Balea

Ár:   330 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 26.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő bogyós gyümölcs és vanília illattal.

KittiF89

2021. február 21.

Imádom az illatát! Nekem nem szárította ki a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Imádom az illatát! Nekem nem szárította ki a bőrömet.

Puszedli83

2021. február 1.

Mindig elcsábulok a Balea limitált tusfürdői iránt, így volt ennél is. Először a csomagolás, majd az illat. Elég intenzív illata van,ami meg is marad.Jól habzik, picit szárít,de ez télen egyáltalán nem zavar.
Én is inkább a bogyós gyümölcsöket érzem benne,mint a vaníliát.
Ár érték arányban pedig még mindig verhetetlen a Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Én is inkább a bogyós gyümölcsöket érzem benne,mint a vaníliát.
Ár érték arányban pedig még mindig verhetetlen a Balea.

Bettina1984

2021. január 15.

Valami erdeis, fanyar illatot kereste, egyszerűen nem bírom elviselni az édes Lush tusfürdőim illatát.
Egy ideje fanyar, savanykás aromára vágytam, bocsássatok meg egy kismamának 😄.
Szóval tökéletes választás volt ez a Balea, kellemes érzés volt vele tusolni.
Vaníliát nem véltem felfedezni benne, de nem is baj, reggel elugrok megvenni a testápolóját is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 15.

Egy ideje fanyar, savanykás aromára vágytam, bocsássatok meg egy kismamának 😄.
Szóval tökéletes választás volt ez a Balea, kellemes érzés volt vele tusolni.

Lina14

2021. január 4.

kicsit gumimaci-popsi illata van időnként , nekem kicsit túl édes, de azt meg kell hagyni hogy intenzív és felüdítő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

dunaimano

2020. december 31.

Telitalálat, nem is tudom, hányadik tubust fogyasztjuk (igaz, nem tusfürdőnek, hanem kézmosónak). Gyümölcsös, de mégis téli illat, a szokásos Balea minőségben. Nem szárítja nagyon a kezeket, de azért kell a hidratálás (amúgy is, tél van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Vikkkinca

2020. december 30.

Ez most az új kedvencem!
Állagra hozza a baleás tusfürdők kellemes minőségét-sűrű,jól habzik.
Az illata nagyon fincsi- piros bogyós gyümölcsökből az áfonya érződik ki legjobban (ezért kicsit mű illat)-de a vanília ezt kellemessé teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

Ez most az új kedvencem!
Állagra hozza a baleás tusfürdők kellemes minőségét-sűrű,jól habzik.

wildrose

2020. december 27.

Kellemes illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de eléggé szárítja a bőrt. Egynek azért jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 27.

Kremcica

2020. december 24.

Picit műillata van, de mégis nagyon melengető téli illatú tusfürdő. Inkább a bogyósgyümölcs érvényesül benne mint a vanília. Végre egy épkézláb illat a Baleától, néha annyira fura illatkombinációkat tudnak összehozni. Ráadásul tartós, a bőrömön és a fürdőben is érződik fürdés után. Időnként besokallok tőle akkor pár napra félreteszem, de el fogom használni. Az állaga valahol a zselés és krémes között van, jól habzik talán picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

Nicolett022

2020. december 21.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb, nagyon jó illata van, jól habzik és egyáltalán nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Stella1993

2020. december 18.

Tegnap vettem, ma használtam először. Nagyon jó "bogyós" illata van, amit zuhanyzás után is érezni. Amúgy a minősége a szokásos Balea minőség, jól tisztít és épp csak annyira habzik, amennyire szükséges. Nem irritál és nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol