Revuele

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2021. augusztus 4.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kémiai hámlasztó szérum, ami segít felvenni a harcot a problémás bőr ellen.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pviviana

2021. július 27.

Ez a termék game changer nálam. Nem is értem, miért nem kezdtem el hamarabb használni. A bőröm jó bírja, nem okoz semmiféle irritációt. Reggeli rutinban használom a fényvédő alá és nagyon tetszik a hatása. Kevesebb a mitesszerem, kisebbek a pórusaim és nem jöttek ki rám pattanások (még PMS időszakban sem). Nem olyan zsíros a bőröm, mint régebben, bár ezen a niacinamid is segített..
Az arcom egyenletesnek tűnik, nem foltos, pattanásnyomos, hanem szinte ragyog. Biztosan veszek még, ha ez elfogy, mert ez a kombinált bőrömnek tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

emiko

2021. július 21.

Nagyon szeretem. Minden este használom (kivéve amikor AHA-val hámlasztok, olyanjor nem sokkolom vele a bőröm pluszba). A miteszereim nagyrésze eltűnk kb 1 hónapnyi használat után, amióta használom nem jött ki a meleg és az izzadás miatt új pattanásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Fanni26

2021. július 18.

Őszintén szólva, nem a legjobbkor kezdtem el tesztelni, ugyanis a menzeszemnek pont most lett vége, ilyenkor az én bőröm mindig megnyugszik, varázslatosan kitisztul. Ennek ellenére szerintem ennek a pár napnyi használatnak is közel lehet ahhoz, hogy az arcom szinte megújult. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad a bőröm percekig, hamar fel tudom vinni utána a hidratálót. Ez a harmadik fajta szalicilsav, amit kipróbáltam az elmúlt két évben és eddig erősen ez a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

lexi_toth

2021. július 16.

Nekem sajnos nem használt, rosszat sem tett, de nem is használt. Húgomnak adtam neki bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Viki0910

2021. július 14.

Első hámlasztóm és eddig elégedett vagyok vele. Már az első használatnál éreztem egy kis változást. A felvitele könnyű és bőrön való érzete is nagyon jó. Ez egy nagyon szuper kis termék, biztos újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

bernadettu

2021. július 14.

Elhasználtam egyet, ha az előírás szerint hetente 2-szer használtam, nem használt semmit, ha naponta, akkor láttam javulást persze a fényvédő sem maradt el.
Szerintem kezdő hámlasztóknak érdemes lehet kipróbálni de számomra túl gyengédnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Zsofi321

2021. július 14.

Valamennyit segített a meglévő pattanásokon, azonban 2-szer annyi gyulladt, fájdalmas pattanást okozott. Félretettem, hogy megnézzem ez vagy valamelyik másik Revox termék lehet-e a ludas és sajnos igen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

k_dora

2021. július 13.

Április óta használom a niacinamiddal együtt, sokat segített a pattanásokkal. Nem okozott irritációt, hetente 2-3 alkalommal használom artisztítás után, szérumok, hidratálás előtt. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

szabolaura

2021. július 13.

Február óta használom ezt a terméket, heti 2 alkalommal. Ha este felkenem, másnap reggelre mindig sokkal szebb a bőröm, és sokkal jobb a tapintása is. Hatalmas csodát talán nem kell várni tőle, de összességében segít és semmi problémát nem okozott. Ami nekem kicsit csalódás, az az, hogy a mitesszereimen nem segített szinte semmit, pedig állítólag a BHA hatékony ellenük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

cirmi0218

2021. július 13.

Imádom! Jelentősebben kevesebb a pattanásom mióta minden este használom. Kellemes az állaga, nem ragad tőle utána. Szuper cucc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol