Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 5600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 5600 Ft

A Benton elvet követve nem víz a hordozó közeg, hanem aloe gél, annak minden jótékony tulajdonsága hatékonyan tud tehát érvényesülni. BHA-t tartalmaz, így a bőrt tökéletesen megtisztítja az elhalt hámsejtektől, és a mélyebb rétegekből is kioldja a szennyeződéseket. Csiganyálka kivonattal segíti a bőr regenerációját, és csökkenti az irritációt.

1 tonik, 7 funkció:

1. BHA (szalicilsav) tartalmú a tökéletes tisztításért, továbbá gyorsítja a bőrmegújító folyamatokat. Aloe tartalmának köszönhetően azonban a legérzékenyebb bőrt sem irritálja, akár mindennapos használat mellett sem.
  2. Hidratáló hatású, hialuronsavat és növényi alapú glicerint tartalmaz.
  3. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és a mitteszereket, nem szükséges erre külön terméket használni.
  4. Eltávolítja az utolsó kis szenyeződéseket a bőrről, és felkészíti a bőrt a további bőrápolási készítmények befogadására.
  5. Kitisztítja és összehúzza a pórusokat, egyenletes bőrfelszínt ad.
  6. Javítja a bőr állapotát, és erősíti a bőr védekezőképességét, segít megelőzni a későbbi károsodásokat.
  7. Megszünteti a bőrszárazságot, viszketést, csökkenti az érzékenységet, és minimalizálja az irritációt.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, kémiai tartósítószer, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Ár: 5600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Benton 7 darabos utazó készlet
Ár: 10000 , Eladó: baluanyu
Állapot: új, Helyszín: Budapest, XXI., fizetés: személyes átvétel Csepelen, vagy előreutalás után Foxposttal.
Benton Aloe-BHA Toner 200 ml 4200 Ft
Ár: 4200 Ft , Eladó: bagolylilith
Állapot: Bontatlan, teljesen új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Foxpost, Posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szimy

2021. március 12.

Különösebben nagy hatást nem éreztem akkor, mikor beiktattam a napi rutinomba, inkább csak jól esik. Reggel is és este is használom a tisztítás után, este én még ettől nedves bőrbe szeretem a GG B-bombját és HA Light-ját belemasszírozni, ez nagyon jól bevált. A BHA tartalma tényleg minimális, de én alapvetően nem is emiatt vettem, arra ott a PC BHA-ja (simán használom őket egy rutinban is, és semmi bajt nem okozott). Alapvetően nincs vele semmi probléma, szeretem használni, de nem elengedhetetlen a rutinomban, tehát amint elfogy (hatalmas mennyiség, az még nem most lesz), valószínűleg nem veszem újra, hanem próbálkozom más termékekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Saretin

2021. március 5.

Ez az első hámlasztóm/tónerem, amit kifjezetten egy többlépéses rutin kialakítása miatt vettem. Tetszik az állaga, illata (picit friss-savanykás, mint egy szőlőé), az adagoló pumpa fej, néha beragad és köp egyet, de ez a legnagyobb bosszúságom. Sajna az én bőröm seperc alatt beissza, így kifejezett hidratáló hatást nem észlelek, akkor se ha nedves arcbőrre viszem fel. Viszont lehet hogy emiatt hámlik folyamat az orrom? Fogalmam sincs. Nemsokára elfogy, úgyhogy kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 5.

Birkin22

2021. február 20.

2 hónapig próbálkoztam vele, nagy hatást nem ltapasztaltam, így a maradékot inkább eladtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

balankaa01

2021. január 22.

Én nem estem hanyatt tőle, próbáltam csak simán betapogatni a bőrömbe, a 7skin methodot is, illetve valami olajos lemosós-BHA szérumos módszert az orron levő picit pötyik (sebaceous filaments, nem tudom, ezt hogy mondanánk magyarul...) tisztítására. Mivel ez lepkepuki erősségű BHA, így nem működött persze, lélekben tudtam, hogy nem is várhatok mást. Értem, hogy a koreaiak nem szeretik az erős savas kezeléseket, de valaki, akinek a TO AHA+BHA hámlasztója lett a szent grál, az onnan már nem ad alább. :D
Amúgy kellemes az állaga, szeretem, hogy nincs illata, semmiféle csúnyaságot nem okozott. A pumpájával nem lettünk barátok, mert egy óvatlan pillanat, és már le is köpött, így én végülis a tenyerem helyett rögtön az arcomra igyekeztem juttatni a cuccot.
Egyébként az eredeti cél az lett volna, hogy a homlokomon levő pici bőr alatti puklikat, amik hol megjelennek, hol eltűnnek, pedig semmit nem változtatok a rutinomon, simítsa picit, mert azt gondoltam, hogy egy gyenge, de mindennapos hámlasztás talán jobb ötlet lenne mint a nagyágyú bevetése heti egyszer. :D
Végülis a páromra szoktam használni, ha "megskincarezem", mi így mondjuk 😂, mert csak a könnyed állagú cuccokat hajlandó elviselni.
Ja és nem értem, hogy hogy lehetne ezt 6 hónap alatt elhasználni, nagyjából a fele megmaradt, és nem szívesen dobnám ki, mert azért nem egy Balea-árkategória.
Maradjunk egy nagyon gyenge közepesben, és abban, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

Maradjunk egy nagyon gyenge közepesben, és abban, hogy nem veszem újra.

