KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Urban Decay

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krémes szemhéjalapozó/bázis/primer, ami extra-tartóssá teszi a szemhéjpúdereket. Megvéd a csíkozódástól és élénkebbé teszi a színeket.

Krémmánia Kedvencek a -től
mesikevagyok

2017. január 5.

Szerintem kicsit túl van értékelve (nemcsak az ára) és több a hype körülötte, mint amennyit tud. Nem rossz, de egy olcsóbb primer is hasonló hatást nyújt. Legalábbis én sok különbséget nem vettem észre. A mínusz 1 csillagot azért kapja, mert annyira nem jó rajta satírozni és túl drága. Ennyi pénzért én még jobbat vártam tőle.

mesikevagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Regi84

2017. január 1.

Kis kiszerelést vettem meg, szerintem ez is bőven elég nagyon sokáig. Eddig is voltak szemhéjalapjaim, mindigis használtam őket, tartottak is, úgyhogy nem gondoltam, hogy erre szükségem lenne. Az etude house alapját nagyon szerettem, ezt csak valami kattanasom miatt vettem meg, de megérte kipróbálni. Nagyon szépek, intenzívek, tartósak lesznek tőle a színek, egy edzést is kibír akár, már ha valakinek ez cél... Szóval nagyon tetszik, még tesztelgetem kicsit, de nem tudom újraveszeme, mert az olcsóbb is teljesen bevált eddig... Csak UD szemhéjfestékeket használok, ők a legjobbak!

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Anne74

2016. december 29.

Nagyon szeretem...Az egyik legtökéletesebb szemhéjalapozó.
Biztos, hogy újravásárolom...

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Nagyon szeretem...Az egyik legtökéletesebb szemhéjalapozó.
Biztos, hogy újravásárolom...

médea

2016. december 26.

Palettához, volt hozzácsomagolva, és mivel úgysem vittem magammal alapozót, ezért kipróbáltam az originalt először. A szemhéjon láthatatlan, nagyon kevés kell belőle és a szemhéjpúder rajta estig tökéletesen megmarad, nem mosódnak össze a színek, nem kopnak meg, tökéletes, többet nem is lehet kívánni. Teljesen elámultam a teljesítményétől, pár nap próbálgatás után visszamentem a boltba és megvettem a teljes kiszerelést.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Rakavili

2016. október 9.

Ég és föld a különbség az eddig használt primereimhez képest. Tökéletesen teszi a dolgát, bármilyen körülmények között egész nap helyén tartja a szemfestéket. Naked, too faced és sleek szemhéjpúderrel használom, mindet szépen tartja egész nap. Az ára sajnos katasztrofálisan magas, de sokáig elég, pici kell belőle. Volt olyan primerem, ami tönkretette a palettában lévő festéket, az ecsetről belekerült primer összezsírozta a palettát és ki kellett dobni az egészet, szóval az is relatív, hogy mi a drága.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

jns.melinda

2016. augusztus 21.

30 fok fölött is kibírja az egész napot, ha már egy kicsit jobb szemfestékkel használjuk, mint egy 100forintos boltból való. Az avonnal is nagyon elégedett voltam, de ez egy picit annál is jobb. A minta kiszerelés is nagyon sokáig elég és szerintem jobb is, mint az teljes kiszerelés, nem szárad ki, jobban adagolható, higiénikusabb is. Tuti újra veszem.
Amire szerintem vigyázni kell, hogy a szempillákra ne kerüljön belőle, mert csomósodhat a spirál tőle.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

tollpapircerka

2016. június 21.

nagyon sokáig gondolkodtam rajta,aztán miért ne alapon eljutott hozzám,de nem bántam meg! imádom

tollpapircerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Flo2785

2016. június 2.

Szuper, egésznap fenn tart, jol fed

Flo2785
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 2.

Szuper, egésznap fenn tart, jol fed

_ca_

2015. április 24.
Még csak pár hete használom, és egyelőre az árán kívül nem tudok sok mindent felhozni ellene. Tartóssá teszi a szemsminket és szép élénkek lesznek vele a színek, de ennyit - ahogy másik is írták - sok más termék is teljesít, pl. az Artdeco és az Etude House alapjai. Egyelőre viszont még úgy tűnik, hogy sokkal kevesebb is elég belőle, mint a másik kettőből. Ha nagyon kiadósnak bizonyul, akkor lehet, hogy újraveszem - ha hamar elfogy, akkor pedig visszatérek a fentiek valamelyikéhez.

2016.február 21.
Update: az utazó méretű kiszerelés van meg nekem, és egy nagyon keveset még mindig ki tudok belőle facsarni, pedig április elején kezdtem el használni. Így már azt kell mondanom, ha nem is a legolcsóbb termék, de érdemes a beszerzését még így is megfontolni.

2016. május 7.
Végül a héten fogyott el, vagyis heti átlag három-négy nap használat mellett jó egy évig elég.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

2015. április 24.

2016.február 21.

Eroff

2016. március 16.

Tényleg tartóssá teszi a sminket. Először csak mintám volt belőle, amit a Naked 2 palettám mellé kaptam, de a minta is nagyon sokáig elég volt. Aztán a kisebb kiszerelést vettem meg, ami több mint egy éve megvan! Minden nap használtam és most kezd kifogyni. Szerintem most ki fogok próbálni mást is, de nem kizárt, hogy csalódni fogok, mert ez tényleg teszi a dolgát. Reggel 7-kor sminkelek és kb. du 3 óra fele kell egyet töröljek a szemhéjamon mert egy kicsi csík megjelenik, de ettől még csak kicsit halványodik a smink, nem tűnik el. A maradék pedig lemosásig fent marad.

Eroff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trihydroxystearin, Triethylhexanoin, Isopropyl Lanolate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Sorbitan Sesquioleate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone / Methicone Copolymer
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.