Novartis

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muckó, Módosítva: 2013. október 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Voltaren emulgél a bőrbe való bedörzsölésre szolgál. Hatóanyaga, a diklofenák, az úgynevezett nem szteroid gyulladásgátló és fájdalomcsillapító gyógyszerek csoportjába tartozik. Az ízületek és az izmok fájdalommal járó elváltozásai esetén enyhíti a fájdalmat és csökkenti a gyulladást. A Voltaren emulgél a számos, csontokat és az izmokat érintő fájdalmas folyamat esetén csökkenti a fájdalmat, a gyulladást és a duzzanatot.

Összetevők: 11,6 Mg Diklofenák-Distilamin 1 Gramm Gélben,  Segédanyagok: "Creme 45" Parfüm,  Dietil-Amin,  Karbomer (Carbopol 974P),  Makrogol-Cetosztearil-Éter (Cetomacrogol 1000),  Kókuszalkoholok Kaprilátjai És Kaprátjai (Cetiol Lc),  Folyékony Paraffin,  Propylene Glycol,  Izopropil-Alkohol,  Tisztított Víz

JudithBeauty

2019. július 18.

Nincs állandó hátfájásom, de néha előjönnek a munkahelyen "szerzett" derék- és hátfájások. A patikában ezt a gélt ajánlották, és bár drága, viszont hatékony.
Enyhén hűsít is, könnyen beszívódik, bár az illata elég erős. Naponta 3-szor használtam, és a fájdalom megszűnt.
A Forte változatot is kipróbáltam, az még hatékonyabb. Kár, hogy hamar elfogy, de ha legközelebb is megfájdul a hátam, ezt veszem meg.
5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

5 csillagot érdemel.

henrietta1217

2019. január 2.

2 hete kezdtem el intenzíven edzeni, infrás gépeken. Valószínűleg túl sokat és túl hirtelen edzettem, mert kb fél éve nem csinálok semmilyen mozgást. Ettől jól be is gyulladt a derekam jobb oldalt, de lehet hogy a túl sok infra miatt, bár annak elvileg nem lehetne ilyen hatása.
Ezt a krémet ajánlották a gyógyszertárban, van hozzá masszírozó fej is, 4-szer kentem be vele, kellemes , hűsítő hatása van. 4. használat után már semmi bajom nem volt, szerintem jó :) Bár kicsit drága, de ha úgy vesszük, hogy hasonló hatása van pl a fekete nadálytő krémnek is, árban az sokkal húzósabb. Így 5 csillagot adok neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Hecate

2018. augusztus 30.

Izomfájdalmakra jó. Tetszik, hogy már masszázsfejjel is kapható, de mostanában inkább a Tigris Balzsamot használom. Olcsóbb és hat, de fogom a Voltarent is alkalmazni majd, nem végleg mondtam le róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Ennie86

2018. június 20.

Sajnos 2 hete sikerült magam alá rántani a térdemet ami eléggé fájdalmas volt. Először csak jegelgettem, mert nem tudtam lábra se állni. Kb 1 hete kenegetem ezzel a kis csodával és azóta tudok normálisan menni. :) Imádat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

lysza1985

2016. június 9.

izületi fájdalmat jól enyhíti

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

izületi fájdalmat jól enyhíti

Nicu

2014. április 23.

Izomfájdalmakra nagyon jó, pár használat után elmúlik a fájó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Izomfájdalmakra nagyon jó, pár használat után elmúlik a fájó érzés.

Dana1983

2013. április 30.

Ha bekrepál a lábam a lovaglástól, mindig ezt használom. Nagyon hatékony!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

Ha bekrepál a lábam a lovaglástól, mindig ezt használom. Nagyon hatékony!

muckó

2013. április 20.

Pattanások (gyulladt) kezelésére is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

Pattanások (gyulladt) kezelésére is tökéletes.