Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szabad gyökök lebontják a kollagént a bőrben, ezáltal ráncok keletkeznek és megereszkedik a bőr. A C-vitamin erős öregedésgátló hatóanyag, fokozza a bőr antioxidáns védelmét a szabad gyökök és a környezeti ártalmak ellen. A C-vitamin elősegíti a kollagén szintézist, világosítja a bőrtónust, és csökkenti a hiperpigmentációt a melanintermelés csökkentésével. A szérum aloe vera és zöld tea kivonattal gazdagított, így fokozva a termék antioxidáns jellemzőit. Mindkét kivonat nyugtató és tápláló tulajdonságokkal bír. A termék tökéletes a foltos, egyenetlen bőrtónussal rendelkezők számára, miközben öregedásgátló is egyben.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Ezen az áron szerintem eléggé megéri. Én minden alkalommal teszek rá hidratalót, szerintem az kell is. Meglátjuk a foltokkal mit kezd, bár több fronton is küzdök velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

KlaudiaZs

2020. szeptember 1.

Sokféle C vitaminos szérumot használtam már, egyik se lett nagy kedvenc, ennek tetszettek az összetevői, olcsó volt, és a 30ml úgy gondoltam hamar elhasználható és nem romlik rám. Meglep, hogy mennyire megszerettem, kb 1/3-a van már csak, de már sárgább, mint az elején, az illata tipikus C vitaminos szérum illat, az állaga is ragacsos, nyálkás, de pont ilyen volt az ennél 5-ször drágább szérumon is. Az államon és környékén lévő borzasztó hormonális és a maszkviselés miatti pattanásaimat leszárítja másnap reggelre, ami makacsabb, azoknak 2 éjszaka kell, és reggelre szépen hidratált is lesz a bőröm. A foltok halványítására AHA-t is használok, így nem tudom ez önmagában mennyire hatásos arra. Nagyon sokat kenek fel egyébként, nem sajnálom, így nem is szívódik be teljesen, inkább csak megszárad, de nem rossz értelemben. Lesz egy réteg az arcomon tőle, de ez éjszakára nem zavar. Engem meggyőzött, negatívumot nem tapasztaltam, biztos, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Cencocica

2020. augusztus 31.

Csabitott a sok szerum a DMben, ezert megvettem. Elso hasznalat utan kicsapta az arcom es tele lettem apro pattanasokkal, igy a lepcsohazban hagytam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

szellexa

2020. augusztus 19.

Egy hónapja kezdtem el használni, számomra nem jelent semmilyen változást a bőrömön. A ragacsos állag egy dolog, a nagyobb probléma az illata. Több ember egybehangzó véleménye alapján olyan, mint másnaposan beleszagolni egy kint hagyott borospohárba. Ezt itthon nem nagyon értékelik és engem is fejbe tud csapni amíg beszívódik:) Ez persze a termék funkcióit nem befolyásolja:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

ivci

2020. augusztus 12.

Kicsit ragacsos állagú, de könnyen beszívta a bőröm, eddig nem vettem észre különösebb dolgot, majd jövök uppal! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

jettaplb

2020. július 29.

Most vettem, első neki futásra eléggé ragacsos, ez miatt idő mire nem lesz érezhető az arcon. Sminkalapnak nagyon szuper! Több használat után írom, ha keveset rakok fel, inkább csak szem alá, homlok tájék úgy egész könnyen beszívódik. De nem nyúlok érte nagy lendülettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

virumiru

2020. július 22.

ez előtt csak jóval gyengébb c vitamin szérumokat használtam, és azt hittem nagyobb különbség lesz majd egy 12%-os és egy 20%-os közt 😀 de lehet majd idővel. kb egy hónapja használom és elégedett vagyok vele. a csomagolás minimalista és jól funkcionál, sötét az üveg, a pipetta stabil, minden okés. a termék maga elég nyálkás, géles, nehezen sakkozom ki a 3-4 cseppet, mert összefolynak. a karbantartott sebhorreás bőröm szereti, a nehéz állag ellenére pár perc alatt beszívódik. rétegezni is nyugodt szívvel lehet rá, én reggel használom, efölé megy a fényvédő, és nem vesztek még össze:) mióta használom az arcomat sokkal egészségesebbnek, ragyogóbbnak látom. a néha előbújó pattanásaimmal szerintem nem csinált semmit, bár nem is várom tőle:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

balankaa01

2020. július 19.

Nem is jutottam el odáig, hogy használni tudjam. Mikor kinyitottam, már ilyen barnás sárga színe volt, illetve habzott a tenyeremben, mikor cseppentettem belőle. Az, hogy ragad, igaz, de minden C-vitaminos szérum ragacsos volt, amiket eddig használtam, úgyhogy ez még nem válóok.
Megvettem még a koffeines szérumot is, az a bontás utáni másnapra lett furcsa – pici göbök keletkeztek a pipettában, úgy nézett ki, mint a penész. Gyógyszerészmérnök ismerősöm szerint a pipettában egyáltalán semminek nem lett volna szabad történni, esetleg az üvegben, ezért ráhagytam. De biztos vagyok benne, hogy jól visszazártam az üveget, illetve a dobozában volt tárolva.
Szeretnék még próbálkozni a szalicilsavas szérummal, de készülök rá, hogy az is összetöri a szívem. Olcsó húsnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

kardosreni95

2020. július 19.

Nekem nagyon nem jött be. Ragacsos lett utána a bőröm nekem nem múlt el semmi pirosság a fejemen. Zsíros a bőröm picit lehet ez a baj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

zsofiatamba

2020. július 16.

Nemrég kezdtem el használni, kicsit ragacsos állagú és zsíros érzetet hagy a bőrömön. Nálam a hatása azonnali volt a menstruacio miatt kijövő gyulladt pattanásokat pár óra alatt csökkentette és a pirossagot is enyhítette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract