Biotherm

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdmagic, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidra ásványi arctisztító ásványi anyaggal.

edusi

2018. október 18.

Tökéletes termék imádom!Vízhiányos, T zónában zsírosodó bőröm van arra nagyon jó, egy aprócska gondom van vele, hogy nehéz kinyomni a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Vicus7

2017. október 29.

Nekem kombinált a bőröm mégis nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Puha, selymes lett a bőröm tőle. Először furcsa volt az állaga mivel nem habzik, agyagos formulájú, de megveszem újból mert szép lett tőle a bőröm. Amit hátrányként említenék a végén nehéz a tubusból kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

googles

2017. augusztus 28.

Jé, nem írtam róla még. Hát egy ilyenre is elcsábultam a száraz bőrömmel :)
Nem is tudom, hogy gondoltam.
Krémes és mintha agyagos lenne, vagy olyan hatású, habzik és mattítósnak tűnik. De nem merem ígérni, mivel nem vagyok jó tesztalany a problémamentes pofámmal.
Ezt is feltettem eladásra, tuti nem nálam a helye. Viszont jó cuccnak tűnik, nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Jé, nem írtam róla még. Hát egy ilyenre is elcsábultam a száraz bőrömmel :)
Nem is tudom, hogy gondoltam.

e.m.e.s.e

2017. július 27.

Sokáig vágytam rá, így miután nemrég beszereztem, nagyon izgatottan kezdtem el használni, de sajnos nem vagyok tökéletesen elégedett a termékkel. Reggeli használata során (főleg, amikor előtte való este kémiai hámlasztót is használtam) többször előfordul, hogy irritálja a bőröm, ég, húzódik utána. Így inkább csak este szoktam használni, akkor nem jellemző ez a zavaróan szárító hatás. Reggelre pedig marad valamelyik kíméletesebb arclemosóm.
Ezt leszámítva szeretem. Tetszik az állaga, jól tisztít és hozzájárul ahhoz, hogy a zsíros, problémás bőröm szebb állapotban legyen.
Néhány nappal ezelőtt megrendeltem a száraz bőrre való (rózsaszín tubusos) változatot, kíváncsian várom, hogy melyik után nyúlok majd szívesebben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

_-Mia-_

2016. július 20.

Update: hosszútávú használata után szebb a bőrképem. Ennél maradok.

Szupi! Tisztít, frissebbnek néz ki a bőröm a használata után, engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Update: hosszútávú használata után szebb a bőrképem. Ennél maradok.

Szupi! Tisztít, frissebbnek néz ki a bőröm a használata után, engem nem szárít.

juditkaa70

2016. július 17.

Szárít,húzódik a bőröm tőle,így túladtam rajta. Zsíros bőrre ajánlott leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

Skiiin

2015. március 15.

Megadom neki az 5*-ot!:)

Jó kis termék, nem szárítja ki a bőrt (csak nagyon nagyon minimálisan), kellemes az illata, sokáig elég!
Szépen tisztít, kevés mennyiség szükséges egy arctisztításhoz!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Megadom neki az 5*-ot!:)

Szépen tisztít, kevés mennyiség szükséges egy arctisztításhoz!

purpuratulips

2015. február 7.

Sminklemosás után használom zuhanyzás közben és szerintem nagyon jó. Felfrissíti a bőrömet, eltávolítja az esetlegesen ottmaradt sminket és nagyon tetszik az illata. Jól habzik és nem szárítja ki nagyon a bőrömet, de utána mindig szoktam használni a hozzá tartozó tonikot és hidratáló krémet is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Dorine

2015. február 2.

Alapvetően nem használok lemosókat, szerencsére nem problémás az arcbőröm. Kaptam belőle egy kis tubus mintát, és már az első használattal meggyőzött: tökéletesen tisztítja a bőrt, az állaga könnyed, és az illata is remek. Nekem 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

ttgretaaa

2015. január 21.

Ez az eddigi legjobb arctisztítóm! Elég borsos az ára, de ha elfogy újraveszem! Finom az illata, nem okoz irritációt & nem szárítja a bőröm. 3 hónapja vásároltam, sokkal puhább és selymesebb a bőröm, és még rengeteg van a tubusban. Mindenkinek ajánlom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol