Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
MINTA Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
Ár: 275Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
p.bettina

2019. május 22.

Kb 1 hónapja használom más PC termékekkel együtt. Az állaga miatt nagyon kevés elég belőle, ezért nagyon sokáig kitart egy kiszerelés. Ez pozitívum. Viszont én semmi változást nem látok a bőrömön. Sem kevésbé, sem jobban nem zsírosodik a bőröm, a pórusaim is ugyanúgy néznek ki. Tisztábbnak sem látom őket sajnos. Még használom, próbálgatom, naponta az esti rutinom része. Meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

dkitti87

2019. május 22.

Update:
Több mint fel éve megvan, az üveg félig van szóval nagyon gazdaságos köszönhetően a folyekony állagának. Olyan mintha egy idő után megszokna a bőröm és nem hat igazán, aztán nem használom egy ideig és utána újra szép a borom tőle, szinte kisimitja az egész arcom reggelre. A gyulladáscsökkentő hatása fantasztikus, valóban lehúzza a patikat akar reggelre is. A miteszerekkel és porusaimmal viszont annyira nem tud megbirkózni. A benzoil peroxidtol pl úgy érzem jobban kitisztultak/eltűntek az orromon levő miteszrek. Összességében meg mindig megvagyok vele elégedve!

A pozitív vélemények hatására megvettem a nagy kiszerelést, nos, végülis megvagyok vele elégedve. A pattanásokat valóban eltüntette, szépen lehúzta pár nap alatt, a fehér miteszerek is halvanyultak, a feketék könnyen ki jönnek, összességében tényleg javított a bőröm állapotán. Pár hete használom minden nap, néha kihagyom ha azt látom, hogy szárít. Használom továbbra is, remelem hosszabb távon ennél is jobban kifejti majd a hatását.

Update:

Candy21

2019. május 9.

Szebb a bőröm mióta használom olyan szép egyenletes szebbek tőle a pórusaim is. Nagyon sokat segített a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

gaalmelinda86

2019. április 30.

Tél végére, tavasz elejére borzalmas állapotba került a kombinált bőröm. Hámlasztókkal ez volt a második próbálkozásom, a Geek &Gorgeous Cheer Up nem hozta meg a várt eredményt. Instagramon Anine Bing ajánlotta, akinek a bőre valószínűleg a plasztikától is szép, de úgy gondoltam adok neki egy esélyt. Jól tettem, mert már rögtön az első nap után sokkal ragyogóbb, egyenletesebb lett a bőrtónusom. Arckrémemet nappalra és éjszakára is is PC-re cseréltem hozzá, de ez csak egy egybeesés volt. Szérumot G&G hyalu 5 lightot használok még este. Egy hét tökéletesnek tűnő bőr után aztán kezdődött a purging. Vagyis apró pattik jelentek meg a szokott helyeken, nem gyulladtak, illetve reggelre tocsogott a zsírtól az arcom. Főképp T vonalban. Reggel és este is használom, most érek a negyedik héthez, kezd megnyugodni a bőröm és látom milyen jól dolgozik a hámlasztó. A purging először ijesztő, írtam is a skinsmart ügyfélszolgálatnak, akik segítőkészek voltak és megnyugtattak. Még mindig csillog kicsit az orrom, de már sokkal jobb, mint volt és a pórusaim is láthatóan kisebbek lettek. Persze attól még ott vannak, de összességében látványra és tapintásra is jobb az arcbőröm. Most át fogok állni csak esti hámlasztásra, plusz heti egyszer teszek fel majd hámlasztó maszkot. Hiába drága, nekem egyelőre maximálisan megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

zimmbo

2019. április 26.

UD3: Évek alatt sokat változott a bőröm, már nem zsíros annyira, mint rég. Két naponta este használom, és így teljesen rendben van, de ezt a folyékony állagot nem szeretem, más állagút fogok nézni. Már nem ezzel a flakonnal hozzák forgalomba.

Ud2: Sajnos hosszútávon nekem nem vált be... A pórusaimat szépen tisztán tartja, viszont nagyon elzsírosítja a bőröm. Mikor nem használom, nem fénylik annyira az arcom. Csillagot nem veszek le, mert amit ígér, teljesíti.

Este próbáltam tisztítás után, úgy mint egy tonikot. Kicsit ragadós marad utána a bőr, de hát este ez kit zavar... Reggelre tocsogott a bőröm a zsírtól. Viszont lemosás, tonizálás után nagyon szép lett a bőrképem. Az orromon is és az arcomon is kisebbek/kevésbé láthatóak lettek a pórusaim, láthatóan kitisztultak. Ó, gondoltam ez isteni lesz! Szintén Paulás fizikai fényvédőt kentem fel, az összkép remek! Ahogy teltek az órák, egyre jobban zsírosodott be a bőröm, délutánra az orrom és a homlokom vállalhatatlan lett. Hogy ez most a bha-nak vagy a fényvédőnek "köszönhető" nem tudom, de ezt így használni nem tudom, mert sminkelni/púderezni nem szoktam, nem is akarok. Öt csillagot adok, mert szuperül teljesített egy használat után is, csak lehet hogy nem az én bőrömre való.

