Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

zsofbar77

2020. november 26.

Arclemosásra használom, igaz, a szemkörnyéket kikerülve. Nem irritál, nem szárít, szerintem újraveszem, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

susi95

2020. szeptember 14.

Számtalanszor újra vettem már, tusfürdőként és samponként is helytáll (utóbbiként gyakrabban használom). Bőrön nincs tőle az a mű, sikamlós érzés használat után mint nagyon sok másik tusfürdőnél, samponként nem gubancolja a hajat, szépen tisztít, és könnyű utána balzsam nélkül is kifésülni. Illata elvileg nincs (azért valami gyógyszertárra emlékeztető szag enyhén érződik, de nem zavaró, ha mégis az lenne, pár csepp illóolajjal orvosolható). Utazáshoz a legideálisabb, mert elég csak egy flakont bedobni a csomagba...😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

nagy.karolina.0723

2020. szeptember 9.

Samponom mellé használom, hogy hidratája egy kicsit a fejbőröm :) Illetve tusfürdő, intim gél helyett is szuper, egy utazásra pl. nagyon praktikus all in one termék. Semmilyen illat, zéró irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Mona1984

2020. szeptember 7.

Imádom! Mondjuk a babydream összes termèkèt, amit eddig próbáltam! Az egèsz család használja, 4hónapostól a felnőttig! Nincs agyonillatosítva, szuper gyengèd, jól tisztít, nem irritál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Dana1983

2020. augusztus 28.

A Babydream-nek ez az új Extra Sensitive vonala nagyon jó összetevők, hatás és ár szempontjából. Na meg cuki a csomagolásuk is. :-)
Én a kisfiamra vettem ebből is meg a Waschgel nevűből is, de az szárítja a bőrét, ez meg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Szilani78

2020. július 29.

Illatmentes, jók az összetevők, aranyos a csomagolás. Gyakran megveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Illatmentes, jók az összetevők, aranyos a csomagolás. Gyakran megveszem

szzh01

2020. május 21.

Az Alverde hasonló terméke helyett ezt vettem meg a Rossmannban, mert valamivel jobbnak tűnt az INCI-je. Nagyon jól tettem! Ha lehet, ez még gyengédebb, lágyabb a konkurrenciájához képest, nem szárít, kellemes de enyhe az illata (az Alverde semmilyen szagú, szinte már-már kissé büdös ehhez képest), szóval egyértelműen jó döntés volt, hogy kipróbáltam. Felnőtt és gyerek egyaránt használja a családban (ekcémára hajlamos bőrű is) teljes testre, kisfiam hajat is ezzel mos.
Nagyon cuki a csomagolás, de én mindig áttöltöm ezeket egy pumpálós flakonba, mert úgy sokkal könnyebb pazarlásmentesen adagolni - gyereknek különösen.
Egy ideje keverek bele valamilyen természetes olajat is, hogy a tusolás egyúttal bőrtáplálás is legyen, így hosszabban megúszható a testápolózás is.
550 Ft-ba kerül 200 ml, ami szerintem nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 21.

550 Ft-ba kerül 200 ml, ami szerintem nagyon jó ár-érték arány.

orsid

2020. május 11.

A patikai lemosót váltottam ki ezzel. Extra érzékeny,ekcémára hajlamos bőröm van. Nem irritál, szépen habzik, azt tudja,amit egy tusfürdőtől elvárhatunk. Hajat talán egyszer mostam vele nyaraláskor, fejbőrömet sem piszkálta, nem volt vele gond,de maradok a bevált samponomnál. Ár-érték arányban szerintem kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

mSzandika

2020. január 23.

Nagyon jó intim mosakodónak, semmilyen irritàciót nem hagyott eddig. Nagyon kíméletes, a szép összetevők miatt választottam. Arclemosónak is használtam többször is, szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

timcsike198989

2020. január 21.

Nagyon jó termék!Tusfürdőként használom,ekcémára hajlamos bőrömet nem szárítja.Viszont hajra nem a legjobb,mivel ott viszont szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA