Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Benton elvet követve nem víz a hordozó közeg, hanem aloe gél, annak minden jótékony tulajdonsága hatékonyan tud tehát érvényesülni. BHA-t tartalmaz, így a bőrt tökéletesen megtisztítja az elhalt hámsejtektől, és a mélyebb rétegekből is kioldja a szennyeződéseket. Csiganyálka kivonattal segíti a bőr regenerációját, és csökkenti az irritációt.

1 tonik, 7 funkció:

1. BHA (szalicilsav) tartalmú a tökéletes tisztításért, továbbá gyorsítja a bőrmegújító folyamatokat. Aloe tartalmának köszönhetően azonban a legérzékenyebb bőrt sem irritálja, akár mindennapos használat mellett sem.
  2. Hidratáló hatású, hialuronsavat és növényi alapú glicerint tartalmaz.
  3. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és a mitteszereket, nem szükséges erre külön terméket használni.
  4. Eltávolítja az utolsó kis szenyeződéseket a bőrről, és felkészíti a bőrt a további bőrápolási készítmények befogadására.
  5. Kitisztítja és összehúzza a pórusokat, egyenletes bőrfelszínt ad.
  6. Javítja a bőr állapotát, és erősíti a bőr védekezőképességét, segít megelőzni a későbbi károsodásokat.
  7. Megszünteti a bőrszárazságot, viszketést, csökkenti az érzékenységet, és minimalizálja az irritációt.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, kémiai tartósítószer, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Benton & Sulwhasoo minták
Ár: 1000 Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
Benton Aloe-BHA Skin Toner - új
Ár: 2500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
tara95

2019. szeptember 20.

Elértem az üveg felét, ami már elég nyomós ok egy véleményre. Alapvetően ez egy szuper kis termék vízhiányos, problémás bőrre. Nyugtat, kellemesen hidratál, csökkenti a gyulladást. Viszont amiben igazán nagy hasznát veszem az a 7skin. Ha valakinek esetleg ismeretlen: egy jó, hidratáló (!!) tonikból megtisztított bőrre 7 réteget paskolok fel. Elsőre hülyeségnek tűnik, de nekem ez menti meg jelenleg az arcom. Amikor jött az évszakváltás, egyetem, hormonok, nyomkodás és egy rossz arcmaszk eredménye, kínomban nem tudtam már mihez nyúlni. Most reggel és este is igenis rászánom az időmet, hogy felvigyem ezt a mennyiséget. A legdurvább, hogy 100%ban elnyeli az arcom, üde, ragyog, eltűntek a száraz foltok amikbe repedezve ült bele a smink. Szemmel láthatóan rengeteget használ, most ezt a technikát addig folytatom amíg szükség van rá. Természetesen nem mindenkinek muszáj a 7 réteg, lehet 1-2-3 stb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

abicicaaa

2019. szeptember 8.

10 mili elhasznalasa utan irom a velemenyemet.
Nem vettem eszre pozitív hatast, akkor sem, ha mindennap használtam. Nagyon erzekeny a borom, talan ez a BHA tartalom keves volt neki, de neha meg ugy ereztem, pont miatta vannak feher kis patik az orromon (oda mindig koncentraltan kentem). Igy talán nem is teljesen kiforrott a velemenyem, de semmi kedvem ujra venni es tesztelni, mert lehet hogy o a ludas a pici pattanasokert. Vagy lehet hogy a csiga kivonat? Azon sem lepodnek meg, amilyen hisztis a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

10 mili elhasznalasa utan irom a velemenyemet.

Szanszi

2019. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Több mint fél éve vettem de még több mint a fele megvan. Kb 2-3 naponta használom ilyenkor nyáron, télen minden nap feltettem.
Tavasszal nagyon rossz állapotban volt a bőröm, teli volt partanással, nagyon egyenetlen volt a felszíne, olyan mintha eltömítette volna valami rossz alapozó vagy nem is tudom...
Szóval elkezdtem ezt használni és 1 hét múlva csodásan rendbe tette a bőrömet. Azóta sem jelentkezett ez a probléma. Szerintem ár/érték aranya nagyon jó, és a szavatossági ideje is kb 2 év. Így lesz idom elhasználni. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Sheila

2019. július 30.

