Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. január 3.

Alverde Quattro füstös smink szemfesték/szemhéjpúder paletta - 38 Smokey Eyes
Ár: 1100 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Kétszinű szemhéjpúder
Ár: Csere , Eladó: fdorottya
Állapot: keveset használt, Helyszín: Pécs, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki átutalással, postán maradó levélként,
JErzsi

2019. január 20.

A zöld színűt vettem meg (dark temptation), még valamelyik Joy-napokon, potom 750Ft-ért. Abszolút megérte, a színek gyönyörűen pigmentáltak, nagyon intenzívek szemhéjalap nélkül is, könnyen lehet satírozni, napközben nem mászkál, nem kopik. Az egyik kedvencem, barna szemeket gyönyörűen ki lehet vele hangsúlyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

vkata96

2018. december 11.

Matt barna szemhéjpúdereket kerestem, és erre esett a választásom. Ugyan nem ismerem az alverde termékeket, sosem használtam, gondoltam egy próbát megér a pozitív vélemények miatt. A világos színek nem túl pigmentáltak, de a sötétek igen, így összedolgozva mégis szép végeredményt lehet elérni vele. Könnyű összesatírozni őket és csak minimálisan porzanak. Tartósságra is jó. A doboza nagyon kis masszív, néha kinyitni is alig bírom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

boszetim

2018. november 24.

Nem a kedvencem. Színei szépek, de sajnos nem tartós és porzik is. Semmikép sem kuka, de ha tartósabb sminket készítek nem ezért nyúlok.
Nem hiszem hogy vásárolok többször, pedig vannak a márkának kifejezetten jó darabjai. Ez annyira nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Illori

2018. november 20.

Nekem bevált. Nem tűnik el hamar, tartósan fennmarad a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Nekem bevált. Nem tűnik el hamar, tartósan fennmarad a szemhéjon.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Még régebben vettem kuponnal, igazán kedvező áron, just nudes árnyalatban. A színek nagyon tetszettek, de nekem nem voltak tartósak és intenzívek. Sokat nem tudtam használni. Ugyanis irritációt okozott, szárított és piros foltok jöttek ki a szemhéjamon, amit neogranormonnal tudtam leggyorsabban eltüntetni. Többször adtam neki esélyt, de mindig ezt tapasztaltam. Nézegettem az összetevőlistát mitől lehet ez. Aztan rájöttem. A csomagolása olyan, ha megfigyelitek, hogy még bezárt állapotban is van az összeillesztésnél egy nagy rés. Kb. mint ha sosem lenne lezárva. Nem is értem... Belegondolni sem akarok, hogy hónapokig, évekig szellőznek a polcokon ezek a termékek. Mindenféle baktérium, por belekerülhet, utána meg tönkreteszi az ember bőrét. Felőlem aztán lehetnek szép összetevői, ha nincs egy normális csomagolása! Egyébként ezért sem veszek csomagolás nélküli termékeket. Érzékeny bőrűeknek pláne nem ajánlom! Hogy azóta változtattak -e valamit a csomagolásán nem tudom, mindenesetre nézzétek meg jól. Bennem ez olyan rossz élményt hagyott, hogy azóta nem vagyok hajlandó a márkától szemhéjfestéket venni, kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

skin

2018. november 13.

Lehet hogy jó az összetétel és ,hogy ennyi pénzért még tartós is ,de a barna kivitel rajtam konkrétan koszos hatást kelt. Nem tudom szépen elsatírozni , porzik,pereg . Nagyon nem kategória . A lila egyel jobb,de az is nap végére inkább monokli hatású lesz rajtam. Nekem nem vált be ,alap nélkül pedig fél órát ha kibír. Rendesen alá kell vakolni,hogy tartson. A szín- összeállítás miatt jár csak neki csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

mrs.imperator

2018. november 11.

Nagyon tetszik ez a kis termék, a rose garden árnyalatban van meg, praktikus pici csomagolás, gyönyörű selymes rózsás színek, szépen pigmentált és ami a külön tetszik benne hogy finom illata van. A szemhéjpúdereknek egy ilyen tipikus fura szaga szokott lenni de ennek nagyon finom illata van. Joy napokon 560 forintért sikerult hozzájutnom :) Imádom a lágy púderes színeket, ez a kis paletta egy must have darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Monika93

2018. június 30.

Ettől jobb szemhéjpúderem még nem volt! (Pedig már rengeteget kipróbáltam.) Gyönyörűen össze lehet dolgozni a színeket, úgy, hogy ne látszódjon semmilyen átmenet a világosabbról a sötétebbre. Nagyon kis mennyiségben száll szét a szemem környékére amikor teszem fel, de ezt könnyen el tudom távolítani. Más szemhéjpúderok sokkal jobban szétszállnak és színes foltokat hagynak, amikor le akarom törölni őket a szemem környékéről. Azért a szemhéjon tartós, van hogy egész nap is kitartott. Ami az illatát illeti nagyon enyhe, de kellemes, nem olyan mint a többi alverde termékké. Amikor szemlencsét vittem, semmilyen más szemhéjpúdert nem tudtam hordani, mert mind irritálta a szemem. Ez viszont egyáltalán nem, még akor sem, amikor megcsúszott az aplikátor és egy csomó fekete púder került a szemembe.
Ez a kis applikátor ami vele jár jó minőségű, jó hogy az egyik fele vékony, mert ideálisan ki lehet vele festeni az alsó szemhéjat. Nekem a fehér-fekete variáció van meg, többször újra vettem és már évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

silver

2018. június 2.

Annyira régóta szemeztem a Rose Gardennel, és bár számtalan rózsás palettám van, egy sikeres vizsga után csak elcsábultam :D
Ez a paletta se a pigmentáltságáról híres... Arra jó, hogy egy nagyon (nagyon, tényleg nagyon) diszkrét nappali sminket összedobjunk vele, ami ebben a színkombinációban szuper, a többit viszont biztos nem venném meg. 2-2 fényes ill. matt szín van benne, nem porzanak, kézzel is felmaszatolhatóak de van hozzá applikátor, a csomagolás a szokásos olcsó Alverde. Összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

susi95

2018. május 25.

Nagyon szeretem, púderhez képest tartós, az illata kellemes. Nagy előnye, h nem bántja a szememet, sok kozmetikumtól úgy nézek ki mint egy piros szemű nyúl, ez egyáltalán nem irritál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0