Ud.: végül csak megbarátkoztunk. Vékonyan felvíve minden este használom. Plussz heti 2x használok agyagos pakolást, ami kordában tarja a zsírosodást. Szeretem. A pórusaim sokkal szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

kremmed

2019. április 7.

Elkezdtem foglalkozni a tudatos bőrápolással, sokat olvastam Skinsmarton a kémiai hámlasztókról.. Alapvetően normál bőrtípusom van, de gondoltam az orromon levő miteszereim és a havi hormonális változások miatt kijött 1-2 pattanásom megelőzésére-kezelésére jó lehet beépíteni a bőrápolási rutinomba egy hámlasztót. Erre esett a választás a könnyed állag és a nagy népszerűsége miatt.. Elkezdtem használni, fokozatosan növeltem napi használatra, ahogy ajánlották. A miteszereim elmúltak, viszont a bőröm fényes, pirosodásra hajlamos és érzékeny lett, nem vészesen, de az alapvetően teljesen normális bőröm elromlott. De több hétig folytattam ennek ellenére a használatát, mert annyira hittem, hogy ez jó így, így kell működnie.. Majd egy kis ideig elhagytam, aztán heti egyszeri használatra csökkentettem a mennyiséget. Így az orromon miteszerek továbbra sincsenek, de a bőröm többi része nem irritált már.
HETI EGYSZERI HASZNÁLAT MELLETT 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

HETI EGYSZERI HASZNÁLAT MELLETT 5 csillag.

bugeyes

2019. április 1.

Úgy gondoltam, hogy a G&G után kipróbálom ezt az ikonikus terméket a márkától. Segíteni segít a bőrképen, az tény, viszont az állaga szörnyű, ragacsos, nehezen szívja be a bőröm. Ennyi pénzért az én tapasztalatom alapján nem éri meg, mert ennyit bőven tud a fent említett márka hámlasztója is és nincs a kellemetlen, ragacsos érzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

tothkitti91

2019. március 27.

Kicsit féltem kipróbálni, de az első 2 alkalom után olyan brutális változás látszódott az arcomon, hogy azóta állandó darab az esti arcápolási szerek között. Nagyon nagyon sokat tud segíteni a problémás zsíros arcbőrön. 3 csepp elég az egész arcomra, így nagyon sokáig elég, szóval a magas ár ellenére újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

HCHB11Cl11

2019. március 25.

Már jó ideje használom, és akinek pattanásos/mitesszer/tág pórusú a bőre (mint nekem), annak kötelező darab (vagy legalábbis valami hasonló BHA hámlasztó), mert tényleg használ, a fent említett problémákat jól orvosolja. A gyulladást csökkenti, a pattanások előbb gyógyulnak, a bőr általánosan szebbnek tűnik a használata után (szárítja is kicsit). A fekete mitesszereimen az orromon nem látok nagy és látványos javulást sajnos. :( Persze nem egyik napról a másikra fog csodát tenni, kell idő, hogy rendeződjenek a problémák, ezért folyamatos használat javasolt (és egyéb hatóanyagok is). Nekem az orrom érzékenyebb a hámlasztásra, ezért ott 2 esti használat után elkezd hámlani a bőröm, ezért inkább csak heti 2, max. 3 alkalommal használom. Ha pattanás is van, ott akár minden este. Az állaga könnyed, selymes, hígan folyó, így vigyázni kell hogy nehogy elcsöppenjen. Nekem nagyon nem tetszik a flakon nyílása (ami egy sima, vízszintes felületen egy kis lyuk középen) gyakorlati szempontból, mert nehéz felvinni az arcomra úgy, hogy ne pazaroljak, hiszen vattára (gondolom erre tervezték) vagy a tenyerembe nem akarom kiönteni és úgy felkenni, így csak a mutató ujjamra szoktam önteni kicsit és gyorsan felkenni, mielőtt elfolyik. Így elég nehéz és lassú a művelet. Olyan érzésem van néha, mintha nem szívódna be rendesen...
Drága, ez tény, és találtam ennél olcsóbb 2%-os BHA hámlasztót is, ami ugyan azt a hatást tudja, mint ez.
Egy ilyen flakon akár jó pár hónapig is elég, a használat intenzitásának függvényében persze. Tetszik benne a zöld tea kivonat, plusz segítség. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

DorothyHK

2019. március 18.

Nagyjából két hét használat után kezdett el hatni, vagy inkább mondhatni csodát tenni! Olyan szépen kordában tartja a bőröm mint még soha semmi. Mióta használom nem voltak nagyobb pattanásaim - sokszor éreztem, hogy keletkezőben van egy hatalmas pattanás de olyankor bevetettem ezt a csodaszert és másnapra vissza is húzódott a kis duzzanatkezdemény. A pórusaim is láthatóan kisebbek. Tudom, hogy nem szabadna, de el is hagytam szinte minden más arcápolási terméket az utóbbi időben (arcradír, éjszakai krém, toner) mert egyszerűen úgy érzem emellett a termék mellett nincs semmi másra szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.