Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

Szandika12

2019. június 13.

Nagyon-nagyon jó :). Úgy érzem hidratál, kíméletes, tetszik az állaga, könnyedebb, nagxon kellemes volt vele zuhanyozni :). Az isana manukamézes samponnal mostam hajat, de nagyon émelyítő volt az illata, áldás volt ez a tusfürdő :). Szeretném majd kipróbálni intim mosakodónak, arctisztítónak is valamint elvileg samponnak is jó :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

palmiii

2019. június 11.

Az itt olvasott vélemenyek alapján vettem meg. Nem régen kezdtem el használni kisbabám bőrén. Nem habzik nagyon, maradéktalanul lemosható, nincs intenzív illata. Jól tisztít, puhává teszi a bőrt, a kipirosodott részeket is szépen rendbehozza. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Petyuska

2019. április 24.

Igyekeztem mindenmentes sampont venni, hajhullás miatt az volt a cél, hogy a samponba teafa olajat keverve ápoljam a fejbőröm. Mivel ez egy baba sampon/fürdető, csodát nem tett a szőke festett hajammal, de nem is ez volt a célom, teszi a dolgát, és ennyi pénzért nagyon megéri az árát. Többször is a szemembe pacsoltam véletlen, de nem csípett, szóval plusz pont. :-) Tusfürdőnek és "gyógysamponnak" is használom, természetesen kell utána a megfelelő ápolás és kondícionálás. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

rhaenys

2019. április 23.

Enyhe illat, szép összetevők, megfelelően ápolja, tisztítja és ami nagyon fontos nem irritálja és szárítja a kisfiam érzékeny bőrét. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Vikinca

2019. április 2.

Pár hete használom, de úgy tűnik csak egyre rosszabb állapotokat idézek vele elő a fejbőrömön és a hajammal is kapcsolatban is. Alapból is nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, muszáj kétnaponta megmosni, de ezzel kb. naponta kéne, hogy ne legyen tiszta zsír az egész. Fél napig nagyon szép puha a végeredmény a mosás után, csillog is, viszont sokkal hamarabb összeáll tincsekbe, nem olyan szép pergős vagy hogy mondjam. A fésülködés is egy rémálom, mert nagyon gubancos tőle. A korpásodás is fokozódott mellette, így meg még egyre többet vakarózom is, szóval nem jött be.

Update: Felejtős lesz. Kipróbáltam artisztítónak és tusfürdőnek is, és mindenhol pattanásaim lettek tőle. Persze nem túl durva a helyzet, de érezhetően sokat rontott a bőröm általános állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

szzh01

2019. március 21.

Az Alverde hasonló terméke helyett ezt vettem meg a Rossmannban, mert valamivel jobbnak tűnt az INCI-je. Nagyon jól tettem! Ha lehet, ez még gyengédebb, lágyabb a konkurrenciájához képest, nem szárít, kellemes de enyhe az illata (az Alverde semmilyen szagú, szinte már-már kissé büdös ehhez képest), szóval egyértelműen jó döntés volt, hogy kipróbáltam. Felnőtt és gyerek egyaránt használja a családban (ekcémára hajlamos bőrű is) teljes testre (beleértve az intim zónát is), 11 éves kisfiam hajat is ezzel mos.
Nagyon cuki a csomagolás, de én mindig áttöltöm ezeket egy pumpálós flakonba, mert úgy sokkal könnyeb pazarlásmentesen adagolni - gyereknek különösen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Amanina

2019. február 20.

A kedvencem.
Korábban rózsaszín kiszerelésben vettem, az megszűnt. Én nem érzek semmi különbséget.
Évek óta csak ezt (és előtte a rózsaszínt) használom samponként és tusfürdőként is.
Samponként csak ezt. Semleges, nem illatos, nem alkoholos, nem nehezít, nem károsít. Szépen tisztít.
Akinek nem full zsíros, nehéz, problémás a haja, annak én csak ezt ajánlanám.
Nyilván egy naponta mosós zsíros hajjal semmit nem csinál, ez azoknak való, akiknek teljesen normál haja van.
Panthenol is van benne, ami szuper, mert ápolja és növeszti a hajat.
Nem cserélném le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

A kedvencem.
Akinek nem full zsíros, nehéz, problémás a haja, annak én csak ezt ajánlanám.
Panthenol is van benne, ami szuper, mert ápolja és növeszti a hajat.
Nem cserélném le.

rtunde

2019. január 31.

Sokadik tubussal használja a családunk. Tusfürdőnek a lányom. samponnak a fiam és én. Samponnak számomra tökéletes , egyáltalán nem szárítja a hajamat,puha és fényes lesz. Ugyanezt már az alterra dusch--shampoonról nem mondhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 31.

PDEva

2019. január 7.

Kiváló termék. Gyermekemet a legtöbbször ezzel fürdetem, és remélem, a későbbiekben is elérhető lesz ez a termék. Kímélő, semmilyen bőrpanaszunk nincs tőle. Mikor viszkető vírusos kiütéseim voltak, és éppen nem tudtam elmenni a gyógyszertárba mosdókenőcsért, ezt használtam. Szépen lenyugtatta a bőrömet, nem irritálta a kiütéseimet, felüdülés volt vele a zuhanyozás. Kicsit szárít, úgyhogy száraz bőrűeknek állandó használatra nem ajánlanám. Összetevői szimpatikusak; tetszik, hogy vegán termék. Ár-érték arányban is egész jó. Sőt, ezen felül gyakran kedvezményesen lehet hozzájutni. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

VivienCs22

2018. december 7.

Amióta megjelent az ekcémám, azaz több, mint egy éve csak ezt használom MINDENRE! Tökéletes fürdéshez, hajmosáshoz, kézmosószappan helyett. Hajmosásnál is olyannyira szuperül működik, hogy egy éve balzsamot sem használok, csak ezt, és mégis sokkal puhább és egészségesebb a hajam, mint amikor kentem mindenfélével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA