Egyéb

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   10 990 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A HairBunny hajvitamint 15-féle vitamin összetevő alkotja, melyek segítenek ápolni és egészségessé tenni a hajat, belülről kifelé táplálva. Megalkotásánál olyan természetes és minőségi összetevőket alkalmaztak, amiktől a nyusziknak ínycsiklandó bogyósgyümölcs illata és íze van, finom ízük mellett pedig hatékonyak is a haj növekedésében és regenerálásában.

A guminyuszik tartalmaznak A-vitamint, B3-vitamint, B5-vitamint, B6-vitamint, B12-vitamint, C-vitamint, D-vitamint, E-vitamint, Biotint, Cinket, Jódot, Kolint, Folsavat és Inozitolt, mint aktív vitaminok és ásványi anyagok.

edinaa225

2019. december 2.

dettó pattanásokat okozott... merz drazsé fele annyi és 100x jobb!

update: Teljesen kukába landolt, 100% hogy emiatt a termék miatt lettem tiszta pattanásos! Senkinek sem ajánlom.Előző véleményeket nézve sokan egy cipőbe jártak mint én. Remélem nekem is hamar kiürül a szervezetemből! Sosem volt ennyi pattanásom.. rendesen küzdök ellenük !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

dettó pattanásokat okozott... merz drazsé fele annyi és 100x jobb!

Briess

2019. november 4.

Először nagyon jó hatással volt a hajamra, kis babahajak nőttek és kevésbé is hullott, azonban az első hónap után iszonyatos pattanásokat okozott.. Drága is volt és így pénzkidobás az egész..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

meivllaa

2019. október 26.

Sokáig gondolkodtam, hogy leírjam-e a saját tapasztalatomat.

Egy hosszabb stresszes időszak és több éves erős hajfestés után nem voltam megelégedve a hajammal. 2018 tavaszán szedtem 3 hónapig, nyáron szüneteltettem, majd 2018 őszén-télen szintén 3 hónapig szedtem.

A legnagyobb pozitívum, hogy van egyfajta nyugtató hatása a tablettának, valszeg a sok B vitamin miatt. Jó az íze, megeszed és relax van. Tavasszal örültem, hogy jönnek a baba hajak. Először nagyon szép lett a bőröm tőle. Nyárra felszaladt pár kiló, amivel nem foglalkoztam nagyon, de télre 4-5 kilót híztam és be is vizesedtem (nem krónikusan). És sajnos így fél év 3/4 év után el kezdtem kipattogni.

B12 vitamin: megnöveli az étvágyat
jód: autoimmun betegségben szenvedőknek káros
A vitamin: kipattogott az arcom

Sajnos nekem többet ártott, mint használt ezért én már nem fogom szedni. Amióta nem szedem, azóta kihullottak azok a kis vékony hajak, amik nőttek.

Úgy döntöttem, hogy nem szedek semmit. Próbálok kevesebb húst és finomított szénhidrátot enni. Leadtam 2-3 kilót. Hajamat gyengének és vékonynak találom sajnos.

Ez csak az én véleményem, nem akarok lepontozni sem, ezért 3 pontot adok. De az a lényeg, hogy nem csodaszer, aki ettől várja a megoldást az nem fogja megkapni. Nem lesz 3 szál hajból dús hajkorona.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Sokáig gondolkodtam, hogy leírjam-e a saját tapasztalatomat.

B12 vitamin: megnöveli az étvágyat
jód: autoimmun betegségben szenvedőknek káros
A vitamin: kipattogott az arcom

nikkike

2019. szeptember 10.

UPDATE: Nagyon - és tényleg nagyon - sokat nőtt a hajam, viszont sajnos nem dúsított rajta, amit pedig szerettem volna. Azóta kiderült, hogy hormon problémák állnak a háttérben, azt meg egyetlen vitamin sem fogja megoldani

1 hónap után: az íze nem egy Haribo, de egy vitaminhoz képest kiemelkedő. Nem felejtem el bevenni, nem is esik nehezemre. Észrevehetően kevesebb a haj a kefében fésülködés után, a bőröm is bírja, szóval egyelőre 5 csillag, majd jövök a következő hónapok eredményeivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

straubpanni

2019. szeptember 8.

Megenném az egész dobozzal egyszerre olyan finom! Festett fekete hajam van, aminek nagyon sokat segített ez a kis csodanyuszi! Imádom! Természetesen mellette ápolom kívülről is a hajamat, mert az is fontos. 3 hónapja szedem, sose felejtem el bevenni! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Kittytravel

2019. augusztus 1.

Imádom!Sokat járok tengerpartra ezért a hajamat mindíg megviseli a sok napsütés és a tengervíz. Amióta szedem a kis nyuszikat sokkal jobban bírja a hajam a kiképzést. Fényes és puha tapintású és a legfontosabb....gyorsabban is növekszik az igénybevétel ellenére.
Folyamatosan szedem kb. 1 éve már. Nincsenek tőle pattanásaim sem egyéb mellékhatások.❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Sindy6

2019. július 27.

