Biotherm

Ár:   24 000 Ft és 37 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. március 29.

Ár:   24 000 Ft és 37 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Life PlanktonTM összetevőt - a Biotherm eddigi legmagasabb - koncentrációjában tartalmazó energetizáló arcápoló elixír 3 speciális hatást fejt ki:

• VÉD,
  • ERŐSÍT,
  • ENERGETIZÁL

Ár: 24000 , Eladó: Rencsi93
Állapot: Bontatlan, Új, Helyszín: Pécs, fizetés: --
Biotherm Life Plankton Elixir Arcápoló Elixír ajándékcsomagban
Ár: 6000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti,masnival zárt dobozzal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

pearldiver66

Korcsoport: >54
2022. július 21.

A titok az összetevők sorában a második ami lényeges. A probiotikumok. Mindenben amiben fermentált anyagokat raknak kiváló a bőrnek! Én csak mintát kaptam belőle, nagyon szépen működik egy kombinált bőr esetében. Az ára kissé elrugaszkodott. Amúgy teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. július 21.

KisCsi

2022. június 1.

Rendelés mellé kaptam egy kis mintát.
Elsőre nagyon tetszett, szinte szagtalan, könnyű kis krémes valami, amitől jól érezte magát a bőröm szinte azonnal -egészen másnapig. Másnap már patikat, pirosságot okozott, semmi látványos, de azért érzem a különbséget. Még próbálkozok vele, amíg tart a minta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Rendelés mellé kaptam egy kis mintát.

Nagypaleva

2022. március 5.

Habár már rég nem 22e Ft, ahogy fentebb van írva, hanem 37e körül van, de én nagyon szeretem. Feszesít, tömörít, ragyogóbb lesz a fakó bőröm tőle és teszi a dolgát, amit ígér. Nem okozott pattanást, szemhéjra is bátran kenem. Jár neki az 5 pont. Próbálkoztam kommerszebb szérumokkal is, melyek jelentősen olcsóbbak, de nincs bennük annyi hatóanyag, ezért azok semmire nem voltak jók. Amennyit azokra költöttem jobban jártam volna, ha 1 ilyet veszek. Akinek ráncosodásra hajlamos a bőre és megteheti, szerintem érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 5.

LBarbie

2021. december 11.

Csak egy mintát próbáltam, ezáltal messzemenő következtetéseket nem tudok levonni. Az illata engem nem zavar, kellemes. Az állaga is jó, először picit ragad, de az ajánlott 3 cseppnél többet tettem fel.
A bőröm puha lett tőle és mintha egységesítette is volna a bőrképet. Az összetevőkkel nem vagyok teljesen megelégedve, és az ára is meglepett. Kicsit túlzónak érzem, de összességében nem volt vele problémám, jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

Lexiiii

2021. november 2.

Gyönyörű bőrképet eredményez, sokkal üdébbé és fiatalosabbá varázsolja az arcomat mint amilyen egyébként lenne nélküle. Nagyon kevés kell belőle, nagyon jól el lehet oszlatni az arcon.
Szinte érzem, ahogy hidratálja és megnyugtatja a bőröm.
Az orrom melletti piros foltot (ekcéma) semmi más nem tudta eltűntetni, csak ez. Pattanást sem okoz.
Halványította a pattanások miatti hegeken és pirosságon is.
Az illata nagyon kellemes, púder illat, de alig érezhető.
Én nagyon szeretem.
Az ára valóban kedvezőtlen, de emiatt nem vonok le csillagot, mert mindent tud ami a leírásában szerepel.
Érdemes akciókor megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Szinte érzem, ahogy hidratálja és megnyugtatja a bőröm.
Halványította a pattanások miatti hegeken és pirosságon is.
Az illata nagyon kellemes, púder illat, de alig érezhető.
Én nagyon szeretem.
Érdemes akciókor megvenni!

RoseJ

2021. szeptember 4.

Jelenleg ismerkedünk, de az első két hét jól telt.
Használom csak úgy magában is itthon. Nekem elég.
Tetszik, hogy nincs túl-parfümözve. Kicsit folyékonyabb, mint elsőre gondoltam, de hamar meg lehet szokni.
Kicsit hidratál, puhít, nem okoz pattanásokat, nem hagy ragacsos érzetet maga után. (Smink alá még nem próbáltam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Jelenleg ismerkedünk, de az első két hét jól telt.
Használom csak úgy magában is itthon. Nekem elég.

Patt94

2021. július 2.

Nagyon szeretem, hatásos. Amit ígér, azt nyújtja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Nagyon szeretem, hatásos. Amit ígér, azt nyújtja is.

Leander

2021. június 30.

Nagyon jó kis szérum - frissít, feltölt, hidratál. A hatását egész nap érzem, sőt, még másnap is puhább, frissebb a bőröm amióta használom. Gyönörűen együttműködik az Annayake arckrémemmel, szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

laracroft

2021. május 8.

Mintát próbáltam belőle, az egészet magamra borogatva, de ha a 3-4 csepp ajánlást nézem, akkor én erősen túladagoltam. Még így is szépen felszívódott, bár éjszakára talán jobb lenne, nem tudom. Mindenesetre olyan szép bőrképet és érzetet hagyott maga után, hogy megelőlegezem neki az öt csillagot, ha legközelebb drogériaközelben járok, meg is veszem, és jövök majd update-elni... (ezért érdeme mintát osztogatni :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

honeymoon

2021. április 13.

állaga zselés,de gyorsan kell felkenni mert beszívódás közben ragacsossá válik.tehát nem masszírozó krém ezt figyelembe kell venni.illata az illatmenteshez közelít.nem igaz hogy parfüm vagy erős illata lenne. Az en bőröm 40es,kombinált szaraz/zsírosodásra hajlamos,nem pattanásos,de érzékeny. En ezt az elixírt éjszakára tettem fel. Reggelre csodálatos sima a bőröm. Nem ránctalan,hanem sima. Szerintem a szokott minőséget adja a cég. Én megvennén újra. Ui: egy arcápolót hónapokig kell használni h legyen hatása! Pár nap,2 hét nem hoz csodát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.