Chanel

Ár:   32 000 Ft és 43 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   32 000 Ft és 43 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: citrusok, keserűnarancs, fekete ribizli, bogyós gyümölcsök, barack

Szívjegyek: fehér virágok, tubarózsa, jázmin, ylang-ylang, narancsvirág, kókusz

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

Cserére keresem
Ár: cserére/beszámításra keresem , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 26.000 Ft/Foxposttal , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan fóliás, Helyszín: Vas megye, fizetés: utalás után postázom-postán maradó ajánlott-,vagy Foxpost-
katehaaz

2019. december 17.

Szerintem ez egy fantasztikus illat,tartósabb,mint az elődje.könnyed virágos illat,de nem mindennapi. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

mezeymerci

2019. november 13.

Csodás illat, amellett, hogy nagyon tartós. Amikor először találkoztam vele, egyszerűen teljesen rabul ejtett. Árban nyilván nem egy Zara parfüm, de ha egy jó és tartós illatot keresel, akkor néha érdemesebb egy drágább illatra beruházni, hiszen nem fog olyan gyorsan elfogyni sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Hanna27

2019. november 3.

Összes Chanel illat közül ez lett most a kedvenc, eddig egyiket se éreztem igazán hozzám illőnek. Ennél a roppant nőies vonal mellé párosult egy kis pikantéria és merészség, fiatalos, de elszánt nőkön tudom elképzelni, azokon a napokon, amikor magabiztosságot szeretnénk sugározni, ahhoz tökéletes kellék. Tartóssága és intenzitása elég ütős, beléptem a lakásba és a párom 4 méterrel odébb kérdezte:
-Csak nem egy új parfüm? Szexi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

-Csak nem egy új parfüm? Szexi.

Hellcall666

2019. november 2.

A rózsa piros,
Az ibolya kék,
A szegfű hófehér,
De hozzád fel nem ér!!

Jelenlegi szerelmem, így a hideg időben, amit úgy szeretek, mert ez az illat akkor teljesedik ki a legjobban.
Az üvege is pont annyira csodás mint maga az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

A rózsa piros,
Az ibolya kék,
A szegfű hófehér,
De hozzád fel nem ér!!

Az üvege is pont annyira csodás mint maga az illat.

Tarzicia

2019. október 21.

Én egy másik szempontból is megközelíteném a dolgokat. Szerintem az eredeti Gabrielle és az Essence között épp akkora a különbség, mint a reklámjuk között. Érdemes egyszer megnézni őket ilyen szemmel, mert elég sokat mond a két hölgy stílusa, ruházata, a háttér, a zene...Ezzel nem azt mondom, hogy én egy rövidke reklámfilm alapján választok parfümöt, de iránymutatásnak nem rossz.
Az első Gabielle-től nem voltam elájulva, és a fiús arcú, idegesítő zenére vámpírok helyett selyemcsíkokkal ádáz harcot vívó Kristen Stewart sem azt közvetítette felém, hogy én lennék a célközönség. Pár próba után nem is foglalkoztam vele, gondoltam, kell Chanel a feltörekvő huszonéves korosztálynak is.
Az Essence viszont tetszik, megvan benne az a plusz lágyság, egy pici klasszikus vonulat, amit az elődjénél hiányoltam. A reklámja nagyon jól adja vissza a parfüm stílusát, a fiatal hölgy nem vadóc, hanem szőke hajú szolíd szépség, a zene és a hangulat békés, harmonikus, az egész légies és fehér, mint maga az illat. Az Essence ugyanis egy csinos és visszafogott fehér virágos parfüm, és nem is akar több lenni. Attól, hogy nem feltűnő és csíkhúzós, még igenis van karaktere, a szolíd egyéniség is egyéniség, nem csak a harsány.
Aki drámára vagy különleges csavarokra vágyik, ne itt keresse, hanem a niche kategóriában.
Nekem szépen kijön a tubarózsa, ezzel nálam már félig nyert ügye van, és mellette ott vannak a krémes fehér virágok és az elegáns gardénia. Szerencsére nem sok vaníliával lett lekerekítve, akkor biztos nem tetszene, mostanában amúgy is fárasztanak az édes és nehéz illatok. Leszáradása erősen emlékeztet az Allure EDT-re, ekkor érzem igazán, hogy ez egy Chanel.
Engem amúgy nem zavar, tán még örülök is neki, hogy hasonlít valamelyik Dior J'adore-ra, annak idején az összeset végigpróbáltam, és egyik se jött haza velem, mert mindegyik a "nem rossz, de nem én vagyok" kategóriába esett. Hát most itt van egy hasonló illat, ami tetszik, és ráadásul Chanel. (Nem csak elfogult vagyok a Chanel-lel kapcsolatban, de a Gabrielle szögletes üvege is jobban tetszik, mint a J'adore ránézésre labilis, amfora formájú üvege, nyakán a burmai nők embertelen nyakdíszére hajazó arany fémrésszel.)
Szerintem még a Jour d'Hermès hasonlóan légies és elegáns, tiszta illat, csak több citrussal és tubarózsa nélkül.
A tartóssága miatt viszont le kell vonnom egy csillagot, az tényleg harmatgyenge, de így legalább lesz indok, és jövőre piacra lehet dobni egy új Gabrielle Intense flankert...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 21.

