Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2015. május 22.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz

Száraz bőrön alkalmazza. A durva oldallal távolítsa el a bőrkeményedést, majd gyengéden simítsa végig a finomabb oldallal a bőrt.

Bettu

2019. június 15.

Imádoom, nekem rózsaszínben van. Az előző kis 500 Ft-osomat sikeresen eltörtem, így az itteni vélemények alapján vettem meg. Talán ezt nem fogom tudni eltörni.:D Annyira kényelmes a fogása, biztos, hogy másmilyen lábreszelőt már nem vagyok hajlandó használni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

hsjk

2019. január 26.

Ugyan a képen másabb sarokreszelő van, mint amit vettem, viszont név és leírás alapján egy dologról lehet szó. Én is a vélemények alapján mertem megvenni. Mondhatom több éve kísérletezgetem mindenféle sarokreszelővel, habkővel stb de soha egyik sem tudta maradéktalanul lereszelni a csúnya bőrt a lábamról. Eléggé megviseltek a talpaim, már kezdtem feladni az otthoni olcsó megoldásokat, és bejelentkezni egy pedikűröshöz. DE! Ez megmentette az életem!!!! :D Egy 20 perces melegvizes-tusfürdős lábáztatás után, törölközővel megtöröltem a lábaimat és kb 10 perc alatt gyönyörűvé varázsolta őket! :) Nagyon ajánlom mindenkinek, ha lehet 10 csillagot is adnék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Annah18

2018. szeptember 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nem bántam meg. Tényleg nagyon szuper eszköz.
Könnyen kezelhető, kézre áll, és gyorsan vehet vele dolgozni. Eredmény: csodás! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Jaderie

2018. augusztus 27.

Könnyen kézre áll, kényelmes a használata. A finomabb oldalát szinte minden nap használom, igazi bársonyosság az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

dunaimano

2018. január 11.

Teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Teszi a dolgát :)

bvera997

2017. december 6.

Ez az egyetlen sarokreszelő amely tényleg segített az én borzalmas állapotban lévő bőrömön! A sarokkrémjükkel együtt használtam és tökéletes páros. Bár annyit hozzátennék hogy száraz bőrőn elég kellemetlen a használata. Én zuhanyzás közben használom, sokkal hatékonyabb úgy (nem, nem megy tönkre a víztől, pedig elég gyakran használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

b0rzi

2017. augusztus 13.

A másikat akartam venni, de már csak ez volt, nekem meg sürgősen kellett valami, mert katasztrófák a lábaim. Alapból kezdjük ott, hogy a nagylábamujján van egy irdatlan nagy bőrkeményedés, amióta az eszemet tudom (anyunak is és mamának is van, szóval gondolom örököltem). A munkacipőm miatt a sarkam is nagyon száraz volt, és már ott is kezdett bőrkeményedés kialakulni.
Ez egy használat után eltüntette szinte teljesen mindkettőt (életemben először tudom összecsípni a bőrt a lábujjamon!). Tervezem "kúra" szerűen használni, utána teafaolajos meleg vízbe lábat áztatni, már csak valami gazdag krém kellene, mert ez a Hirschtalgos baleas lábkrém ide nem nagy durranás, és még a vazelin se segített nagyon. Ha valakinek van ötlete... :) köszönöm.

Ja, és:
SZÁRAZON!!! Úgy használ is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ja, és:
SZÁRAZON!!! Úgy használ is.

Szane

2017. március 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Fürdés után használom. Az elején szuper volt, most már hónapok óta megvan és vm. nem stimmel vele, iszonyú érdes lett tőle a sarkam. Könnyű használni, de ezek után mégis inkább a habkőnél maradok. (meg a pengénél)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

eperturmix

2017. január 8.

Nagyon szeretem.Elődje nálam a kék nyelű oriflame-es,évekig jól szolgált,tette a dolgát,de aztán idővel kezdett lejönni róla a csiszoló papír,így ez lett a következő szerzeményem.Nagyon tetszik mindkét oldala,a fém kellően erős,hogy lehozza a nagyobb bőrkéket is,a fekete csiszoló meg szépen elsimítja a dolgokat,imádom,nagyon hatékony.Én sósvizes áztatás után használom,majd rákrémezek..borzasztó jó érzés.A puhaság pedig rendszeres használattal állandó.Még a nyári időszakra leszek kiváncsi,akkor csak több a 'sajt' az ember lábán,de ha azzal is megbírkózik,hát akkor az csodálatos 😃
Ja,az ára is szuper,700 körül vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Ja,az ára is szuper,700 körül vettem.

Kesudio

2016. december 12.

Szuper termék. Én ellentétben a leírással beáztatott lábamon használom. Rendesen teszi a dolgát, elhanyagoltabb lábikót is szépen rendbe lehet tenni vele. A kialakítása csodás, annyira kézre áll, hogy szinte magától dolgozik. Csillagos ötös, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.