Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kémiai hámlasztó szérum, ami segít felvenni a harcot a problémás bőr ellen.

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Kb 3 hete használom , picit halványította a miteszereimet az orromról és az államról. Finoman hámlaszt és semleges az illata. Egész jó termék az áráért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

lenochka

2020. szeptember 22.

Könnyen elérhető, gyorsan beszívódó, jó minőségű hámlasztó szérum. Ár-érték arányban szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Nairam

2020. szeptember 22.

Seborreás arcbőröm van,amire azt mondják hámlasztani kötelező,mert a bőr megvastagodása miatt kezd el hámlani,viszketni az arcbőr! Most éppen tünetmentes vagyok,tehát szép a bőröm, de szerintem ez a kis termék is hozzájárult a tünetmentes időszakhoz!!! Remélem tényleg bevált,és így is marad a bőröm!!! Illatmentes, szeretem használni!! A csomagolása puritán,nem annyira csajos,de a hatóanyag a lényeg nem a külső! Az árát megéri,és öröm,hogy kapható kémiai hámlasztó a drogériákban!

Update: Seborreás fellángolásnál, amikor épp viszket a bőr és kezd pirosodni, na rögtön elkezdtem használni, minden este!!(előtte csak heti 3-4 napot használtam)! Le is húzta,nem csúcsosodott ki a seborrea!!Kb 2 nap alatt el is tűntek a halvány kezdődő tünetek!!! Nincs foszló bőr,nincs napokig tartó pirosság és viszketés! Nem csípte,nem irritálta az arcom!!! Még ilyen jól semmi nem folytotta el a tüneteket!!! Ha én ezt előbb tudom....nem szenvedtem volna annyit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

eliffe002

2020. szeptember 19.

Ételallergia miatt a szám körül megjelent rengeteg gyulladt pattanás, nagyon fájdalmas volt és persze csúnya is. Ez a szérum 1 hét alatt maradéktalanul eltávolította az összeset. Cerave foaming cleanser után kentem fel éjszakára, rá pedig egy Uriage Hyseac A.i hidratálo krémet. Csoda 3-as kombo volt, a 2 másik terméket használom már régota, biztos hogy ez segitett az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

NyBetti

2020. szeptember 18.

TO-sat akartam venni, de az mindenhol hiánycikk, uh lesz ami lesz alapon beruháztam rá.
Elégedett vagyok alapvetően, bár elsőre fura az állaga (kicsit trutyis), de szépen beszívódik. (Esti rutinban használom).
Nem vagyok nagyon miteszeres, így annyira nem látványos a hatás, viszont a zsírosodás karbantartására bevált. Új miteszereim nem lettek, uh vmit csak csinál 🙂
Persze nem csodát tesz, de vállalható a fejem, szóval amíg nem kapni a másikat maradok ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

orsikoczian

2020. szeptember 18.

Kicsit kételkedve vettem meg mert eddig nem nagyon jöttek be nekem a szalicilsavas termékek, de nagyon kellemeset csalódtam; napi egyszeri használat mellett egy hét alatt eltüntette az összes kis mitteszert az arcomról amikkel más ennél sokkal drágább termékek sem bírtak el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

zsófi84

2020. szeptember 15.

Mint a The Ordinary felhasználó, borzasztóan örültem, amikor megláttam ezt a termékcsaládot a DM-ben. Végre nem kell rendelni, várni, postára járkálni. A PC BHA liquidje után vettem meg ezt a verziót, és azt hiszem, nekem ez jobban beválik. Az arcom egyik felé áprilisban hirtelen elborították a gyulladt kis bőr mélyén lévő bumburnyákok, és valahogy amióta ezt a BHA-t használom, a helyzet gyorsabban javul. És hát nevetségesen olcsó is. Pro hámlasztó vagyok, minden reggel használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

betty23

2020. szeptember 12.

Kombinált bőröm van, picit nagyobb pórusokkal és néha fellángoló apró pattanásokkal. 2 használaton vagyok túl, a hatás elég látványos, jóval szebb a bőrképem. Sokkal kevesebb pattanásom van, főleg az aprócska zárt borzalmakkal küszködök az orcámon és a homlokomon, úgy fest segít. A pórusaimmal kapcsoaltban nem nagyon tudok még nyilatkozni. 2-3 naponta tervezem használni, majd meglátjuk mi lesz belőle. :) Használtam már AHA-t is, ami szintúgy bevált (főleg a pattanások után foltjaimra), de látszik, hogy BHA kifejezetten a pórusokat takarítja. :) Örülök, hogy könnyen be lehet szerezni, illetve az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Serephina

2020. szeptember 11.

Könnyen elérhető, jó minőségű hámlasztó szérum. Többedik hete használom és kezd szépen látszani az eredménye, a mitesszereim egyre inkább tűnnek el, javult a bőrképem a jóvoltából. Már első használat után is láttam hogy dolgozik, pl. extra gyorsan előhozott és eltüntetett egy addig lappangó pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

virumiru

2020. augusztus 30.

1 hónapja használom heti 3x, és nagyon elégedett vagyok vele🙈 a pórusaim gyerekkoromtól kezdve hatalmasak, valamint az orrom is elég mitesszeres. láthatóan kisebbek a pórusaim, főleg az orr környékén (a pofimon lévő hatalmas lyukakkal azért ez se nagyon segít), valamint az orromon észrevettem egy fél centis foltot, ahonnan eltűntek a mitesszerek😳 a márka niájával együtt használom, nem tudom mennyire játszanak össze de nekem biztos újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol