Chanel

Ár:   32 000 Ft és 43 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   32 000 Ft és 43 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: citrusok, keserűnarancs, fekete ribizli, bogyós gyümölcsök, barack

Szívjegyek: fehér virágok, tubarózsa, jázmin, ylang-ylang, narancsvirág, kókusz

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

2400.-/4800.- Chanel Gabrielle Essence EDP
Ár: 2400.-/4800.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
Ár: 30000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/fox

zs001

2020. november 8.

Update: Egyre jobban szeretem! Mostanában szinte minden nap használom, nagyon finom, elegáns illat. Végre egy nem édes meg vaníliás parfüm! Már csak emiatt is tetszik, hogy kilóg a mai divatból. Elképzelhető, hogy ha elfogy, veszek egy üveggel magamnak!

Nekem nagyon tetszik :-). Itt vettem egy kis üveges maradékot. Egy fújás is elég belőle, még este is ugyanúgy illatozik. Rajtam nagyon szép, virágos-fás illat. Én nem tudom kiérezni belőle külön egyik illatjegyet sem, nagyon szépen egybesimul. Viszont egyáltalán nem érzem a fiatal korosztály illatának, 30 alatt szerintem ez "öreges", túl komolynak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Pikk

2020. október 29.

Gyönyörű finoman citrusos virágcsokor, intenzív és mégis lágy, végtelenül nőies, elegáns de nem rideg. Eleinte nem tudtam, miért érzem úgy, mintha hazajönnék, aztán rájöttem: kicsit emlékeztet az EL Beautiful-ra, ami nagy kedvencem volt régen. Mindezek után furcsa, hogy azt mondom, hogy nem venném meg, de nem venném meg, mert az én rohangászós életmódomhoz nem illik, majd ha egyszer Tündérkirálylány leszek akkor talán. Addig is hordom a sima Gabrielle-t, ami számomra sokkal viselhetőbb a maga diszkrétebb, üdébb, modernebb világával. Ennek ellenere 5* mert lenyűgöző kompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Helenbeak

2020. szeptember 29.

Nem vagyok Chanel fanatikus, de ha életem végéig csak 2 parfümöt használhatnék mindkettő Chanel lenne a M intense és G essence. Télen a M nyáron a G váltogatnám. Egyszerűen csodálatos ez a parfüm. Fiatalabb korosztályt céloztak meg, de szerintem ez nem sikerült. Ehhez a parfümhöz is fel kell nőni. Fiatal koromban el sem tudtam volna képzelni magamon, de mára a kedvencem lett. Tartossága lehetne picit jobb márcsak ha az árát vesszük alapul, de ezért nem fogok csillagot levonni. Számomra csillagos 5

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

googles

2020. augusztus 1.

Update
Nyári melegben nagyon szép illat. Hidegben kicsit jégkirálynősebben hat, az az igazi hűvösen elegáns Chanel. Nekem mindkettő tetszik.

Az eredeti Gabrielle-t is szeretem.
Az Essence flanker pedig nalam telitalalat. Rogton beleestem es bunbe is avval a lendulettel. Se tubarozsat, se jazmint, kokuszt vagy vaniliat nem erzek ki belole. Az egesz egyben gyonyoruen kiegyensulyozott illat nekem. Edessegben, viragossagban es frissito jegyekben is epp az a kozeput, ami tetszik.
Az egyensulytol eltekintve pedig elragado illat szerintem. Tegyuk hozza, Chanel teren elfogult vagyok, de meg ezt felreteve is odalennek szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Update

Az eredeti Gabrielle-t is szeretem.

tina30

2020. július 26.

Sose szerettem a Chanel parfümöket... Eddig. Ez az illat viszont csodaszép, amikor rajtam van, űgy érzem magam, mintha egy puha selyemsál burkolna be:-)Lágy, selymes, nagyon--nagyon nőies illat. Nem túl harsány,nincs túl bonyolítva sem, a Gabrielle essence egyszerűen szép.
Tartóssága lehetne jobb, de ezért nem vonok le pontot, olyan jól érzem magam, mikor viselem. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

Yeticica

2020. július 24.