Pozitívumok:
- nagy kiszerelés
- kellemes állag
- végre egy hámlasztó tonik, ami nem szedi szét az arcomat, nagyon kellemes használni, nem okoz irritációt.
Amit nem szeretek benne:
- a csomagolása naponta kiakaszt; a pumpája olyan erővel lövelli ki az anyagot, hogy mindenhova jut, ahova nem kéne (csempére, tükörre...)
Összességében nem tett csodát, de mégis szeretem, arctisztítás után, szérumok előtt használva remekül beleillik a rutinba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

Pozitívumok:
- nagy kiszerelés
- kellemes állag
Amit nem szeretek benne:

BLili

2019. július 8.

Nekem kiszárította a bőrömet, plusz még irritálta is. Szép fokozatosan kivörösödött tőle a bőröm. Pedig a cosrx bha-jár rendszeresen használom, ami szépen megnyugtatja a bőrömet, így felteszem, nem a bha-val van gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

bibogi23

2019. június 24.

Most kezdtem a koreai arcápolásomat kialakítani! Erre a tonik rá esett a választásom mert így nyáron a hámlasztást hanyagolom! Nagyon tetszik kialakítása, nagyon praktikus ez a pumpás megoldás! Az állaga kicsit sűrűbb mint a megszokott tonikomnak, de hamar beszívódik, feltőlti az arcomat! Én egyenlőre az esti rutinomba illesztettem bele, reggel egy könnyebb hidratáló tonikot használok! De ezzel maximálisan megvagyok elégedve! Tetszik h Magyarországon is elérhető, az ára is meg fizethető és kis kiszerelésbe is kapható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

emiliamiliaeszter

2019. május 17.

Csodaszer! Egyenlőre így tudok nyilatkozni 3 nap után. Szépen össze húzta a tág pórusokat, gyulladást és a pattanásokat már most szépen le vitte. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

i.napcsi

2019. május 16.

Ha adhatok nektek egy kis tanácsot amit a koreaiaktól tanultam,Sokkal hatásosabb ha nem csak felkenitek az arcotokra hanem után lehetőleg este, koreai toneres vattára tesztek ebből a BHa ból és felteszitek a bőrötökre mint egy pakolást,legalább 20 percre!Ha csak egy két pattanásotok van akkor kivágtok a vattábol egy kis kocka alakot kicsit nagyobb mint a pati és arra teszitek rá este mielött folytatnátok a rutint.Ha nagyobb felületen vagytok miteszeresek akkor több vattára lesz szükség mint egy géz maszk,tegyetek egyett az orrotokra a homlokra állra vagy ahol kell!Este ha több napon át ezt csinálod nagyon látványosan összehúzza a pórusokat és a gyulladásokat is látványosabban lehúzza mint ha csak egy cseppel az egész arcot bekennétek!!!!Próbáljátok ki sokkal hatásosabb és a hidratáló hatása is jobban érvényesül és a bőrt sem szárítja ki!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

Hiriel

2019. május 16.

Hááát... én a Cosrx AHA/BHA-t használtam azelőtt, de vissza fogok hozzá térni. Nagyon szép összetevői vannak ennek is, de valahogy nekem nem sokat tesz hozzá a bőrömhöz. Amikor elkezdtem használni, egész nyugodt volt a bőröm (alapvetően a T-vonalam zsíros, tágabb pórusok, mitesszerek vannak ott, az orcáim egész rendben szoktak lenni), használtam tonikként reggel-este, de nem tett hozzá a rutinomhoz, a Cosrx mellett kevesebb mitesszerem volt. Aztán egy hete behisztizett az állam, előjött a szokásos hormonális akném, és sajnos a Benton nem segített úgy az elmulasztásukban, mint a Cosrx, ez utóbbi most nagyon hiányzott. :( Ráadásul a pumpája is olyan erővel lövelli ki a terméket, hogy mindig valamennyi kiloccsan a tenyeremből, ellentétben a Cosrx diszkrét, jól szabályozható szórófejes megoldásával. Úgyhogy nekem sajnos annyira nem vált be, ezt most vissza is cserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

dorkaszabo14

2019. május 15.

Szerintem ez egy nagyon jó kis tonik, tetszik az állaga és úgy érzem, hogy sokkal egységesebb tőle a bőröm. Természetesen nem vártam tőle csodát, viszont tényleg tökéletesen illeszkedik a reggeli-esti rutinomba. Valószínűleg újra is fogom venni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.