Update 1 év után :
Gyűlölöm. Ő volt a tettes. Laborvizsgálatok is megerősítették. A bőröm mostmár a régi. SOHA TÖBBÉ!

Utolsó update: GYŰLÖLÖM!!!! 2 hónap alatt sem jött még helyre a bőröm. Ez a Biotin túladagolás teljesen tönkretette a szervezetem. GYŰLÖLÖM!!!

A bőröm annyira tönkretette, hogy 1,5 hónap abbahagyás után sem jött még helyre
...

Már 1 hónapja nem szedem, de annyira várom már h teljesen kiürüljön ez az ész nélküli biotin túladagolásból megmaradt pattanásossá vált bőr

Update 3. 4 csillagról indítottam, 2 csillagra levontam. Most fogok 1 hét múlva érkezni a 3. hónap végére. Az már biztos, hogy nagyon sok pattanásom lett a kúra alatt, de ez sem tántorított el, hogy abbahagyjam. A hajam érdekében bármit. Nekem semmilyen változást nem hozott, ami kimagasló lenne. 3 hónap alatt alapból nőtt volna ennyit a hajam, babahajam sem lett több. Viszont mennem kell fodrászhoz, mert ami nőtt, az is visszatört, pedig nem használok hajvasalót, csak a hideglevegős Remington Pearlt több éve.

Update 2:
Egyenlőre 2 hónap után sincs változás.

Update1: 1. Hónap letelte után a hajam állapotán még nem észlelek váltotást. Rengeteg Biotint tartalmaz, tehát működnie kell! A hajam is hullik még sajnos. 1 csillagot le kell vonnom, mert nekem nagyon sok pattanás jelent meg a 4. héten. Jelenleg nem tudok másra gondolni, mint a magas dózisú biotin mellékhatására, de nem adom fel, nem fogom ezért abbahagyni.

3 honapra elegendő mennyiséggel próbálom a terméket. Nagyon finom, semmilyen rossz mellék vitamin íze nincs. Változást még nem tapasztaltam 2 hét használat után. Nagy előnye, hogy nem nyűg a szedése, így sose marad ki, más vitaminokkal ellentétben. Hajdiagnosztikára jártam előtte, bár alapból nem volt gond a fejbőrömmel, de egy készítménytől szépen letisztult a fejbőröm, így könnyebben veszi fel a tápanyagot a hajhagyma. Más hajvitaminnal az a problémám, hogy sokszor hányingerem van a kapszulák segédanyagát, ezért a guminyuszi nagy előnye, hogy semmilyen émelygést nem okozott még, ráadásul a reggel fénypontja hogy édesen Indul a nap bűntudat nélkül.
Szeretnék kicsit dúsabb,erősebb és fényesebb hajat, remélem olyan lesz a hatása mint amilyen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Update 1 év után :

A bőröm annyira tönkretette, hogy 1,5 hónap abbahagyás után sem jött még helyre
...

Update 2:
Egyenlőre 2 hónap után sincs változás.

Luco

2019. június 2.

A sok negatív vélemény, illetve a túl nagy hírverés miatt szkeptikusan álltam hozzá, ennek ellenére megvettem, mert tavaly ősszel szörnyű hajhullással küszködtem. Egy fésülködésnél annyi hajam kihullott, hogy egy teniszlabda nagyságú gombolyag kijött belőle. (És egy nap nem egyszer fésülködöm sőt!) Úgy voltam vele, maximum tapasztalatot nyerek, ha mást nem is.
Csodát nem vártam tőle, nem úgy álltam hozzá, hogy innentől gyönyörű hajkoronám lesz mint a reklámokon, már azzal is elégedett lettem volna, ha valamelyest fékezi a brutál hajhullást. De nemhogy részben, hanem teljesen megszűnt! Hajmosás után is csak 1-2 kósza hajszálat veszítek, de ez meg ugye természetes. Úgy gondolom, hogy nagyon jó kis termék, persze nem válhat be mindenkinek, de szerintem ez a legtöbb dologgal így van, nem vagyunk egyformák nem ugyanaz áll a problémák hátterében. Számomra 5 csillagos :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

cicukacukika

2019. február 18.

Sajnos rám is hatottak a reklámok, megvettem, bár irtó drágának találtam. Kár volt! Egy hónapja szedem, és semmi változás. Nem lett több baba hajam, ugyanannyira hullik, semmit sem változtatott a hajam szerkezetén, fényességén. Bőrömön sem vettem észre semmi javulást, egyedül a körmöm nő tőle gyorsan, de az sem lett erősebb. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

mokkalill

2019. január 28.

Nagyon ráfáztam, amiért hittem a fizetett influencereknek az instagrammon....rettenetesen drága, feleslegesen magas biotin tartalommal, amely ráadásul sokaknak - nekem is - káros a bőrre :( nagyon megbántam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.