KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babor

Ár:   15 450 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 15 450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: Bougainvillea, Módosítva: 2018. március 28.

Ár:   15 450 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 15 450 Ft

Tökéletesen összehangolt és egyedülálló aktív ampulla koncentrátumok, hogy bőröd életre keljen a tavasz beköszöntével!

A Húsvéti Ampulla Tojás 14 db gondosan összeválogatott szépségampullát rejt sorszámozott ablakocskái mögött. A meghatározott sorrendben nyisd fel az ablakocskákat, hiszen ez egy célzott 2 hetes bőrápolási kúra. Mindig az adott napra szóló ampulla koncentrátum tartalmát vidd fel finom mozdulatokkal arcbőrödre, dekoltázsodra, és a második hét végére bőröd visszanyeri életerejét!

A Húsvéti Ampulla Tojás szépségampullái:

• Hydra Plus Active Fluid – ellátja a bőrt preciziós hidratáló faktorokkal
  • Algae Active Fluid – intenzíven hidratálja és revitalizálja a bőrt az óceán erejével
  • Beauty Rescue - erősíti a bőr barrier funkcióját és nedvesség raktározó kapacitását
  • Oxygen Plus - elősegíti a sejtregenerációt, továbbá véd a szabadgyökök és az oxidatív stressz ellen
  • Active Night Fluid – segíti a bőr éjszakai regenerációját
  • Perfect Glow - intenzíven hidratál és peptidekkel segíti elő a bőr megújulását
  • 3D Lifting Fluid – javítja a bőr rugalmasságát és a szövetek szilárdságát
  • Lift Express Fluid – láthatóan csökkenti a ráncok mélységét
  • SeaCreation THE SERUM – luxus, aktív anti-aging hatóanyagokkal kényezteti a bőrt

Water / Aqua Glycerin h 0 0Polyglyceryl-5 Laurate eu Methylsilanol Mannuronate szil Phenoxyethanol ta Betaine h Thermus Thermophillus Ferment Methylpropanediol Salix Nigra (Black Willow) Bark Extract Parfum / Fragrance i PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Hydroxypropyl Methylcellulose ti I eu PPG-26-Buteth-26 Carbomer Saccharide Isomerate h Propylene Glycol h C12-15 Pareth-12 ti I eu Sodium PCA h 0 0Butylene Glycol h 1 0Pullulan Terminalia Catappa Leaf Extract Ethylhexylglycerin Pseudoalteromonas Ferment Extract h Sodium Potassium Aluminum Silicate Caulerpa Lentillifera ExtractSambucus Nigra (Elder) Flower Extract Perfluorodecalin Helianthus Annuus Seed Oil eo Potassium Sorbate ta Alcohol al Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract Tocopherol a I v 2 2Disodium EDTA Sodium Hydroxide Sodium Lactate h PEG-7 Glyceryl Cocoate ti I eu Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Sodium Hyaluronate h 0 0Biosaccharide Gum-1 h Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Xanthan Gum ti I eu Tannic Acid PVP 0 0Silica Lecithin eo I eu Mica Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate eu Porphyridium Cruentum (Red Algae) Extract Sucrose Palmitate ti I eo I eu Tuber Aestivum ExtractPolyglyceryl-2 Oleate eu Glycosphingolipids eo Citric Acid kh Limonene i Hydrolyzed Rice Protein Coco-Glucoside ti Macrocystis Pyrifera Extract Synthetic Fluorphlogopite Sodium Citrate Linalool i Caprylyl Glycol eo I h Plankton Extract Pelvetia Canaliculata (Channelled Wrack) Extract Lactic Acid h I kh Hexyl Cinnamal i Tromethamine Sodium Benzoate ta Salicylic Acid kh I gy Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate f Theobroma Cacao Seed Extract aGeraniol i Citronellol i Sorbic Acid ta Hydrolyzed Conchiolin Protein Benzyl Alcohol i I ta Fructose h Glycine Alpha-Isomethyl Ionone i Inositol h Niacinamide v GlaucineUrea h Benzyl Salicylate i Tin Oxide Citral i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Benzoate i Hexapeptide-47 pepDehydroacetic Acid ta Benzoic Acid ta Dimethylmethoxy Chromanol a Alumina Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate pepPolyaminopropyl Biguanide ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz

Ár: 15 450 Ft, Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

PiciCic

2018. június 1.

