Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunalys, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Édes és nőies parfüm a frézia, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma koktéljával.

kata07

2020. január 23.

Ajándékba kaptam azóta is kedvenc parfümöm.Tartós, a nap végén is érzem magamon.Azóta már ujra is vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

senskin

2019. június 26.

Az egyetlen parfüm amit használok és szeretek is, egy örök kedvenc a márkától. Az összes többi parfümjével vannak fenntartásaim, de ez az illat megtetszett és tudom viselni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

Kinguc14

2019. március 26.

Én nagyon szeretem, de lehet azért mert emlékeztet valamire.
Testes illat, ezért nem mindig cak alkalmanként használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Én nagyon szeretem, de lehet azért mert emlékeztet valamire.
Testes illat, ezért nem mindig cak alkalmanként használom.

kolett2001

2018. december 9.

Én már nem használom, de másokon gyakran érzem ezt a tipikus Avon illatot.
Kellemes, viszont szinte teljesen ugyan az, mint a legtöbb ilyen márkájú parfüm, nem fog meg és érzed rajta hogy nyilván nem egy legexkluzívabb parfüm.
Ár- érték arányban viszont teljesen rendben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Én már nem használom, de másokon gyakran érzem ezt a tipikus Avon illatot.
Ár- érték arányban viszont teljesen rendben.

kisenikoke

2018. szeptember 10.

Nekem az illata nagyon nem jott be. Ugyanakkor amikor kifújtam mindig nagyon, mar mar tul eros volt.
Ajandekba kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Ajandekba kaptam.

Kinguci123

2018. június 14.

2 hétig bírtam használni aztán lepasszoltam anyának. Sajnos nagyon nem jött be. Nekem csak egy nagyon erős jázmin illat jött át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

FairyFox

2018. május 10.

Anyukám használja, én sokszor lopok belőle egy kicsit, nagyon kellemes az illata. (csak anyukám miatt nem veszek magamnak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

prussycat

2017. december 22.

Ajándékba kaptam, de nem használom. Számomra nem nyerő, túl frissnek érzem, annyira nem tartós mint vártam. Nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

PerfumePippi

2017. július 7.

Mennyei, megnyugtató, ahogy éppen most a csuklómat szagolgatom. Évekkel ezelőtt szereztem be, nem is tudom, milyen megfontolásból - aztán az lett a sorsa, hogy viszonylag ritkán fújtam magamra, akkor, ha nagyon-nagyon összeszedett akartam lenni - a légkondicionált iroda árnyékában ez egy nagyon összeszedett, komoly, kissé távolságtartó illatnak tűnt, mindig ceruzaszoknyás, muszlin blúzos, gyöngyöt viselő, elegáns asszonyt képzeltem mellé. Persze nyáron rá kellett jönnöm, hogy van egy huncutabb arca - akkor sokkal játékosabban viselkedik.
Klasszikus vonalú illat. Azon ritka kincsek közé tartozik, ami egyedi, azonnal fölismerhető, semmire sem hasonlító, négy évszakos és minden alkalmas illat. Rajtam annyira egybe van fésülve az egész (egyszerre fréziás, narancsvirágos, de jázminos is), hogy valójában soha nem elemezgettem, mi van benne. Egyszerűen csak élvezem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

egetoerika

2017. március 17.

Rajtam friss, kissé fanyar, néhol citrusos akkordokkkat villantó, kicsit sem édes kora nyári illat. Több üveggel elhasználtam annyira szerettem! A család legjobbja. Tartós, más számára is érezhető anélkül, hogy a nyakamba lihegne. Kategóriájában menthetetlen 5ös! Néhány méregdrága parfümnél ezerszer jobban teljesít minden szempontból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.