Egyéb

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boji, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   14 500 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Az arcszérummal a ráncaid, szem alatti táskáid és karikáid már az első használatot követően perceken belül látványosan csökkenhetnek. Napi rendszeres használat esetén hosszú távú eredményeket is elérhető."

Szaboha

2020. július 30.

Sokat néztem a videokat, és hangolódtam az árára. A múlt héten akciósan láttam, így megrendeltem. Igen.. Tényleg működik! Nem tud 10 évnyi karikát meg ráncot eltüntetni eggy kenésre, de látványosan elsimítja a szem alatti táskát, feszessé teszi a bőrt. Ha elfogy, újrarendelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Niki9181

2020. július 28.

Az én csodakrémem! Tele van a polcom mindenféle ránctalanító kencével, az olcsóktól kezdve a drágábbakig... magasan ez a krém a legjobb! Ez az a termék ami megéri az árát, és pont azt tudja, amit írnak róla. Azonnali és hosszútávú hatás, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

KeresztesiN

2020. július 16.

Egy barátnőm ajánlotta ezt a terméket, addig nem is halottam róla. A szemem körüli apróbb ráncaimra hihetetlen jól működik és tényleg pillanatok alatt hat. Használtam már sok más kencét, de nekem ez vált be eddig a legjobban! Mínusz pont, hogy néha kifehéredik, bár ez lehet az én hibám, hiszen tényleg csak egy picit kell belőle használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Anna1974

2020. július 14.

Táskás szemeimre vásároltam meg ezt a krémet, és azt kell mondjam tényleg tudja azt amit írnak róla. 3 hete használom reggelente, és nekem kb. 4 perc alatt mondhatni teljesen eltünteti a táskákat, és ez késő délutánig így is marad. Nem csodaszer, de viszont aki azonnali eredményeket akar, annak tökéletes választás lehet. Nekem bőrszárasságot, irritációt nem okozott eddig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Tetrapeptide-5, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Acetyl Tetrapeptide-5

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.