Revuele

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2021. szeptember 27.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A niacinamid a B3-vitamin egyik formája - a 8 alapvető B-vitamin egyike, amelyek fenntartják a bőr egészségét. A B3-vitamin szerepe csökkenti a bőr hiányosságait, szabályozza a felesleges zsírt a revitalizált, hidratált arcbőr érdekében. Javítja a bőr hidrolipid gátjának működését, megakadályozza a vízveszteséget és védi a káros külső tényezőktől.

Revox Just Niacinamide 10% - 2db
Ár: 3500 , Eladó: JucusB
Állapot: egy új, bontatlan+ egy egyszer próbált, Helyszín: Budapest IV/XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel
Revox Just Niacinamide 10% - új, bontatlan
Ár: 1200Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

Pip_

2021. október 13.

Szalicilsavval együtt használom, így együtt összességében szebb bőrképet adna. Jobban bevált a TO niacinamidjánál, és könnyebben beszerezhető is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

TekiLala

2021. október 13.

Nem vettem észre semmi javuló tendenciát a kissé pattanásos/mitesszeres bőrömön. Sokáig kitart, elég pár csepp, könnyű eloszlatni, nem ragacsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Kodi

2021. október 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Hatóanyaga a B3 vitamin egy jolly-joker összetevő, szinte minden bőrproblémára ajánlják a bőröregedéstől kezdve a pattanásokig. Használata során mindjárt a régi mondás jutott eszembe, ami mindenre jó, az valójában semmire sem jó. A bőröm alapvetően nem problémás, kombinált típusú, inkább a bőröregedésre figyelek a rutinomban, tehát ez a termék akár nekem is hatásos lehetne, az esti rutinomba építettem be. Pozitívum, hogy nem veszett össze más termékekkel, nem csapta ki az arcom, összességében egy gyengéd cucc. Sajnos különösebb látványos eredményt egy kis hidratáción kívül nem tudtam felfedezni magamon. Persze lehet, hogy úgy járok vele, mint a TO 12%-os C-vitaminjával, hogy mindig a hiányát fedezem fel inkább, de egyelőre nem gondolnám, hogy ez egy holy-grail termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

vszilvi94

2021. október 12.

Hatásában a TO jobban bejött, ez viszont nem habzik, kukacosodik más termékekkel együtt használva. Egy másik márkát fogok kipróbálni, ha elfogy, de mivel ez könnyebben elérhető és olcsóbb, összességében pedig elégedett vagyok vele, nem kizárt, hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

thatscrazy

2021. október 3.

Sokkal jobban tetszik, mint a TO niaja! Kevésbé ragacsos, könnyebben beszívódik, a márka szalicil savával együtt tökéletes kombót alkotnak és teszik a dolgukat.
Elérhetőbb, mint a másik márka.
Én ezt fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Elérhetőbb, mint a másik márka.
Én ezt fogom újravenni!

jutkata

Korcsoport: >54
2021. október 2.

Gondoltam megpróbálom, milyen a termék. Nagyon nem vagoyk lenyűgözve, de az összetevő lista alapján nagyon sokat nem is vártam: ez egy niacinamid oldat kis géélesítővel, stabilizáló és tartosító anyagokkal. A várakozásom be is igazolódott, csillapította az arcom izzadását, de ennyi is volt. Se hidratálás, se icipici extra ápolás. Ezért az árért 4 csillag és elköszöntünk egymástól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 2.

zsaratnok

2021. szeptember 30.

A márka szaliciljával használom együtt, már nagyjából két hónapja. Szépen letisztultam, alig vannak mitesszereim, pattanásaim pedig csak elszórtan, leginkább mensi előtt vagy alatt jön elő néhány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Alaina12

2021. szeptember 30.

Update: nagyon szeretem, lassan egy éve használom. A mitesszereim eltűntek, persze a tisztítás is nagy-nagy szerepet játszik, ill. a márka szalicilsavját is használom, de így is érzem/látom a jótékony hatását. Szebb a bőrképem, mint valaha, hidratáltabbnak is érzem használat után.

Mostanában kezdtem érdeklődni a tudatos bőrápolás iránt, kezdtem a dupla tisztítással és a Revox Nia-jával. 2 hete használom, de már érezhető a hatása. A zsírosodó részek szinte alig zsírosodnak, tapintásra tök normál lett tőle a bőröm és ha belenézek a tükörbe, szebb bőrképet látok!
Még tesztelgetem, de elsőre nagyon meg vagyok elégedve😊 könnyen beszerezhető, baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Ancee

2021. szeptember 30.

Kb 3 hete használom tudatos bőrápolási rutin részeként, este dupla arctisztítás után. Fokozatosan szoktattam hozzá a bőrömet, irritációt nem okozott, viszont eddig változást sem tapasztaltam. Géles állaga van, gyorsan beszívódik, összességében kellemes.
Később még frissítek, ha tapasztalok bármilyen változást a bőrömön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Később még frissítek, ha tapasztalok bármilyen változást a bőrömön. :)

Teokleia

2021. szeptember 22.

Épp most építem bele tudatos rutinba. Nem szeretem a pipettáját, valahogy nagyon fogy vele a termék, pedig igazán nem locsolgatom. Az arcom egyre szebb és szebb, gyönyörűen hidratált, a patik száma csökken. Könnyen elérhető DMben, jó áron, jó INCI. Annyi, hogy a termék tetejére rétegezve bármi, ami szárító alkoholt (denaturált, isopropyl, ethanol, stb.) tartalmaz, az csípi a bőröm. Nyilván nem a nia a hibás, a hidratálóm fogom lecserélni, de jó tudni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide