Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Essence Smokey Eyes Brush
Ár: 400 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Ár: 1600 , Eladó: Eszter555
Állapot: Új fóliás , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Tiah

2021. november 17.

Pihe-puha ecset, tökéletes a kialakítása és a sok tisztítástól sem hullik a szőre. Mindez az összes essence ecsetről elmondható. Az árai is teljesen korrektek (sőt..). Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

kisbobitas

2021. január 18.

Nekem a türkizkék nyelű van meg, szóval már pár éves. Kevés szál hullott ki eddig belőle szerencsére, ráadásul kicsit szúrós, ezért ritkán nyúlok már érte. A dolgát teszi egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Bb.Sophie

2020. december 12.

Nekem az újabb, fehér nyelű változat van meg. Nem tudom, a lilának milyen volt a szőre, de ez szerintem túl kemény, legalábbis más satírozó ecseteimhez képest. Alig vesz fel színt, nem lehet vele szépen satírozni, nem siklik hanem karistolja a szemhéjam. Ok, hooded eye-t satírozni alapból is nehéz de ez az ecset sokat nem segít benne... :( Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

L1ll4

2020. július 6.

A szőre nem hullik, tisztítani nagyon könnyű. Nagy a feje és laza szerkezete van, a szemhéjpúder elsatírozásához pont jó, olyan amilyennek lennie kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

patrisha

2020. június 16.

Első ilyen ecsetem, van egy ebayes ecsekeszletem,de ez a fajta pont hianyzott belőle, es hianyoltam is nagyon. Erre esett a valasztasom mert olcsó, jókat hallottam róla. Es tényleg teszi a dolgat nagyon szeretek ezzel a szemhejam vonala felé satírozni vele.
Nekem a legújabb rosegold pasztell rózsaszín van meg,ez is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Nekem a legújabb rosegold pasztell rózsaszín van meg,ez is szép.

dlrexqs

2020. január 7.

Jajj, hogy én ezt mennyire szeretem! A képen látható, lila színű változat van meg már jó hosszú ideje, ennek ellenére a mai napig olyan, mintha új lenne. Mivel gyakran sminkelek, az ecseteimet is sűrűn kell tisztítanom, de ennek egyetlen szála sem potyogott ki eddig. Emellett rendkívül puha, könnyű vele eldolgozni a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Caladrin

2019. november 25.

A fehér nyelű változat van meg és nagyon szeretem. Ez az első ilyen ecsetem, szóval összehasonlítási alapom nincs, de szerintem teljesen jól használható, én pont ezt vártam tőle. Ráadásul az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Puszedli83

2019. október 22.

Nem rég szereztem be ezt az ecsetet, szintén fehér- rosegold színben. Első használatakor az volt a benyomásom, hogy nem lesz jó túl nagy a szememhez. De mostanra már egész jól bánok vele.
Egyáltalán nem szúr. Ár- érték arányban pedig ez is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Egyáltalán nem szúr. Ár- érték arányban pedig ez is verhetetlen.

ifju15

2019. október 22.

Nekem is a fehér-rosegold változat van meg. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert sok jót lehet olvasni az Essence ecsetekről. Viszont ez nem nyerte el a tetszésemet. Szerintem elég durvaszőrű, nem túl kényelmes. Kimosás után puhább lett, de nem dobtam tőle egy hátast. Viszonylag jól satiroz, de én sokkal többet vártam. Jó, mondjuk, nem is kerül sokba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Vicus

2019. október 19.

Nekem már az újabb dizájnnal, fehér nyéllel van meg, de gondolom attól még ugyanannak a terméknek számít. Nagyon jó kis ecset, jól lehet vele satírozni, puha a szőre. Remélem ez a mosások után sem fog megváltozni. Ár-érték arányban nagyon szuper termék, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.