Revuele

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mlnda, Módosítva: 2021. április 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szabad gyökök lebontják a kollagént a bőrben, ezáltal ráncok keletkeznek és megereszkedik a bőr. A C-vitamin erős öregedésgátló hatóanyag, fokozza a bőr antioxidáns védelmét a szabad gyökök és a környezeti ártalmak ellen. A C-vitamin elősegíti a kollagén szintézist, világosítja a bőrtónust, és csökkenti a hiperpigmentációt a melanintermelés csökkentésével. A szérum aloe vera és zöld tea kivonattal gazdagított, így fokozva a termék antioxidáns jellemzőit. Mindkét kivonat nyugtató és tápláló tulajdonságokkal bír. A termék tökéletes a foltos, egyenetlen bőrtónussal rendelkezők számára, miközben öregedásgátló is egyben.

ryara

2021. július 27.

Felét már elhasználtam, és nekem jól működik. Általában 3 csepp argánolajjal keverem és viszem fel smink előtt, szép és egységes alapot ad. Magában annyira nem tetszik hogy vékony réteget hagy az arcon, de keverve szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Annie25

2021. július 27.

Két hete használom minden reggel és nagyon megszerettem. Nincsenek bőrproblémáim, de ez olyan szépen egységesíti az arcbőröm, üde és friss (pedig nem sokat alszom). Nekem bőven elég 2 csepp az egész arcomra, 1 perc alatt beszívódik és mivel nekem önmagában nem elég mehet rá a nappali arckrém. Tuti, hogy nagyon sokáig elég lesz, de egyszer elfogy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

v.nara

2021. július 16.

Az arcomon az idei nyárra kialakult kisebb és nagyobb barna foltok, ez a termék lassan 3 hét elteltével nagyon sokat segített, halványodtak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Winkleragi

2021. július 15.

Nem próbáltam más c vitamin szérumot, de egyelőre tökéletesen megfelel! Könnyen beszerezhető, nem drága, és az összetétel is jónak tűnik. Fél éve hasznalom minden reggel, jól lehet rétegezni, nekem nem ragad. A bőrömet szebbnek látom amióta hasznalom, de igazán valószínűleg évek múlva leszek igazán hálás, hogy a rutinom részévé tettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

lilimakeup

2021. július 15.

Reggelente használom. Amióta használom eltűntek az orromról a kis mitteszerek. Szépen feltölti az arcom, és egészséges bőrt kölcsönöz.
Hűtőben tárolom, reggelente használom pár cseppet. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, utána nem hagy ragacsos érzést, és már jöhet is a hidratáló. Tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

mcskm

2021. július 15.

Revox niacinamide szérumos esti rutin mellett használom reggeli rutinba. A pattanások után maradt pigment foltok jelentős mértékben elhalványultak már egy hónap használat után is. Kíváncsian várom, hogy még hosszabb használat után mennyire tünteti el a régóta meglévő foltjaimat. Viszont mindenféleképpen hűtőben tároljátok, max. pár ml-t rakjatok külön, hogy kéznél legyen, máskülönben hamar meg fog romlani és kellemetlen szaga lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Alizzz24

2021. július 15.

Ez az első C vitaminos szérumom, de nekem eddig tetszik. Akkora változást nem tapasztaltam, majd updatelek, ha elfogyna a 30ml. De árban, és beszerezhetőségben nekem 10/10, ráadásul 20 százalék c vitamint tartalmaz, más márka kétszer ennyiért a felét se sokszor. A -1 csillag az állaga miatt van, tényleg nem kellemes, de ezután rakom is a fényvédőt, tehát megse kottyan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

Viki0910

2021. július 14.

A bőröm nagyon szereti a c vitaminos szérumokat, így nem is volt kérdés, hogy ezt is kipróbálom. Nem csalódtam, ezt a terméket is megszerettem, könnyen használható,állaga szerintem megfelelő. A pattanások, miteszerek számát is csökkentette és nem mellesleg felfrissítő érzést ad használatkor számomra. Újra vevős ez a termék is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

Melda

2021. július 11.

Kissé zselés állagú, könnyen beszívódó szérum. Enyhén nedves bőrre kenem fel, majd miután pár perc alatt beszívódott, hidratáló krémet is teszek még rá, mert önmagában nekem kevés. Probléma nélkül rétegezhető, nem kukacosodik. Bár nem írták rá, de hűtőben tárolom a biztonság kedvéért. Ár-érték aránya korrekt, plusz könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 11.

Nicim

2021. július 11.

A reggeli rutinom részét képezi a termék, arclemosós vagy sima melegvizes mosakodás után hialuron-, majd C-vitamin szérum és végül a fényvédő. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem tapasztaltam semmi negatívumot. Nekem az állagával sincs problémám, hűtőben tárolom. Ár-érték arányban nagyon jó, már többször újravásároltam. Nem problémás a bőröm "csak" anti-aging a cél.A márka több termékét is használom, nekem beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract