Dove

Ár:   740 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. április 17.

Kategória:   Tusfürdők

Lótuszvirág-kivonatot és rizstejet tartalmazó krémes tusfürdő, mely gyengéden ápolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dencskriszti226

2021. július 6.

Friss, könnyed az illata, jól habzik 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Friss, könnyed az illata, jól habzik 😍

csemezb

2021. április 22.

Kellemes illata van, nem szárít, nem túl tömény az állaga.
Jó élmény volt használni! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

Kellemes illata van, nem szárít, nem túl tömény az állaga.
Jó élmény volt használni! 😊

Floree

2021. március 17.

Alig vártam, hogy elkezdjem használni. Fantasztikus illata van, férjemnek is nagyon tetszett. 😊 Szárító hatást nem tapasztaltam, igaz csak most használtam először. Ráadásul nagy kiszerelésben van, sokáig élvezhetem a tusolást vele. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

dlrexqs

2021. február 18.

Rózsaszín lótuszvirág színű, púderes illatú tusfürdő. A krémes állagát még mindig szeretem, nemkülönben a lágy habot, amit képez. Nekem nem volt szükségem testápoló használatára zuhanyozás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

tpr

2021. január 1.

Férfiként is néha használom, jó illata van. Nem is a fő illata miatt, hanem ami zuhanyzás után megmarad a bőrön. Van, hogy még vmi férfi tusfürdőt is használok utána, mégis érezhető marad az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Briginam

2020. december 10.

Imadom ezt az illatot. Ez a kedvenc Dove tusfurdom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Imadom ezt az illatot. Ez a kedvenc Dove tusfurdom

mozartkuglof

2020. december 10.

Tényleg nagyon finom, nőies illata van, a zuhanyzás élmény lesz vele. Utána nem árt a testápolózni szerintem így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

vrgdo1991

2020. október 15.

Az egyik új, kedvenc Dove tusfürdőm lett. Isteni az illata, megfelelően habzik és tisztít. A bőrömön sokáig lehet érezni az illatát. Elgondolkodtam, hogy a testápolójára is beruházok. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

lenochka

2020. szeptember 18.

A termékek illata valami fantasztikus, nekem nagyon tetszik, az alapillatot már megszokhattuk a márkától, de a lótuszvirágtól különösen jó lesz, és nagyon tartós a bőrön is.
A tusfürdő krémes állagú, nagyon jól kenhető, és kellemesen habzik. Jól tisztít, de ennek ellenére egyáltalán nem szárít. Napszaktól függetlenül szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Riky1018

2020. augusztus 27.

Imádom az illatát. Az állaga szép krémes és selymes a színe. Az illata intenzív a bőrön is és kellemes puha érzést kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.