Dior

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. március 14.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ajakbalzsam, mely szépíti és tartósan növeli az ajkak természetes színét a személyre szabott színes Color Reviver technológiának köszönhetően. A Dior Addict Lip Glow közvetlenül reagál minden ajak egyedi kémiájával és így adja meg a legmegfelelőbb színt. Belülről éleszti újjá az ajkat, mely meglepően friss és sugárzó lesz. Ezen túlmenően a formula dúsított vad mangót és luffa cylindrica-t is tartalmaz, így folyamatosan védi és táplálja a bőrt. Ez egy univerzális balzsam minden ajakra.

nyuszita

2020. április 12.

Nagyon szeretem! Teljesen más, mint bármelyik szájfény. Nem is igazán az, mert picit inkább ajakápoló, de annál meg persze többet tud. Tartós és nagyon természetes.Az illata és az állaga is szuper. Nem ragacsos, nagyon kényelmes. Az ára sajnos nem túl baráti, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Katia88

2020. február 28.

Kedvenc kedvenc. Mindig újravezsem, sőt ha már kevéske van benne, már akkor vadászom a követketőt. Szépen feltölt, ápol, mentolos érzést hagy. Nem olcsó darab, de számomra egyszerűen nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Lolychan

2020. február 16.

Itt vettem az oldalon egy kedves km-estől. :) Először megijedtem, hogy túl világos, de szerencsére felkenve egyáltalán nem az. Eggyé olvad a szám színével. Az íze kissé mentolos, amit imádok. :D Nekem favorit. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

tara95

2020. február 2.

Hajhaj. Talán életem egyik legnagyobb pénzkidobása volt ez a kis luxus semmiség, mert bizony az.

Elcsavarta a fejem a párizsi életérzés, muszáj voltam valamilyen high-end kozmetikummal hazatérni és mivel a türelmem híresen 0, nem a duty freeben vettem meg 3000el olcsóbban, nem, kellett a marianyó.

Egyébként szegény nem tehet arról, hogy a nevet fizettetik meg vele, egy átlagos labello szintet hoz. Rózsaszín, ezüst csillámokkal, közepesen kemény, egyáltalán nem hidratál, cserébe tűrhető ideig fent marad és gyorsan újra lehet kenni. Alig használtam szerencsétlent, nem ezt érdemli, úgyhogy felteszem a piacra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

karaibrahimgil

2019. április 21.

Coral árnyalatban volt meg, szerencsére már mást boldogít. Borzasztóan csillogott, de legalább nem volt tartós. Állítólag ezt viselte Meghan Markle, amikor kimondta a boldogító igent Harry hercegnek, de nem voltam ott, ezért nem tudom tanúsítani. A fotókon semmi nem látszik belőle, úgyhogy aki az Elle és hasonló magazinok sugallatára venné meg, javasolnám, hogy próbáljon ki előbb egy tesztert.
Csillivilli ajakbalzsamra alternatívát az Oriflame-nél is lehet találni, jóval olcsóbban. Persze a design szép, mint minden Dior Addictnál, de ennyiért már fém kupakot is rakhattak volna rá, mert a rózsaszín műanyag nem mutat elegánsan. Szerintem az egész termékkel a fiatalabb korosztályt célozták meg, akiknek jól is állna, amennyiben van idejük szünetekben újrakenegetni, továbbá van rá pénzük. (A magyar tizen- és huszonévesek többségére sajnos nem ez a jellemző, én annak idején az ajkaimat nyalogattam a vizes hatás elérése érdekében.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

And1

2019. március 16.

Lilac árnyalotot választottam. Kicsit féltem tőle, hogy nem fog látszani a színe mert a kézfejen kipróbálva nagyon világos volt. A számon viszont elképesztően erős. Nekem kicsit sötétebb rózsaszínes árnyalatú a szám alapból is, ezt emeli ki látványosan. Utólag örülök, hogy nem a sötétebb árnyalatot vettem meg mert nekem az már túlságosan erős lett volna a hétköznapokra. Összességében nagyon szép, hidratál is, a szín maga tartós csak a fényesség nem marad meg. Nagyon drága, de legalább hozza azt ami a leírásban szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Moncsika73

2019. január 14.

Holo Pink árnyalatot vettem meg. Nagyon jól hidratál, szép színe van. Sokszor rúzs helyett is őt használom. Imádom , biztosan újra veszem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

andrea91

2018. november 12.

Bárcsak nekem is ennyire bevált volna, de nem...:( Nem igazán tetszik ez a fajta rózsaszín se, és 2 árnyalatom van, egyik coral másik lilac, szóval szándékosan nem a pinkbe nyúltam, de mégis olyan lesz mindkettő. Ápoló hatása jobb mint ahogy kinéz rajtam, de egyáltalán nem pótolhatatlan, ezt majdnem bármivel el tudom érni. A mac huggable lipcolor nekem sokkal jobban bevált, persze nem ugyanaz a két termék, de valahogy az alkalom mégis ugyanaz, amikor előkerülnek.
Meglátjuk el tudom-e használni, rajta vagyok.. Persze lehet az is a baj hogy nem illik azokhoz a sminkekhez amiket magamon kedvelek (nagyon egyszerű, színben barnás-téglás (nem csak szemhéjt illetően), nem szempillahangsúlyos). Vagy csak giccses a rózsaszín a kék szememmel, nem tudom. Ha valakinek jól áll és szereti ezt a rózsaszínt, jó lehet, de nekem talány hogy ez hogy lehet univerzálisan közkedvelt szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Plusskutya

2018. október 28.

Kipróbáltam és elájultam, mennyire jó szín, milyen jól hidratál, mennyire jó viselni, milyen tartós.
Még a boltban gyorsan felnéztem a KM-re, elolvastam a dícsérő leírásokat, és villámgyorsan megvettem a 102 matt árnyalatot :-)
Nem bántam meg. Hozza azt, amit olvastam - akár tükör nélkül is felkenhető, egy gyors ebéd sem árt neki, finoman színez, és megfelelően hidratálja a számat.
Eddig MAC függő voltam, de a Dior lett az új szerelem, most egy rúzzsal szemezek tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

kataveronika

2018. július 11.

Az itteni vélemények alapján szántam rá magam a beszerzésre, és jó döntés volt. Utálom a rúzst és rühellem a szájfényt, de ezt a terméket hetek óta boldogan használom. Általában zabszem van a fenekemben a rózsaszíntől, de ezzel a szájfénnyel valahogyan mégis nagyon csinosnak érzem magam! Nekem nincs problémám a nyitással-zárással sem. Örülök, hogy nem kell attól félnem, hogy kinyílik a táskában, és telemegy szöszökkel, meg kitudja-mivel. Drága volt, annyi szent, de amint lesz időm, veszek egy másik árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol, Propyl Gallate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.