Chanel

Ár:   32 000 Ft és 43 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   32 000 Ft és 43 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: virágos-fás

Fejjegyek: citrusok, keserűnarancs, fekete ribizli, bogyós gyümölcsök, barack

Szívjegyek: fehér virágok, tubarózsa, jázmin, ylang-ylang, narancsvirág, kókusz

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

Ár: 5500 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost

gazelle

2021. augusztus 10.

Rajtam sajnos ez csak egy faék egyszerűségű fehérvirágos illat, sokat vártam tőle de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket sajnos. Se karaktere, se hatósugara, kifújáskor még bizakodó voltam de leszáradást követően egy semmilyen fakó szappanszag lett belőle amely 2-3 óra elteltével szinte teljesen elillant a bőrömről. Nekem csalódás… Csak a márka és az üveg miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Anahita

2021. július 15.

Felvállalom az ünneprontó szerepét de rajtam nagyon nem működik, már-már egy jellegtelen kommersz szintjén van. Kifújáskor ugyan emlékeztet pl. az Allure meleg fűszerességére, de aztán előtűnik az az orrba felkúszó, irritáló érzés, amitől tüsszentenem kell, leszáradáskor pedig egy nyanyás, semmitmondó virágillatot hagy maga után. Örülök, hogy sokaknak bevált, viseljék örömmel, én megpróbálom elfelejteni a létezését is. Csak azért adok neki két csillagot, hogy ne legyen bűntudatom amiatt, hogy egy Chanelnek csak egyet adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

monikace7

2021. július 3.

Nekem ez a nagybetűs parfüm. Ízlések és pofonok persze, de az illata számomra csodásan nőies, mégsem gejl, tartós is és olyan luxus érzet használni. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Ancsika77

2021. május 29.

Isteni virágos-gyümölcsös,friss,nagyon elegáns,kifinomult nőies illat!Nagyon szeretem,emlékeztet másik nagy kedvenceimre,a Dior J’Adore-ra,a J’Adore Absolutra,és még a Chanel Chance eau Tendre-ra.Mindegyiket imádom,abszolút időtálló,nőies klasszikus illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Lenaeri

2021. május 21.

Egy ideje tesztelgetem. Legtöbbször az volt a véleményem, hogy olyan semmilyen. Persze papírcsikon teszteltem, nem is értem miért.
Tegnap tettem egy próbát a bőrömön. A véleményem szintén az volt, hogy finom, de semmi extra.
Na de később. Hűha! Egész különlegessé vált.
Én érzem benne a kis chanel-es csavart. Isteni.
Úton van!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Na de később. Hűha! Egész különlegessé vált.
Én érzem benne a kis chanel-es csavart. Isteni.
Úton van!!!

Milka71

2021. május 12.

Kifújáskor tömény gyöngyvirág felhő, megboldogult gyermekkorom gyöngyvirág szappanját juttatja eszembe.🙊 Rajtam a leszáradásban is csak a virágok mutatják meg magukat, leginkább a rózsa. Nekem ez inkább olyan “avonos” illat, Chaneléktól többet várnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

gladiola

2021. március 19.

Nem lettem szerelmes és még csak nem is kedveltem különösebben. Nem hiányzik az életemből.
Ajándékba kaptam, de a végén ruha és ágyneműillatosítónak használtam. De sajnos még így sem volt tartós.
Aki kacsintgat a Chanel felé, de eddig semmivel nem tudott azonosulni tőlük, azoknak javaslom, tegyenek egy próbát ezzel az illattal. Egyáltalán nem a főáramba illő kreáció, ez sem kiabál figyelemért, viszont nagyon menőnek tartom, hogy a Chanel be merte vállalni a Gabrielle vonalat. Szerintem elegáns és kedves illat. De teljesen más, mint amit eddig megszoktunk tőlük.
Nekem az alapillat sokkal jobban tetszik, bár az sem hiányzik az életemből.(Azaz nem rohanok újravenni)
És hát attól, hogy valaki megrögzött Chanel rajongó, attól még ugyanúgy imádhatja ezt az illatot is - látjuk, hogy van erre is példa bőven. És ez így jó.
Maga az illat nekem egy nagyon meleg, simogató, sárga és fehérvirágos - picit nektáros illat. Nekem nem karakteres. A sima Gabrielle pl. sokkal inkább az és tartósabb is (rajtam).
Parfümben nem szeretem a kókuszt és a bogyósgyümölcsöket, de itt nem érzem ki egyiket sem - megintcsak a Chanelre szerintem oly jellemző zseniális összedolgozása az alkotóelemeknek. Viszont a szokásos Chanel alapot itt nem fedeztem fel (Gabrielle-nél igen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

raczrenike

2021. január 13.

Az anyaillatból volt pár 5 milis mintám, annyira semmilyennek éreztem, elajándékoztam. Majd megjelent az Essence. Egyatalan nem a megszokott Chanel vonal, soha nem jöttem volna rá, hogy Chanel új illata. De ettöl különleges es nagyon karakteres. Nekem leginkabb a rozsa dominal benne, amit az utobbi idöben nagyon megszerettem. Nagyon tartos, nem tolakodo. Nem mondanam a kedvenc illatomnak, de sürün nyulok hozza. Semmikepp sem csak az idösebb korosztály illata. Nem egy tinedzser parfüm, az tény, de nem is igazan korhoz kötném, Inkabb ugy mondanam, hogy érettebb hölgyek illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

zs001

2020. november 8.

Update: Egyre jobban szeretem! Mostanában szinte minden nap használom, nagyon finom, elegáns illat. Végre egy nem édes meg vaníliás parfüm! Már csak emiatt is tetszik, hogy kilóg a mai divatból. Elképzelhető, hogy ha elfogy, veszek egy üveggel magamnak!

Nekem nagyon tetszik :-). Itt vettem egy kis üveges maradékot. Egy fújás is elég belőle, még este is ugyanúgy illatozik. Rajtam nagyon szép, virágos-fás illat. Én nem tudom kiérezni belőle külön egyik illatjegyet sem, nagyon szépen egybesimul. Viszont egyáltalán nem érzem a fiatal korosztály illatának, 30 alatt szerintem ez "öreges", túl komolynak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Pikk

2020. október 29.

Gyönyörű finoman citrusos virágcsokor, intenzív és mégis lágy, végtelenül nőies, elegáns de nem rideg. Eleinte nem tudtam, miért érzem úgy, mintha hazajönnék, aztán rájöttem: kicsit emlékeztet az EL Beautiful-ra, ami nagy kedvencem volt régen. Mindezek után furcsa, hogy azt mondom, hogy nem venném meg, de nem venném meg, mert az én rohangászós életmódomhoz nem illik, majd ha egyszer Tündérkirálylány leszek akkor talán. Addig is hordom a sima Gabrielle-t, ami számomra sokkal viselhetőbb a maga diszkrétebb, üdébb, modernebb világával. Ennek ellenere 5* mert lenyűgöző kompozíció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.