Missglamorazzi

2019. október 12.

Gyönyörű és kifinomult ez az illat, rajtam pedig egész nap érződik. Még tesztelgetem, és ha beválik, haza is viszem. Tökéletes, nem tolakodó mégis finom, tiszta érzést kölcsönöz. Nappali, mindennapi parfüm, mégis hoz egy kis különlegességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Marcsi66

2019. október 4.

Egyszer teszteltem és parfümériában,,,ugyanazt gondolom én is amit az előző vélemény már megfogalmazott,egy árnyalatnyi különbség az eredeti illat és ő közte,de ezzel sem megyünk semmire,( tartósabb melegebb illat) A legfőbb probléma valóban az h karakter és egyéniség hiányzik,,,,egy Chanel parfümöt fel kell ismerni teljesen mindegy szerintem h tetszik v nem,én nem tudtam volna annyira belőni ,esetleg Dior talán ide képzeltem volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

i.napcsi

2019. szeptember 28.

Pont egy árnyalattal izgalmasabb mint az eredeti ami egy baromi átlagos,unalmas virágcsokor,ez pikánsabb de így is csak 3 csillag és túloztam is!sajnos Jacques Polge fia az új parfümör egyenlőre nem tudott felnőni apja árnyékában,sajnos a karakter és az egyéniség teljes hiányában szenved ahoz pedig ez az illat túl drága hogy 20 diknak valaki megvásárolja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Tiziana

2019. szeptember 28.

Az eredeti Gabrielle-nél minden esetre sokkal többet nyújt.Virágosabb, és az elején még
nagyon egyben van az a "fehér csokor", de 1 óra múlva leginkább csak a tubarózsát érzem.
Kifinomult illat, de számomra az egyéniség hiányzik belőle.Nappali viselet, klasszikusan virágos,
krémesen lágy a vaníliától, ami sokat gömbölyít rajta.
Olyan mintha valaki kiváló minőségű, de teljesen feltűnés mentes ruhákban járna.
"Megjegyezhetetlen".
Sokan hasonlítják, a 2018-ban megjelent J' Adore Absolu-höz,( amihez még nem volt szerencsém,
tehát megítélni nem tudom) van aki egyenesen a Dior flankerének tartja.
Szeretem ezt az üveget,szép az aranyló színe,a formája....nekem fontos a külső, de mégiscsak az illatról szól itt minden.
És épp ez a bi-bi: nincs az az érzésem hogy meg kéne venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

krémesen lágy a vaníliától, ami sokat gömbölyít rajta.
"Megjegyezhetetlen".
tehát megítélni nem tudom) van aki egyenesen a Dior flankerének tartja.
És épp ez a bi-bi: nincs az az érzésem hogy meg kéne venni.

micsmics

2019. szeptember 24.

A Gabrielle-t nagyon vártam, aztán óriási csalódást okozott, pont kint az intenzív Kisasszony. Úgy voltam vele, hogy sebaj, a régi kollekcióban vannak az én örök szerelmeim, maradok náluk. Erre nem is voltam kiváncsi, azt se tudtam, hogy jön. Megvettem az újságomat, és volt benne egy minta, amit ledobtam az asztalra, majd vasárnap reggel fürdés után “ha már kéznél van legyen” alapon ez került rám.
Azóta szerelem van. Nem kicsi, múló, hanem igazi....
A Chanel visszatért! Éljen-éljen!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Azóta szerelem van. Nem kicsi, múló, hanem igazi....
A Chanel visszatért! Éljen-éljen!!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.