Das Gesunde Plus

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3x500g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: Dynu, Módosítva: 2015. március 9.

Kiszerelés:   3x500g
Kategória:   Fürdőtermékek

1,5 kilós kiszerelésű és három félkilós zacskónyi sót tartalmaz.

kincsesrenata

2019. december 11.

Nagyon szeretem, puhítja a bőrőm és ellazít. Ára nagyon baràti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Nagyon szeretem, puhítja a bőrőm és ellazít. Ára nagyon baràti.

sera6

2019. október 29.

Az első fürdősó amit próbáltam, azóta szerelmese vagyok. A barátom is nagyon megszerette, tényleg ellazít, egy nehéz nap után olyan könnyűnek érzed magad a kádban, puhább lesz a bőröm, a lelkem, számos pozitív hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Uveggalamb

2019. október 29.

Otthoni lazításra , wellness élményre bevált, nincs benne semmilyen extra illatanyag, illetve nagyon jó relaxáló hatása van, utána olyan mintha átment volna az emberen az úthenger, a legjobb értelemben:D Segít ellazulni, segíti a jobb alvást utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Agnes09

2019. augusztus 19.

Kiváló otthoni wellnesshez. Nem szárítja a bőröm, ellazítja az izmaim, felfázás ellen különösen jó. Fáradt nap után tökéletes ellazító alvás előtt. Évek óta használom. Árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Doridia

2019. augusztus 1.

Túrázás utáni otthoni wellnesshez tökéletes. Nem szárít, jól puhítja a bőrt. Igazi élmény vele a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

KHVivienne

2019. május 29.

IMÁDOM! Nagy kiszerelés,olcsó és semmi felesleges adalék nincs benne. Nem szárítja a bőröm,kellemes puha lesz utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kitts

2019. május 15.

Ez tényleg egy CSODA. Már majdnem elfelejtettem a gyerek-/tinikori ekcémám, mikor idén tél végén újult erővel felbukkant, a könyökhajlatomat két-három hét alatt gyakorlatilag használhatatlanra, vérvörösre vakartam, semmi, de semmi nem használt... na és akkor jött ő! A makacsan ragaszkodó ekcémámtól, a száraz foltjaimtől, a hátamon lévő kis pattiktól is elbúcsúztam 2-3 sósfürdő után. A bőröm pihepuha és nagyon hálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Bblanka92

2019. március 21.

Nagyon jóó! Puha lett tőle a bőröm és nyugtató hatása is fantasztikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon jóó! Puha lett tőle a bőröm és nyugtató hatása is fantasztikus.

dundicat

2019. január 10.

Istenem de imádom!! Annyira könnyű leszek tőle a kádban, mintha egy felhőben feküdnék. Jó volt a kis testpattanásaimra is, és ha jó forró vízbe ülök, zárt ajtóknál a párája kidugítja az orrom. Az old school "radiátorra egy fazék vizet" párologtatómba is teszek, nem tudom, hogy az ér-e valamit, de betegek nem vagyunk, és nem is köhögünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

herczegno33

2018. november 19.

Rengetegszer vettem újra, mindig van itthon. Èn a túrázás után meleg sós vízben pihentetem a lábaimat. Megszokott itthon a használta. Annak is tudom ajánlani aki esetleg sokat visel magassarkút, vagy a cipő feldörzsöli a lábát. Nem illatosított. Ez is lènyeges tènyező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.