Vichy Normaderm Teljeskörű Hidratáló Arcápoló Problémás Bőrre (Vichy)

Vichy Normaderm Teljeskörű Hidratáló Arcápoló Problémás Bőrre

A  Vichy Innovációja, a Normaderm Teljes körűen ható arckrém a problémás arcbőr 6 jelét kezeli: bőrhibák, pórusok, fénylő bőr, bőrpír, bőrfelszín és egyenetlen arcszín

Hatékonyság: 3 aktív összetevő egyedülálló  kombinációja peeling hatással (szalicil sav + glikol sav + LHA) 24 órán át hidratáló textúrában

Érzékeny bőrre: Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt, Minden érzékeny bőrtípusra, Hipoallergén, Nem komedogén, Bőrerősítő és nyugtató hatású, Vichy termálvízzel

Élmény: Új, könnyű, nem zsíros és nem ragadós textúra, Optimális hidratálás, Kiváló sminkalap, Naponta alkalmazza megtisztított arcbőrre, kerülje el a szem környékét, Paraben-mentes

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: horzso

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Majd egy évig használtam mígnem elegem lett, hogy semmi javulást nem tapasztaltam, igaz rosszabb sem lett, ami a mai kozmetikumok között már némi örömre is ad okot, de ilyen áron, már nem ártana, ha valami pozitív fejlődés is lenne.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált

Én még 4 évvel ezelőtt szerettem bele, akkor másfél évig használtam (elfogyott, vettem). Aztán egy kis kihagyás után (mert nem volt pénzem) akartam venni újra, mert nagyon jót tett a bőrömmel. Szemmel láthatóan mattította, összehúzta amit kell, eltüntette, amit kell szinte a szemem láttára. Aztán az újat nem is értettem, mert abból volt már nappali és éjszakai meg ránctalanítós meg kutyafülés. És az már sajna nem jött be. Kár érte. Nagyon jó termék volt VALAHA. És akkor az árát megérte (ha valami jó kis akciót kifogott magának az ember lánya). Azóta nem veszem. :(

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

A mintát használom egyenlőre, de nem valószínű a nagy kiszerelés megvétele.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Tini koromban használtam egy ideig, nem volt vele különösebb gondom. Érezhetően kevesebb lett tőle a pattanásom, és amíg használtam, addig kevésbé gyulladt be a bőröm. Viszont elhagytam, mert egyszerűen nem tudtam kibékülni az állagával és az illatával. Na meg az áráról ne is beszéljünk. Ha megnézzük az ár!/mennyi ideig tart a krém arányt, akkor szembesülünk vele, hogy egészen jó kis zsebes ez a cucc. Jóindulattal négy csillag.

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 35-44

Csak nyáron veszem meg,ebben az évszakban nem használok alapozót,viszont fényvédő krémet napozáshoz igen.Érzékeny szeplős könnyen zsírosodó bőröm van,elég jól rendben tartja. -A legelső változata volt a legjobb,kár,hogy újítják.Azért mert Parabén-mentes ez jó,de pár pattanásom még akad,sajnos.

Új: Sajnos ez az újított változat semmit nem ér! Nem mattit,acnéra hatástalan,a pórusok összehúzására használhatatlan és az apróbb ráncokat is előhozza.
    Nulla!!!

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nekem nem használt semmit se. Az ára borzalmas az állaga is szóval ez egy nagy nulla ha lehetne....nekem nem jött be.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

én ezt a krémet arra használom, hogyha az esti sminklemosás után észreveszek 1-2 pattanást, akkor teszek belőle 1-1 pöttyöt mindegyikre. reggelre pedig nemcsak leszárítja, de mintha el is varázsolta volna a pattanás 70%-át. nekem így használva kitűnően működik és nagyon sokáig elég.

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Semmire nem jó. Tinikoromban próbáltam a lemosóval együtt a pattanásos zsíros bőrömre. Nem volt semmi hatása, de az ára irreálisan magas.

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

4 évvel ezelőtti elődjével próbálkoztam, de egyik legnagyobb kozmetikai mellényúlásom volt. Felkenve kihozta az összes bőrtökéletlenséget az arcomon, nem szívódott be rendesen, ragacsos filmréteget hagyott, ha minimális mennyiséget használtam is, piros égő arc volt a végeredmény. Aztán arra gondoltam, hogy hátha ez egy spéci hatás, lesz ez majd jobb. Rásminkeltem, amivel a pirosság halványítható volt, de még mindig odakozmált szolis fejem volt, úgyhogy meghagytam otthoni használatra. Egy hétig bírtam a nehéz, zsíros érzetű bőrt, bőrpírt, égető érzést, és az utolsó, döntő pillanat az volt, amikor hatalmas belső pattanások nőttek rajtam. Utóbb valahol olvastam, hogy ez a hatásmechanizmusa része, hogy felszínre hozza a bőr szennyeződéseit, de kérem! Ezt legalább valamilyen tájékoztatóban azért illett volna rögzíteni! Abbahagytam a használatát, és a tünetek elmúltak, a göbökkel meg még hetekig küzdöttem. Ha előre tudom, hogy ragyásít, más elvárásokkal állok hozzá, és lehet szemet hunyok. De a fénylő fej, pirosság és irritáció akkor is kizáró tényező lenne..

Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

egy hete használom ezt a krémet, és nagyon meg vagyok vele elégedve! vízhiányos, zsíros és sokszor pattanásos az arcom, gondoltam, kipróbálom, hátha segít, és így lett. 24+ órás hidratálás, a pötyik majdnem teljesen visszahúzódtak, nincs semmi rossz szaga vagy ilyesmi, hamar felszívódik. kombinált bőrre nagyon tudom ajánlani!

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Alcohol Denat. al EWG Kockázat: 5

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Phenyl Trimethicone szil EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Isononyl Isononanoate eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Nylon-66 EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Isopropyl Lauroyl Sarcosinate EWG Kockázat: 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Glycolic Acid kh EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Glikolsav. Az AHA-savak (alpha hydroxy acid) leggyakoribb formája. A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover). A bőr legfelső rétege (stratum corneum) 3-5 hetente teljesen kicserélődik, ezen gyorsítanak a kémiai hámlasztók. A glikolsavat általában 5-15% közötti koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 3 és 4 között kell lennie ahhoz, hogy hasson. A  megfelelő mennyiségben és pH-értéken enyhén irritáló összetevő, mely csípős, csipkedő érzést okoz a legtöbb bőrön. Mivel vízben oldódó, csökkenthetünk az irritáción, ha teljesen száraz bőrre kenjük. A glikolsav külön figyelmet érdemel azért is, mert 10% feletti koncentrációban nemcsak hámlaszt, hanem a kollagéntermelést is serkenti. Részletesebb információ a futuredermen.

Salicylic Acid kh|gy EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Sok

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Blue 1 / CI 42090 sz EWG Kockázat: 0

Brillantkék FCF, CI 42090, Élelmiszer Kék 2

Eredet:
Szintetikus kék színezék.

Funkció és jellemzők:
Kék élelmiszer színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Felhasználás:
Jégkrém és egy néhány más élelmiszer, de leginkább kozmetikumokban.

Napi bevitel:
Max. 12,5 mg/testsúly kg.

Mellékhatások:
A használt koncentrációkban ritkán lépnek fel mellékhatások. Néhány allergiás reakcióról van feljegyzés.

Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Isohexadecane eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Disodium EDTA EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Capryloyl Salicylic Acid kh EWG Kockázat: 1

Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer EWG Kockázat: 0

Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer EWG Kockázat: 1

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Polysorbate 60 ti|eu EWG Kockázat: 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!