Dior

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. március 14.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ajakbalzsam, mely szépíti és tartósan növeli az ajkak természetes színét a személyre szabott színes Color Reviver technológiának köszönhetően. A Dior Addict Lip Glow közvetlenül reagál minden ajak egyedi kémiájával és így adja meg a legmegfelelőbb színt. Belülről éleszti újjá az ajkat, mely meglepően friss és sugárzó lesz. Ezen túlmenően a formula dúsított vad mangót és luffa cylindrica-t is tartalmaz, így folyamatosan védi és táplálja a bőrt. Ez egy univerzális balzsam minden ajakra.

Ár: 5800 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Bank posta
karaibrahimgil

2019. április 21.

Coral árnyalatban volt meg, szerencsére már mást boldogít. Borzasztóan csillogott, de legalább nem volt tartós. Állítólag ezt viselte Meghan Markle, amikor kimondta a boldogító igent Harry hercegnek, de nem voltam ott, ezért nem tudom tanúsítani. A fotókon semmi nem látszik belőle, úgyhogy aki az Elle és hasonló magazinok sugallatára venné meg, javasolnám, hogy próbáljon ki előbb egy tesztert.
Csillivilli ajakbalzsamra alternatívát az Oriflame-nél is lehet találni, jóval olcsóbban. Persze a design szép, mint minden Dior Addictnál, de ennyiért már fém kupakot is rakhattak volna rá, mert a rózsaszín műanyag nem mutat elegánsan. Szerintem az egész termékkel a fiatalabb korosztályt célozták meg, akiknek jól is állna, amennyiben van idejük szünetekben újrakenegetni, továbbá van rá pénzük. (A magyar tizen- és huszonévesek többségére sajnos nem ez a jellemző, én annak idején az ajkaimat nyalogattam a vizes hatás elérése érdekében.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

tara95

2019. április 12.

Piszok drága, mégis megérte az utolsó forintot is. Vigyázat, erős érzelmi háttér (is) megjelenhet!

Gyönyörű szép a design, vacilláltam az YSL és e között, végül a Dior nyert, ugyanis csak itt találtam olyan formulát ami félig ajakápoló, félig rúzs. Igen, nekem az új, csavart megoldású van meg.

Az árnyalat a 212 rosewood, ez egy meleg tónusú sötét rózsaszín, my lips but better, mivel tele van nyomva apró csillámokkal amik nagyon feldobják. Ennek ellenére ízléses, szép. Remekül hidratál és nekem meglepően tartósnak bizonyult. Eredetileg a coralt szerettem volna, de ahogy lentebb is említették, kb mindegyik felvesz egy pinkes tónust, úgyhogy nem bántam meg ezt sem.

És most jön a kis plusz: 2 napig voltunk Párizsban, mindent megnéztünk amit lehetett és megfogadtam hogy nem megyek haza valamilyen klasszik smink nélkül. Ennek az eredménye ez a darab is, és lehet, hogy az ára miatt levontam volna egy kis csillagot korábban, de most biztos, hogy nem fogok mert ez kérem minőség a négyzeten. Jó tanács: duty freeben kb 3000-el olcsóbb, mint a minden sarkon lévő marianyókban...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

And1

2019. március 16.

Lilac árnyalotot választottam. Kicsit féltem tőle, hogy nem fog látszani a színe mert a kézfejen kipróbálva nagyon világos volt. A számon viszont elképesztően erős. Nekem kicsit sötétebb rózsaszínes árnyalatú a szám alapból is, ezt emeli ki látványosan. Utólag örülök, hogy nem a sötétebb árnyalatot vettem meg mert nekem az már túlságosan erős lett volna a hétköznapokra. Összességében nagyon szép, hidratál is, a szín maga tartós csak a fényesség nem marad meg. Nagyon drága, de legalább hozza azt ami a leírásban szerepel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Moncsika73

2019. január 14.

Holo Pink árnyalatot vettem meg. Nagyon jól hidratál, szép színe van. Sokszor rúzs helyett is őt használom. Imádom , biztosan újra veszem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

andrea91

2018. november 12.

