Egyéb

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   10 990 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A HairBunny hajvitamint 15-féle vitamin összetevő alkotja, melyek segítenek ápolni és egészségessé tenni a hajat, belülről kifelé táplálva. Megalkotásánál olyan természetes és minőségi összetevőket alkalmaztak, amiktől a nyusziknak ínycsiklandó bogyósgyümölcs illata és íze van, finom ízük mellett pedig hatékonyak is a haj növekedésében és regenerálásában.

A guminyuszik tartalmaznak A-vitamint, B3-vitamint, B5-vitamint, B6-vitamint, B12-vitamint, C-vitamint, D-vitamint, E-vitamint, Biotint, Cinket, Jódot, Kolint, Folsavat és Inozitolt, mint aktív vitaminok és ásványi anyagok.

Borvick

2019. június 8.

Én a mackós testvérét szedem idestova 2 hónapja (ugyanazon összetevők) Fantasztikus eredményt értem el!! Erre váltottam a Magic Hair készítményekről, s össze sem lehet hasonlítani az eredményt! Természetesen nem kívánom a Magic Hair termékeket derogálni, de ezentúl én csakis gumicukrot rágok a hajam egészségéért. KB. 2x gyorsabban nő tőle a hajam (hátközép alá ér).
Mellékhatása nálam nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Mellékhatása nálam nincs.

tothannabella

2019. június 6.

Pajzsmirigyem miatt hullik időszakosan a hajam. 5 hónapja szedem, és azóta nem jöttek elő hajhullási problémáim. Nem tudom biztosan állítani h ettől vagy a betegségem miatt, de nekem bevált, úgy érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

Luco

2019. június 2.

A sok negatív vélemény, illetve a túl nagy hírverés miatt szkeptikusan álltam hozzá, ennek ellenére megvettem, mert tavaly ősszel szörnyű hajhullással küszködtem. Egy fésülködésnél annyi hajam kihullott, hogy egy teniszlabda nagyságú gombolyag kijött belőle. (És egy nap nem egyszer fésülködöm sőt!) Úgy voltam vele, maximum tapasztalatot nyerek, ha mást nem is.
Csodát nem vártam tőle, nem úgy álltam hozzá, hogy innentől gyönyörű hajkoronám lesz mint a reklámokon, már azzal is elégedett lettem volna, ha valamelyest fékezi a brutál hajhullást. De nemhogy részben, hanem teljesen megszűnt! Hajmosás után is csak 1-2 kósza hajszálat veszítek, de ez meg ugye természetes. Úgy gondolom, hogy nagyon jó kis termék, persze nem válhat be mindenkinek, de szerintem ez a legtöbb dologgal így van, nem vagyunk egyformák nem ugyanaz áll a problémák hátterében. Számomra 5 csillagos :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

cicukacukika

2019. február 18.

Sajnos rám is hatottak a reklámok, megvettem, bár irtó drágának találtam. Kár volt! Egy hónapja szedem, és semmi változás. Nem lett több baba hajam, ugyanannyira hullik, semmit sem változtatott a hajam szerkezetén, fényességén. Bőrömön sem vettem észre semmi javulást, egyedül a körmöm nő tőle gyorsan, de az sem lett erősebb. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

mokkalill

2019. január 28.

Nagyon ráfáztam, amiért hittem a fizetett influencereknek az instagrammon....rettenetesen drága, feleslegesen magas biotin tartalommal, amely ráadásul sokaknak - nekem is - káros a bőrre :( nagyon megbántam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

LauraDiana

2019. január 11.

Tele vagyok babahajakkal!😍
2 hete szedem a Hairbunnyt, és nem csak az íze isteni, de hosszas hajhullással való küzdelmem után végre megtalálatam a megoldást a gumicukinyuszikban!
Az előttem szólók véleményéhez annyit fűznék hozzá, hogy a biotint nem lehet túladagolni, mivel a H-vitalmin, azaz biotin vízben oldódik, ezért a felesleges mennyiség a vizelettel kiürül. Kicsit megrendültem a véleményeken, és gyorsan utánanéztem, hogy mik lehetnek a tünetek, eléggé megijedtem.
Tehát lehet, hogy valamelyik összetevőre lettetek allergiásak :/
A biztonság kedvéért majd updatelek a bőröm állapotáról :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Tele vagyok babahajakkal!😍
Tehát lehet, hogy valamelyik összetevőre lettetek allergiásak :/
A biztonság kedvéért majd updatelek a bőröm állapotáról :)

greti13

2019. január 7.

