Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 5600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 5600 Ft

A Benton elvet követve nem víz a hordozó közeg, hanem aloe gél, annak minden jótékony tulajdonsága hatékonyan tud tehát érvényesülni. BHA-t tartalmaz, így a bőrt tökéletesen megtisztítja az elhalt hámsejtektől, és a mélyebb rétegekből is kioldja a szennyeződéseket. Csiganyálka kivonattal segíti a bőr regenerációját, és csökkenti az irritációt.

1 tonik, 7 funkció:

1. BHA (szalicilsav) tartalmú a tökéletes tisztításért, továbbá gyorsítja a bőrmegújító folyamatokat. Aloe tartalmának köszönhetően azonban a legérzékenyebb bőrt sem irritálja, akár mindennapos használat mellett sem.
  2. Hidratáló hatású, hialuronsavat és növényi alapú glicerint tartalmaz.
  3. Eltávolítja az elhalt hámsejteket és a mitteszereket, nem szükséges erre külön terméket használni.
  4. Eltávolítja az utolsó kis szenyeződéseket a bőrről, és felkészíti a bőrt a további bőrápolási készítmények befogadására.
  5. Kitisztítja és összehúzza a pórusokat, egyenletes bőrfelszínt ad.
  6. Javítja a bőr állapotát, és erősíti a bőr védekezőképességét, segít megelőzni a későbbi károsodásokat.
  7. Megszünteti a bőrszárazságot, viszketést, csökkenti az érzékenységet, és minimalizálja az irritációt.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, kémiai tartósítószer, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

Ár: 5600 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hogolyo91

2022. május 23.

Kombinált, orcákon túlérzékeny, a T vonalban zsíros bőröm van. Eleinte féltem ettől a toniktól főleg a túlérzékeny, kipirosodásra hajlamos részen, de eddig mindenhol bevált. Nem irritál, csak nagyon kevés pattanásom jelenik meg mellette (ok, komplett rutin része). A hámlasztót nem váltja ki, de a nem hámlasztós napokon nagyon hasznosnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

kissmeska

2022. május 5.

Ez az első termékem a márkától. Sok jó véleményt olvastam róla és régóta a kívánságlistámon volt. Az állaga éppen egy leheletnyivel sűrűbb mint a víz. Mindennapos használatra is tökéletes, viszont nem váltja ki a hámlasztó használatát. Rétegzős rutinba nagyon szuper! Egyedül a pumpájával nem vagyok teljesen megelégedve, eléggé fröcsköl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

dottie.b

2022. április 25.

Ez volt az első koreai tonerem évekkel ezelőtt. Bár nem olcsó, de nagy a kiszerelése és sokáig elég. Engem jól hidratált és a pórusaimat is szépen tisztította, amitől rendszeres használat után kisebbnek tűntek. Már egy ideje nem vettem újra, de régóta gondolkozom rajta, hogy újra elkéne használnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Tundebe

2022. április 11.

Nagyon szeretem, jó kis toner, teszi a dolgát, nagyon jó benne az a 0.5% BHa, reggeli-esti használat mellett nem kell pluszban BHa liquid. Egy mínusz pont a nyomokaja miatt. Frocskol minden hová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

v.anit.a

2022. április 6.

Szalicilsav tartalma elenyésző, tehát ha valaki pórustisztító ill. mitesszer eltávolító hatást szeretne, akkor arra 2% BHA-s készítményeket használjon. Ez inkább egy géles állagú nyugtató, hidratáló tonik, amit arclemosás utáni első lépésként kell használni, akár minden nap.
Nálam az esti arcápolás része, közvetlenül a bőrre viszek fel néhány pumpálásnyit, hagyom beszívódni, majd jöhetnek a szérumok + hidratáló krém. Sokan kihagyják a tonizálást a rutinjukból, pedig szerintem ennyi pluszt minden bőr megérdemel(ne).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

ljohanna

2022. március 10.

Ez az a toner, ami kb. 5 éve állandósult a rutinomban. Használok mást is, de egy ilyennek mindig kell itthon lennie.
Pirosodásra hajlamos, enyhe rosaceás bőrömet nyugtatja, 7 skin-re is kiváló, ha nagyon kiszáradna a bőröm.
Minden további terméknek kiváló alapot ad, nagyon szépek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Minden további terméknek kiváló alapot ad, nagyon szépek az összetevői.

annaboro

2021. november 6.

Aki hozzám hasonlóan miteszeres-pattanásos bőrűként teljes értékű BHA hámlasztónak szánja az csalódni fog, mert ezen a téren nem túl hatásos. Ő inkább egy kellemes, nyugtató-hidratáló tonik aloe verával és nagyon nagyon minimális, elhanyagolható mennyiségű BHA-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

fancy917

2021. július 1.

Szeretném szeretni, de azt vettem észre, hogy pattanásosodok tőle. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Szeretném szeretni, de azt vettem észre, hogy pattanásosodok tőle. :/

pont

2021. június 1.

nem rossz, szeretem használni, de csodát nem csinál, nálam hatását tekintve körülbelül ugyanazt hozza mint a balea med tonere, ami heted ennyibe kerül. elhasználgatom, valamivel puhább és hidratáltabb lesz még pluszban tőle a bőr, de abszolút nem nélkülözhetetlen, én személy szerint nem értem a hypeot körülötte.

(ami ebben van BHA, az igazából semmi, tehát a hámlasztót nem váltja ki, nem is hámlasztóként, hanem tonerként értékeltem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

melanie500

2021. május 31.

Én se vagyok elájulva tőle. Különösebb hatását nem érzékelem, csak használom, hogy fogyjon el és mert egy időben rá voltam kattanva a koreai sémára, hogy tonik nélkül semmit nem ér egy jó rutin. Óriási mennyiség, 2 pumpa bőven elég az egész arcra. Ha mindennap 2x használnám se biztos, hogy elfogyna szavatossági időn belül, de nem használom naponta kétszer, a felénél kidobni meg drága. Ha nagyon hidratálni akarok, arra ott a hialuronsavas tonikom, ez a bha tartalom nudli, nincs pórus tisztító és összehúzó hatása és bőrnyugtatásra is van más bevált hatóanyagom. Dupla arctisztítást alkalmazok, így maradvány szennyeződés nincs rajtam amit el kellene pluszban távolítani és a lemosók bőrbarát ph-n működnek, nincs szükség a bőr előkészítésére a többi termék használatához. Az inci nagyon szép, tényleg nem irritál, de nálam ez egynek jó volt kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.