KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Az Iridina Due oldatos szemcsepp a szem égő érzéssel és vörösödéssel, valamint fokozott könnyezéssel és fényérzékenységgel járó irritációja esetén alkalmazható tüneti kezelésre. Hatóanyaga, a nafazolin-hidroklorid csökkenti a kötőhártya vérbőségét.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 24.

Lencsétől eres szemem szépen kifehéríti, megnyugtatja.Imádom

Anita97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lencsétől eres szemem szépen kifehéríti, megnyugtatja.Imádom

Knubbel

2018. szeptember 10.

Kb 10 eve hasznalom, imadom. Mielott bejott volna Magyarorszagra, mindig Olaszorszagbol hoztunk jo par darabot, hogy kitartson a kovetkezo utazasig 😄 Kontaktlencset hordok es ugy hasznalom majdnem napi rendszeresseggel. Neha ugy is cseppentek, hogy bent van a lencsem. Erzekeny a szemem es ez egyaltalan nem irritalja, szaritja, sot... Megnyugtatja. Sminkeles elott meg egy csoda. Gyonyoruen kifeheriti a szemem, igy a sminkem osszhatasa is sokkal szebb. Draga, de megiscsak a szememrol van szo... Nem talalkoztam meg jobbal, es szerintem nem is fogok.

Knubbel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Molly01

2018. július 31.

Nagyon szeretem, tényleg fehérítő hatása van, sminkelés előtt használom általában. Ha valami irritációt, esetleg viszketést érzek egy pár csepp is egyből megnyugtatja. Az ára tényleg kicsit magas, de legalább használ!

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

LReni91

2018. július 19.

Évek óta használom mindennap, allergia szezonban naponta többször is. Az érzékeny kék szememet megnyugtatja hófehérré és csillogóvá varázsolja. Megéri az árát. 5*+

LReni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Barbara95

2018. június 1.

Eredetileg az itt leírtak alapján, a fehérítő hatása miatt vettem. Na, hát pont azt nem csinált. Felsorolásban a pozitívumok és negatívumok:
+ Nyugtatja a szemem.
- Semmiféle fehérítő hatást nem tapasztaltam.
- Néha csípi a szemem
- Maximum 28 (!) napig használható.
- Ilyen szavatosság mellett, írtó drága.

Tehát összességében csalódás. Nem értem ezt a nagy hype-ot, videókat is néztem, talán rosszul használom, hogy nem fehérít?! (Bár nem tudom, hogy lehet szemcseppet rosszul használni) Néztem videókat, és hát nekem ott sem igazán tűnt fel a változás.... Kár, hogy csak a megvétele után néztem ezeket. A lényeg, hogy nem veszem újra csak a nyugtató hatása miatt, arra ott a Systane Ultra, ami verhetetlen ezen a téren.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

+ Nyugtatja a szemem.
- Semmiféle fehérítő hatást nem tapasztaltam.
- Néha csípi a szemem
- Maximum 28 (!) napig használható.
- Ilyen szavatosság mellett, írtó drága.

esztero

2018. március 18.

Gyonyoruen kifeheriti a szemet, evek ota hasznalom.

esztero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Gyonyoruen kifeheriti a szemet, evek ota hasznalom.

Valeria27

2018. január 31.

Nagyon szépen kifehéríti a szemeimet, viszont érzékenyebb lesz a fényre és viszket használat után.
Ritkán, alkalmibb smink előtt használom. Úgy tökéletes.

Valeria27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Ritkán, alkalmibb smink előtt használom. Úgy tökéletes.

xfxff349

2017. december 26.

Irritált, száraz szemre szoktam használni időnként és nekem bevált. Szépen megnyugtatja a szemeimet és ki is fehéríti az erekkel teli szemgolyóm. Szerintem megéri :)

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 20.

Nekem nem jó. Az igaz, hogy pillanatok alatt kifehéríti a szemet,de égő, viszkető, érzékeny
lesz a szemem és a látásom is homályos lesz.Másnap pedig még rosszabb,mint használata előtt.Szerintem nagyon vigyázni kell,
mert lehet ,hogy többet árt, mint használ!!

Magdolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 20.

mert lehet ,hogy többet árt, mint használ!!

Hernike23

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Minden nap használom. Gyönyörű már-már kicsit természetellenes fehérséget okoz, de nekem ez abszolút bejön. Sminkelés előtt szoktam használni, így nem csípi a szemem.

Hernike23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag és tartósítószer.