Biotherm

Ár:   21 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   21 400 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az örgedés látható jeleivel szemben komplex védelmet nyújtó légies krém. Új generációs öregedésgátló koncentrált Fiatalság Alga és S.Baicalensis gyökér kivonatával a káros hatásokkal (UVA, UVB, hosszú UVA, légszennyezés) szembeni bőrvédelemért, a sötét foltok, a ráncok illetve a feszességvesztés látható jeleinek korrigálásáért.

ddius

2018. december 3.

A skin best (zöld) családot használtam teljes megelégedéssel. A kíváncsiság miatt beruháztam a kékre. A szemkörnyék ápoló nem rossz, de ez a nappali krém...apró pattanásokat, egyenetlen bőrfelszínt és egész napos viszketést okozott annak ellenére, hogy kombinált bőröm van. A kombinált bőrre való változatot próbáltam. Nem hidratál, 2 hét alatt sem szokott hozzá a bőröm, zsíros/kevert bőrre is kevés, húzódó érzés. Csalódás, sokkal többet vártam a skin best után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

PappLuca

2018. szeptember 23.

Gyorsan beszívódik, kellemes, de diszkrét alapillata van. Duty freeben veszem - általában olcsóbb mint a Müller. Többen mondták, hogy láthatóan feszesebb lett az arcbőröm, szóval nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

julyrob

2018. augusztus 25.

Tökéletes állag, és nagyon kellemes érzet használat után. Bármilyen maszk, kezelés stb. után mindig ez kerül az arcomra zárásként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Eszter33

2018. március 15.

Az erős fényvédelem (25 spf ) miatt vettem meg nyárra. Évek óta Biothermeket használok. (kék és zöld család, mindkettő nagyon bevált) Müllerbe vettem 20.700 Ft volt. 44 éves leszek és jött már sajnos pár pigmentfolt , ezek ellen próbálok védekezni ezért nem sajnáltam érte a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

sunnyrann

2018. március 11.

Szerelem!!! Illata. állaga tökéletes, főleg a hideg napokra, szerintem nyáron nehéz lenne a bőrnek. A családban már mindenki ezt használja reggel, így sajnos 2-3 hét alatt elfogy. 62 éves anyukám bőre is sokkal hidratáltabb lett. Próbáljátok ki. Kissé drága, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

juditkaa70

2018. január 6.

Kimondottan kedvelem a Biotherm márka BLUE THERAPY termékcsaládját egyik sem okozott soha csalódást,amiket kipróbálás után megvásároltam teljes kiszerelésben. Ez a krém is csodákat művelt az arcbőrömmel amikor használtam. Sima,feszes,fiatalos érzést nyújtott az arcomnak. Lehet,hogy ismét visszatérek hozzá. Nagyszerű krém,és csak ajánlani tudom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Algae Extract, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylyl Glycol, Caprylic/ Capric Glycerides, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Algae Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/ Capric Glycerides, Triethanolamine, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2