KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Judittttt

2018. október 2.

Update 2:

Ez a vélemény nem ide tartozik, hanem a termékcsalád GÉL verziójához! :) Fontos! Sajna nem tudom törölni. :D

Litánia következik az imádatról.
Szóval nincsenek nagy bőrproblémáim, kicsit egyenetlen a színe (orrom töve pirosasabb meg ilyenek), szerencsére kinőttem a tinikoromat megkeserítő pattanásokat. Ami viszont maradt, az a texturált bőr roppant tág pórusokkal, és emiatt konstans mitesszerekkel. Mindig olyan érzete volt a bőrömnek, mint a dörzspapír, 'mákos', 'grízes'. Orrom és állam, nem túlzok, látni lehetett őket rendesen, és szerintem ettől az egyik legnehezebb megszabadulni, kezelni, hisz a pórus mérete az egy genetikai adottság, és ha nagy, akkor telni fog, és kész ... főleg, hogy nekem korpás szeborreás a bőröm, felszínen száraz, mélyebben zsíros. Hiába járkáltam rendesen a kozmetikushoz nyomkodásra, kb egy hét múlva ugyanúgy tele voltak, és sajnos nem is tudta sose az összeset eltüntetni. A cosrx BHA-t próbáltam ki először, ami segített sokat, de egy idő után szerintem kevéssé vált a bőrömnek, megszoktam. Ezen kívül próbáltam az Ordinary egyik retinolos szérumát, ugyanis olvastam, hogy segíteni tud a tág pórusokon, de nem hozta a várt hatást. Nagyon el voltam már keseredve és azt hittem ez így marad, el kell fogadni, de végre beadtam a derekamat az általam drágállott Paula cuccoknak. Erről és a vizesebb állagú kék csomagolású BHA-ról ugyanaz a véleményem:
A hozzám hasonló bőrrel rendelkezőeknek ez egy akkora eget rengető csoda cucc hogy leírhatatlan. Naponta egyszer, esténként használom, a hidratálókrémem előtt. Amit tesz: egyenletesebbé és kevéssé texturálttá teszi a bőrt, és felpuhít, plusz mélyen gondolom lazítja a kis mitesszer gilisztákat. Magától nem robbantja ki a mitesszereket és nem oldja fel a nagyobbakat, erre SEMMI nem képes. De az eltávolításuk álom könnyű! Nekem mindig iszonyat szenvedős volt a nyomkodás, a könnyeim szoktak közben folyni, és nem is lehet egyszerre sokat kinyomni, nem bírja a bőröm, ilyen ez a korpás szeborrea. Ez a BHA annyira fellazítja a bőrömet vagy nem tudom, hogy gyakorlatilag éppen hogy összenyomok egy kis részt az orromon, az államon, és rendesen kiömlik az összes mitesszer. Ég és föld. Segít eltüntetni a kis dögöket, és utána segít mitesszer mentesen tartani a bőrt. Én soha többet nem fogok nélküle élni, minden utolsó petákot megér, valóban hatásos. Állatokon sem tesztelik ráadásul... és ha úgy nézem, hogy a kozmetikusomat valószínáleg ezek után félévente ha látogatom majd, ezzel a cucclival én inkább spórolok, mint költök! Mellesleg nem volt ilyen szép és tiszta a bőröm már nagyon régóta...
A másik BHAval szemben ez azért tetszik jobban, mert gélesebb az állaga, emiatt könnyebben használhatósimán kézből, vattakorong nélkül, mint a másik. Azt viszont tudni kell, hogy ez hagy egy ragacsos érzetet a bőrön, szemben a másikkal. Engem nem zavart, úgyis csak este használtam.

Csiribirit ettől szerintem főleg csak az fog kapni, akinek komoly, díjbirkózó mitesszerei vannak, mint nekem voltak. Annak viszont akkora csiribiri lesz mintha David Copperfield lökdösné ki a rohadt mitesszereit az elérhetetlen helyekről, mint az orrtő! Aki tudja, milyen érzés az, amikor tényleg, azt a megszámlálhatatlan rohadt fekete fejű dögöt egyszerűen nem lehet eltüntetni az összeset, lehetetlen, és pusztulat fájdalmas, mert felszíni szárazsággal is küzd .... nekem ez maga a megváltás, rohadék földigiliszta méretű és mindenhol megtalálható mitesszerekkel küzdőknek meleg szívvel ajánlom!

Update:
Ezt szeretem jobban, a géles állaga miatt, számomra könnyebben kezelhető. Hagy réteget, de engem nem zavar, csak este használom, és legalább így jobban érzem, hogy van belőle az arcomon, mint a folyós kék tesójától :D

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Update 2:

Litánia következik az imádatról.

Update:

dkitti87

2018. szeptember 27.

