Egyéb

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2018. december 11.

Ár:   £26
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Magasan pigmentált, hosszan tartó, krémes matt ajakrúzs. A rúzs felszíne bársonyhoz hasonlatos.

3 árnyalatban kapható: Velvet Morning (tüzes narancsvörös), Velvet Ribbon (klasszikus élénkpiros), Velvet Jazz (sötét téglavörös)

Ár: 11500 Ft , Eladó: bara89
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Regensburg, fizetés: Posta, fizetés csak paypalon keresztül
Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour - Velvet Decade
Ár: 7000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
mrsgrob

2020. január 20.

Velvet Muse árnyalatban vettem meg és annyira tetszett hogy pár nap múlva egy Velvet Decade is nálam landolt. Mindkettőt ajakápoló után teszem csak fel.

A Muse bátor lépés volt mert a korallok nem nekem valók de ez olyan tompa színnek tűnt, megrendeltem és jól tettem. Világos a bőröm, féltem a Fawn sápasztani fog, ezért is esett erre a választásom. Matt, nem szárít és olyan "hatvanas évek modell" érzésem van tőle. A színét nem tudom mihez hasonlítani mert nincs más ilyen rúzsom de őszirózsának mondanám mint laikus. Könnyű, nem érzem mikor rajtam van és a férjem mindig megdícsér benne.

A Decade még bátrabb volt tőlem mert barna (!) és sötét szín de ez is kifejezetten tompának látszott a legvilágosabb bőrű modellen, különösen ha a piros rúzsos képekkel hasonlítottam össze. Nekem pedig pont ez kellett mert a piros rúzsok mind túl élénkek rajtam. Nagyon szeretem, sokszor használom. Kissé más az érzete mint a Muse-nak, amaz jobban siklik, ez talán kissé "szárazabb" de nem szárít és ugyanolyan könnyű az ajkakon. A színe csodálatos, nem unalmas, tökéletesen eltalált. Több rétegben nem merem felvállalni (még), de ajakápoló után egy rétegben nagyon szépen áll és sokszor csak beütögetem.

Mikor megvettem őket még csak csak a hivatalos képeken lehetett láni a színeket, azóta sok van a neten és Temptalia is feltette, de ahogy látom mindenkin máshogyan áll ugyanaz a rúzs, olyan összetett színek.
Ugyan a hat új szín már elfogyott, idén gondolom újra lehet őket majd kapni. A három első kiadású 2018-as piros színt is újra feltette 2019 ősszel mikor a hat újat piacra dobták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

annama

2019. november 28.

Elképesztő látvány a rúzs, mintha bársony bevonat borítaná, nagyon szép. Kellemes viselet és csodálatosan élénk a velvet ribbon árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

Pajzs

2018. november 30.

Gyönyörű.
Aranyszín, mágnesesen záródó tokban bújik meg a rúzs, melynek felszíne valóban olyan, mint a piros bársony. A kupakon Lisa Eldridge szignója. Maga a rúzs egy arany-fehér kartondobozkába van csomagolva. Velvet Ribbon árnyalatban az enyém, mely egy klasszikus, hangulatjavító, jól hordható élénkpiros, inkább hideg alaptónussal.
Erősen pigmentált, egy rétegben is jól fed. Hatása szaténba hajló matt. Engem nem szárít, egyáltalán nem húzta össze az ajkaimon a bőrt, mint egyes matt rúzsok szokták. Kényelmes viselni, mintha semmi sem lenne a számon érzetre, csak tudom, hogy ott van. Egyelőre tartósnak ígérkezik, bár hosszú időre még nem vetettem be, de mióta viselem, nem mászott el, nyomot is minimálisat hagyott poháron, illetve bőrön.
Nagy becsben fogom tartani a kis csomagomat, ezt a rúzst, a plüss nesszeszert, amiben érkezett (ezt külön lehet megvenni), és Lisa hozzájuk mellékelt üzenetkártyáját.
Királynői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Gyönyörű.
Királynői.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.