Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Formidable

2021. december 5.

Első "mindenmentes" samponom, és a legelső hajmosásnál annyira bejött, hogy ketten is megdicsérték a hajamat, mennyire szép, pedig semmit nem csináltam vele, csak ezzel mostam meg. Sajnos ez a csoda csak akkor jött össze, idővel egyre inkább azt éreztem, hogy magában nem elég, három mosás és öblítés után sem elég tiszta a hajam, plusz gyorsabban is zsírosodik, így most a papayás alverdéssel használom (első mosás az, második ez), viszont még így is azt érzem, hogy túl gyorsan zsírosodik. Sajnálom, mert szerettem volna szeretni és leváltani az SL(E)S-es samponjaimat, de így nem tudok ezzel kibékülni. :( Vékonyszálú, egyenes, gyorsan zsírosodó hajam van, és sajnos egyre inkább azt érzem, nincs az a sampon, ami legalább picit kitolná a hajmosások közti időt számomra - pont emiatt nagyon elszomorít, ha már a hajmosás utáni első napot sem bírja a hajam, mint ezzel. :( Sok esélyt adtam neki, sokféleképpen próbáltam, de nem jött be, így még keresem az igazit.
Kipróbáltam viszont tusfürdőként is, és arra nekem bevált. A kissé sűrűbb, géles állaga miatt nem kell belőle túl sokat használni, szépen habzik és kíméletesen tisztít, úgy érzem, szereti is a bőröm, mert talán nem szárad annyira és mintha a hátamon sem lenne annyi akné. Olyan tisztaság illata van, mint a frissen mosott ruháké - eleinte fura volt az illatos tusfürdőim után, de megszerettem. Tusfürdőnek biztos, hogy újra fogom venni.
Samponként 3, tusfürdőként 5 csillagos, így átlagolva 4-et adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 5.

Samponként 3, tusfürdőként 5 csillagos, így átlagolva 4-et adok rá.

aloha1234

2021. november 26.

Ha bárkinek száraz a fejbőre, hámlik, viszket akkor ezt próbálja ki. Szerintem lekörözi a gyógyszertárban kapható samponok nagy részét. Ennyi pénzért meg kb ajándék. Amennyi információm van a tudatos bőrápolásról aszerint ez a termék is megfelel minden kritériumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

vivi.foldi

2021. november 18.

Mar egy eve csak ezt hasznalom arclemosasra, imadom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Mar egy eve csak ezt hasznalom arclemosasra, imadom.

PetoRI

2021. november 5.

Imádom! Örök kedvencem lett. Nagyon érzékeny bőröm van, sok terméket kipróbáltam már, végül ez lett a nyerő. Minden szempontból tökéletes számomra. Nem irritálja a bőröm, nem szárítja, és a legjobb, hogy nem hagy maga után "filmes" réteget.
Hajmosásra nem ezt használom (gyorsan zsírosította), páromnak viszont bevált (korpásodott/hámlott a fejbőre), mióta használja, kb fél éve, azóta nincs problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

dlrexqs

2021. november 1.

Samponként próbáltam ki, de sajnos nem vált be, a szokottnál sokkal gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, ezért végül tusfürdőként használtam el. Kíméletesen, de alaposan tisztította a bőrömet, nem tapasztaltam szárító hatást. Amivel nem voltam kibékülve, az az állaga (az volt a benyomásom, hogy nem tudok eleget kinyomni a flakonból ahhoz, hogy mindenhová jusson, így viszont nagyon gyorsan elfogyott), illetve az illat hiánya (szeretem illatosan befejezni a tisztálkodást), de utóbbi nem zavart túlságosan, egy érzékeny bőrre való terméktől nem várható el, hogy tartalmazzon illatanyagot. A kacsás rajzocska tündéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

ylexe

2021. október 22.

Valóban gyógyszertári krémillata van, de nem marad meg a bőrön. Én tusfürdőként használom. Jól habzik, nem irritál - még az is lehet, hogy kipróbálom samponként is majd.
UD: samponként nekem nem vált be, de lehet, hogy festetlen, zsíros hajra jó lehet! Arra használom leginkább, hogy ha megyek valahova, akkor mindenféle bőrtisztitásra csak egy terméket kell csomagolnom és magammal vinnem. Óvatosan a kupakkal, mert könnyen nyílik! 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

queenofhearts

2021. október 13.

Legjobb samponom eddig, hónapok óta ezt használom. Az ára is szuper. Picit szárít, de épp csak annyira, hogy a zsíros (egyébként túlérzékeny) fejbőrömnek jól essen. Szeretem, hogy simán kihúzhatok vele 1-2 extra napot hajmosásig a többi samponhoz képest, VISZONT a kedvesem szintén túlérzékeny fejbőrét annyira kiszárította egy használat után, hogy szanaszét vakarta és a haja is drótszerű lett, így csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

duchess_g

2021. szeptember 22.

Tusfürdőnek használtam. Nem rossz, de nekem a DM-es jobban bejön. Ennek ahhoz képest folyékonyabb, gélesebb állaga van, de szerintem jobban szárít, viszont érzetre jobb minőségű. Sok kell belőle, így hiába nagy kiszerelésű. Közepesen tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Momiji

2021. szeptember 2.

Csatlakoznom kell a többiekhez, ez tényleg eszméletlen jó! Nagyon puha lett a hajam tőle, nem zsírosít és még a hajhullásom is majdnem teljesen megszűnt mióta ezt használom. Bátran ajánlom bárkinek!❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Alizzz24

2021. augusztus 19.

Csajok, hát ez borzasztó jó! Ez aztán tényleg mindenmentes, öröm ránézni az összetevőre! MUST HAVE. Csúnyán hullani kezdett a hajam, azt tanácsolták cseréljék szulfát, szilikon, parfüm, alkohol és tartósítószermentes samponra esküszöm egy egész nap szinte csak ezzel foglalkoztam, hogy találjak egy ilyen sampont, és ezen kívül komolyan egyet sem, ami ilyen jó lett volna. Ráadásul akkora kedvező ára van, hogy örömömben sírni tudtam volna, hogy a szokásos 3-4-5ezer forintos sz*rok helyett most egy igazán jót tudtam vásárolni 500 forintért.. Bárcsak hamarabb tudtam volna a létezéséről😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA