Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tüsfürdő és sampon extra érzékeny bőrre panthenollal és glicerinnel. Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, tartósítószert, ásványi- paraffinolajat és illóolajokat sem. Vegán termék.

mSzandika

2020. január 23.

Nagyon jó intim mosakodónak, semmilyen irritàciót nem hagyott eddig. Nagyon kíméletes, a szép összetevők miatt választottam. Arclemosónak is használtam többször is, szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

timcsike198989

2020. január 21.

Nagyon jó termék!Tusfürdőként használom,ekcémára hajlamos bőrömet nem szárítja.Viszont hajra nem a legjobb,mivel ott viszont szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Nabi

2019. december 8.

Arcmosásra használom reggel és este. Érzékeny, problémás bőröm van, de ez nagyon bevált, sokkal jobban mint bármelyik kifejezetten arcmosásra való termék. Nem szárít, kellően tisztít és még a sminket is lehozza, legalábbis az alapozót, szemhéjpúdert maradéktalanul. Sokáig elég egy tubus, az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

mamuzicsvivi

2019. november 18.

Magamon használtam először, nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Magamon használtam először, nagyon megszerettem!

Cosmonaut

2019. október 28.

Tusfürdőként és kézmosó szappanként használtam, amikor csúnyán megégettem a kézfejem csuklóig egy kis forróvizes incidensben. Nagyon meg voltam vele elégedve, (néha azóta is előkerül, ha úgy érzem kellene valami hatékony illatmentes termék tisztálkodáskor) tök megnyugtató gyógyszertári illata van, nem csípett (a seb enyhén szólva nem volt túl mutatós...hatszor meg kellett gondolni, hogy mit rakok rá), abszolút tisztának éreztem utána magam. Még szerencse, hogy vannak ilyen mindenmentes cuccok, amikor az embernek nagy szüksége van arra, hogy ne okozzon további "fájdalmakat" viszketést, bőrirritációt magának, de azért nem szeretne vagyonokat sem kiadni! ♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

nncsrny

2019. október 27.

Az összetevõk miatt vettem meg az érzékeny fejbõrömre, de nagyot csalódtam benne. Extrém módon szárít, jobban, mint egy durva parfümös-ezer összetevõs head&shoulders, nagyon viszketek tõle. :( Negyed diónyit használok, de minden zsiradékot lemar, nyikorog utána a hajam. Eddig heti 1-2-szer kellett hajat mosnom, de ezzel inkább 3x. Ennyi idõ alatt pedig végképp nem gyógyulnak meg a sebek, amiket okoz. Talán lábmosásra fogom elhasználni, vagy tisztitószernek.
UPDATE: Az utcáról mentett kiscicáinkat ezzel mostam tisztára, nem zavarta õket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

n.dia

2019. szeptember 16.

3 gyerkőcöm mellett èn is hasznàlom tusfürdőkènt. Ár-érték arányában verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Szandika12

2019. július 9.

Nagyon-nagyon jó :). Úgy érzem hidratál, kíméletes, tetszik az állaga, könnyedebb, nagxon kellemes volt vele zuhanyozni :). Az isana manukamézes samponnal mostam hajat, de nagyon émelyítő volt az illata, áldás volt ez a tusfürdő :). Szeretném majd kipróbálni intim mosakodónak, arctisztítónak is valamint elvileg samponnak is jó :D.

Update: Közben kipróbáltam arctisztítónak, ajánlom, kombinált bőrömet egy kicsit szárította csak, sőőt kevesebb mennyiséggel megtisztítottam, és igy tökéletes volt az arcomra, ajánlom :) éy nagyon kellemesen felfrissült a bőröm! :) Intim területre is nagyon jó volt. :). Nekem nagy kedvenc lesz úgy érzem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

Dana1983

2019. július 4.

A Babydream-nek ez az új Extra Sensitive vonala nagyon jó összetevők, hatás és ár szempontjából. Na meg cuki a csomagolásuk is. :-)
Én a kisfiamra vettem ebből is meg a Waschgel nevűből is, de azon kívül, hogy ez egy kicsit sűrűbb és jobban habzik, nem vettem észre más különbséget. Egyik se szárítja a fiam bőrét, viszont az adagolója a másiknak sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 4.

palmiii

2019. június 11.

Az itt olvasott vélemenyek alapján vettem meg. Nem régen kezdtem el használni kisbabám bőrén. Nem habzik nagyon, maradéktalanul lemosható, nincs intenzív illata. Jól tisztít, puhává teszi a bőrt, a kipirosodott részeket is szépen rendbehozza. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA