Dr. Kelen

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szoláriumozáshoz kifejlesztett bőrbarát készítmény

A barnulást gyorsító tryosine, növényi protein és ATP komponens gyors, tartós és természetes kinézetű barnulást garantál. A hámregeneráló allatoin és a szabadgyökfogó aktív E-vitamin kombináció fokozott bőrvédelmet biztosít.

Tastósítószert, szinezőanyagot nem tartalmaz.

sztike

2019. március 12.

Nemrég kezdtem szoláriumba járni, ez volt az első szolikrém, amit próbáltam. Először kistasakos verziót vettem belőle, aztán mivel nem csinált bajt, megvettem a rendes kiszerelést is. Az illatával nekem nincs bajom, a márka naptejét évek óta használom, pont ilyen illatú az is. Itthon szoktam bekenni magam, megvárom, míg beszívódik és úgy öltözök fel, így nem fogta össze a ruháimat. A gépben elég masszívan "ki tud olvadni" a bőrből, utána mindig le is szoktam zuhanyozni, főleg ebben a melegben nem valami kellemes. Meg nem égtem vele egyszer sem, hogy hogyan menne a barnulás nélküle, azt nem tudom, de azért kicsit intenzívebb barnító hatásra vártam. Abszolút nem rossz, ezért az árért főleg nem, de a minap kipróbáltam a Brown Sugar Black Honey szolikrémet és hát ég és föld a kettő...Ettől függetlenül használni fogom ezt a krémet is, mert az én pénztárcám jelenleg annyit enged, hogy a Black Honey-ból kis kiszerelést vegyek. Felváltva használva szerintem működőképes lesz a kettő, a Brown Sugarral lebarnulok, a Dr. Kelen meg szinten tart.

Update:
Leveszek egy csillagot, mert azóta igazából nem nagyon nyúlok érte, csak ha a szoliban nem kapni Tan Asz U vagy Brown Sugar krémet. A legmarkánsabb különbség, hogy ez a krém csak a leégés ellen véd, a drágábbak viszont barnítanak is. Vésztartaléknak jó, de összességében egy drágább krémmel sokkal többet lehet kihozni a szolibérletből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Update:

ella98

2019. január 23.

Most használtam először. Az illata felkenéskor kellemes, testápolóra emlékeztet. Még otthon, szolizás előtt vittem fel a bőrömre. Védett, nem égtem le, de nem is barnultam olyan sokat. Utána még elviselhető volt az illata, de pár óra után elkezdett előjönni az a jellegzetes szoliszag. Nem túl intenzíven, de nem volt a legkellemesebb. Ha nem találok jobbat, ezt fogom használni. Ár érték arányban jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Vanessza0420

2018. december 13.

Nagy kedvenc! Sokkal szebben és gyorsabban barnulok tőle. Ezt használva soha nem égtem még meg. Kissé időigényes elkenni rendesen, de szép eredményt ad :) Az illata sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

csill87

2018. december 9.

Nekem tetszett. Nincs kellemetlen illata és nem feszül a bőröm szoli után. Mondjuk azt nem láttam, hogy a színem szebb lenne tőle. Még nem próbáltam mást, csak ezt, mert az önbarnítós változatot, de a kettő közül egyértelműen ez a jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

DiamondStoni

2018. november 19.

Kezdő "szolisként" vettem meg, hogy védjem a bőröm, mert amúgy nagyon fehér bőrű vagyok és csak egy kis színt szeretnék. Az illata és az állaga jó, könnyen el lehet kenni és hamar be is szívódik. Nem égtem meg sehol és semmilyen irritáló hatást nem tapasztaltam, remélem tényleg védi valamennyire a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Minerva123

2018. augusztus 6.

Nagyon fehérbőrű vagyok, sosem sikerült lebarnulnom, csak leégek... Nem szeretnék csokibarna lenni, igyekszem vigyázni a bőrömre, így sűrűn és hosszú időkre nem járok szoláriumba, de amikor ezt a krémet használtam sosem égtem le és tényleg láttam, hogy végre látszódott a szolárium hatása. Sőt, amit észrevettem, így hogy ezzel a termékkel tavasszal párszor szoláriumoztam, nyáron sem égtem le, pedig előző években is hasonlóan párszor elmentem nyár előtt szoláriumba.
Mielőtt otthonról mentem szoláriumba kentem fel, kb 10-15 perccel előtte, de volt hogy közvetlen előtte és nagyon hamar beszívódott, ami külön plusz pont.

Egyébként a Rossmannan, egyéb drogériákban nem találtam, csak a Tescoban, 1600Ft körüli áron volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nitus90

2018. július 22.

Ár-érték arányban megéri. Az biztos, hogy alaposan el kell dolgozni és csokibarna sem lesz tőle az ember, de jobb. mint ha krém nélkül szolizna. Az illata nem túl kellemes, de megszokható, viszont egész nap nem szívesen szagolgatnám magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Timi970120

2018. június 30.

Őszintén szólva, nem tudom, mennyire leszek barnább tőle, de kétszer is megpróbáltam és mindkétszer kipattogzottam tőle. Mostanában harmadszorra már nem merem megpróbálni! Viszont ennyi pénzért úgy, hogy nem is pattogzom ki könnyen, ennél sokkal többet vártam volna... Legalább annyit, hogy nem lesznek pattanásaim miatta! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

masnipower

2018. június 16.

Először mentem úgy szoliba, hogy bekentem magam előtte. Hófehér vagyok. Ez volt az első krém. Biztos, hogy jó, mert eddig minden nélkül 3 perc alatt ronggyá égtem. Bevállaltam vele elsőre többet, nem égtem le, illata kellemes volt az én bőrömön. Barnultam életemben először. Kistasakost vettem, de nagyon gondolkozom azon, hogy megvegyem-e ezt a nagyobb kiszerelést. Valószínűleg meg fogom. :) Aztán majd kiderül. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

szandus61

2018. január 15.

A véleményeket olvasva úgy döntöttem kipróbálom, mert nyár utàn az első pár szolizás alkalmàval mindig megégtem. Mióta használom a krémet egyszer sem égtem le, szépen lebarnultam.Az illata érdekes, de meg lehet szokni. Nagyon meg vagyok elégedve és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.