Petruck

2020. december 24.

Szerettem a geles állagát. Egy 30ml-ssel használtam el. Sokáig elég volt. Szerettem, de nem érzem a hiányát. A Geek&georgeus toner teljesen helyettesíteni tudja. Nem fogom újra venni a külföldi rendelés miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

bongi

2020. december 13.

Előszőr mintát vettem és megtetszett, meg hát már kísérleteztem más Benton termékekkel is és többnyire jó tapasztalataim voltak, úgyhogy megvettem nagyban is. Szerintem a kiszerelése praktikus, nekem semmi gondom nincs a pumpájával, egyszerűen a markomba nyomom, majd felkenem arcra, nyakra és dekoltázsra is. Önmagáam mitteszerek ellen nem túl hatásos, de szerintem önmagában egyetlen termék sem csodaszer. Én a G&G hámlasztóit használom szinte naponta, azokat ez nem váltja ki, sokkal gyengédebb. Ezt a tonikot inkább akkor használom, mikor pl. erős retinolt használok este, és másnap kicsit érzékenyebb a bőröm. Olyankor nem szeretek erősebb hámlasztót használni, így ez a tonik tökéletes. Vagy bármikor, mikor kicsit érzékenyebb a bőröm, vagy csak épp ehhez van kedvem. Az, hogy eltávolítja az utolsó kis szennyeződést is a bőrről, nyilván hülyeség, hiszen az nem a tonik feladata. Meg amúgy is, nem vattakoronggal használom. Nem húzza össze a pórusokat, de én még életemben nem használtam olyan tonikot, ami ezt az ígéretet be is váltotta volna. De: tényleg csökkenti az irritációt, szép sima, egészségesen fénylő bőrt eredményez. Hogy az árát megérte-e, azt majd meglátom ha a flakon végére érek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

Stella1993

2020. december 8.

Pénzkidobásnak érzem, amit ez tud, azt az olcsóbb tonerek is tudják.

1 tonik, 7 funkció:
1. Ha sérült a bőröm védőrétege, akkor bizony irritál, a BHA az BHA...
2. Valamelyest hidratál, talán ez az egyetlen pozitívuma
3. Mitesszer-eltávolításról szó sincs, egy kifejezetten mitteszer-eltávolító rutinba jól beilleszthető lehet, de csak ennek a terméknek önmagában nincs hatása.
4. Nincsenek "utolsó kis szennyeződések" ha normálisan meg van tisztítva a bőr, szóval ez egy felesleges funkció
5. Nem vettem észre pórusösszehúzó funkciót sem
6. Hidratál, ezáltal szebbnek tűnik a bőrkép, különösen akkor, ha valakinek száraz a bőre
7. Igen és nem és nem.

Összességében nem rossz, viszont annyira kiemelkedően nem is jó, hogy ódákat lehessen róla zengeni. Az összetevői szépek, a pumpája tényleg elég rossz, vigyázni kell, hogy ne terítsek be vele mindent. Nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Pénzkidobásnak érzem, amit ez tud, azt az olcsóbb tonerek is tudják.

1 tonik, 7 funkció:
1. Ha sérült a bőröm védőrétege, akkor bizony irritál, a BHA az BHA...
2. Valamelyest hidratál, talán ez az egyetlen pozitívuma
5. Nem vettem észre pórusösszehúzó funkciót sem
7. Igen és nem és nem.

emeseee6

2020. november 28.

Egyszer használtam,másnapra a homlokom oldalán kijött vagy 5-6 mitteszer ,és ilyen "rücskös " lett egy 3 ujjnyi felület.(Nagynéha fordul ott elő 1-1,tehát ez nem általános probléma.) Ezekután soha többet,rövid úton megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

bebecske22

2020. november 28.

Rettentően vízhiányos a bőröm, de közben kombinált is. Elég gyakran végzem a 7-skin metódust. Igaz még csak ez az első koreai tonerem, úgyhogy nincsen összehasonlítási alapom, de meg vagyok vele elégedve. Ha elfogy, a Purito, vagy a Klairs tonerét fogok még kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

balazskrisztii

2020. november 21.

Ha valaki mitesszerek miatt veszi meg, akkor csalódott lesz. Hidratálónak nem rossz, de számomra a Pyunkang yul az igazi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.