Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrön alkalmazza. A durva oldallal távolítsa el a bőrkeményedést, majd gyengéden simítsa végig a finomabb oldallal a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csokiskeksz

2021. január 19.

Korábban elektromos sarokreszelőt használtam, de meg kell mondjam, ez sokkal látványosabb eredményt ad.
Kb. egy éve használom havonta pár alkalommal, a jól feláztatott lábat szépen lecsiszolja, simává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

KezdoManias

2020. október 15.

Csatlakozom a rajongótáborhoz. Tipikusan annak példája ez a termék, hogy nem kell horrordrágának lenni a jó minőséghez. Az időnkénti pedikűrt persze nem ússza meg az ember, rendszeres használattal viszont tényleg jól karban lehet tartani a lábikókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

vrgdo1991

2020. október 15.

Lábáztatás után szoktam alkalmazni, és azt kell, hogy mondjam ez valami csoda. Évek óta hű társam ez a sarokreszelő, mióta felfedeztem és sosem csalódtam. Mindig újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Bozizu

2020. július 7.

Jó minőségű, hatékony és olcsó. Nekem sokáig használható marad és tetszik, hogy rózsaszín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Bubus06

2020. május 20.

A bőrgyalu csúnyán elbánt a lábammmal, úgyhogy keresni akartam helyette egy kevèsbè veszèlyes eszközt, amivel mindig puhán tarthatom a lábamat. Eddig nem sok jó vèlemènnyel voltam a sarokreszelőkről, de az itt olvasottak meggyőztek róla, hogy ezt próbáljam ki, ès jelentem hogy szuper!! ❤
Nagyon hatèkony, viszont tènyleg èrdes marad egy picit a sarkam használata után, de azt habkő orvosolja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

Laroselly

2020. március 2.

Jobb mint azok a bizonyos gyémántfejese csiszolók! Mindent elárultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Jobb mint azok a bizonyos gyémántfejese csiszolók! Mindent elárultam.

Bettu

2019. június 15.

Imádoom, nekem rózsaszínben van. Az előző kis 500 Ft-osomat sikeresen eltörtem, így az itteni vélemények alapján vettem meg. Talán ezt nem fogom tudni eltörni.:D Annyira kényelmes a fogása, biztos, hogy másmilyen lábreszelőt már nem vagyok hajlandó használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

hsjk

2019. január 26.

Ugyan a képen másabb sarokreszelő van, mint amit vettem, viszont név és leírás alapján egy dologról lehet szó. Én is a vélemények alapján mertem megvenni. Mondhatom több éve kísérletezgetem mindenféle sarokreszelővel, habkővel stb de soha egyik sem tudta maradéktalanul lereszelni a csúnya bőrt a lábamról. Eléggé megviseltek a talpaim, már kezdtem feladni az otthoni olcsó megoldásokat, és bejelentkezni egy pedikűröshöz. DE! Ez megmentette az életem!!!! :D Egy 20 perces melegvizes-tusfürdős lábáztatás után, törölközővel megtöröltem a lábaimat és kb 10 perc alatt gyönyörűvé varázsolta őket! :) Nagyon ajánlom mindenkinek, ha lehet 10 csillagot is adnék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Annah18

2018. szeptember 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem bántam meg. Tényleg nagyon szuper eszköz.
Könnyen kezelhető, kézre áll, és gyorsan vehet vele dolgozni. Eredmény: csodás! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Jaderie

2018. augusztus 27.

Könnyen kézre áll, kényelmes a használata. A finomabb oldalát szinte minden nap használom, igazi bársonyosság az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.