Köszönöm a Krémmániának a lehetőséget,hogy kipróbálhattam ezt a terméket.
Vegyes bőröm van,helyenként száraz,orr-homlok-áll zsíros,pattanásra hajlamos.
Nos nagyon vegyes érzéseim vannak... Csalódás volt számomra,hogy eléggé elöl van a listán a parfüm,mint összetevő,holott tudjuk,hogy ez nem hatóanyag,sőt többet árt mint használ az arra érzékenyeknek.
Az ampullák felbontásánál előfordult,hogy pici szilánk ment az ujjamba,ami elég dühítő egy "luxustermék" esetében(is)
Az egy ampulla mennyisége teljesen jó, a nyakamra is jutott belőle.
A szérumok szinte kivétel nélkül hosszan tartó,ragacsos érzetet hagytak maguk után.
Kiemelkedő hidratálást nyújtott a Hydra Plus szérum,reggel kisimult arccal ébredtem,,de kellett hidratálót kennem.
Állaguk vegyes,olajosabb,tömörebb állagú a Beauty Rescue,de nem kellemetlen zsíros.
Az Active Night inkább géles,enyhe ragacsos érzetet hagy maga után,de puhának éreztem a bőröm.
A Perfect Glow egy gyöngyházfényű "cucc" ami sajnos nekem szintén ragacsot hagy maga után.
3D firming: ez a legjobb illatú,de ezt csak mellékesen jegyzem meg.Ezt is olajosnak éreztem,sokáig kellett kenegetni,hogy úgy-ahogy beigya a bőröm,ez is ragyacsot hagy maga után.
Lift Express: ez a legsűrűbb állagú,gélszerű szérum.Az "illata" borzasztó citrusos.
Sea Creation.semmi extra

A gyártó helyében megfontolnám az illatanyag kivételét a termékekből és inkább az igazi hatóanyagokra koncentrálnék.
Ha megvásároltam volna csalódott lennék.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Köszönöm a Krémmániának a lehetőséget,hogy kipróbálhattam ezt a terméket.
Vegyes bőröm van,helyenként száraz,orr-homlok-áll zsíros,pattanásra hajlamos.
Az egy ampulla mennyisége teljesen jó, a nyakamra is jutott belőle.
Sea Creation.semmi extra

Ha megvásároltam volna csalódott lennék.

Dorett

2018. május 23.

Sikerult végeznem a teszteléssel. Sajnos egy csunya kifejezessel kell leirnom: végigkínlódtam magam a tesztelésén. El is magyarázom, hogy miért mondom így. Biztos, egyéni preferencia, meg gusztus kérdése, de én nagyon csalódott voltam, hogy telenyomták az ampullákat nagyon erős illatanyaggal. Ezt én sosem bírtam megérteni, mert ugye az illatanyag az nem hatóanyag, az esetleges allergizáláson kívül sok mindent nem fog csinálni a bőröddel, akkor meg minek kockáztatni. Féltem is rendesen, hogy allergizálni fog valamelyik. Luxusérzetet sem kelt, mert -legalábbis nálam- a túl sok sosem kelti a luxus és elegancia érzetét. Ráadásul felkenés után minden este fullasztó érzés volt az arcomon viselni, és nemcsak az illata miatt. A hatásáról: jól hidratál, teltebbé vált az arcbőröm. A pattanásokat én is tapasztaltam, kicsi pirosak voltak, egyik sem fejlődött fájdalmas hatalmassággá, és néhány nappal a teszt befejezése után el is múltak (sajnos a hidratáló hatással együtt). DE! az Oxygen Plus és a Hydra Plus Active után én másnapra majd kicsattantam. :) Nagyon széppé tették az arcbőrömet, azokból érdemes lenne beszereznem többet sos helyzetekre és alkalmakra. A végére lenne még egy kritikai megjegyzésem: bár az ampullák nagyon szépek, én teljesen meg voltam vele elégedve, a tojás csomagolás szörnyű nagy pazarlás. Egy pici, mondjuk púderrózsaszín, selyemfényű dobozka, amibe éppen beleférnek az ampullák sokkal elegánsabb és környezet barátabb is lenne. Szerintem egy tudatos, modern cégnek manapság már erre is figyelnie kell, hogy elnyerje a tudatos, modern vásárlói elismerését.

