Egyéb

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   10 990 Ft
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A HairBunny hajvitamint 15-féle vitamin összetevő alkotja, melyek segítenek ápolni és egészségessé tenni a hajat, belülről kifelé táplálva. Megalkotásánál olyan természetes és minőségi összetevőket alkalmaztak, amiktől a nyusziknak ínycsiklandó bogyósgyümölcs illata és íze van, finom ízük mellett pedig hatékonyak is a haj növekedésében és regenerálásában.

A guminyuszik tartalmaznak A-vitamint, B3-vitamint, B5-vitamint, B6-vitamint, B12-vitamint, C-vitamint, D-vitamint, E-vitamint, Biotint, Cinket, Jódot, Kolint, Folsavat és Inozitolt, mint aktív vitaminok és ásványi anyagok.

ujvarikatus

2020. augusztus 10.

Isteni finomságnak köszönhetően átlendült a hajam egy olyan holtponton aminél soha nem nőtt hosszabbra. Nem a legolcsóbb vitamin, de hatásosságát nem lehet megkérdőjelezni. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Iza04

2020. augusztus 4.

Tényleg jelentős változas tapasztalható mar 3 het után.. Igazi csodaszer. Es a hajam is elkezdett nölni. A legjobb!!!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

csillagverus

2020. július 29.

Remek termék, a millió szál égnek álló babahajnak köszönhetően engem meggyőzött a vitamin hatásossága. Az ízéről meg ne is beszéljünk. Desszertként is megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

farkasbertus

2020. július 6.

Fincsik a nyuszik, eddig (1 hónapja vettem) elégedett vagyok , mert lettem sem pattanásos, ellenben sok babahajam lett. Juhuu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Prya

2020. június 22.

Szőkítés közepén járok vörösről, amiről tudjuk, hogy egy tragédia folyamat, emiatt gondoltam, hogy belülről ápolnom kellene a hajamat. A csomagolás szép igényes, a dobozokban 30-30 db rózsaszín nyuszis gumivitamin (számoltam :) ). Én szeretem az ízét, tényleg nem lehet elfelejteni a bevételét, vacsi után jó kis "desszert". Rengeteg babahajam nőtt tőle 1,5 hónap után és hosszúak, tehát szépen nő a hajam tőle. Más hajvitaminnal ellentétben nagy pozitívitás, hogy a bőrömön nem okozott kárt :) Nem tudom mennyire lett volna tőle elvárható, hogy fényes legyen a hajam, de ezt nálam nem hozta. Én ennyi pénzért vártam volna emiatt -1 csillagot levonok. Tervezem, ha lement ez a kúrám, hogy félév múlva ismételni fogom, mert hiába 4 csillagos nálam ez a termék egyedül ez az amitől az egyébként arra hajlamos bőröm nem pattogzott ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

sarkozikriszti1

2020. június 22.

Kúra szerűen alkalmazom, nagyon hatásos termék. Ízéről nem is beszélve, függő vagyok :DDD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 22.

Liliennenagy

2020. június 8.

3 havi adagot vettem magamnak (persze a párom is esezegett belőle...), nagyon látványos az eredmény! (és ezt 3 hónap elteltével írom). szuper termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 8.

Plusskutya

2020. június 3.

SugarBearHair-rel kezdtem a hajvitaminos pályafutásomat, gyorsan zsírosodó, lassan növő, vékonyszálú, tartásnélküli, se egyenes-se hullámos hajamra. 1 havi használat után számottevő javulást nem tapasztaltam, de nem is ártott. Cserébe viszont iszonyú drágák a macik, így olcsóbb alternatívát kerestem, és megtaláltam a "hajnyulakat".
Akcióban rendeltem 3 havi adagot, kedvezőbb áron, cuki hajkefével.
AZ EREDMÉNY: Soha nem volt problémamentes a bőröm, de a Hairbunny még rátett egy lapáttal. A harmadik hónap elején vagyok, és ott tartok, hogy hagyom az egészet. Olyan csúnya pattanásaim vannak, és olyan sok, hogy kezd vállalhatatlan lenni az arcom. Nagyok, kinyomhatatlanok, rettenetes!
És már a mellkasomon is jönnek. Kb. mint tinédzser koromban, ami jópár évtizede volt.
Ha lehetne, mínusz 5 csillagot adnék!!!
Mert nemcsak teljes pénzkidobás, de még árt is! Ha valakinek - hozzám hasonlóan - hormonális akne problémái vannak, és vagyonokat költött arra, hogy aránylag normális arcbőre legyen, kerülje el messzire!!!
És nem, nem az árával van a gondom. Használok jópár horror-árú high-end luxusterméket, és ha hozzák az ígéretüket, szívesen magasztalom őket, akár az egekig :-)))
De ha valami drága és árt is, lepontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Akcióban rendeltem 3 havi adagot, kedvezőbb áron, cuki hajkefével.
Ha lehetne, mínusz 5 csillagot adnék!!!
De ha valami drága és árt is, lepontozom.

kingmirababy

2020. június 1.

A legfinomabb hajvitamin! Annyira finom, hogy néha nehezen tudom megállni, hogy csak 2db-ot egyek meg belőle. Én 6 hónapja szedem folyamatosan szünetek nélkül, de nem is kell szünet, mivel ez csak vitamin. Most hátam közepéig érő hajam van, amikor kezdtem vállig érő volt. A cél a fenékig érő haj remélem sikerülni fog. Természetesen nem csak belülről ápolom, fontos a külső pakolások olajok, hogy szép egészséges hosszú haj ne törjön le. Nekem 110%-ig bevált a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

evipapp1990

2020. május 21.

Nagyon fontos a hajam egészsége és állapota. A belső táplálás után jöhet csak a külső. A HairBunny csodát tett a hajammal, nehezen nőtt nem volt tartása. Amióta a guminyuszikat szedem (4 hónapja) sokkal fényesebb és dúsabb lett a hajam, ja és hosszabb. :) Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.