KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   10 990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 990  Ft

• Hatásos pattanások, mitesszerek, keratosis pilaris, tág pórusú, nagyon érzékeny  és rozaceás bőrre
  • Felveszi a harcot a makacs pattanások és mitesszerek ellen is
  • Csökkenti a pirosságot
  • Segít a tág pórusok méretének normalizálásában, a mitesszerek eltávolításában
  • Folyékony, vízszerű állag
  • Gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 10 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

missy89

2018. július 8.

Életem első hámlasztója, három hónap alatt látványosan javult tőle a bőröm minősége. Soha nem volt még ilyen tiszta és smink nélkül is vállalható az arcom. Egy-két pattanás időnként előfordul, de azokat is gyorsan lehozza. Még kísérletezem, hogy milyen gyakran érdemes használni, de a heti 5-6 napos használatot is jól bírja a bőröm. Gondolkodom, hogy kipróbálom a krém állagú verziót is.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Judittttt

2018. július 4.

Litánia következik az imádatról.
Szóval nincsenek nagy bőrproblémáim, kicsit egyenetlen a színe (orrom töve pirosasabb meg ilyenek), szerencsére kinőttem a tinikoromat megkeserítő pattanásokat. Ami viszont maradt, az a texturált bőr roppant tág pórusokkal, és emiatt konstans mitesszerekkel. Mindig olyan érzete volt a bőrömnek, mint a dörzspapír, 'mákos', 'grízes'. Orrom és állam, nem túlzok, látni lehetett őket rendesen, és szerintem ettől az egyik legnehezebb megszabadulni, kezelni, hisz a pórus mérete az egy genetikai adottság, és ha nagy, akkor telni fog, és kész ... főleg, hogy nekem korpás szeborreás a bőröm, felszínen száraz, mélyebben zsíros. Hiába járkáltam rendesen a kozmetikushoz nyomkodásra, kb egy hét múlva ugyanúgy tele voltak, és sajnos nem is tudta sose az összeset eltüntetni. A cosrx BHA-t próbáltam ki először, ami segített sokat, de egy idő után szerintem kevéssé vált a bőrömnek, megszoktam. Ezen kívül próbáltam az Ordinary egyik retinolos szérumát, ugyanis olvastam, hogy segíteni tud a tág pórusokon, de nem hozta a várt hatást. Nagyon el voltam már keseredve és azt hittem ez így marad, el kell fogadni, de végre beadtam a derekamat az általam drágállott Paula cuccoknak. Erről és a vizesebb állagú kék csomagolású BHA-ról ugyanaz a véleményem:
A hozzám hasonló bőrrel rendelkezőeknek ez egy akkora eget rengető csoda cucc hogy leírhatatlan. Naponta egyszer, esténként használom, a hidratálókrémem előtt. Amit tesz: egyenletesebbé és kevéssé texturálttá teszi a bőrt, és felpuhít, plusz mélyen gondolom lazítja a kis mitesszer gilisztákat. Magától nem robbantja ki a mitesszereket és nem oldja fel a nagyobbakat, erre SEMMI nem képes. De az eltávolításuk álom könnyű! Nekem mindig iszonyat szenvedős volt a nyomkodás, a könnyeim szoktak közben folyni, és nem is lehet egyszerre sokat kinyomni, nem bírja a bőröm, ilyen ez a korpás szeborrea. Ez a BHA annyira fellazítja a bőrömet vagy nem tudom, hogy gyakorlatilag éppen hogy összenyomok egy kis részt az orromon, az államon, és rendesen kiömlik az összes mitesszer. Ég és föld. Segít eltüntetni a kis dögöket, és utána segít mitesszer mentesen tartani a bőrt. Én soha többet nem fogok nélküle élni, minden utolsó petákot megér, valóban hatásos. Állatokon sem tesztelik ráadásul... és ha úgy nézem, hogy a kozmetikusomat valószínáleg ezek után félévente ha látogatom majd, ezzel a cucclival én inkább spórolok, mint költök! Mellesleg nem volt ilyen szép és tiszta a bőröm már nagyon régóta...
A másik BHAval szemben ez azért tetszik jobban, mert gélesebb az állaga, emiatt könnyebben használhatósimán kézből, vattakorong nélkül, mint a másik. Azt viszont tudni kell, hogy ez hagy egy ragacsos érzetet a bőrön, szemben a másikkal. Engem nem zavart, úgyis csak este használtam.

Csiribirit ettől szerintem főleg csak az fog kapni, akinek komoly, díjbirkózó mitesszerei vannak, mint nekem voltak. Annak viszont akkora csiribiri lesz mintha David Copperfield lökdösné ki a rohadt mitesszereit az elérhetetlen helyekről, mint az orrtő! Aki tudja, milyen érzés az, amikor tényleg, azt a megszámlálhatatlan rohadt fekete fejű dögöt egyszerűen nem lehet eltüntetni az összeset, lehetetlen, és pusztulat fájdalmas, mert felszíni szárazsággal is küzd .... nekem ez maga a megváltás, rohadék földigiliszta méretű és mindenhol megtalálható mitesszerekkel küzdőknek meleg szívvel ajánlom!

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Litánia következik az imádatról.

ktothkriszti94

2018. július 2.