Dorett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

req

2018. május 14.

Köszönöm szépen a Krémmániának, hogy kipróbálhattam a terméket!
Én imádtam ezt a kalendáriumos megoldást, mindennap mint egy kisgyerek vártam az esti szertartásomat.
Az ampullák felbontásával nekem semmi gondom nem volt.
Rengeteg szérum volt egy ampullában, bőven tudtam használni az arcra, nyakra, dekoltázsra.
Sokkal feszesebb, élettel telibb lett a bőröm, nem vízhiányos már annyira, mint előtte, illetve az apró ráncok a homlokomról is halványultak.
Egyetlen negatívum, hogy nekem kis pattanások jöttek elő.

req
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Köszönöm szépen a Krémmániának, hogy kipróbálhattam a terméket!
Az ampullák felbontásával nekem semmi gondom nem volt.
Egyetlen negatívum, hogy nekem kis pattanások jöttek elő.

csevi22

2018. május 5.

Én is még egyszer köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam, magamtól valószínűleg sosem vettem volna meg egy ilyen árfekvésű terméket. A csomagolás nagyon tetszett, az ampullák pedig tényleg luxus érzetet keltettek. Nekem a kibontással nem volt semmilyen problémám (nem vágta el a kezem, nem tört el stb.), pedig őszintén szólva elég béna vagyok, ha ilyenekről van szó.
Az ampullákban tényleg sok termék volt, ahogy előttem is írták, akár 2 embernek is elegendő lehet.
A termék maga kiváló minőségű és úgy gondolom, hogy látványosabb eredmény érhető el szárazabb, ráncosabb bőrön. De mivel az én bőröm, csak bizonyos részeken száraz, így nem vettem észre, akkora változást.
Szerintem ebbe a termékbe az érettebb, szárazabb bőrrel rendelkezőknek érdemes befektetniük és ők nagy mértékű változást érzékelhetnek.
Nekem személy szerint nem tetszett az összes ampulla illata, jobban preferáltam volna, ha néhány illatmentes. Illetve - lehet, hogy a ráncok hiánya miatt- ragacsos érzete volt a bőrömön, amit reggel is éreztem egészen addig, amíg cleansert nem használtam.

csevi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

nikiiabel

2018. május 2.

Szeretném nagyon megköszönni a lehetőséget hogy kipróbálhattam. Nagyon örültem, hogy én lehetek az egyik azok a nyereményjáték nyertesei között aki megkapta, és tesztelhette.
Először is a csomagolásról és az egészről magáról beszélnék ami lejön elsőre ha ránéz az ember és elkezdi kibontogatni az ablakocskákat. Nekem nagyon tetszett ez a kalendárium stílus. Maga a csomagolás az élén színekkel és a tojás formával eszméletlenül aranyos, és nagyon szép is. Kicsit mindig úgy izgalommal nyitott ki az ember egy újabb ablakocskát a nap végén, hogy jajj mi is lehet benne.
A benne lévő ampullák már másabb. Alapból ez az ampullás kiszerelés jó lenne. De nem annyira praktikus a kiszerelés. Mert igaz hogy az első ablakocskába kapsz egy segítő kis kupakot amivel könnyen le lehet törni a tetejét, de ahogy látom másnak sajnos sikerült elvágni vele a kezét, így igen elég baleset veszélyes, és a benne lévő folyadék nem jön ki teljesen akárhogy állítod, rázod, mindig marad benne még egy nagyobb adagnyi.

Őszintén én nem vettem észre semmi radikális változást a bőrömön, talán még több pattanás is kijött az arcomon. Voltak ampullák amiknek nagyon kellemes parfümös illata volt. Nekem a személyes kedvencem a Perfect Glow ampulla volt amit a 8. napon nyitottam ki. Nagyon tetszett hogy csillámporos volt és csillogott már az üvegcsében is, nem hogyha még ki is nyitotta az ember. Az illata meg mennyei volt. Nekem az volt az egyik kedvencem.

Volt amitől sokkal zsírosabb lett a bőröm, volt amitől kicsit húzódott az arcom miután felkentem és beszívta.
Magamtól valószínűleg sose vettem volna meg egy ilyen számomra drága terméket.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Magamtól valószínűleg sose vettem volna meg egy ilyen számomra drága terméket.