Bárcsak nekem is ennyire bevált volna, de nem...:( Nem igazán tetszik ez a fajta rózsaszín se, és 2 árnyalatom van, egyik coral másik lilac, szóval szándékosan nem a pinkbe nyúltam, de mégis olyan lesz mindkettő. Ápoló hatása jobb mint ahogy kinéz rajtam, de egyáltalán nem pótolhatatlan, ezt majdnem bármivel el tudom érni. A mac huggable lipcolor nekem sokkal jobban bevált, persze nem ugyanaz a két termék, de valahogy az alkalom mégis ugyanaz, amikor előkerülnek.
Meglátjuk el tudom-e használni, rajta vagyok.. Persze lehet az is a baj hogy nem illik azokhoz a sminkekhez amiket magamon kedvelek (nagyon egyszerű, színben barnás-téglás (nem csak szemhéjt illetően), nem szempillahangsúlyos). Vagy csak giccses a rózsaszín a kék szememmel, nem tudom. Ha valakinek jól áll és szereti ezt a rózsaszínt, jó lehet, de nekem talány hogy ez hogy lehet univerzálisan közkedvelt szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Plusskutya

2018. október 28.

Kipróbáltam és elájultam, mennyire jó szín, milyen jól hidratál, mennyire jó viselni, milyen tartós.
Még a boltban gyorsan felnéztem a KM-re, elolvastam a dícsérő leírásokat, és villámgyorsan megvettem a 102 matt árnyalatot :-)
Nem bántam meg. Hozza azt, amit olvastam - akár tükör nélkül is felkenhető, egy gyors ebéd sem árt neki, finoman színez, és megfelelően hidratálja a számat.
Eddig MAC függő voltam, de a Dior lett az új szerelem, most egy rúzzsal szemezek tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

kataveronika

2018. július 11.

Az itteni vélemények alapján szántam rá magam a beszerzésre, és jó döntés volt. Utálom a rúzst és rühellem a szájfényt, de ezt a terméket hetek óta boldogan használom. Általában zabszem van a fenekemben a rózsaszíntől, de ezzel a szájfénnyel valahogyan mégis nagyon csinosnak érzem magam! Nekem nincs problémám a nyitással-zárással sem. Örülök, hogy nem kell attól félnem, hogy kinyílik a táskában, és telemegy szöszökkel, meg kitudja-mivel. Drága volt, annyi szent, de amint lesz időm, veszek egy másik árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

bobekecske

2018. június 12.

Update:
Sokadikat fogyasztom, az egyetlen színezett szájkencém, amit már többször újravettem. Szerencsére most már itthon is lehet kapni, nem kell megrendelni, reptéren vadászni. Nemrég kifogtam szuper áron egy Lilac színűt is, de nekem a hagyományos a kedvencem. A korallos picit túl élénk lett rajtam, de nagyon nem lehet mellényúlni egyikkel sem. Alapkellék a táskámban. :)

2015.Feb
Drága, nagyon drága, de elhasználtam, munkába sietve, buszon, napközben - tükör nelkül. (Szóval iszonyú praktikus, akarom mondani )
És többen megkérdezték, mi van rajtam, mert olyan szép. Biztos mindenki személyes preferenciáján múlik, mennyire érzi magáénak a rózsaszínes élénk színt amilyenné változik (mindenki száján ugye elvileg más és más... Nem tudom, mennyire van így).
Rajtam valóban élénkebb rózsaszínné válik, picit fényes hatású (de nem rikító, mint pl. az Essence Glow mellélövésem, aminek úgy megörültem, hogy olcsó és ugyanaz a koncepció, hogy csak soká vettem észre, hogy ez bizony hot pink lett rajtam)
Hidratálni hidratál, de a benne levő SPF (aminek amúgy örülök) szerintem picit irritálja a számat. Enyhén mentholos az illata.
Ajakbalzsamnak nekem a Carmex, de azt leszámítva a legtöbbet viselt napi szájtermékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Update:

2015.Feb

orchidea8627

2018. június 9.

Pofátlanul drága, főleg az új színek...
Eddig nem is nagyon izgatott mert nem vagyok egy nagy rózsaszínes, de mikor láttam hogy az új színek között van egy barackos árnyalat... Hát elestem. Ez a formula valami zseniális. Színt ad, megfogja az ajkakat, közben meg azzal az áttetsző, de észrevehető színével és zselés állagával annyira széppé varázsolja az ajkakat hogy az valami mesés. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Pofátlanul drága, főleg az új színek...

MrsUnbelievable

2018. június 7.

A klasszikus árnyalatból fogyasztom már... hányadikat is... ha a pénztárcám beszélni tudna...
Imádom. Reggel ha nincs affinitás gondolkozni, mit merre hogy, ezt fel kell dobni és kész. Aztán lehet a bókokat bezsebelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol, Propyl Gallate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.