Bruhuhuuuuu! Én nemtom miért asszociál az orrom tusfürdő re, de azt teszi a fejillatoknál. Bizonyára a bogyós gyümölcsök teszik ezt velem. Nekifutottam háromszor a bőrpróbának, de mindig erre jutottam. Tusi.
A leszaradasa mennyei, rajtam kokusznak nyoma sincs, de isteni krémes, szantálos. Még a zuramnak is tetszett ez a része. Viszont felfuffantás után menekült előle, túl erős neki. Osztom a véleményét.
Akozepe is nagyon finom, igazi csodás fehér virágcsokor! Sok sánel vonalat nem érzek benne, ami egyrészt sajnálatos ( a sima Gabrielleben legalább az a kisse nyanyas alap ott figyel), másrészt talán épp ezzel fognak sokkal tobb szivet meghódítani az alkotók (meg leginkább a forgalmazók ugye).
Az üvege otromba, személy szerint nem ilyet valasztottam volna, de ez senkit nem érdekel 😉 Viszont a reklám filmje nem rossz. Szerencsetlen tátott szájú Kristen helyett végre találtak egy, az imidzshez passzoló szőke cicát.
Ha mindent de mindent osszevetnek, akkor kb 3 csillag lenne, de szigorúan az illatot értékelve 4-5 között hezitalok. Amiatt lesz 4-es, hogy nem túl tartós. Azé egy csánel tartson már egy napig! (Tessék példát venni a csodalatosan meseszep Coco edp-rol, vagy a Coco Mad-rol, az Exclusif vonalat meg nem is említem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

Missglamorazzi

2020. június 15.

Gyönyörű és kifinomult ez az illat, rajtam pedig egész nap érződik. Még tesztelgetem, és ha beválik, haza is viszem. Tökéletes, nem tolakodó mégis finom, tiszta érzést kölcsönöz. Nappali, mindennapi parfüm, mégis hoz egy kis különlegességet.

Meglep, hogy néhányan ezt az illatot a középkorú hölgyeken tudják elképzelni, számomra ez a Chanel illat éppen a fiatalabb vibe-ot képviseli, 20-as évek végétől kezdve. Néháy Chanel illat valóban az örök elegancia , és az érettebb korosztály számára passzol, ez viszont szerintem azoknak, akik már fiatalon is a minőséget részesítik előnyben a mennyiség helyett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

dlrexqs

2020. május 5.

Túl gyerek vagyok még ehhez az illathoz, túl bohókás, azonban remélem, egyszer majd felnövök hozzá. Nagyon szeretném. Akárhányszor megillatolom, mindig egy elegáns, középkorú hölgy jelenik meg lelki szemeim előtt (amolyan komoly és megfontolt, de lágy tekintetű nő), aki bársonyruhában, vállán szőrmestólával - csak meg ne fázzon! - igyekszik éppen az operába, amikor pedig hazatér, parfümjének édes aromája még órákig belengi a teret, emlékeztetőül, hogy ott járt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

riatai

2020. április 19.

Mérsékelt Chanel rajongó létemre azt kell mondjam, én első illatolásra nem mondanám meg, hogy Chanel. Nagyon finom tavaszi, virágos illat. De van benne valami, ami kiemeli az átlagos virágillatok közül. Még ismerkedünk egymással. Úgy néz ki, a bőröm is szereti és be is fogadja. Tartósságáról most még nem tudok nyilatkozni, mert csak két órája fújtam fel. De szillázsa az van....Semmiképpen nem tolakodó. Inkább visszafogott. Nőiesen visszafogott. Ha Chanelben gondolkodom, azt mondom, ez az érett nők C.C.eau Tendre-je... (Bár azt is imádom és az kicsit feltűnőbb)
Valószínűleg az Essence is alap darab lesz nálam.... -03.12.
frissítés: 04.18:
Több ponton is kell módosítsak:
Felpontozom 5-re. Töretlen a rajongásom egy hónap után is és beszereztem egy nagyot is.... Sőt a kistestvérét is beszereztem. Egyelőre még nem tudok betelni velük. Valamint már nem mondhatom, hogy mérsékelt Chanel rajongó vagyok, hanem kijelenthetem, hogy Chanel rajongó vagyok.... ( persze azért van, amihez még komolyodnom kell... :D. )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

Valószínűleg az Essence is alap darab lesz nálam.... -03.12.
frissítés: 04.18:
Több ponton is kell módosítsak:

Iszike

2020. január 31.

Kedvencem! Amióta megismertem imádom, és a szerelem egyre csak fokozódik. Újabb és újabb arcát mutatja, mindig elvarázsol, ha ezt fújom magamra.
Engem megihlet, kreatívvá és energikussá tesz.
Könnyed, lágy, bájos és egyúttal karakteres, határozott és különleges. Időtlen csoda. Szerintem fiatal és idősebb ugyanúgy használhatja, mert idomul és simul, egyesül a viselőjével.
Nagyon tartós, rajtam 12 órát simán bír, intenzíven.
Tavaszra kötelező beszereznem egy újabb üveggel!
Hatalmas szerelem, 5000 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Engem megihlet, kreatívvá és energikussá tesz.
Nagyon tartós, rajtam 12 órát simán bír, intenzíven.
Tavaszra kötelező beszereznem egy újabb üveggel!
Hatalmas szerelem, 5000 csillag!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.