Bélabá

2018. május 1.

Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem ezt a terméket! :)
Nagyon elégedett vagyok, a bőröm élettel telibb, puhább és hidratáltabb. Egy-egy ampullában sokkal több van, mint ami egyetlen alkalomra elég lenne, így többször felhasználható. A kibontása roppant könnyen ment, csak egy pattintás és már le is tört. Az első ampulla illatát nagyon szerettem, olyan volt, mint egy nárcisszal teli rét. Talán a harmadik ampulla után maradt csak egy kis ragacsos érzet a bőrömön, de a hidratáló krém felkenése után ez is elmúlt. Egy évben egyszer mindenképpen érdemes végigcsinálni egy kúrát, amit jószívvel ajánlok mindenkinek!

Bélabá
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Köszönöm szépen, hogy tesztelhettem ezt a terméket! :)

tbanett

2018. április 26.

Először is nagyon szépen köszönöm a lehetőséget a tesztelésre. Nagyon megörültem neki, hiszen magamtól sosem ruháztam volna be egy ilyen luxus arcápolási kúrára. Negyedik napja, hogy elfogyott az utolsó ampulla is, és azt kell, hogy mondjam, nagyon is látszik a bőrömön a hatása. Az én bőröm tele van miteszerrel és faggyúval valamint a ciklusomtól vagy bizonyos ételektől függően 1-2 pattanással is, mindemellé pedig még nagyon vízhiányos is. Azt nem mondom, hogy ezek elmúltak, viszont a bőröm tapintása sokkal simább és egységesebb lett. Pont a kúra 10. napján voltam kozmetikusnál arctisztításon, és még ő is megjegyezte, hogy látványos a hatása. A doboz maga gyönyörű, az ampulláktól pedig tiszta luxus érzetem támadt. A kibontásuk könnyű volt, bár egyszer sikerült úgy kipattintanom az ampullát a tartójából, hogy egyből a földre esett és szét is tört. :( Az illatuk nagyon nagyon tetszett, tényleg jó sok van egy ampullában, de úgy voltam vele, hogy nem fogom felezgetni, hanem szépen felrétegeltem a bőrömre esténként, az meg szépen itta is be, mintha muszáj lenne. :) Utána pedig bekrémeztem a szokásos arckrémemmel. Nekem sosem húzódott utána a bőröm, a ragacsos érzés sem tartott sokáig. Reggelre érdekes, mert száraznak éreztem a bőrömet, de látványra és tapintásra viszont teljesen más volt a megszokottnál. A régi hegekből maradt foltok is sokat halványultak, és gyorsabban gyógyultak a már meglévő hegeim is.
Összesítve nagyon élveztem a tesztelését, és az esténkénti 'luxusrutint', nagyon jó minőségű termék, minden nő arca megérdemelné ezt a kényeztetést.

tbanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Bettu

2018. április 26.

Mindig jelentkezek a tesztekre, erre kifejezetten emlékeszem, hogy nagyon tetszett. Mikor értesítettek, hogy nyertem, nagyon örültem és alig vártam, hogy kipróbálhassam. Habár nekem a tavalyi kinézete jobban tetszett, ez is nagyon elegáns. Az ampullák mennyisége bőven elegendő, így én anyukámmal közösen használtam el. Nagyon tetszik a kalendárium megoldás, mindig örömmel nyitogattuk az ajtókat, ami a hozzá adott ampulla nyitóval könnyen megoldható.

1. nap: Hidratáló: Átlátszó, folyékony szérum. Az illata nagyon tetszett nekem is és anyukámnak is. (Nekünk a kedvenc illat) Felkenés után kicsit ragacsos érzetet hagyott, de egyébként ezt az összesnél tapasztaltuk. Az eredmény: Feszesebb bőr.
2. nap: Zöld színű, szintén híg folyadék. Az illata is olyan "zöldes", de kellemes.
3-4. nap: Ez egy sűrűbb folyadék. Az illata kellemes. Használat után puha bőr.
4-5. nap: Az eddigieknél gélesebb folyadék, másnap reggel arcmosáskor éreztem, hogy nem olyan száraz a bőröm.
6-7. nap: Megint átlátszó, kicsit sűrűbb folyadék. A 6. szérum előtt kihagytunk egy napot, így már igényelte a bőröm az ápolást.
8-9. nap: A szérumok sűrűek és gyönyörű színűek. Nekem egy sampon jutott eszembe róluk. -Ezek voltak a kedvenceim.
10-11. nap: Nekem ezeknek az illata nem tetszett annyira, de a hatásuk jó, másnapra ápoltabbnak tűnt a bőr.
12-13. nap: Ismét egy kicsit gélesebb folyadék. Felkenés után kicsit húzódó érzést keltett.
14. nap: Az utolsó ampulla. :( Kicsit erősebb, férfiasabb illat. Mennyisége ennek is sok, mint a többinek. Még a nyakamra is jutott belőle.

