Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Benton elvet követve nem víz a hordozó közeg, hanem aloe gél, annak minden jótékony tulajdonsága hatékonyan tud tehát érvényesülni. BHA-t tartalmaz, így a bőrt tökéletesen megtisztítja az elhalt hámsejtektől, és a mélyebb rétegekből is kioldja a szennyeződéseket. Csiganyálka kivonattal segíti a bőr regenerációját, és csökkenti az irritációt.

1 tonik, 7 funkció:

1. BHA (szalicilsav) tartalmú a tökéletes tisztításért, továbbá gyorsítja a bőrmegújító folyamatokat. Aloe tartalmának köszönhetően azonban a legérzékenyebb bőrt sem irritálja, akár mindennapos használat mellett sem.
  2. Hidratáló hatású, hialuronsavat és növényi alapú glicerint tartalmaz.
  3. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és a mitteszereket, nem szükséges erre külön terméket használni.
  4. Eltávolítja az utolsó kis szenyeződéseket a bőrről, és felkészíti a bőrt a további bőrápolási készítmények befogadására.
  5. Kitisztítja és összehúzza a pórusokat, egyenletes bőrfelszínt ad.
  6. Javítja a bőr állapotát, és erősíti a bőr védekezőképességét, segít megelőzni a későbbi károsodásokat.
  7. Megszünteti a bőrszárazságot, viszketést, csökkenti az érzékenységet, és minimalizálja az irritációt.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, kémiai tartósítószer, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Hajnal02

2020. május 7.

Régebben elhasználtam belőle párat, szerettem.
Nekem problémás a bőröm, plusz érzékeny is, inkább a natúr termékek felé hajlok, azokban kevesebb az irritáló anyag.
A k-beauty kozmetikumokból pedig nagyon szerettem a Bentont. Nekem az aloés és csigás termékeikből volt meg pár.
Ez a toner nagyon kellemes volt, az aloe nyugtatta az érzékenyebb bőrömet, és kezdte helyre tenni a gyulladt területeket az arcomon, csak kissé ragadt utána a bőröm. Összeségében tetszett. Viszont kipróbáltam más márkának a termékeit, amik itthon kaphatóak, és mivel nálam gyorsan fogyó termék az arctonik, ezért a könnyebb beszerezhetőség és az ár miatt váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Régebben elhasználtam belőle párat, szerettem.

BoBogika

2020. május 7.

Reggel és este használom ezt a tonert, de igazából semmi extra. A bőröm előtte is aránylag szép volt. Jól hidratál és kb. ennyi.
Nem rossz, de volt már jobb tonerem. Eddig a Klairs Toner számomra a leg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

Nem rossz, de volt már jobb tonerem. Eddig a Klairs Toner számomra a leg.

vkata96

2020. május 6.

Már vagy 3 hónapja használom kisebb kihagyásokkal, de többnyire minden este, de még mindig nem tudom, hogy vagyok vele. Csodát sajnos nem ért el, pedig a vélemények alapján nagyon bizakodó voltam. A bőröm kombinált, mitesszeres, és vannak pattik is néha. Mindig ezzel kezdem az esti rutint, erre rá megy a TO HA+B5, majd a Matrixyl szérum, és TO NMF hidratáló a végén. Hidratálni biztos hidratál, viszont nem hámlaszt. De rájöttem, hogy ezt nem is kell tőle várni, mert ez toner, nem hámlasztó, hiába van benne BHA. Mindenesetre azokban a rövid kihagyásokban nem volt látványos a “hiánya”. Ezen felül viszont ami a legjobban zavar, az a szaga.. ezt sehol nem látom a véleményekben, az enyémnek jó a szavideje, valószínű csak én vagyok rá érzékeny, mert a páromnak is megmutattam, ő nem érez rajta semmi furát. Én viszont csak úgy tudom használni, hogy felkenés után fél percig nem veszek az orromon levegőt, mert rosszul vagyok tőle. Olyan hipószerű szagot érzek.
Még van az üvegben, el is fogom használni, de nem fogom újravenni, egyáltalán nem érzem nélkülözhetetlennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

LoRs

2020. április 29.

Nagyon szeretem ezt a hámlasztót, kíméletes, de alapos és hatékony, heti 5 alkalommal használom a The Ordinary 7%-os hámlasztójával felváltva. Az állaga is tetszik és az ára is kedvező, viszont szerintem én sem tudom elhasználni fél év alatt az egész flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

justagirl

2020. április 4.

Nagyon szeretem az állagát, viszont negatívum, hogy 6 hónap szavatossági ideje van. Előzőt sem sikerült ennyi idő alatt elhasználni, jelenlegit sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

ZsanettLina

2020. január 26.

A rengeteg mitesszerem van az orromon, gondoltam hátha csodát tesz velük. Elhasználtam egy flakont, nagyobb változást nem tapasztaltam az arcomon. Rendben van a termék, koreai minőség, nem gyulladt be az arcom (ami felér egy bőrgyógyászati értékeléssel). Igaz, nekem kicsit ragadt tőle a bőröm, ezért csak este használtam. Megéri a pénzt, de nem tett hozott nagy változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Mhajni

2019. november 25.

Nemrég kezdtem bevezetni különböző koreai termékeket, köztük ezt a tonikot is, és azt kell mondjam, ez a termék fix marad a rutinomban. Reggel és este használom, két pumpálásnyi mennyiséget oszlatok el az arcomon és nyakamon arctisztítás után (este hámlasztás után), így használva a kicsi, 50 ml-es kiszerelés több, mint két hónapig elég volt! Potom 1500 forintért nagyon kiadós, remek árban van, és rendkívül meggyőzőek az összetevői. Könnyen használható ez a pumpás kiszerelés, és tetszik, hogy nem teljesen vízszerű, így én a vattapamacsot is mellőztem, simán belemasszíroztam/belepaskoltam a bőrömbe, kb. két perc alatt be is szívódik, nem ragad. Kombinált vízhiányos bőrűeknek nagyon ajánlom, szuperül hidratál (igaz, a Benton Aloe-Propolis géllel együtt használom, lehet hogy azzal ilyen hatásos), nem okozott pattanást, talán kicsit a pórusok is kisebbek, szebb az összkép. Abszolút újravevős kategória :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

mmoni1

2019. november 18.

Kedvenc tonikom eddig! Tetszik h nem víz hanem a hatóanyagok vannak benne! Géles, illatmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Anitabori

2019. november 12.

Mint minden magas aloe tartalmú termék, ez a tonik is hamar kedvenc lett. A BHA pedig valószínűleg teszi a dolgát, mert lényegesen kevesebb az orrom körüli miteszer. Persze ehhez biztos kell a rendszeres AHA és BHA hámlasztás is :) Az állaga kellemes, nem annyira vízszerű - én ezeket kedvelem jobban. Remekül hidratál és nyugtat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

zsanman

2019. november 4.

Először én sem vettem észre semmi változást. Aztán elmentem egy arckezelésre ami után volt bőven pirosság és pattanás utáni foltok, még sebes is volt. Máskor ez hónapokig tart, hogy begyógyuljon, most 2 hét alatt egységes bőrt kaptam és foltmentes arcot, ez egy csoda. Soha nem volt ilyen szép az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.