ColourPop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, az összetevőket feltöltötte: boglarke, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   $5
Kiszerelés:   2,1 g

Forradalmi krém-por szemhéjfesték. Szuper krémes, pigmentált.

Több mint 70-féle színben kapható, különböző finish-sel.

ColourPop Super Shock Shadow Szemhéjfesték
Ár: 2500 , Eladó: Vickisgone
Állapot: Bontott, de sosem használt , Helyszín: Keszthely , fizetés: Személyesen vagy banki utalassal
Ár: 1200 , Eladó: molivi
Állapot: Újszerű , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után

hheni

2019. november 19.

Elég jól használható darabok, bár a matt színek nekem nem jöttek be annyira, de a csillámosak annál inkább. Nagyon gyorsan fel lehet vinni az egész szemhéjra vagy csak a szempillatőbe úgyhogy a reggeli rohanásba is jól jön. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Vicus

2019. július 14.

Mindenképpen ki akartam próbálni ezt a formulát, ezért megrendeltem Twitterpated árnyalatban, ami egy rózsaszín rose gold csillámokkal. Nagyon szép, de NAGYON csillámos, ezért még csak kétszer volt alkalmam használni. Elég tartós volt szemhéjalapozóval. Nem a legpraktikusabb ez a tégelyes kiszerelés, a csavaros teteje sem jön be főleg, hogy hallom, többeknek nem záródik rendesen és beszárad.. Oké, hogy olcsó termék a mennyiséghez képest, de ha a felénél beszárad, akkor annyira mégsem olcsó. Több színt nem fogok rendelni, én jobban elvagyok a palettákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Uglyduck

2019. június 22.

Egyetlen színt rendeltem eddig, az "I Heart This" nevűt, amit egy barátnőmön láttam, és a legszebb barnás-szürkés (taupe) árnyalat, amit valaha próbáltam. Meszeszépen illik a szememhez és a bőrömhöz, visszafogott, elegáns, szaténos csillogás, imádom.
... illetve imádnám, ha a minősége nem lenne katasztrofális. Potyog - és sajnos nem csak a felrakáskor, hanem folyamatosan utána is. Próbáltam természetes és szintetikus ecsettel felvinni, kézzel felvinni, jobban "beütögetni", vékony és még vékonyabb rétegben, de mindhiába. Nagyjából 1-2 óráig szép, de egy fél nap után tele van csillámmal a szemem alja és az arccsontom. Felfelé is elmászik, hiába a primer, ezenkívül rettentő gyorsan fogy (a magas tégely ne tévesszen meg senkit, kb. az egyötöde maga a cucc).
Kár érte, mert a szín maga tényleg mesés, erre kap 2 csillagot, de ez számomra megint az "olcsó húsnak híg a leve"-kategória....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

draculina

2019. május 15.

Egész jó kis termék, 1 db van belőle Lace (sötét csillámos duokróm lila) árnyalatban. Elég gyorsan fogy mert 3 rétegben kell felraknom ahhoz hogy rendesen látszódjon a szín. Eléggé tartós, nem csíkozódik be. Nem hiszem hogy veszek még, jobb lenne ha pigmentáltabb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

zfruzsi

2019. április 7.

Eddig még csak egy super shock shadow van a birtokomban sajnos, de az alapján amiket hallok úgy gondolom mindegyik ilyen, mint az enyém, úgyhogy merek róla így is nyilatkozni. Tudom, hogy mindig mindenki ezzel kezdi, de én sem tudok szó nélkül elmenni a különleges állaga mellett, ami valóban a krémes és a por között van valahol - éppen ezért ez az egy olyan szemhéjfestékem, amit nem ecsettel, hanem ujjal szeretek felvinni, mert így tudom vele a legszebb és legintenzívebb hatást elérni. Aztán már persze ecsettel satírozok a széleken és lehet ecsettel is dolgozni vele, de felvinni én nem azzal szeretem. Eszméletlen módon pigmentált és nagyon tartós és az én 'Muse' árnyalatomnak a színéért is odáig meg vissza vagyok! Bár nem vagyok egy monos lány, de ebből a super shock shadow családból mindenképp be fogok még idővel szerezni néhány árnyalatot, mert elképesztő amit tudnak és nekem élmény vele dolgozni! Nem mellesleg az ára is szuper, úgyhogy én fenem a fogam további darabokra mindenképp!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Enty

2019. március 27.

Három darab super shock eyeshadow-m van tőlük. Van egy matt, egy szatén fényű, és egy hiperszuper gritteres, amit ráadásul ajándékba kaptam a rendeléshez. Imádom őket, mert könnyű szépen felvinni őket, könnyen el lehet ugyanazt a színt elérni, mint a csomagolásban. A glitteresnél tapasztaltam, hogy egy kicsit össze-vissza hullott a nap végére, de nem használtam semmilyen primert alá, úgyhogy megbocsátom neki. El kell, hogy mondjam, nagyon oda kell figyelni, hogy hogy zárja le az ember őket, pár nap alatt ki tudnak száradni. Nem is javaslom a használt vételét, mert ki tudja mit fog kapni az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Sushi

2019. március 15.

Három darab mono Colourpop szemhéjfestékem van. Borzasztó rosszak. Használhatatlanok. Itt vásároltam valakitől, de vagy lejárt a szavatossága, vagy nem tudom mi lehet a probléma, de köszönőviszonyban sincs azzal a minőséggel amik pl a youtube-os videókban vannak, vagy akár az itteni pozitív véleményekben. Az egyiket hiába dörzsölöm vakarom, nem marad az ujjamon szín, csak morzsalék. A másik ecsettel használhatatlan, csak az ujjamon marad némi anyag és olyan puha, mintha gyurmát nyomkodnék, a harmadik szintén ecsettel használhatatlan, kézzel pedig hullanak belőle a csillám részecskék. Újonnan vettem, használva nem voltak...érthetelen. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

patrisha

2019. február 6.

Like a shot árnyalatot használom minden nap. Szerintem ez sok mindent elmond. Gyönyörű, imádom használni, ujjal szoktam felvinni par masodperc az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Vivienn05

2019. január 26.

Fantasztikusan pigmentáltak a színek, nagyol jól eldolgozhatóak ecsettel és ujjakkal is. Egyelőre csak csillémos árnyalatokat szereztem be, de mindenképpen kipróbálom a matt árnyalatokat is. Az árához képest rengeteg termék van a kis tégelyekben, a festékek pedig nagyon jó minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

HaziManka

2019. január 22.

Szeretem ezeket a kis tégelyes szemhéjpúdereket, igaz nekem ebből a matt nem vált be de a metálosak/csillámosak valami gyönyörüek.
Tartósak,rengeteg színben kaphatóak, általában BOGO-kor érdemes beszerezni amikor 1-et fizet 2-t kap akció van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színező anyag. (Zöld)

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.