A mini verzióját próbáltam ki először, életem első hámlasztója volt. Eleinte kicsit csípett, de utána hozzászokott a bőröm, heti 2-3 használat mellett. Sokáig elég, nagyon szépen rendbe teszi a pórusokat, pattanásokat. Azonban kissé drága, olcsóbb termékkel is el lehet érni ugyanilyen hatást.

ktothkriszti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Tmika

2018. június 8.

Deluxe mintám van csak belőle, és teljes kiszerelés nem is lesz, de nem azért mert rossz, hanem mert ez is nagyon sokáig elég. Biztosan újra fogom venni. Nem használom minden nap, de nyáron sem mondok le róla, mert nagyon erős fényvédőt használok nappalra. Kb. két éve vettem észre, hogy a homlokom lassan rinocéroszbőrre hasonlít, és utánaolvastam, mi segítene. Ettől nagyon puha lett a bőröm, néha érzem, hogy picit csíp, de ez nagyon hamar elmúlik. Csak este használom, másnapra öröm látni a bőröm (igaz mást is használok mellette, szóval nem csak ezé az érdem). A puhító hatás mellett a mitesszereket is halványítania kellene, na ez nálam nem nagyon működik, de nem is ezért vettem. Hamar beszívódik, nem vattára teszem, mert szerintem az pazarlás, az ujjammal dolgozom el. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, gondolom más BHA tartalmú termék is jó lenne, de ez a mennyiség, ilyen áron még belefér.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

kalmaniki

2018. május 26.

Elsőre csak kis kiszerelést rendeltem belőle, de biztosan megveszem teljes méretben is, mert bevált. Az állaga érdekes, egy réteget hagy maga után, ami hidratált érzetet nyújt, nem szárítja a bőrt. Nekem segített abban, hogy kevesebb mitesszerem alakuljon ki, pattanásom eddig sem volt, de a mitesszerekkel küzdöttem rendesen. Heti 2-3x használom este.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

bubilany

2018. május 22.

Az előttem szólóhoz hasonlóan, nekem is ez az első BHA-m. Egy mintát rendeltem belőle és néhány "testvéréből". ( Azért tegyük hozzá, hogy szerintem egy hatalmas plusz hogy lehet mintákat meg mini kiszereléseket rendelni!!!!!) Nagyon fura szerintem az állaga, és egy ragacsos réteget hagy az arcomon, pedig nem használok nagy mennyiségt belőle, ez számomra egy kicsit zavaró. Az olvasott vélemények alapján valami hatalmas BUMM-ot és csiri-birit vártam, de ez sajnos elmaradt. Nem állítom, hogy nem használ semmit, de ezért az árért az ember többet várna el.

bubilany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

pasztibarbi9

2018. április 21.

Ez volt az első bha-m, 3 mintát vettem belőle, de nekem elég sokáig elég volt. Sokkal szebb lett tőle az arcom (sajnos kb fél éve elég ronda, volt rajta minden csúnyaság ami csak lehetett) bár egy bizonyos pontnál tovább nem használ. Szebb a bőröm, de sajnos még mindig nem szép. Ettől függetlenül én elégedett vagyok vele, szuper termék! Naponta használtam, fél órát vártam, majd utána jött a hidratáló. Fura állaga van szerintem az arcon, réteget képez rajta, kicsit zavaró de nem vészes. A teljes kiszerelést biztos nem venném meg mert elég durva ára van.. a minin gondolkodtam, de végül úgy döntöttem inkább kipróbálom a Cosrx hámlasztót is, az gazdaságosabb és hátha megadja azt a kis pluszt amit ebből hiányolok:)

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Candy21

2018. április 14.

Szebb a bőröm mióta használom olyan szép egyenletes szebbek tőle a pórusaim is. De sztem nekem ő gyenge úgyh legközelebb egy erősebb hámlasztót fogok kipróbálni.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Telihold

2018. március 31.

Frissítés: Mivel természetesen nem dobtam ki, és tettem vele még néhány óvatos próbát később is, rá kellett jönnöm, hogy nem vele volt a probléma. Az AHA savat nem bírja a bőröm, még a 6%-os mandulasavtól is pirosodik, és az csíp is egy kicsit. Sokáig nem használtam egyiket sem, aztán megint tettem egy-egy próbát velük, és rögtön kitűnt a különbség. Az érzékeny, de sajnos eltömődött pórusokra, zsírosodásra hajlamos bőrömnek heti egy-két alkalommal elegendő, de sokat javít a bőrképemen a 2%-os BHA. (Bár használhatnám többször is!)

Azt hittem, hogy bírni fogja a bőröm. Évtizedek óta problémát okoznak számomra az eltömődött pórusok. A kisebb kiszerelést vettem meg próbaképpen, viszont nem veszem újra, mert csak a homlokomra, az arcom zsírosabb részére kenhető, de még oda is mértékkel. Nekem nem vált be, de ez valószínűleg nem a szer hibája. Kevésbé erős hámlasztóra van szükségem.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 31.

TimyeK

2018. március 12.

Eddig egy más márka 2%-os BHA hámlasztóját használtam, de kissé megszokta már a bőröm. Így kipróbáltam ezt a terméket, ami ugyanolyan széppé varázsolta az arcom, mint annak idején az elődje, viszont felkenés után kissé viszkettem és kipirosodott az arcom. Többször próbálkoztam vele, de hiába, így inkább nem próbálkozok vele többé :(

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.