Alfaparf

Ár:   2680 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Gyengéden tisztítja a hajat és segít meghosszabbítani a szalonkezelések közötti időben az elért eredmény tartósságát. A sampont keratinnal és babassú olajjal gazdagított formulája a hajat lággyá, könnyen kifésülhetővé és fényessé teszi.

laucy97

2019. szeptember 18.

Nekem nagyon puhává varázsolta a hajam, ami nagyon vékonyszálu. Első használatnal kevés mennyiség is elég volt, nagyon jól habzik és kellemes az illata. A hajam selymesnek és apoltabbnak hat tőle mint más samponoktól. Én csak samponját használom egy más balzsammal kiegészítve, de ígyis remek hatást nyújt. Drága az ára az tény, de mivel kevés is elég belőle így elég sokáig elég lehet. Nekem nem zsirositja a hajam egyelőre. A hajam csak úgy száll tőle 😁😊 egy próbát megér. Ha továbbá is jó hatassal lesz a hajamra újra veszem. Nekem a 250 ml kiszerelés van de ugy gondolom 2 3 honaoig biztosan eleg lesz a hátközépig érő hajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Reka071

2019. szeptember 16.

Nagyon szárít, egy használat után szörnyen nézett ki a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Nagyon szárít, egy használat után szörnyen nézett ki a hajam tőle.

Ayra

2019. szeptember 7.

Keratinos kezelés után a fodrászom ajánlotta, a pakolással együtt, amit azóta is használok. Erős igénybevételnek van kitéve a hajam, nálam érezhetően sokat segít. Folyamatos használat mellett érződik a hatás. Igaz, hogy nem olcsó, de sokáig elég. Az illatát kicsit erősnek tartom, de nem elviselhetetlen, ezért nem vonok le ppontot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

posagi

2019. szeptember 6.

Konkrétan nem hozta azt az eredményt, amit vártam. Vékonyszálú, töredezett középhosszú barna hajamra vettem. Nem mondanám rossznak, de ennyit szerintem nem ér. Sampont, balzsamot, hajpakolást együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

annodobo

2019. július 1.

Nem elég, hogy egy nagy szar a keratinos kezelése, de még a samponttol is korpás lett a hajam, konkrétan szeborrea....
Kidobtab 21ezret az ablakon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Kidobtab 21ezret az ablakon...

Babilona

2019. június 6.

Ez az eddigi legjobb samponom a száraz, hullámos hajamra. Cocochoco keratinos hajkezelésem után kerestem egy sls mentes sampont és erre esett a választásom. Finom puha a hajam és tartósabb a hajkezelés eredménye is. A hozzá tartozó balzsamot is használom és így együtt jó párost alkotnak. Egyetlen negatívum számomra az illata, nagyon erős és tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

sziluetta

2019. április 19.

Kicsit hosszabb használat után valóban látszik a hatása annak, hogy professzionális sampont használ az ember. Nálam az elején nagyon gubancolt, nem tudom miért, lehet az előző samponom mellékzöngéje volt még a gubancolódás. Felváltva használom másik szilikonmentes (olcsó baleás) samponnal, mert azért a zsírt/koszt sajnálom ezzel eltávolítani, ő a második samponozáskor jön és így tök jól megvagyok vele. Elképesztően fényes tőle a hajam, sajnos még mindig viszket a fejbőröm, de az valószínleg az ekcémámnak köszönhető, szóval azon nem is várom, hogy segíteni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

tinyblackpaw

2019. január 6.

Bár keratinos kezelésen még nem vettem részt (de már tervben van) Madi ajánlására próbát tettem ezzel a sampon és balzsam kombóval, mivel a drogériás samponoktól egyre sprődebb és megviseltebb lett a hajam. Életem egyik legjobb döntése volt szulfátmentes samponra váltani. Alapvetően nagyon zsíros a fejbőröm, a második nap már kezd hajmosásért kiáltani éppen ezért ezzel a samponnal a harmadik napot már nem tudom kihúzni hajmosás nélkül. Ez jelenleg nem zavar annyira, mert a száraz, töredezett hajam hosszán rengetegett segített. Kellően habzik, kíméletesen tisztít, az illata is tetszik, csodásan puha, táplált hajat kapok a használatáért cserébe és a fejbőröm sem érzem száraznak mint a szulfátokat tartalmazó samponok esetében. Annak ellenére, hogy picit gyorsabban zsírosodik vissza a hajam én megadom rá az 5 csillagot, mert balzsamjával együtt elképesztően szépen rendbe tették a menthetetlennek tűnő sprőd hajamat. Idővel ki fogok próbálni más szulfátmentes samponokat (Lakmét elsősorban) addig viszont maradok ennél a samponnál, igazi megváltás a drogéráiás termékek után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

candy28

2018. december 30.

A fodrászom ajánlotta a mellírozás után megviselt hajam újjáélesztésére. Nagyon jót tett vele. Az illatát is nagyon szeretem. Csak hát az ára.. na, de ezért nem vonok csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Benedetta88

2018. december 14.

Az illata nagyon finom, viszont szárította a hajam, sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Az illata nagyon finom, viszont szárította a hajam, sajnos nem vált be.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycereth-26, Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT