For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A Rossmann Beauty Blender dupe-ja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsankaa

2021. február 17.

Amióta egyszer kimostam azóta állandóan "vizes" érzés, olyan mintha nem lenne megszáradva, holott már több mint 1 hete csücsül a radiátoron. Pedig egyébként egy jó szivacs,könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

kisbobitas

2020. december 30.

Első szivacsaim között volt, egyszer vettem meg azóta nem. Először nagyon szépen megdagadt a víz alatt, de utána ahányszor használtam olyan nagy nem lett. Nekem kicsit sok alapozót szívott fel, meg kimosni sem volt mindig egyszerű. Egy idő után szinte megkeményedett :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Provence

2020. szeptember 24.

A képen látható rózsaszín változat van meg. A korrektort szoktam eldolgozni vele a szám körül, a szemem alatt jobb inkább kézzel. (Alapozót nem szoktam használni.) Nagyon régóta használom már, de még most is egyben van, nem málik. Az ára pedig nagyon kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

rekuci2

2020. május 30.

Talan 3-4 eve van meg. Nem nagyon szoktam alapozni, csak nagyon ritkan, inkabb BB kremet hasznalok. Arra tokeletes. Kelloen feldagad ha vizhez er. Puha, kellemes anyagu. Szerintem ennyi penzert megeri.
Mivel mar ennyi ideje megvan a csucsos resze be van repedezve meg egy kicsit az oldala de igy is hasznalhato. Korrektort szoktam a hegyes reszevel felvinni a szemem ala, nagyjabol minden nap. En meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Dana1983

2019. november 9.

A Clinique CC-je kézzel felkenve csíkos és maszkos, úgyhogy vettem hozzá egy ilyet és milyen jól tettem! A leírásnak megfelelően használom: bevizezem és beleütögetem az arcomba a cuccot. Vékonyan tudom így felvinni a CC-t (bár rétegezni is lehet), kevesebb krém kell, a végeredmény természetes lesz, nem is látszik, hogy van rajtam valami. Én minden használat után kitisztítom: beszappanozom, kinyomkodom, öblít, még egyszer ugyanez, törölközővel megnyomkodom, kész!
Az enyém is halvány bézs színű.

Sajnos le kell, hogy pontozzam, mert még 10-szer se használtam és már hiányzik belőle egy pici darab, valamint egy pötty kosz/penész van rajta, ami nem jön ki. Megyek, veszek egy DM-eset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Az enyém is halvány bézs színű.

Danielllla

2019. október 25.

Könnyű vele eldolgozni az alapozót és nem szív be annyi festéket mint a társai, nagyon puha. Az áráért nagyon megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

sztike

2019. július 12.

2018-08-09
Megvan már egy ideje, szeretem. Kellő méretűre nő, ha bevizezem, nem szív fel litereket az alapozóból és könnyű vele foltmentesre elkészíteni az alapozást.
Jól bírja a strapát, nem szakad, nem lyukad, repedés sem lett rajta több hónap után sem. Árban verhetetlen, de mégsem adom meg neki az 5 csillagot, a dm-es hiába drágább, nekem az állaga miatt az jobban bejött. Ettől függetlenül ez egy szuper alapozószivacs, fogok még belőle venni.

2019-07-12
Hogy ez is mekkora egy sz... lett. Nem gyártják már a korábbi dm-es sminkszivacsokat, ezért gondoltam, veszek ebből egyet, hiszen nem volt ez olyan rossz. Na most már az. Kissé megdagad víz hatására, de ez csak arra jó, hogy az eredetileg kisebb nedvszívó téglából nagyobb legyen. A vizet, alapozót felissza, cserébe pedig olyan érzést kelt, mintha radírgumival bevont féltáglával ütnéd magad. Az összeesküvés világméretű, ugyanis az összes sajátmárkás blendernek titulált terméskő (Rossmann, Müller, Claire's és le merném fogadni, hogy a többi is) ilyen hatásfokkal rendelkezik. Real Techniques-re váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

2018-08-09

2019-07-12

Bee028

2019. június 14.

Nekem ez az új fajta, fekete-fehér márványos változat van meg belőle. Ez az első ilyen sminkszivacsom, úgyhogy nem tudom hasonlítani más termékhez, de nekem bevált. Bevizezve nagyon puha lesz, nekem kicsit úgy tűnik sok terméket szív magába, ami azért nem a legjobb, mert én mindig nagyon takarékosan bánok az alapozóval is meg a korrektorral is. A tisztítása megintcsak nem olyan egyszerű, Sajnos nekem az alapozó nagyon benne marad, hiába mosok sokáig, de ez csak esztétikai probléma inkább, és lehet ha nem kézzel mosnám hanem mosógéppel könnyebben kijönne. Szerintem ár érték arányban jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

v1v13n

2019. május 30.

Kipróbáltam egy Kik-es szivacsot, majd mivel ott nem találok egy ideje, visszatértem ehhez. Sajnos azt kell mondjam, rosszabb minőségűnek tűnik. Puhának puha, tette is a dolgát, de 1 hét után elkezdett foszlani, és tegnapi tisztításánál láttam, hogy fekete pöttyök jelentek meg rajta... Még 1 hónapos sincs. Nem értem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

gabriella2121

2019. május 30.

Szeretem! Könnyű vele eloszlatni az alapozót, könnyű tisztítani is. Több hónapja vettem, hetente tisztítom, semmi baja. Az egyetlen hátránya, hogy kicsit lassan szárad meg mosás után, de ennyi még belefér nálam. Ha lesz még, biztos veszek belőle tartaléknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.