Biotherm

Ár:   22 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   22 790 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Life PlanktonTM összetevőt - a Biotherm eddigi legmagasabb - koncentrációjában tartalmazó energetizáló arcápoló elixír 3 speciális hatást fejt ki:

• VÉD,
  • ERŐSÍT,
  • ENERGETIZÁL

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RoseJ

2021. szeptember 4.

Jelenleg ismerkedünk, de az első két hét jól telt.
Használom csak úgy magában is itthon. Nekem elég.
Tetszik, hogy nincs túl-parfümözve. Kicsit folyékonyabb, mint elsőre gondoltam, de hamar meg lehet szokni.
Kicsit hidratál, puhít, nem okoz pattanásokat, nem hagy ragacsos érzetet maga után. (Smink alá még nem próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Jelenleg ismerkedünk, de az első két hét jól telt.
Használom csak úgy magában is itthon. Nekem elég.

Patt94

2021. július 2.

Nagyon szeretem, hatásos. Amit ígér, azt nyújtja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nagyon szeretem, hatásos. Amit ígér, azt nyújtja is.

Leander

2021. június 30.

Nagyon jó kis szérum - frissít, feltölt, hidratál. A hatását egész nap érzem, sőt, még másnap is puhább, frissebb a bőröm amióta használom. Gyönörűen együttműködik az Annayake arckrémemmel, szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

laracroft

2021. május 8.

Mintát próbáltam belőle, az egészet magamra borogatva, de ha a 3-4 csepp ajánlást nézem, akkor én erősen túladagoltam. Még így is szépen felszívódott, bár éjszakára talán jobb lenne, nem tudom. Mindenesetre olyan szép bőrképet és érzetet hagyott maga után, hogy megelőlegezem neki az öt csillagot, ha legközelebb drogériaközelben járok, meg is veszem, és jövök majd update-elni... (ezért érdeme mintát osztogatni :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

honeymoon

2021. április 13.

állaga zselés,de gyorsan kell felkenni mert beszívódás közben ragacsossá válik.tehát nem masszírozó krém ezt figyelembe kell venni.illata az illatmenteshez közelít.nem igaz hogy parfüm vagy erős illata lenne. Az en bőröm 40es,kombinált szaraz/zsírosodásra hajlamos,nem pattanásos,de érzékeny. En ezt az elixírt éjszakára tettem fel. Reggelre csodálatos sima a bőröm. Nem ránctalan,hanem sima. Szerintem a szokott minőséget adja a cég. Én megvennén újra. Ui: egy arcápolót hónapokig kell használni h legyen hatása! Pár nap,2 hét nem hoz csodát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

claudia.nyilas

2021. március 20.

Az eddig az általam használt összes Biotherm terméknek elég erős az illata, és nem is a legkellemesebb, de ezt leszámítva jó termék ez a szérum. Szép bőrképet eredményez, kiütést, pattanást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

andrea44

2020. november 10.

En szinten jó velemenyeket olvastam róla, meg a kis mintaja is tetszett, azert valasztottam. Az ara magas, de nem gondolom penzkidobasnak, sokat javitott az arcborom allapotan. Az illata egy eroteljesebb, termalvizes-edes illat, finom es nem tolakodo sztem. Nagyon konnyen elosztlathato, konnyen beszivodik, alkalmankent 3-5 csepp eleg, a pattanasok hamarabb huzodnak vissza amiota hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

zsu03

2020. szeptember 28.

Borzasztó , semmi hatása nincs , ragacsos marad egy ideig , és ami a legrosszabb , szörnyű parfüm illata van, mint a legolcsóbb avon krémnek... ennyi pénzért lehet sokkal jobb készítményeket venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Zafina

2019. október 27.

Nekem nagyon tetszik ez a szérum, gyorsan beszívódik, puha, hidratált lesz tőle az arcom - semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

monama

2019. augusztus 4.

2 hete használom ezt az elixírt, egyéb Biotherm termékekkel együtt. Pár hónapja ekcéma szerű kiütés jelent meg az orrom alatt, amit semmi nem akart eltüntetni. Az eladó hölgy a parfümériában ezt ajánlotta kiegészítés képpen a krémek alá, az amúgy nem olyan problémás bőrömre. Először szkeptikus voltam, de egy hét használat után eltűnt a csúnya piros és viszkető kiütés az orrom alól. Részemről így elnyerte a csodaszer kitüntetést, mert addig semmi nem segített. Feltöltő, ránctalanító tulajdonságáról nem tudok véleményt alkotni, fiatal a bőröm, de az én problémámra megoldást nyújtott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.