.
Sárgás színű, könnyen eloszló szérum; hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos-kellemetlen érzetet.
Biztosan újra fogom venni, nagyon megszerettem és nekem tényleg használ! ^^

LondonBee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Biztosan újra fogom venni, nagyon megszerettem és nekem tényleg használ! ^^

monikafleischer87

2017. június 21.

Általában 2 naponta használom, váltogatom más ordinary termékekkel. Már felkenés közben is érzem, hogy nagyon jó hatása van. Észre is veszem, ha kimarad egy alkalom. Nagyon szereti a bőröm. Eleinte picit ragacsos, de pár perc és beszívja, utána meg mehet rá az éjszakai krémem. Marad a rutinomban egy darabig biztos.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Gina1031

2017. június 10.

Ahogy halad az idő, egyre kritikusabb vagyok a kozmetikai termékekkel kapcsolatban - mert hát lássuk be, egyre kevésbé hatnak - vagy egyre inkább több kell, így 40 felé... :(((( Tudom, hogy a ráncok lehetnek a dehidratáltságtól is, ilyenkor elvileg egy jó minőségű hidratáló is sokat dobhat a helyzeten, vagy a kevés vízfogyasztás miatt, viszont: nálam alap, hogy 1,5 l tiszta vizet elfogyasztok egy nap, ezen felül jön a csalánteám, a gyümölcslevek, és mindenmás... szóval magam részéről meg voltam győződve arról, hogy a szemem alatt kialakult kis szarkalábakon és a homlokon végigfutó hosszabb ráncokon már semmi nem fog "halványítani", segíteni. Hiszen: hidratáltam eleget, kívül-belül.

De, van ami segíthet. Konkrétan ez a gyógyszerszagú kis csoda. Persze, ez nem az IGAZI retinol, de ez az én szerencsém, mert az igazi retinol az én mindenre érzékeny bőrömet már egy-két használat után kiütötte volna. Azért óvatosan kezdtem vele az ismerkedést, de aztán rájöttem, hogy bátran kenhetem, mert semmi irritációt nem okoz. Írták itt páran, hogy tocsogott az arcuk tőle, illetve úgy érezték: utána semmit nem kenhetnek magukra, úgysem szívódik be... nos ezt én is így gondolnám, viszont rájöttem, hogy nem is kell semmit kennem utána az arcomra. Hogy fénylik -e félórával a felkenés után a bőröm, azt nem tudom, mert közvetlenül lefekvés előtt ez az utolsó termék, amit magamra kenek. Egy biztos: reggelre sokkal szebb a bőröm, és pár hét alatt is elérte, hogy halványodtak a ráncaim. Nem csak reggeli "photoshop" hatásról van szó, hanem nap közben is látom, hogy jé, nem olyan határozott az a ránc a homlokom közepén, nem olyan szarkalábas a szemem alja.

Ami fontos: nem hámlasztok mellette - illetve semmi más újdonságot nem illesztettem be bőrápolóim közé. Gyakorlatilag az esti menetrend egy igen alapos arctisztításból és ebből a kis kencéből áll. (nem hiszek a nyári hámlasztásban, ezzel a pigmentfoltos arcbőrrel meg pláne nem, hiába a fényvédő, az ördög nem alszik...) Apropó pigmentfoltok: ezen a téren természetesen MÉG nem láthatom hatását, de ha változást tapasztalok, megírom. Bár most inkább az aggaszt, hogy a hamarosan érkező The Ordinary Azelaic Acid hová fog beférni a napi rutinomba. Igazából ő lenne, akitől a folthalványítást remélhetem, de szerintem a retionidról nem tudok lemondani esténként, szóval az azelain sav megy a reggeli rutinba. :)
Ja reggelről jut eszembe valami: este felkenem a retinoidot, reggel pedig szinte maguktól ugranak ki a mitesszerek az orromról. Hozzá kell tennem, hogy egyébként sajnos nem vagyok az a típus, akinél komolyabb harc nélkül megadnák magukat a kis csúfságok. :) Ez valami bónusz lehet, ami a termékkel jár. :)

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

gyngyvr

2017. június 9.

Szuper kis termék, ha este kicsit meg is piszkálom az arcom, reggelre teljesen megnyugtatja. Egy hónapja használom heti két alkalommal éjszakára, fölé már nem kenek semmit. A szemem környéki finom kis ráncokat rengeteget javított, a homlokomon lévő egy nagyobbat is szépen lassan simítja. Hámlást, illetve egyéb kellemetlenséget nem tapasztaltam a használata során. Talán az illata nem a legjobb, de még mindig szerethetőbb, mint egy parfümökkel telenyomott cucc.

gyngyvr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Retinol, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate, Retinol

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Retinol a I v

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Emulgeálószer, felületaktív anyag.