Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

Essence Eye Brushes
Ár: 700 Ft / db , Eladó: Lunacska
Állapot: Párszor próbált, tisztítva;), Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően küldöm bárhogyan, személyesen a 16.kerületben lehet átvenni
Vikilasia

2019. július 14.

Nekem bevált, ha nem túl pontosan akar valaki felvinni szemhéjpúdert, tökéletes. Picit nekem szúrós egy idő után, de egyébként nagyon szeretme.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Mirabylia

2019. július 5.

Több hasonló ecsetem van, de mindig jól jön egy újabb. Pont ilyen méretűm nem volt még. Szerencsére bevált. Gyakran köt ki a neszesszeremben, mivel sok füstös sminket használok. Nem profi ,de teljesen használható. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Nudlimo

2019. május 30.

Szerintem zseniális ecset, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Van, hogy csak ezt az egy ecsetet használom egy kontúr színnel és kész vagyok. Már többre beruháztam, az ára is szuper. Az egyetlen gond, hogy elég hamar elkezd lejárni az ecset felső, fémes része. (bár lehet, hogy én csinálok rosszul valamit).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

SminkesAnyuci

2019. május 20.

Netről rendeltem, és az èn szememhez túl nagy a feje. Kontúrozni használtam picit, arra jó volt, szépen felvitte a púdert. Ennyi pénzt nem sajnálok érte, de több mint fél éve nem nyúltam érte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

dunaimano

2019. április 15.

A legtöbb ecsetem az Essence-től van. Ebből a blender ecsetből 2 is használatban van. Nagyon szeretem, könnyen használható, puha, és baromi jó ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

francais

2019. március 29.

Az azték mintás volt meg, gyakorlatilag használhatatlan, förtelmes. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Az azték mintás volt meg, gyakorlatilag használhatatlan, förtelmes. Kuka.

zfruzsi

2019. március 26.

Több satírozó ecsetet is beszereztem az utóbbi években, de akkor is ez a kedvencem az összes közül. Megvan belőle ez a sima és egy limitált illetve egy kétvégű verzió is, aminek az egyik végén ez van, úgyhogy van belőle néhány, de szeretnék még-még-még, mert ebből sosem elég!:D Tényleg nagyon jó és olcsó, úgyhogy nálam benne van a top 3 szemre való ecsetemben! ♥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

zsuca

2019. március 4.

Legjobb essence ecset! Évek óta használom, nagyon strapabíró. Ennyi pedig egyáltalán nem pénz érte. Kezdőknek mindenképp életmenő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Anett0721

2019. február 19.

Használom amióta megjelent. Nagyon szuper satírozáshoz és a trans. shade felviteléhez is, ezért az árért pedig valóban csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Nagyon szeretem az Essence ecseteket. Ezért még jó hogy megvettem, amúgy is új blenderecsetet kerestem...és hát igen, nagyon szeretem, szépen lehet vele satírozni, minden nap használom kb fél éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.