Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katus92, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Ecsetek

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

A szőre nem hullik, tisztítani nagyon könnyű. Nagy a feje és laza szerkezete van, a szemhéjpúder elsatírozásához pont jó, olyan amilyennek lennie kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

patrisha

2020. június 16.

Első ilyen ecsetem, van egy ebayes ecsekeszletem,de ez a fajta pont hianyzott belőle, es hianyoltam is nagyon. Erre esett a valasztasom mert olcsó, jókat hallottam róla. Es tényleg teszi a dolgat nagyon szeretek ezzel a szemhejam vonala felé satírozni vele.
Nekem a legújabb rosegold pasztell rózsaszín van meg,ez is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Nekem a legújabb rosegold pasztell rózsaszín van meg,ez is szép.

dlrexqs

2020. január 7.

Jajj, hogy én ezt mennyire szeretem! A képen látható, lila színű változat van meg már jó hosszú ideje, ennek ellenére a mai napig olyan, mintha új lenne. Mivel gyakran sminkelek, az ecseteimet is sűrűn kell tisztítanom, de ennek egyetlen szála sem potyogott ki eddig. Emellett rendkívül puha, könnyű vele eldolgozni a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Caladrin

2019. november 25.

A fehér nyelű változat van meg és nagyon szeretem. Ez az első ilyen ecsetem, szóval összehasonlítási alapom nincs, de szerintem teljesen jól használható, én pont ezt vártam tőle. Ráadásul az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Puszedli83

2019. október 22.

Nem rég szereztem be ezt az ecsetet, szintén fehér- rosegold színben. Első használatakor az volt a benyomásom, hogy nem lesz jó túl nagy a szememhez. De mostanra már egész jól bánok vele.
Egyáltalán nem szúr. Ár- érték arányban pedig ez is verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Egyáltalán nem szúr. Ár- érték arányban pedig ez is verhetetlen.

ifju15

2019. október 22.

Nekem is a fehér-rosegold változat van meg. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert sok jót lehet olvasni az Essence ecsetekről. Viszont ez nem nyerte el a tetszésemet. Szerintem elég durvaszőrű, nem túl kényelmes. Kimosás után puhább lett, de nem dobtam tőle egy hátast. Viszonylag jól satiroz, de én sokkal többet vártam. Jó, mondjuk, nem is kerül sokba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

Vicus

2019. október 19.

Nekem már az újabb dizájnnal, fehér nyéllel van meg, de gondolom attól még ugyanannak a terméknek számít. Nagyon jó kis ecset, jól lehet vele satírozni, puha a szőre. Remélem ez a mosások után sem fog megváltozni. Ár-érték arányban nagyon szuper termék, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Vikilasia

2019. július 14.

Nekem bevált, ha nem túl pontosan akar valaki felvinni szemhéjpúdert, tökéletes. Picit nekem szúrós egy idő után, de egyébként nagyon szeretme.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Mirabylia

2019. július 5.

Több hasonló ecsetem van, de mindig jól jön egy újabb. Pont ilyen méretűm nem volt még. Szerencsére bevált. Gyakran köt ki a neszesszeremben, mivel sok füstös sminket használok. Nem profi ,de teljesen használható. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Nudlimo

2019. május 30.

Szerintem zseniális ecset, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Van, hogy csak ezt az egy ecsetet használom egy kontúr színnel és kész vagyok. Már többre beruháztam, az ára is szuper. Az egyetlen gond, hogy elég hamar elkezd lejárni az ecset felső, fémes része. (bár lehet, hogy én csinálok rosszul valamit).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.