A sok reklám rám is hatott, mindenhol ez jött szemben, így gonsoltam kipróbálom, ha már ennyire nyomják.
Háát..nagy hiba volt. Az íze förtelmes, az állaga is szörnyű.🤮 A hajamon semmit nem változtatott, sem minőségben, sem hosszban nem segített, ellenben az én bőrömet is tönkretette..ahogy olvasom a korábbi hozzászólásokat, ezzel nem vagyok egyedül. Előtte soha nem volt problémás a bőröm, most kipattogott. Pénzkidobás, nem ajánlom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Sindy6

2018. december 31.

Utolsó update: GYŰLÖLÖM!!!! 2 hónap alatt sem jött még helyre a bőröm. Ez a Biotin túladagolás teljesen tönkretette a szervezetem. GYŰLÖLÖM!!!

A bőröm annyira tönkretette, hogy 1,5 hónap abbahagyás után sem jött még helyre
...

Már 1 hónapja nem szedem, de annyira várom már h teljesen kiürüljön ez az ész nélküli biotin túladagolásból megmaradt pattanásossá vált bőr

Update 3. 4 csillagról indítottam, 2 csillagra levontam. Most fogok 1 hét múlva érkezni a 3. hónap végére. Az már biztos, hogy nagyon sok pattanásom lett a kúra alatt, de ez sem tántorított el, hogy abbahagyjam. A hajam érdekében bármit. Nekem semmilyen változást nem hozott, ami kimagasló lenne. 3 hónap alatt alapból nőtt volna ennyit a hajam, babahajam sem lett több. Viszont mennem kell fodrászhoz, mert ami nőtt, az is visszatört, pedig nem használok hajvasalót, csak a hideglevegős Remington Pearlt több éve.

Update 2:
Egyenlőre 2 hónap után sincs változás.

Update1: 1. Hónap letelte után a hajam állapotán még nem észlelek váltotást. Rengeteg Biotint tartalmaz, tehát működnie kell! A hajam is hullik még sajnos. 1 csillagot le kell vonnom, mert nekem nagyon sok pattanás jelent meg a 4. héten. Jelenleg nem tudok másra gondolni, mint a magas dózisú biotin mellékhatására, de nem adom fel, nem fogom ezért abbahagyni.

3 honapra elegendő mennyiséggel próbálom a terméket. Nagyon finom, semmilyen rossz mellék vitamin íze nincs. Változást még nem tapasztaltam 2 hét használat után. Nagy előnye, hogy nem nyűg a szedése, így sose marad ki, más vitaminokkal ellentétben. Hajdiagnosztikára jártam előtte, bár alapból nem volt gond a fejbőrömmel, de egy készítménytől szépen letisztult a fejbőröm, így könnyebben veszi fel a tápanyagot a hajhagyma. Más hajvitaminnal az a problémám, hogy sokszor hányingerem van a kapszulák segédanyagát, ezért a guminyuszi nagy előnye, hogy semmilyen émelygést nem okozott még, ráadásul a reggel fénypontja hogy édesen Indul a nap bűntudat nélkül.
Szeretnék kicsit dúsabb,erősebb és fényesebb hajat, remélem olyan lesz a hatása mint amilyen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

A bőröm annyira tönkretette, hogy 1,5 hónap abbahagyás után sem jött még helyre
...

Update 2:
Egyenlőre 2 hónap után sincs változás.

szabovivien88

2018. december 28.

Nem szokásom termékeket véleményezni,de most kénytelen vagyok sajnos. A HairBunny hajvitamint sok insta celebnél láttam,a hajam hullik,töredezik gondoltam miért ne próbáljuk meg biztos hiperszuper!!! Úgy gondoltam rendelek 1-et ha látom a változást,végig csinálom a kúrát. Viszont már az első nap problémáim voltak fogalmam sincs miért de a kis nyuszik ízét sajnos este fogmosás után éreztem a számban és kénytelen voltam éjjel felkelni vizet inni olyan szomjúság gyötört... De ezek után is úgy voltam a hajam mindent megér. Aztán a negyedik nap után kezdődtek a piros foltok az arcomon...Ekkor telt be a pohár és azt mondtam,amennyibe kerül ez a kis “csoda” inkább próbálkozok jobb minőségű drágább samponokkal,balzsammal és hajpakolással. Szerencsére ezek jobban beváltak és se szomjúság se piros foltok nem gyötörnek azóta. Nekem nagyon úgy tűnik,ez csak egy felkapott dolog ami amúgy nem ér túl sokat.
Mindenesetre a nyuszik íze nem rossz,de inkább veszek gumicukrot a boltba az lehet többet segít.:)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 28.

Brigi91

2018. december 9.

Mrgszamoltam a vitamint és csak 28 napra elegendő van benne,írtam a haját bunnynak és a válasz az volt,hogy akkor szednem 28 napig... Amellett,hogy semmit nem ért,mert nem nőtt semmivel többet a hajam,mint átlagosan nőtt volna,meg irreálisan drága is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.