Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. november 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Az Iridina Due oldatos szemcsepp a szem égő érzéssel és vörösödéssel, valamint fokozott könnyezéssel és fényérzékenységgel járó irritációja esetén alkalmazható tüneti kezelésre. Hatóanyaga, a nafazolin-hidroklorid csökkenti a kötőhártya vérbőségét.

mlexa

2021. január 30.

Egy sminkes ajánlotta számomra az esküvőnkre. A menyasszonyi sminkem végül magamnak csináltam meg, és a Nagy Napon tényleg nagyon jól jött ez a termék, mert az izgatottság miatt kb 2 órát aludtam. Olyan vörös, eres szemmel szálltam ki az ágyból, hogy hajjaj. De előtte már teszteltem pár alkalommal ezt a cseppet, nehogy irritálja a szemem, és még rosszabb legyen a helyzet, mint amire használnám. Mint előtte is, a Nagy Napunkon is csodálatosan kipihent, fehér szemeket varázsolt. Az erek 2 perc után már sehol sincsenek. Szépen megnyugatatja a szemet. Sokkal szebben mutat a szemsmink, nyitottabb, igézőbb lesz a tekintet. Sajnos sokszor kelek hajnalban munka miatt, így remek szolgálatot szokott tenni. Maga a cseppentés részt utálom még mindig, valahogy nem sikerül megszokni, mert alapvetően nincs baj a szememmel, de ez a termék értékéből nem von le semmit természetesen. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

nellik

2020. október 9.

Már hosszú ideje használom, nagyon irritált, pirosodásra hajlamos a szemem. Nagyon sokat segit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Nanetti

2020. május 5.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Emlékszem, az első használatok alkalmával alig hittem a szememnek a hatását illetően. Pillanatok alatt kifehéríti a fáradt, piros szemeket. Nekem nagyon érzékeny, könnyen irritálódó szemem van, így szinte napi szinten használom. Valóban elég hamar lejár a szavatossága, ritkán tudom elhasználni teljesen. Számomra ez az egy negatívum, ami felhozható ellene, de így sem tudok lemondani róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Kremcica

2019. november 11.

Ugyanazt tapasztaltam és gondolom mint Barbara95. Ha tudom hogy fél üvegnyit ki kell dobnom (napi kétszeri használat mellet is csak a feléig jutottam) nem veszem meg. Fehéríteni nem igazán fehérít, időnként viszont csíp. Nem durván, de kellemetlen érzés. Ha nem gyógyszeres és a szemem is egészséges egy szemcsepp ne csípjen szerintem. :) Azt szeretem ahogy érezhetően hidratál/nedvesít de kb ennyit csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

gretik246

2018. december 13.

Nagyon jó termék. Évek óta használom, van úgy, hogy minden nap. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Nagyon jó termék. Évek óta használom, van úgy, hogy minden nap. Újravevős.

Luiselotte

2018. november 18.

Kedvenc szemcseppem, még régebben egy sminkes ajánlotta,teljesen ledöbbentem ,hogy milyen látványos a hatása.Naponta többször használom , nyugtatja a szemem.
Műszempillásoknak kötelező darab , ha véletlenül befordul egy szál és ki kell bányásznom utána azonnal csöppentek és újra kifehéríti a szemem :)
Nem csíp, jól adagolható ár/ érték arányban is teljesen rendben van, havonta cserélgetem a kis flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

csokirhnn

2018. október 25.

Sajnos nekem nem jött be, egy ideig tényleg kifehéríti a szemet utána viszont csak rosszabb lesz. Sosem volt olyan piros a szemem mint ezzel :/ Nedvesítő hatása viszont nekem megfelelt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Anita97

2018. szeptember 24.

Lencsétől eres szemem szépen kifehéríti, megnyugtatja.Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lencsétől eres szemem szépen kifehéríti, megnyugtatja.Imádom

Knubbel

2018. szeptember 10.

Kb 10 eve hasznalom, imadom. Mielott bejott volna Magyarorszagra, mindig Olaszorszagbol hoztunk jo par darabot, hogy kitartson a kovetkezo utazasig 😄 Kontaktlencset hordok es ugy hasznalom majdnem napi rendszeresseggel. Neha ugy is cseppentek, hogy bent van a lencsem. Erzekeny a szemem es ez egyaltalan nem irritalja, szaritja, sot... Megnyugtatja. Sminkeles elott meg egy csoda. Gyonyoruen kifeheriti a szemem, igy a sminkem osszhatasa is sokkal szebb. Draga, de megiscsak a szememrol van szo... Nem talalkoztam meg jobbal, es szerintem nem is fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Molly01

2018. július 31.

Nagyon szeretem, tényleg fehérítő hatása van, sminkelés előtt használom általában. Ha valami irritációt, esetleg viszketést érzek egy pár csepp is egyből megnyugtatja. Az ára tényleg kicsit magas, de legalább használ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag és tartósítószer.