Irritációt egyik szérum sem okozott. Szerettük, örültünk, hogy kipróbálhattuk, köszönjük Krémmánia! Teljes mértékben meg voltunk elégedve vele. Ha a kúrát nem is, de külön-külön egy-egy terméket biztosan vásárolni fogunk, (Szerintem úgy jobban kifejtik a hatásukat) mert valóban nagyon jó termékek.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

3-4. nap: Ez egy sűrűbb folyadék. Az illata kellemes. Használat után puha bőr.

dettusbettus

2018. április 21.

A használat ideje alatt gyönyörű volt a bőröm, 6-7 évet gond nélkül letagadhattam a koromból.
Kedvenceim a Hydra Plus, a Perfect Glow, a 3D firming és a Lift express voltak. Ezek használata után másnap mindig tökéletesnek éreztem a megjelenésemet, ami nagyon jót tett a kedvemnek és az önbizalmamnak.
Az Active Night-tól lett pár aprócska pattanásom, és most, hogy már 2 napja az ampullák végére értem, úgy tűnik, hogy a bőröm kezd újra olyan lenni, mint a koncentrátumok használata előtt. Tehát a kúra hatása számomra nem olyan tartós, de az elmúlt 2 hét meggyőzött, és egészen biztosan be fogom szerezni a korábban felsorolt termékeket, a Perfect Glow lesz az első. Egy adag több alkalomra is elég, így a későbbiekben 2-3 részletben fogom felkenni.
Az ampullákat kinyitni pedig pofonegyszerű volt a mellékelt nyitó segítségével.

Köszönöm, Krémmánia, hogy tesztelhettem! Engem meggyőzött ez a Babor tojás, és remélem, nekem is sikerül másokat a véleményemmel.

dettusbettus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Az ampullákat kinyitni pedig pofonegyszerű volt a mellékelt nyitó segítségével.

CsillamCsillu

2018. március 16.

Nagy várakozásokkal ugrottam neki az első ampullanaptáramnak. A csomagolás nagyon tetszett és tényleg minden nap izgatottan vártam az esti rutinom, hogy végre kinyithassam a következő ablakocskát. De ha visszaforgathatnám az időt, a naptárra szánt pénzből inkább befizettem volna magam egy kényeztető kozmetikai kezelésre. Az égvilágon semmi pozitív hatását nem láttam a szérumoknak, pedig nagyon erősen akartam látni (ennyi pénzért :D). 1-2 elég ragacsos utóérzetet hagyott és gyakran húzodott utánuk a bőröm, kellett rá a hidratálókrém. Amiért pedig nagyon nagy fekete pont: az ampullácskák nyitogatása igen veszélyes játék és sajnos 10 óra munka után este nyúzottan sikerült 2x is elvágnom vele az ujjam! Egyszer nagyon csúnya mély sebet ejtettem, úgyhogy bár az arcom szebb nem lett, az ujjam szépen elintéztem. Örülök h kipróbáltam, legalább már többet nem vágyakozom utána.

CsillamCsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Theobroma Cacao Seed Extract, Dimethylmethoxy Chromanol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Sodium PCA, Butylene Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Fructose, Inositol, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Hexapeptide-47, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lecithin, Sucrose Palmitate, Glycosphingolipids, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-5 Laurate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxypropyl Methylcellulose, C12-15 Pareth-12, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Lecithin, Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Sucrose Palmitate, Polyglyceryl-2 Oleate
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Szilikonok: Methylsilanol Mannuronate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxypropyl Methylcellulose, C12-15 Pareth-12, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Sucrose Palmitate, Coco-Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Polyaminopropyl Biguanide

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

PVP 0 0

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)