A pozitív vélemények hatására megvettem a nagy kiszerelést, nos, végülis megvagyok vele elégedve. A pattanásokat valóban eltüntette, szépen lehúzta pár nap alatt, a fehér miteszerek is halvanyultak, a feketék könnyen ki jönnek, összességében tényleg javított a bőröm állapotán. Pár hete használom minden nap, néha kihagyom ha azt látom, hogy szárít. Használom továbbra is, remelem hosszabb távon ennél is jobban kifejti majd a hatását.

dkitti87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

MaFa

2018. szeptember 19.

Sok jót hallottam róla, így beszereztem a mini változatát. Heti 1-2x használom. Első használatkor látványosan szembe tűnt, hogy a tág pórusaimat nagyon össze húzta, viszont a miteszereimet egyáltalán nem távolította el. A pattanásokat leszárítja, de erre sok más termék is képes. Fényvédővel együtt használom, de még így is elég érzékeny tőle a bőröm. Sajnos nekem nem annyira jött be.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Véletlenül ebből rendeltem mintákat, rosszul emlékeztem melyik volt meg régebben (a RESIST Daily Pore-Refining Treatment 2% BHA-t próbáltam először, ez nagyon jól be is vált). Sajnos ez nem az igazi, olyan hat is, nem is, néha ront a helyzeten, néha semmit nem csinál. A teljes kiszerelésre így nem fogok benevezni.
Kicsit egyébként ragacsosabb és kevésbé vízszerű a resist-hez képest.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Kicsit egyébként ragacsosabb és kevésbé vízszerű a resist-hez képest.

babyface

2018. augusztus 23.

még jó hogy csak a kis mintában próbáltam ki, mert egy ideje van egy olyan sejtésem, hogy az én arcomnak a tiszta BHA hámlasztók, hiába ajánlják tág pórusú, zsíros, pattanásos bőrre, valamiért nem szuperálnak. :( amint elkezdtem használni egyből rengeteg pattanás lepte el az arcomat és mikor abbahagytam csodák csodájára ez a probléma megszűnt. úgyhogy maradok a g&g hámlasztóknál illetve télre tervezek kipróbálni egy ordinaryt is :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

betyusz123

2018. augusztus 15.

Ha valamire illik a csodaszer kifejezés, akkor erre abszolút. Óvatosságból csak a miniverzióját rendeltem meg, de még az sem fogyott el, pedig hónapok óta használom, időnként szüneteltetve kicsit. Este bekenem vele a pattanásokat, amik reggelre jóval kisebbek és halványabbak lesznek (a kezdődő pattanások pedig "megérnek"), azt követő napra pedig már el is tűnnek. Hogy megvásárolom-e a normál kiszerelést? Naná! :)

betyusz123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

bija

2018. augusztus 13.

Imádom, igazi csodaszer. A hámlasztás új korszakot nyitott meg számomra a bőrápolásban. Mióta használom, 1-2-3 naponta, a bőrömön nincsenek hibák, a mitesszereim szinte már teljesen eltűntek.
Kombinálom más hámlasztókkal, szeretem az állagát, csak dicsérni tudom.

bija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Kombinálom más hámlasztókkal, szeretem az állagát, csak dicsérni tudom.

missy89

2018. július 8.

Életem első hámlasztója, három hónap alatt látványosan javult tőle a bőröm minősége. Soha nem volt még ilyen tiszta és smink nélkül is vállalható az arcom. Egy-két pattanás időnként előfordul, de azokat is gyorsan lehozza. Még kísérletezem, hogy milyen gyakran érdemes használni, de a heti 5-6 napos használatot is jól bírja a bőröm. Gondolkodom, hogy kipróbálom a krém állagú verziót is.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

ktothkriszti94

2018. július 2.

A mini verzióját próbáltam ki először, életem első hámlasztója volt. Eleinte kicsit csípett, de utána hozzászokott a bőröm, heti 2-3 használat mellett. Sokáig elég, nagyon szépen rendbe teszi a pórusokat, pattanásokat. Azonban kissé drága, olcsóbb termékkel is el lehet érni ugyanilyen hatást.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Tmika

2018. június 8.

Deluxe mintám van csak belőle, és teljes kiszerelés nem is lesz, de nem azért mert rossz, hanem mert ez is nagyon sokáig elég. Biztosan újra fogom venni. Nem használom minden nap, de nyáron sem mondok le róla, mert nagyon erős fényvédőt használok nappalra. Kb. két éve vettem észre, hogy a homlokom lassan rinocéroszbőrre hasonlít, és utánaolvastam, mi segítene. Ettől nagyon puha lett a bőröm, néha érzem, hogy picit csíp, de ez nagyon hamar elmúlik. Csak este használom, másnapra öröm látni a bőröm (igaz mást is használok mellette, szóval nem csak ezé az érdem). A puhító hatás mellett a mitesszereket is halványítania kellene, na ez nálam nem nagyon működik, de nem is ezért vettem. Hamar beszívódik, nem vattára teszem, mert szerintem az pazarlás, az ujjammal dolgozom el. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, gondolom más BHA tartalmú termék is jó lenne, de ez a mennyiség, ilyen áron még belefér.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.